Opinie o Hotel Diament Plaza w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hotel Diament Plaza. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Diament Plaza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Diament Plaza w Gliwice

Klient Nowy wpis

Nie polecam pracować - firma zatrudnia ludzi z marszu na wysokich stanowiskach i w ogóle nie weryfikuje, kim są pracownicy. Zatrudniają do działu marketingu osoby, które (usunięte przez administratora) innych ludzi na pieniądze i to na duże kwoty.

Czym w Hotel Diament Plaza zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Czy w Hotel Diament Plaza zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Aissy Nowy wpis

Tak, okres próbny = umowa zlecenia.

Jaa

Zdecydowanie nie polecam Najnizsza krajowa, umowa zlecenie i mimo, że wyrabia się etat lub więcej nie ma szans na umowę o pracę. W dodatku na umowie widnieje zapis, że OBIE strony nie są zainteresowane umową o pracę. Od osoby zaczynającej oczekuje się nie wiadomo czego a i osoby z doświadczeniem mają problem by się wpasowac ponieważ szkolenie na dane stanowisko nie odbywa się tak jak powinno (rozumiem, że też nie ma czasu nowych szkolić - osoby rezygnują z dnia na dzień no bo mają zlecenie :) o taki paradoks. Najwięcej nauczysz się podczas już pracy niż szkolenia ale uważaj bo za każdy błąd przyznawane są punkty ujemne i współpracownicy mają pretensje bo traci się punkty a to jest oceniane przez audyty i jeśli nie wyrabia się normy znowu jest problem. Brak jakichkolwiek dodatków. Pracownicy mają robić wszystko byleby tylko goście byli zadowoleni ale żeby sami czuli się dobrze w pracy to nie bardzo. Pracownicy niby mają zająć się gościem a tak naprawdę to mają tylko zarobić dla firmy jak najwięcej (co nie przekłada się na zarobek dla siebie). Premie niby są ale w takiej stawce, że aż wstyd. Wyciągnąć fajne pieniądze nie będąc studentem na prawdę graniczy z cudem. Mimo sympatycznego zespołu haos, warunki pracy zdecydowanie poniżej jakichkolwiek oczekiwań. Uważam, że większość haosu z powodu dużej (bardzo dużej) rotacji pracowników ale ta rotacja bierze się właśnie z powodu takich a nie innych warunków pracy.

znamtemat
@Jaa

zdecydowanie się zgadzam! nie da się lepiej tego opisać. Usługi, a zatem core to pracownik... tutaj jest spychany jako koszt... może gdyby myślenie o pracowniku się zmieniło - całokształt uległ by poprawie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hotel Diament Plaza? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy w Hotel Diament Plaza zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Julita

Wystarczy mieć chęci do pracy i robić swoją robotę z zaangażowaniem a nie będzie powodu do narzekania.

Basia
@Julita

Widać "elita"sie odezwała haha...ten hotel to porazka,najlepiej żeby każdy donosił na każdego, wtedy może dostaniesz jakiś awans

zainteresowany

Czy szukają aktualnie jakieś osoby poszukiwane na Recepcję? jak teraz wygląda tam praca? warto?

@zainteresowany

Tak jest otwarta rekrutacja z

Bartek
@zainteresowany

Nie polecam tam pracować, oprócz najniższej krajowej i obietnic..nic więcej nie dostaniesz.

Czy firma Hotel Diament Plaza udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Nie, możesz zapomnieć o pożyczce, socjalu,premiach ,szkoleniach i szanowaniu pracownika

Jakie godziny pracy obowiązują w Hotel Diament Plaza?

odpowiedź

zależy od stanowiska - o co pytasz?

Edyta
@odpowiedź

ja bym chciała wiedzieć, jakie są godziny pracy na recepcji.

recepcjonista
@Edyta

dniówka 07:00-19:00 nocka 19:00-07:00

Patrycja

@marta a premie?

@Patrycja

Są raczej rzadkością

Jak jest z pakietem medycznym w Hotel Diament Plaza? Można dołączyć rodzinę?

