P.P.W Araj

Wrocław

Opinie o P.P.W Araj

maniek 2013-09-16 15:13:23
Nie było rozmowy. Dostaliśmy umowy, by pokazać innym że wszystko jest w porządku. Teraz to wiem. JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO. Ci ludzie nie mają szacunku dla drugiego człowieka. Wiele mówi się na mieście. Grupa pracowników, która współpracowała by zrobić to co zrobili z prezesem R. i Panią Grazyną.
tomek 2013-10-08 11:53:17
a o co chodzi z tym prezesem R i sytuacja w Araj
2013-10-13 20:09:08
Prawdą jest, że firma ma ogłosić upadłość ?
Aff 2013-10-25 10:16:12
Nie polecam, płace małe, niemiła atmosfera. Firma nie ma kolorowej przyszłości.
Wilczek 2013-11-28 17:38:12
Pomyliłeś kierunki kolego. Stąd się ucieka a nie przychodzi do pracy .
Hulk 2013-12-04 21:05:42
Aż tak źle dzieje się w tym zakładzie ?
2014-01-15 23:09:38
Koledzy, jak sytuacja w Araj? co z prezesem R?
Mega 2014-01-20 20:55:48
Cisza przed burzą...
gonzo 2014-02-09 15:37:43
Czy PPW ARAJ Sp. z o.o. i ARAJ REALIZACJE Sp. z o.o. to ten sam pracodawca ? Czy ktoś może powiedzieć o co chodzi?
Radzio 2014-02-19 19:59:43
"PPW ARAJ Sp z o.o." i "ARAJ REALIZACJE Sp z o.o." to dwie całkowicie różne spółki, różni są też ich udziałowcy. ARAJ REALIZACJE działa obecnie na szkodę PPW ARAJ. (usunięte przez administratora), proponuję abyś stosował prostą zasadę, że jak nie masz pewności to nie wypowiadaj się. Sprawdzenie tej informacji jest łatwiejsze jak dokonanie wpisu na tym forum, wystarczy otworzyć strony KRS'u on-line i podać odpowiednie numery. Tam wszystko jest jak na tacy.
Piotr 2014-02-25 13:49:24
Czy tam jest jakieś piekło? Masę ochroniarzy wokół zakładu.
Tomasz 2014-03-04 11:25:06
czemu taka ochrona tam?jaks zbrojeniowa produkcja czy cos?Sa tam jakies przyjecia do pracy?
under 2014-03-04 19:24:26
Ja już od tej firmy trzymam się z daleka, chyba że chcesz tam pracować jak za kare.
maniek 2014-03-04 22:08:01
Z Prezesem Reslerem jest OK, jak on sam. Trzeba mu pomóc.
wielkiwodz 2014-03-05 00:13:57
Tomasz, odpuść sobie tą firmę, szkoda czasu. Nie wiadomo czy przetrwa do następnego dnia.
Tomasz 2014-03-05 10:01:23
ale kociokwik.pomagac prezesowi firmy?dlaczego ?jak?dziwne to
praca za kare?jako spawacz szukam pracy ,wiec chyba potrzebuja takich fachowców,a Ty piszesz,ze za karę,tzn?
Tomuś 2014-03-05 22:32:00
Jak lubisz jeść ryż to proszę bardzo.
Piotr 2014-03-08 09:32:06
Absolutnie nie polecam, nie będę opisywał brudów, jak ktoś chce to niech spróbuje.
fachura 2014-03-09 20:37:27
Niech dalej trzymają tych pseudo fachowców na kierowniczych stanowiskach to na pewno będzie tam lepiej.
XXX 2014-03-11 07:26:36
!!! NIE MA WYPŁATY !!!
XXX 2014-03-11 07:28:23
do wiadomości innych: nie ma brudów
XXX 2014-03-11 07:31:10
jeśli ktoś twierdzi inaczej niech poda przykłady
Tomasz 2014-03-11 09:14:27
tzn co wyplat nie ma w terminie?
syba 2014-03-11 19:37:50
jeżeli tylko na podstawie KRS wyciągasz takie wnioski to gratuluję. Powtarzasz komunały i nic więcej
XXX 2014-04-09 12:31:23
Wyrzucając Sopatę za bramę rezler strzelił sobie w kolano i pogrążył firmę.
Jednym słowem idiota.
Bez Sopaty produkcja stanie do końca tygodnia.
Kunde 2014-08-07 12:23:13
Ta firma to totalny skansen z poprzedniej epoki, który już nie powinien istnieć. Sposób traktowania już związanego z nimi klienta tragiczny. Zamiast pomocy w rozwiązaniu problemów przede wszystkim jakościowych (wszystko rdzewieje nawet ocynkowane rzeczy, nie wspominając o malowanych) próbują je marginalizować, a nawet wmawiać klientowi, że to nic takiego i przeciągać odpowiedzialność aż do końca gwarancji. Jakość wykonania, montażu, terminowość skandaliczna, do tego stopnia, że nie robi na nich wrażenia nawet to, że ktoś może stracić dofinansowanie z PROW od ARiMR, mają to po prostu gdzieś, łącznie z najwyższym kierownictwem firmy. Jedyne czego pilnują najbardziej to terminów płatności, do tego stopnia, że żądają pieniędzy za niedostarczone jeszcze urządzenia. Jak funkcjonuje ta "firma" widać dokładnie po kłótniach prezesów, z których jeden po uzyskaniu udziału większościowego próbował pozbyć się wieloletniego wspólnika (słaby dyrektor produkcji wywalony wcześniej, do tego paskudny i niekompetentny kierownik projektu-kłamca najwyższych lotów oraz bezczelny i arogancki typ). Wszystkich chcących uniknąć kłopotów, nerwów i strat przestrzegam przed tym prehistorycznym skansenem!!!!!!!!!!, który wydaje się chyli się ku upadkowi, co niestety nie dziwi kogoś kto miał z nimi wątpliwą przyjemność współpracować.
ad 2014-08-14 00:29:36
A kolega "kunde" to pewnie ten były prezes :)
Hulk 2014-08-14 19:10:17
Może i były prezes, ale prawdę piszę... tam w ogóle nie ma jakości, a dział (usunięte przez administratora)to jakaś fikcja, który istnieje tylko na papierku.
magpromonelek... 2014-09-23 00:18:56
Witam serdecznie biurowych i nie tylko którzy zaznaczyli czerwone okienko powyżej i tylko czekają na powiadomienie o wpisie na tymże forum, otóż nie będę nikogo obrażać tak jak ma to miejsce powyżej bo ma świadomość dalszej wojny na słowa i wytykanie błędów. Doskonale wiem, że takie fora niczym media oparte są na doktrynie złego i nieobiektywnego przedstawienia informacji dlatego proszę abyście zachowali drobny element człowieczeństwa a nie agresji przybliżonej szczekaniu psów upiętych na łańcuchu i używali rąk do pracy w pracy(Łańcuchem jest forum a szczekaniem wiadomo co)...mam również nadzieję, iż firma przetrwa bo jest w niej wielu pracowitych ludzi którzy nie potrafią szczekać a to już wiele, tacy ludzie potrzebni będą aby odbudować zgliszcza...

