Opinie o Woseba w Odolanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Woseba. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Woseba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woseba w Odolanów

A jeśli chodzi o kierownika z Pomorskiego, to ta Pani jest bardzo dobrym kierownikiem, a to że wymaga to chyba normalne, tym bardziej, że wymaga w granicach rozsądku.

Bardzo łatwo kogoś oczerniać, jak się jest anonimowym, ale Ty nie jesteś anonimowy Panie (usunięte przez administratora), ja wiem doskonale kim jesteś. Dlaczego piszesz, że pracowałeś????.....przecież nadal pracujesz. A kawa się sprzedaje, tylko Ty nie potrafisz jej sprzedawać, po prostu jesteś złym handlowcem ot co.

kolego z pomorskiego nie licz na auto kierowniczka ci nie da dalej Pandom będziesz jeżdził

Woseba się sprzedaje tylko ty jesteś słaby (usunięte przez administratora) nie pisz bzdur kierowniczka jest okej Pozdrawiam pracowników woseby trzymajmy się razem a podbijemy rynek pomorskim

jvf g dhhx
@pracownik

Witam, pracowalem w tej firmie przesło rok. Miałem jeździć Panda przez 3 miesiące a jeździłem ponad rok. Na inne auto nie ma co liczyć. (usunięte przez administratora)Dają umowę o pracę. Jeśli chodzi o jakość pracy zależy od regionu. Najlepiej jest na Śląsku i Małopolska. Czym wyżej tym gorzej. ....

popo
@jvf g dhhx

kolego masz racie woseba wyszkala ludzi a potem zwalnia dlatego jak idziesz na rekrutaciję do jakiejś firmy to od cię razu zatrudniaję do puki dyrektor nie przejrzy na oczy to tak będzie się działo proszę promocję do regionu dopasowac

Pablo

Czytam te wasze wszystkie opinie i mysle że macie racje co do tej Firmy,zostałem zaproszony pod koniec Czerwca,jak ktoś był na rekrutacji niech napisze co tam się dzieje.

@Pablo

Kolego.. dokładnie masz opisane jak wygląda rekrutacja. Powiem tak: Po zmianie dyrektora atmosfera pracy jest wporzątku. Kawa się sprzedaje na swój sposób na jednych regionach bardzo dobrze, a na drugich regionach gorzej. Twoim zadaniem jest prócz detalu odwiedzać sieci, za które po okresie próbnym masz dodatkowo płacone. jak ktoś jest pracowity, może zarobić porządne pieniądze. JEDYNY MINUS TO SAMOCHODY. STARZY PRACOWNICY MAJĄ NOWE AUTA Z SALONU, A NOWO ZATRUDNIENI DOSTAJE ROZPADAJĄCE SIĘ FIATY PANDA(usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Woseba? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Byłem na rekrutacji. Podczas rozmowy padły pytania standardowe. Dlaczego Woseba ? Dlaczego nie pracuje Pan u poszczególnych poprzednich pracodawców ? Co zrobiłby Pan aby ta Woseba sprzedawała się lepiej,biorąc pod uwagę że nie stosujemy takich zabiegów jak kasa za pozycję na półce itp. - jakich metod bym użył ? Największy Pana sukces? Największa porażka ? Poza tym otrzymałem informację że auto ma GPS, może być wykorzystywane prywatnie jakkolwiek za paliwo płaci użytkownik, marka pojazdu zależna od sprzedaży i miejsca działania przedstawiciela. Brak szczegółów odnośnie wynagrodzenia, pytano mnie tylko o zakres do zakceptowania w okresie próbnym (3 miesiące) i po okresie próbnym. Dalej wypełniałem jeszcze test charakterologiczny (określenie samoceny w czterocyfrowej skali). Zgodnie z zapowiedzią po kilku dniach połączyła się ze mną osoba informując o wyniku rekrutacji.

Dino

I co dostałeś się do tej pracy ?? Kiedy dzwoniła do Ciebie kobietka ??

bystry

To skoro jesteś taki MEGA sprzedawczyk to po co zadajesz infantylne pytania? MEGA SPRZEDAWCA + MEGA SPRZEDAŻ = MEGA KASA! PROSTE? A co do gps to niestety pewnie trzeba ruszyć dupeczkę dosyć wcześnie do pracy "Mistrzu", ale chyba nie jest to dla ciebie problem, pytasz o podstawę więc chyba jesteś zainteresowany wysoką oczywiście więc wyjazd wcześnie rano w twoim przypadku powinien być normalką. Pewnie jest bo SUPER HANDLOWIEC nie zostaje się wstając do pracy w południe :-) więc nie masz powodu martwić się gps-em.