Zatrudniają ludzi większości na umowę zlecenie. Dodają nawet w umowie klauzule że "strony nie sa zainteresowane zawarciem umowy o pracę " i to za najniższą stawkę godzinową.

Czy trzeba mieć doświadczenie w branży? Są jakieś wolne miejsca ?

Po przepracowaniu sporej ilości lat w tym "miejscu" muszę stwierdzić, że nie poleciła bym tego grajdołka nikomu, brak organizacji, spychologia obowiązków i nie docenianie pracy wieloletnich pracowników czynią to miejsce ZAKŁADEM dla (...) , szkoda mi słów i czasu by opisywać szczegółowo co tam się dzieje. Liczę tylko, że kłamstwa i obłuda oraz obgadywanie za plecami siebie na wzajem, zaprocentuje kiedyś i odbije się czkawką wielu osobom. Zwalnia się osoby, które myślą, potrafią odezwać się gdy dzieje się coś wbrew ich obowiązków i mają swoje zdanie, a zostaje "ELITA" wybranych, którzy na skinienie kierownictwa wykonują masę innych obowiązków. Co do płacy, pozostawia wiele do życzenia jak na najniższą krajową.

Recepcjonistka

Pracowałam w Gliwicach ponad rok na recepcji. Każdy ma swoją opinię - ja ten czas wspominam bardzo dobrze. Fajni ludzie. Polecam przekonać się samemu.

Nick221

W hotelu zostaja ludzie ktorzy kompletnie nie maja pojecia o swojej pracy. Usuwane sa osoby niewygodne ktore maja wiedze i jej swiadomosc i potrafia sie sprzeciwic jesli z czyms sie nie zgadzaja. Tak wlasnie funkcjonuje hotel :)

Zaciekawiony
@Nick221

Nick221, Czy dlugo tam pracujesz? Jak kierownictwo zarządza?

Rozczarowanie

Niestety praca na recepcji za najniższą krajową, a obowiązków tysiąc i cały czas ich przybywa. Niestety kierownictwo nie widzi, ze przez ta spychomanie cały czas ktoś się zwalnia. Jak ktoś ma odwagę wyrazić swoje zdanie co do ilości obowiązków zostaje zwolniony. Niestety coraz gorzej się tam dzieje. Praca po 240h, ponieważ cały czas brakuje personelu. Kierownika recepcji na niej nie zobaczycie, bo niestety stroni ona od jakiegokolwiek kontaktu z Gośćmi(paranoja). Myśle, ze największym problem jest brak motywowania pracowników. Ani razu nie zostało przeze mnie zasłyszane, żeby ktoś dostał pochwale, raczej same uwagi, bo ktoś zrobił coś źle. Niestety do takiego miejsca pracy nie chce się już przychodzić. Hotel jest w 100% nastawiony na zysk, a nie na swoich pracowników.

@Rozczarowanie

Czy znałeś ilość swoich obowiązków gdy zatrudniałeś się w firmie? A może poznałeś je dopiero w trakcie? Jeśli uważasz, że znasz największy problem w firmie to, czy próbowałeś podzielić się swoimi uwagami z szefostwem? Powiedz nam coś więcej na ten temat.

Popularny
@Alicja

Każdy zna w teorii swój zakres obowiązków. Problem w tym, ze połowa pracowników ich nie wypełnia bo wiedza ze nikt ich nie zwolni bo nie będzie miał kto pracować. Będąc nowa osoba najpierw się wypełnia te wszystkie rzeczy i to co zostawia Ci poprzednia zmiana bo się nie chciało zrobić . Podzielić się z szefostwem? Szefostwo wie i ma to brzydko mówiąc w pewnej części ciała gdzie światło nie dochodzi. Ważne, ze hajs się kręci a to ze najlepsi pracownicy im uciekają to nieważne. Ich motto to NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH. Tylko opacznie to rozumieją ;)

@Popularny

Zatem pracownicy z własnej woli godzą się na taki stan rzeczy, prawda? Gdyby pracownicy wspólnie zgłosili, że warunki pracy nie są dla nich odpowiednie i podział obowiązków powinien być ściśle doprecyzowany, sytuacja mogłaby ulec zmianie, nie uważasz?