Kunde 2014-10-02 10:50:30
Totalne barachło. Wystarczy przeczytać umowę sprzedaży jaką dają do podpisania każdemu klientowi. Prawnicy mówią, że jest właściwie jednostronna, a już laik zauważy, że jest arbitralna i zabezpiecza przede wszystkim interesy sprzedającego i jest przez to bardzo zawiła, wielostronicowa i skomplikowana co ma zapewne ułatwić w razie problemów zrobienie klienta w kuku. Jakoś uczciwe firmy potrafią zawrzeć to samo na 2 stronach umowy i się nie boją. To daje do myślenia. Uczciwość nie wymaga takiego skomplikowania, bo w razie sporu wszystko reguluje kodeks cywilny. I nie jest to żadne szczekanie jak napisał ten mądralcia u góry tylko szczera prawda. Wystarczy się przekonać, ale nie polecam szkoda czasu, są rzetelniejsze firmy od tego skansena.
kropka 2014-12-09 07:51:18
No cóż, prawda jest taka że jeden ze wspólników wraz z grupą pracowników doprowadził do obecnej sytuacji. Był czas na uratowanie tak solidnej firmy, niestety chciwość ludzka i chęć posiadania nie ograniczonej władzy doprowadziły na skraj upadłości. Czym Ci pracownicy się kierowali pomagając w tym procederze?, na pewno nie rozumem. Dzisiaj czas zweryfikował sytuację wszystkich pracowników. Czy warto było być takim zawistnym,zazdrosnym i chciwym. Pycha jest zawsze przed upadkiem.
Na koniec dodam:,,... Ale jedno wiem po latach
Prawdę musisz znać i ty:
Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Pozdrawiam wszystkich.
skylancer 2014-12-09 14:47:43
Dopiero teraz firma padła ? I bardzo dobrze koniec kolesiostwa i wmawianie ludzią ciemnoty.
Gaba 2015-01-10 20:46:34
Ludzie!
Jeśli nie wiecie co się tak na prawdę dzieje w środku to po co się wypowiadacie?!
worker 2015-01-12 14:49:29
Wystarczy sprawdzić w KRS, że firma jest na etapie upadłości likwidacyjnej.
Kunde 2015-02-06 14:58:44
Ta firma to totalny skansen z poprzedniej epoki, który już nie powinien istnieć. I właśnie przestaje i nie trzeba być prorokiem tylko doświadczyć złego ale tak się dzieje tylko raz. Szkoda tylko ludzi którzy stracą pracę przez tych wszystkich ignorantów.
Siemka 2015-03-04 09:21:01
Co tu pisać Syndyk siedzi na Araju a Araj Realizacje zleca nam robotę. Syndyk nam płaci lecz zabrał nam wszystko co było możliwe do zabrania i nie kwapi mu się aby tą firmę sprzedać jak narazie czekamy atmosfera do dumy. Szkoda że nie chcą nas zwolnić bo chociaż byśmy odprawy dostali.
Bobik 2015-03-06 08:35:25
Syndyk może i chciałby sprzedać tylko tego szajsu nikt nie chce. Są lepsze firmy w które warto zainwestować a nie w taki obłudny, ideologicznie przestarzały skansen z poprzedniej epoki. Właściciel musi rozumieć podstawowe zasady ekonomii oraz to że klienta można zrobić w kuku tylko raz. Na szczęście na dolnym śląsku są inne firmy z branży z którymi warto współpracować. Jak widać i na szczęście niewidzialna ręka rynku czyści go w sposób odpowiedni, dając rzetelnym i uczciwym firmom możliwość większego i szybszego rozwoju.
Gaba 2015-03-08 23:11:08
Ludzie stracą pracę przez IGNORANTA,który nawet tej firmy nie zakładał, a chce się dorwać do władzy. Wiec obrażanie tutaj firmy tylko dlatego ze ma ponad 20 lat nie jest odpowiednie. To chyba dobrze ze firma się tyle utrzymała gdyby nie zwykła zazdrość!!!
