Opinie o LECZNICA PANKRACY w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy LECZNICA PANKRACY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w LECZNICA PANKRACY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LECZNICA PANKRACY w Radom

Wera Nowy wpis

A ile recepcjonistek pracuje w lecznicy? Wyszukałam na ich stronie, że pracują między 8:00 a 21:00, ale nie wiem jak z weekendami. Gdybym się zatrudniła to mogłabym dopasować grafik pod siebie? I tak naprawdę to czy jest szansa, że będą niedługo rekrutacje? Bo nic archiwalnego nawet nie mogę znaleźć.

Kama Nowy wpis

Nie polecam leczyłam psa przez 3 msc bo cały czas (usunięte przez administratora)nikt nie zrobił prób wątrobowych ani innych badań tylko kroplowki cały czas wydałam 1500 zł i poprawy nie było zmieniłam weterynarza okazało się ze pies ma marskosc wątroby ledwo co go uratowałam i koszt 300 zł ????????????????????

@Darya Nowy wpis

Nie polecam lecznicy Pankracy . Brak umiejętnego leczenia , wiedzy , a także doświadczenia. Zero empatii . Lekarze nie potrafią sprostać problemowi zdrowotnemu, jedyne co potrafią to by zwierzak się męczył. Ciężko dojść do porozumienia z lekarzem . Idąc ze zwierzakiem na zabieg szacują koszta kilka złoty po czym przy uregulowaniu należności okazuje się cena zbijająca z nóg. Mało tego umawiasz się do konkretnego lekarza by zajął się zwierzęciem , a wychodzi Pani Kinga która nie wiem jak ukończyła weterynarię. Nie polecam . Idąc tam trzeba liczyć dwie obcje Albo zwierzak przeżyje , albo nie . Albo diagnoza będzie trafna , albo nie. Koszta będą minimalne po czym cena okazuje się z kosmosu

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w LECZNICA PANKRACY?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie LECZNICA PANKRACY? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w LECZNICA PANKRACY?

Fan królików

Są smaczki dla czworonożnych klientów jeśli pytasz o benefity.

Jak jest z pakietem medycznym w LECZNICA PANKRACY? Można dołączyć rodzinę?

Fan królików

Pakiet medyczny? No normalne usługi takie jak kastracje, lobotomia, przeszczepy międzygatunkowe, trepanacja czaszki, można też robić zastrzyki botoksem np dla szympansow. Co do rodziny, to uczęszczają tam całe pokolenia, np Królik Jings i jego wnuk Roger.

Fan królików

Różne koleje losu były w tej lecznicy, między innymi królik Jings, co do którego są do tej pory kontrwowrsje. Tak się składa, że mam wnuka Jingsa-królika o imieniu Roger. Chowany bezklatkowo, reaguje na imię, wykonuje proste zadania matematyczne. Niedawno mial problem bo zatrzymała mu się akcja serca. W Pankracym jednak podjęto skuteczną reanimację. Masaż serca i oddychanie usta usta pomogły i Roger znów jest wśród Nas. Zadośćuczynili wszystkim problemom Jingsa. Plus dla zespołu!

Małgorzata
@Fan królików

Co do zespołu to duży on jest? Szukam pracy jako recepcjonistka i fajnie jakby to właśnie się udało w przychodni weterynaryjnej. Możesz napisać ile osób tu pracuje? Na recepcji jest ktoś?

Ilona

Nie polecam ! Zbagatelizowanie stanu zdrowia psa ...nie umiejetnosc pobrania krwi odesłanie do domu psa z kroplówkę która sami musieliśmy zaaplikowwac ....piesek cierpiał 3 h i odszedł!!! Proszę unikać tej przychodni a w szczególności pani Kingi W. !!!

Wiktoria
@Ilona

Nie umieli pobrać krwi? To kto tą krew pobierał? Zastanawiam się czy zespół składa się wyłącznie z odpowiednio wykwalifikowanych pracowników? Może ktoś się dopiero uczył - pracują tutaj technicy weterynarii np świeżo po szkole? W każdym bądź razie przykro mi z powodu straty.

Ania F.
@Ilona

Jestem stałą klientką. Ostatnio podczas wizyty ze zwierzęciem w kiepskim stanie i podaniu kroplówki poinformowano mnie, ze nawet jeśli nastąpi poprawa to zwierze może zejść. Tak na szczęście się nie stało. Ale proszę pamiętać ze to nie cudotwórcy, tylko lekarze, którzy walczą o każdego zwierzaka. Pozdr

@Ania F.

Wiadomo, że nie na wszystko ma się wpływ. Jednak bez odpowiedzi pozostaje pytanie, jakie kompetencje trzeba mieć, by tu pracować? Wszystko jedno, czy jako lekarz, opiekun, czy w rejestracji. Wiadomo coś Pani o warunkach pracy i wymaganiach wobec pracowników? A może ktoś z osób, które tu zaglądają, wie coś więcej na temat warunków pracy i samego zatrudnienia?

