H.Cegielski Service Poznań

Poznań

Opinie o H.Cegielski Service Poznań

gosciu 2013-07-18 21:53:04
Nie radze , przyjmowac sie do tej firemki , patologia , chore układy , liczą sie tylko znajomości , nie liczy sie praca tylko układ u pana prezesika albo jeszcze innego kmiotka , im wiecej ukladow tym mniej musisz robic , mozesz byc dobrym fachowcem , znac sie na rzeczy to i tak cie maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo licza sie same biurowe kmioty nic nie wnoszace w prace,i rozwoj firmy kmiotki z ktorych niema zadnego pozytku !! cwaniaki od 6 -14 po 14 ta cwaniakowatosc zaniza sie do poziomu zero !! okropni ludzie jeden na drugiego nie moze patrzyc obgadywanie mobing , ogółem nie polecam tak jak caly ceglorz !! same uklady , kumpelstwo i robienie z kogos kto niema ukladzikow "DEBILA" oczernianie i tym podobne sprawy
lamer 2013-09-29 21:02:00
Tak znam tam paru panów najśmieszniejszy typek to "inżynier" na warsztacie taki osioł z bródką (usunięte przez administratora) wyjątkowy cep wszyscy się z niego śmieją a on żyje w przekonaniu ze jest najlepszy na świecie , fajny koleś ;) trochę przypomina klauna ma sporo ciekawych pomysłów konstruktorskich , trochę przypomina mi doktorka z filmu "powrót do przyszłości" tylko doktorek faktycznie miał pomysły które działały i delorean przemieszczał się w czasie a cep z tej firmy krzak pan TOMASZ (usunięte przez administratora) . to dno totalne
maniek 2016-04-24 22:54:18
firma jest bardzo znana, a tu cisza na forum, od 2013 roku jeden wpis. Moze ktoś się orientuje jak tu teraz z benefitami jak opieka medyczna, czy karty na siłownię?
Zostaw swoją opinię o H.Cegielski Service Poznań - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H.Cegielski Service Poznań