bystry

Jeśli nadajesz się na PH to jesteś na tyle bystry by zauważyć że wpisy są raz na ..., pół roku. Więc nie licz na szybką odpowiedź. Owocnej pracy życzę. Aaaa, aby sprzedaż tą kawę w Pomorskim to podobno trzeba być magikiem nie handlowcem :-)

@bystry

Każdy kto nie potrafi handlować będzie pisał takie negatywy. Owszem kawa może i droga ale wszystko zależy od Twoich dobrych relacji na sklepach. Jeśli je masz to dużo możesz zdziałać aby zrobić coś co wspomoże sprzedaż. Handlowałem w firmie z dużo gorszym produktem gdzie każdy wcześniej mówił, że się nie da. A jednak mi się udawało... Taki już ten rynek FMCG

robert
@bystry

ja pracuje na pomorskim i sprzedaje kawę i nie jestem magikiem trzeba pracować (usunięte przez administratora)

Kacy

Witam Wszystkich. Prowadzona jest rekrutacja na region Pomorski Gdańsk, a więc mam kilka pytań. proszę o szybką odp. 1. Czy warto iść do pracy w tej firmie, nie szukają człowieka na chwile? 2. Jakie teraz mają auta PH i czy owe auta mają GPS? Czy pracownik jest lokalizowany na każdym kroku? 3. Jakie sklepy i ILE obsługuje PH? 4. Jaka teraz jest płaca, a jaka premia. Dzięki za konkrety

szukający

szukam kontaktu do ph obsługującego ostatnio region pilski

dyrk

brawo dla prezes firmy, wreszcie sie obudzila,ze dyrektora marketingu zwolnila

Masakra ,jak tam się pozmieniało,nie było idealnie ,ale zarobki były dobre.Z tego co czytam teraz jakaś porażka,a widząc kampanie reklamowe w tv można by sądzic ,że firma jest na poziomie takze wzgledem pracowników tj.zarobków i warunków pracy

pytający

Witam, proszę o odpowiedź(usunięte przez administratora) jest jeszcze dyrektorem w firmie? Ważna to dla mnie informacja!

paweł

To jak jest? Zapytałem kto jest dyrektorem handlowym w firmie? (usunięte przez administratora) Teraz piszecie o rzekomym zwolnieniu, chodzi właśnie o tą osobę?

kKk

Czy mnie oczy nie mylą i szanownego (usunięte przez administratora)w końcu zwolnili..??

paweł

Mam pytanie, kto jest dyrektorem handlowym w firmie?

PH-
@paweł

I to jest dobre pytanie!!!(usunięte przez administratora) wreszcie zwolnili!!! Ciekawe jak się teraz czuje, zwolniony od zaraz i nie wiadomo za co? No Gościu jak tam, trauma już jest? Nie ma to jak na własnej skórze poczuć się nagle i niespodziewanie niepotrzebnym.

borys

Powiem tak pracuje w Wosebie kilka miesięcy podstawa niezła, praca kiepska, słaby produkt, nie sprzedający się, praca wygląda mniej więcej tak: 8:30 pierwszy punkt, ostatni o 17 wracasz do domu szybka obiado-kolacja w trakcie wysyłasz pierwszy raport sms, potem drugi raport sms, no i w końcu siądziesz sobie wygodnie w fotelu i zaczniesz pisać raport email. Jak masz rodzinę to nie polecam.

Zuzia75

No i po takich info na forum każdy się zastanawia jak jest na prawdę, bo z tego co jest napisane nic się nie pokrywa z tym co mówią.Na rozmowie powiedzieli zupełnie co innego niż piszecie ,umowa normalna i podstawa o wiele wyższa.Zastanawiam się czy piszą tu tylko te osoby którym nie wyszło bo byli za słabi czy oczekiwali gór ,przecież za siedzenie nikt nie płaci nigdzie ?

pkiol

Nic sie nie zmienilo. Jesli chcesz zarabiac(usunięte przez administratora)przy ochrzanie przelozonego to aplikuj.

bezimienny

nie wiem czy jest warto pracować tam jako przedstawiciel handlowy po tym co naczytałem się na innym forum. ale wpisy były z 2010 2011 roku więc pytam czy jest sens? proszę o odpowiedź

Magda
@bezimienny

ilu mniej więcej pracowników liczy firma Woseba?

i

Jak tam sie pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Woseba - Odolanów

• Jak się pracuje w Woseba?

Zobacz opinie na temat firmy Woseba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woseba?

Woseba