Dada 2015-03-11 22:50:11
Jest szansa aby firma przetrwała do końca roku ?
kropka 2015-03-24 09:39:54
Syndyk robi to co jest dla niego najlepsze, więc nie ma mowy o społecznym aspekcie dbania o pracowników, jak to zwykł mówić pan prezes. Spółka ma być przygotowana do sprzedaży, jednak czy to nastąpi zgodnie z zaleceniem Sądu?. Wątpliwa kwestia. Dzisiaj pracują Ci co ,,zasłużyli" się panu prezesowi. Ciekawe jak długo będzie opłacał lojalność tych pracowników. Nie jest tajemnicą, że wyroki są pozytywne dla Pana Reslera. Tylko, że dzisiaj to ma inne znaczenie. Spółka była i może jej już nie być.
Kiniu 2015-04-08 13:53:01
Do końca roku to firma zostanie pochowana. Amen. Dostała strzała od "Kuszy", a nawiasem taki kłamczuch też tam pracował, fuuujjj taki straszny kłamczuch.
art 2015-04-17 11:05:50
Wiadomo coś na temat ludzi, jak sobie radzą?
bebe 2015-04-28 23:34:27
Firma została sprzedana przez syndyka ?
kropka 2015-06-25 19:35:41
Nie, firma nie została sprzedana.Jeżeli dojdzie do tej sytuacji to miejmy nadzieję, że nie będzie w rękach ludzi, którzy pod płaszczem dobrej woli, dbałości o dobro firmy i pracowników zadbali tylko i wyłącznie o realizację swoich chorych pomysłów. Uwierzyli Ci, którym prawda jest obca. Mali ludzie.
kropka 2015-09-29 11:03:48
Firma jest w upadłości sądowej, więc pracy nie będzie. Umysł szybko akceptuje to co widzą oczy, lecz jest to bardzo niebezpieczna pułapka. Proponuję byś pracy szukał gdzie indziej.
kropka 2015-10-30 10:07:41
Strona, na którą patrzysz nie należy do araj realizacje, jest własnością PPW ,,ARAJ"czyli również Pana Wieceprezesa Tomasza Reslera. Araj realizacje przejęły stronę i z niej korzystają. Mają gotowy projekt, który świetnie się sprawdza. Z tego co widać wpisali nawet swoje nr. telefonów. I to wszystko w obliczu prawa polskiego.
dada 2015-10-30 11:37:16
ZGINĄ tak samo jak traktowali klienta - TRAGICZNIE i dobrze należy im się. Te wszystkie zuchwałe cwaniaki powinni być bezrobotnymi bez prawa do zasiłku do końca życia. Nie jestem żadnym prorokiem a już dawno przepowiedziałem im taki właśnie żałosny koniec. Rynek nie znosi pustki. Dzięki temu inne rzetelne firmy z regionu mają więcej pracy, zamówień i się rozwijają. Dzięki Bogu takich nie brakuje.
Rolnik75 2016-07-21 13:22:25
Czas mija, a wbrew wszystkim brudom firma ma się świetnie. Bardzo rzetelny producent. Jak coś nie grało od razu zareagował. Polecam wszystkim współpracę.
pracownik 2016-10-12 17:32:30
Potwierdzam,

Czas mija a firma idzie do przodu, klienci do niej wracają więc chyba nie jest źle. Na forum zawsze brudy wylewają najwięksi frustraci.

NOWY 2016-11-11 23:38:07
Jestem pracownikiem od niedawna kilka miesięcy i muszę powiedzieć, że atmosfera jest super, pensja ok.
Firma stabilna bo duży potencjał finansowy za nimi stoi. Teraz wykupili fabrykę w Kątach, robią projekty dla największych firm w Polsce, wygrywają przetargi - ARAJ wychodzi na prostą.
Zostaw swoją opinię o P.P.W Araj - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.W Araj