Opinie o P.P.W Araj w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.W Araj. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.W Araj na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.W Araj w Wrocław

Jesteś pewnie pracownikiem biurowym i nigdy nie byłeś w terenie i niemasz zielonego pojęcia jaki zakres prac jest tam wykonywany i w jakich warunkach

Byly pracownik

No ale chyba każdy normalny czlowiek wie czego mozna spodziewać sie w terenie. No wiadomo ze pracodawca nie zapewni pogody idealnej dla każdego pracownika ktory jestvw delegacji.

Nie udało mi się nic o pracy dowiedzieć z firmowej strony. A w sieci jest po moim zawodzie tylko stare ogłoszenia na montera. Wśród czynności wypisano skręcanie i nitowanie elementów z blachy ocynkowanej. Rysunek techniczny znam i potrafię posługiwać się narzędziami pomiarowymi. Jeśli więc te zadania i wymagania od pracownika się nie zmieniły, to z jakim zarobkiem miałbym tu do czynienia od pierwszego dnia pracy?

Byly pracownik Nowy wpis

Czy urlop w P.P.W Araj jest płatny 100%?

Hej, widzę, że trafiłem na dyskusję o warunkach i trochę się już dowiedziałem, a miałem pytać o rodzaj umowy właśnie, ale już wyjaśnione widzę :) No a można tak jeszcze z ciekawości wiedzieć, jakie benefity do tego dochodzą w firmie? Da radę dostać pakiet medyczny? Miałem w ostatniej firmie i musiałem przerwać po odejściu, także by mi pasował, bo korzystałem dosyć intensywnie.

Firma oferuje bezpłatny podstawowy pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w PZU. Wyższe opcje są dodatkowo płatne. Do tego jako pracownik fizyczny masz kartę lunchową na kwotę 300 zł miesięcznie. Nie wiem jak z biurowymi, ale tam chyba jej nie ma. Do tego jest możliwość ubezpieczenia się na życie też w PZU oraz ubezpieczenie wypadkowe w Allianz. Ostatnie dwa ubezpieczenia płatne.

Nowy wpis

A w biurze to ogólnie dużo osób pracuje? Myślisz że jest szansa się teraz tam wcisnąć? Często pojawiają się nowi biurowi pracownicy czy raczej nie? Może ktoś ma informacje jakie benefity dla biura przysługują?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w P.P.W Araj się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Edyta

firma to w ogóle jeszcze działa? pytam, bo po ostatniej opinii jak ktoś po 10 latach odszedł to nagle się komentarze urwały, wiadomo czemu?

Barbara
@Edyta

Tak działa

Bogdan
@Barbara

No dobra wierzę na słowo, bo w sumie tylko to pozostało, gdyż firma jest praktycznie niewidoczna w Internecie. W KRS nic o niej nie znalazłem, tak samo nie ma własnej strony, czy ofert pracy. Są tylko skrawki informacji z danymi adresowymi firmy i lakoniczną informacją, że jest producentem urządzeń wchodzących w skład baz magazynowych, t.j. suszarnie do zboża, silosy czy transportery ziarna. Może Pani napisać, gdzie w sieci szukać o niej informacji, czy ogłoszeń do pracy? I czy tu potrzebują ludzi, a jeśli tak, to czy spawacz znalazłby tu zatrudnienie?

Joanna

Pracujesz tam? Jeśli tak, to chyba najbardziej korzystnie by było dla mnie, gdybyś potwierdził, że pracodawca jest uczciwy lub nie. Jest normalnie legalna umowa? Na papierze, nie na słowo.

@Joanna

Wszystko jest jak najbardziej w porządku. Umowa o pracę, na początek okres próbny, trzecia umowa na czas nieokreślony.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w P.P.W Araj?

W bieżącym roku odbył się taki dwudniowy wyjazd. Była to pierwsza tego typu sprawa w ostatnich paru latach.

Pracowałem ponad 10lat !zwolniłem się i wogole niezaluje znalazłem pracę na miejscu i z lepsza płacą!nigdy niepolecalem tej firmy i polecał niebede

Antoni

Jakie stawki dla operatora prasy krawędziowej ?

Mały John

Pracuje i wszystko jest w porządku, urlopy, wolne dni, da się dogadać. Pensja też na dobrym poziomie. Polecam.

Czy P.P.W Araj narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Marek K.

W moim przypadku NIE.

Marek K.

Praca OK, zważywszy na dzisiejszą sytuację. Polecam.

Marek T.

Nie jest to pierwsza firma, w której pracuję więc nie napiszę, że jestem tutaj od samego początku bo minąłbym się z prawdą. Na pewno jest to miejsce pracy, w którym czuję się najlepiej jak do tej pory, podsumowując wszystkie firmy, w których miałem okazję pracować. Nic złego mnie tutaj nie spotkało, same dobre rzeczy, więc Araj oceniam wysoko.

Jarek

Mnie się praca tutaj podoba :) Nie tylko jeśli chodzi o zarobki. Same warunki zatrudnienia, jak i towarzystwo, z którym się razem na co dzień pracuje, są jak najbardziej ok. Jeśli ktoś zapyta o negatywy, to mnie nic nie przychodzi w tym momencie do głowy. Dobrze jest jak jest więc zostaję tutaj :)

Andreas

Potwierdzam to co napisał ktoś niżej. Firma jest prorodzinna i stawia na pracownika. Da się odczuć, że nie jest on tylko od wykonywania zadań, ale jest ważnym członkiem zespołu. Pensja adekwatna do wykonywanych zadań, umiejętności i zaangażowania. Jest zawsze wypłacana na czas. Jeśli ktoś się wyróżnia swoją bystrością i wkładem na pewno jest to zauważane i doceniane. Urlop - da się dogadać, ja osobiście nie miałem z tym problemów. Polecam!

@Arek Arkady a gdzie to trzeba tak jeździć? Między oddziałami?

Arek Arkady

Praca OK, terminowa wypłata, z urlopami nie ma problemów, da się dogadać. Jedyny mankament, to trochę trzeba pojeździć. Umowa na czas nieokreślony, zgodnie z ustaleniami na początku. Jak ktoś dobrze pracuje, nie ma problemów. A duża rotacja, fakt, jak wszędzie. Nie każdy pasuje do każdej pracy.

tata

Firma jest bardzo pro-rodzinna. Fajne jest to, że świętujemy każde narodziny dziecka, imieniny, urodziny itp. zawsze jakieś ciasto wjeżdża. Z urlopami też nie ma problemu także ok.

Smutas
@tata

Ta firma bardzo prorodzinna lubia się wymieniać partnerami

Sugerujesz że kłamie?

Pracuję na montażu zewnętrznymi powiem tylko tyle! Jak jesteś masochista to ta praca jest dla ciebie idealna! Zgadzam się ze wszystkim co napisał nisko! Pracuje już około 10 lat i pamiętam lepsze czasy tej firmy! A co do pracowników że wschodu to rotacji są średnio co 3 miesiące i niema szans nauczyc kogokolwiek nawet podstaw naszej pracy tymbardziej że jest bariera językowa! A po 3 miesiącach przychodzi świeży człowiek z Ukrainy i trzeba znów uczyć kolejnego od podstaw! Ponieważ na montażu zewnętrznym jest bardzo ciężka praca i nikt nie chce tutaj pracowac! A posiłków regeneracyjnych nigdy nie było i niebedziebo pinos niespalany odpowiednią ilość kilo kalorii dziennie co jest oczywiście klamstwem

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.W Araj - Wrocław

• Jak się pracuje w P.P.W Araj?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.W Araj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.W Araj?

P.P.W Araj