Topson

Czytam te Wasze opinie i z większością nie mogę się zgodzić zwłaszcza tymi negatywnymi. Leczę swojego pupila od jakiegoś czasu tam i nie spotkałem się ani z niekompetencją lekarzy , ani brakiem empati a wręcz przeciwnie , takiego podejścia nie widziałem w innych lecznicach. Z czystym serduchem i sumieniem polecam.

Ilona
@Topson

Moze nie trafił Pan na Panią K.W u nas zapewnienie ze pieskowi nic nie zagraża po czym powrót do domu 3 h w cierpieniach piesek odszedł

Synek
@Topson

Zgadzam się Tez piesku chodziłem dwa tygodnie i panie bardzo dobrze się zajmowali pozdrawiam cały personel

Izuka

Doliczana oplata za pobranie krwi u psa do ceny jaka jest podawana telefonicznie za badanie. Nieterminowe wykonywanie badan, brak podania norm. Nie polecam

Aneta

Szkoda, że nie ma tutaj niczego na temat pracy w lecznicy. Przyjmują techników weterynaryjnych na staże? Za jaką miesięczną odpłatnością? Pytam, bo w takiej inflacji chyba nikogo nie stać na wolontariat, nawet dla najlepszej nauki i doświadczenia :/

Natka

Nigdy więcej moja noga tam nie stanie. Naciągacze nic więcej. Jedyną kompetentna osobą która zna się na rzeczy to Pani Olga gdyby nie Pani dalej byłabym naciągana na bezsensowne koszta…

Zło diagnoza Pani dr Olga skupiła się na tym że kot ja udrapal i ugryzł a nie na leczeniu kota bo kot już był stary więc dla Pani Olgi nie rokował ale zrobiła mu morfologię i zadzwoniła do mnie i stwierdziła że kota trzeba uśpić bo ma uszkodzone nerki i wątrobę a kot nie jadł przez jedziemy dzień a po uśpieniu kota okazało się na wypisie a Pani Dr Olga nie wspomniała że kot miał złamany kieł nad klem przetokę i ropień tak jak to odebrałem że po złość na kota że ja podrapała i ugryzła

Stanowczo odradzam przyszedłem z kotem który nie chciał jeść tylko po diagnozie Pani doktor Olga Kuninska stwierdziła że kot ma rokowania niepomyślne że ma uszkodzone nerki i wątrobę , stwierdziła że kot jest do uśpienia a na wypisie po uśpieniu kota okazało się że kota dalo by się uratować bo miał tylko złamany kieł , nad klem przetoka - ropień okołowieszcholkowy idziemy z pupilami żeby ich wyleczyć a nie uśpić z takim podejściem lekarza po specjalizacji stomatologia trzeba się stanowczo zastanowić. Sam właściciel jest lekarzem weterynarii z powołania tylko niech zmieni współpracownikow

Robert
@Adam

Tylko po badaniu stwierdził że kot ma uszkodzone organy? A było jakieś usg albo prześwietlenie? Piszesz o współpracownikach. To ile weterynarzy tam pracuje? Nie mogłeś od razu zgłosić się do właściciela skoro to lekarz z lepszym podejściem?

Tomcio

Jaki jest koszt kastracji chomika u Pankracego???

ssss
@Tomcio

ostrożnie, chomik trochę przypomina królika!

Mrcin

Nigdy więcej...... stanowczo odradzam.....3 psy leczone- 2 odeszły...3 na ostatniej prostej. Powiem wprost: drogo i bezskutecznie. Do szkoły- uczyć się, a nie gnębić zwierzaki. Dodatkowo obsługa- zwłaszcza PANI na recepcji, jej podejście pozostawia wiele do życzenia. Rozumiem: dużo pracy, ale może zamiast siedzieć na FB - może warto zmienić zwierzakom chociaż ściółkę? Panie Karolu- warto zmienić profesję lub pracowników.

pola
@Mrcin

Trochę nie rozumiem... dwa psy Panu zdechły i jeszcze trzeciego Pan tam leczył skoro tak źle? Dodatkowo nie wiem czemu wymaga Pan od recepcjonistki wymiany ściółek zwierzętom?! To troche jakby w hotelu wymagac od recepcji zmiany poscieli w pokojach....

Wnikliwy
@pola

Nie bardzo rozumiem. Po co recepcjonistka ma wymieniać ściółkę i to w dodatku u...psów??

afaf
@Mrcin

Znam temat. Kilka lat temu w skutek dziwnych praktyk tej lecznicy odszedł ukochany Królik Jinx. Podobno został zjedzony przez personel, a truchło wypchane stoi u właściciela. Polecam poczytać wcześniejsze komentarze, być może Królikowi Jinxowi wyrwano wcześniej zęby. W każdym razie kochany Jinxie, na zawsze zostaniesz w naszych sercach!

