ORBITGAZ BYTOM

Opinie o ORBITGAZ BYTOM

Pracownik Nowy wpis

Jak robisz swoje, myślisz i jesteś elastyczny to praca się spodoba. Praca rowzwojowa, kasa na czas, brak problemu z ewentualnym urlopem. Zarobki takie na jakie się zgodzisz. :) Jest ok.

Jaka atmosfera panuje w firmie ORBITGAZ BYTOM? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 15 sierpnia. Czy jest rotacja?

Kandydat Nowy wpis

Witam. Niestety miałam przyjemność odbycia rozmowy z (usunięte przez administratora) faktycznie strasznie zarozumiały i bezczelny człowiek... Ogłoszenie o naborze na dane stanowisko, powinno zawierać informację, że ludzie przed przyjściem na rozmowę, muszą znać całą historię firmy, czym się zajmują, a najlepiej jak już będziesz wiedzieć, jakie na co dzień pełnić funkcję i wykonywać obowiązki. W ogłoszeniu jest jasno zaznaczone, że wymaganie nie jest obowiązkowe, tylko mile widziana "wiedza"... Okazuje się niestety inaczej. Po prostu mam wrażenie, że ktoś niekompetentny dodał to ogłoszenie. Nie wróżę tej firmie dobrej opinii z takim podejściem do ludzi. Z mojej strony,to by było na tyle. Pozdrawiam!

Amando Nowy wpis

Facet obieguje dobrą, dobrze płatną robotę, po czym z byle powodu zrywa umowę nie płacąc za wykonaną pracę.... w ten sposób dorobił sie milionów.....

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ORBITGAZ BYTOM odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Właściciel opisuje w ogłoszeniu stanowisko i wymagania do niego. Jednak po przyjściu na rozmowę okazuje się, ze ma zupełnie inne wymagania co do stanowiska tylko jak to ujął „specjalnie tak napisał”. Tylko zmarnowany czas.

kandydat

Nie polecam! Dramat... Kilka etapów rozmów, nauka zagadnień branżowych jak na min. stanowisko kierownika, kosztorysowanie i wycena (a to początek góry lodowej), co chwila zmiana stanowiska na które aplikujesz, a i tak zaczynasz od pracy w sklepie spawalniczym..., po to tylko aby przyjść na dzień próbny (za który z resztą nie zapłacą), gdzie niesympatyczna pani ze sklepu powie właścicielowi, że się nie na dajesz bo myślisz, masz własne zdanie, i posiadasz wyższe wykształcenie niż ona, a konkurencję się wykańcza... Nadmienię, iż nawet po dniu próbnym nikt nie raczy się odezwać z informacją zwrotną tudzież z podziękowaniem za poświęcony czas i trud.

---

(usunięte przez administratora) Pomijając już fakt, że właściciel zgubił moje CV. Po samej przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjne już nie chciałabym tam pracować. Dobra atmosfera w pracy jest dla mnie ważna, ja tam takowej nie wyczułam.

Nowa

Zostalam zaproszona na dzien próbny. Po jednym dniu okazalo sie, że trzeba przyjść na jeszcze jeden. Oczywiście bezplatnie. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, ze bylo jeszcze z 6 takich dziewczyn. Jednak wszystkie zrezygnowały. Po dniach próbnych mieli sie odezwac i cisza... Wszystko byłoby w porzadku gdyby chociaż szefostwo osobiście podziękowalo za dni próbne, a tak pozostał tylko niesmak...

Przemysław

Jaka suma była oferowana w ogłoszeniu? Czego konkretnie wymagał pracodawca od kandydatów i jak przebiegała Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Liczę że mi odpowiesz!

Jasiek

Wiecie może czy firma ma jakieś oferty pracy. Jak się pracuje i czy warto starać się?

Johny

Bez Komentarza ! Nie Polecam tej firmy...

Agata

@Heros dzięki za opinie, coś się zmieniło od tego czasu? Zachęcam obecnych i byłych pracowników do wymiany poglądów na temat pracodawcy jakim jest ORBITGAZ BYTOM. To pomoże innym użytkownikom tutaj zaglądającym!

Feliks

Czy wiecie coś o nowej ofercie pracy w firmie? Może dowiem się jaką umowę proponuje firma i czy do pensji są jakieś dodatki?

HEROS

Cześć wszystkim. Jest to mój szósty pracodawca i zamierzam opisać jak każdego szefa - co do pracy warunki takie jak wszędzie dużo pracy...... natomiast plusem jest wypłacanie wszystkich nadgodzin w nawet dobrych pieniądzach co mnie zdziwiło pozytywnie. No i kasa zawsze 10-tego. Minus: Minutowe spóźnienie na poranny podział serwisowy wiąże się z dużą ilością .......(.......) ale młody szef jest nawet ku mojemu zdziwieniu ogarnięty jak na tak młodego. (szacun) Tak po za tym spoko "ciekawie", na razie nie widze przeciwskazań do pracy , jak będę chciał zmieniać to opisze dlaczego.

Daria

Czy tak dobrze się pracuje, że przestaliście pisać na forum?

Agata

Szukałam w internecie nieco informacji na temat firmy ORBITGAZ BYTOM, a konkretnie informacji o rekrutacji. Niestety na stronie firmy nie widnieje żadna informacja na temat naboru nowych pracowników, zatem mam pytanie, które może pomóc wszystkim osobom chętnym do podjęcia współpracy z firmą. Czy firma obecnie prowadzi rekrutację? Mile widziane będą również opinie pracowników firmy na temat samego procesu rekrutacji i możliwości oferowanych przez pracodawcę. Zachęcam do dzielenia się doświadczeniem.

Agata

@byly pracownikrozumiem, że Tobie praca w ORBITGAZ BYTOM nie odpowiadała. Jednak nie piszesz wiele o samych warunkach zatrudnienia, czy pracy na jakie mogą liczyć pracownicy firmy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Co masz na myśli twierdząc, że pracownicy są wyzyskiwani?

Agata

@dekonspirator a Ty byłeś lub obecnie jesteś pracownikiem firmy? Jaka jest Twoja opinia na temat tego jakim jest ona pracodawcą? Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV?

Agata

@krepelrozumiem, że w Twoim doświadczeniu zawodowym ORBITGAZ BYTOM wyróżnia się pozytywnie na tle innych pracodawców. Oprócz wynagrodzenia, na jakie jeszcze benefity, czy możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy firmy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które na wątek firmy trafiły szukając opinii na temat potencjalnego miejsca pracy.

krepel

Powiem Ci ,iż jest całkiem oki przepracowałem 240 godzin i dostałem 6580 zł myślę że jest oki pracowałem w konkurencji i tam jest więcej ludzi ale tu jest zaplecze i kasa

Zostaw merytoryczną opinię o ORBITGAZ BYTOM - Bytom

• Jak się pracuje w ORBITGAZ BYTOM?

Zobacz opinie na temat firmy ORBITGAZ BYTOM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ORBITGAZ BYTOM?

ORBITGAZ BYTOM