Rozczarowanie
@Alicja

Nieprawdą jest, że pracownicy intencjonalnie nie wykonują swojej pracy. Z mojej autopsji wynika, ze wszyscy wykonują wszystkie swoje obowiązki, pomimo, ze jest ich mnóstwo. Oczywiście czasem bywa zbyt duży nawał pracy i kolejna zmiana dokończa prace. Nie jest jednak tak, ze ktoś mysli: „nie robię, nie zwolnią mnie” - każdemu zalezy na pracy. Niestety kierownictwo nie interesuje czy jest dużo czy mało pracy, wszystko musi być zrobione. Na bieżąco dochodzą coraz to nowsze obowiązki, które czasem uniemozliwiaja wykonanie wszystkiego na czas, czyli przez 12h. Osoby, które zgłaszały swoje niezadowolenie z ogranizacji oraz zakresu pracy zostały zwolnione lub same się szybko zwolniły. Wiem tez, ze były zgłaszane prośby odciążenia nas w pracy, niestety bezskutecznie. Także nie jest to tak, ze wszyscy narzekają, a nikt niczego nie zgłasza. Wręcz przeciwnie.

@Rozczarowanie

Rozumiem. Wobec tego chcesz powiedzieć, że w firmie przydało by się kilka zmian? Jakie to według Ciebie powinny być zmiany i czego powinny dotyczyć? Innego podziału obowiązków? A może masz jeszcze jakieś sugestie dla Hotelu Diament Plaza?

KobaX3

Kilka zmian? :-D Dobre sobie. Raczej masz na myśli rewolucje przez duże Rr

Nielizedupypl

Z tego hotelu za szczerość i mówienie wprost co myślą wyleciały 4 bardzo dobre osoby. Popieram przedmowce. Lepiej się nie odzywać i robić z klapkami na oczach co Ci każą. Inaczej wylatujesz bez słowa dziękuje. Jeszcze usuwają Cię na tyle szybko żebyś nie mógł wytłumaczyć innym ludziom co się stało ze odchodzisz. Tak jakby kadra była głupia i myślała ze poza tym hotelem nie masz z ludzmi kontaktu. Zmiana Dyrektora na takiego który tylko deleguje polecenia. Jak zarzucisz ze sam siedzi i nic nie robi to nara. Bo prawda w oczy kole. Przykre ale całe zło do nich wróci.

@Nielizedupypl

Nie znamy do końca wszystkich powodów odejścia z pracy osób trzecich. Jeśli sytuacja dotyczy Ciebie, opisz ją w swoim imieniu. Proszę także, byś zmodyfikował swój nick na forum GoWork.pl. Użytkownik, może wybrać interesujący go nick jednak musi być on pozbawiony wszelkich wulgaryzmów. Wszystkie informacje na ten temat znajdują się w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w hotel diament plaza o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Szkolenia? ;P nie firma nie organizuje szkoleń. Recepcjonista na dziko jest wrzucany do pracy na recepcji bo jest taka rotacja ze nie ma czasu się szkolić.

Prawdaboli?

Witam , jak dla mnie najgorszy pracodawca . To co nigdy tam się nie zmieni to brak szacunku do pracownika . Praca za grosze a do tego jeśli coś sie nie podoba to wypad. Zmiana dyrektora , niby na lepsze ale nie sądze , że to aie długo utrzyma . Jedyna osobą która jest tam ludzka to kierownik Pionu hotelowego Pan A. Reszta to „korpo” szczury . I Pani kierownik recepcji , ktora bez wazeliny wchodzi w tyłek Pani Dyrektor :)

Kamil

Firma ma opinię super pracodawcy. Czy taka cisza jest wynikiem dobrej pracy i zadowolenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Diament Plaza - Gliwice

• Jak się pracuje w Hotel Diament Plaza?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Diament Plaza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hotel Diament Plaza