Tuńczyk
@afaf

Są ploty, że jakimś cudem Jinx uciekł z kliniki ale dotarł na granicę z Białorusią i nie może przejść na drugą stronę. Została powołana organizacja pozarządowa, która ma na celu negocjacje z Łukaszenka i staranie się o azyl królityczny dla Jinxa. Śledzę sprawę na bieżąco, jacyś posłowie donoszą mu karmę. Gdyby miał żeby przegryzlby siatkę ale wiemy jak jest.

ssss
@Mrcin

Mam nadzieję że nie wywróci się na ostatniej prostej! A lecznica bardzo elegancka, polecam, choć historia z królikiem faktycznie ciekawa

Danuta Tuźnik

Nasza Emi miał dwie operacje, obydwie wyszły rewelacyjnie. Pan doktor Karol Chłopecki to wspaniały lekarz ortopeda, który operował Emi – najlepszy na świecie. Polecam. Klinika Weterynaryjna Pankracy wyposażona jest w super nowoczesny sprzęt. Lekarze oraz cały personel to Mistrzowie świata w swoim fachu. Pani Andżelika Krzyczkowska – jest rewelacyjna, profesjonalnie i z wielką miłością podchodzi do każdego pupila. Korzystanie z Waszych usług to czysta przyjemność.

Iza
@Danuta Tuźnik

Mega przyjemnie czyta się takie opinie! To super ze jestes zadowolona ze specjalistów, zauwazylas moze czy są tez w klinice praktykanci? Studiuje weterynarie i mysle ze to miejsce byłoby okej, jesli mam kierowac się opiniami :)

Danuta Tuźnik
@Iza

Nie wiem dokładnie czy są w Pankracym praktykanci, ale jest dużo osób dardzo młodych - to być może. Trzeba byłoby skontaktować się z kierownictwem Klniki Pankracy w tej sprawie. Byłam w Klinice kilka razy - zauważyłam, że atmosfra miądzy personelem jest bardzo miła, a to jest ważne w pracy.

Krzysztof

Doktor Karol Chłopecki i Pani Andżelika Krzyczkowska. Druga operacja, ten sam skład i wspaniałe wyniki ! Dzięki, dzięki i jeszcze raz dziękujemy w imieniu Naszej Emi, mojej żony i swoim. Wykonaliście dla Nas coś cudownego, czego nie opiszę prostymi słowami... Dziękujemy bardzo, polecamy wszystkim i życzymy takiego samego szczęścia.

ela kucharska

MÓJ KOCHANY PEKIŃCZYK BERBEĆ MIĄŁ USUNIĘTE OCZKO. PO OPERACJI CZUJE SIĘ DOBRZE. MIŁA OBSŁUGA, POLECAM

Agnieszka
@ela kucharska

ta obsługa którą polecasz to jest ktoś konkretny w lecznicy, możesz wiecej napisac kogo polecasz ?

Łukasz

Trafił do Pankracego mój królik który był ze mną 7,5 roku, gdyż był osowiały zaobserwowałem to od góra dwóch dni.Jego stan był taki ze u doktora był na tyle żywy że doktor zapytał co mu jest. Zdiagnozował piasek w nerce i zlecił badanie krwi i od tego zależało dalsze leczenie. Obiecał doktor że wynik krwi będzie tego samego dnia do 22. dzwoniłem co kilka godzin do następnego dnia i dopiero następnego dnia o godzinie 19 był wynik. Odpowiadano mi bezdusznie że wyniku nie ma a królik cierpiał.Gdy łaskawie po takim czasie zrobiono badanie kazano mi tego dnia natychmiast przyjechać na kroplówkę bo wyniki są złe a następnego dnia przyjechać do doktora Chłopeckiego na konsultacje. Pojechałem na kroplówkę i w nocy królik odszedł. Mam żal że tak długo robiono to badanie krwi, gdyby było ono zrobione jak P. doktor obiecał tego samego dnia albo następnego rano, nie musiałby królik tak długo czekać i może dałoby się mu pomóc. Nie chodzi o wydane pieniądze ale podejscie w klinice i bezduszność i kazanie czekać w nieskończoność na badanie krwii. Byłem związany z Jinxem był trzymany bezklatkowo, załatwiał się do kuwety, chodził po domu jak kot, więc ta więź była głęboka.

zaint
@Łukasz

Przepraszam że się odniosę, wiem że to dla ciebie tragedia, ale czy królik Jinx został zjedzony?

LOKA
@Łukasz

A to o to chodzi z tym Jinxem XDDDDDDD

Zostaw merytoryczną opinię o LECZNICA PANKRACY - Radom

• Jak się pracuje w LECZNICA PANKRACY?

Zobacz opinie na temat firmy LECZNICA PANKRACY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LECZNICA PANKRACY?

LECZNICA PANKRACY
2.9/5 Na podstawie 59 ocen.
  • ul. Maratońska 1 lok. 1
    26-600 Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042