Opinie o GDS Falco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GDS Falco. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GDS Falco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GDS Falco w Bydgoszcz

Romek Nowy wpis

czy ta firma w ogóle działa?

Wojtek Nowy wpis

Im lepsze opinie firma osiąga tym konkurencja bardziej inspiruje do oczerniania. Warto znaleźć się w firmie

Z tego co wiem to chyba zamknęli działalność - kiepska opinia i brak klientów robią swoje

Andrzej 2 Nowy wpis
@Andrzej

ale fake news! co za wyobraźnia :)

KANDYDATKA Nowy wpis

Witam wszystkich ubiegajacych się o pracę w firmie FALCO.., Przeczytałam przed rozmowa rekrutacyjną w tej firmie opinie na tej stronie i byłam trochę zaniepokojona lecz rozmowa jaką odbyłam wyjaśniła moje zaniepokojenie. W rozmowie uczestniczył też współwłasciciel firmy. Konkretna rozmowa ,ludzie na poziomie wiedzą czego chcą od kandydata ubiegającego się o pracę. . ZACHĘCAM DO APLIKACJI ! POWODZENIA

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie GDS Falco? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Tymon

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia. Takie niepokojące informacje piszecie

MS
@Tymon

Te ostatnie wpisy to fake newsy :) Pozdrawiam

Zenek

Skąd takie rewelacje macie? Ich strona normalnie działa więc nie rozumiem?

Igor

Czy jest jakiś powód , że od dawna nikt nie pisze?

Edyta

@Były pracownik piszesz, że nie ma możliwości dostania podwyżki. A czy są jakieś szanse na awans w firmie GDS Falco? Czy długo pracowałeś w firmie? A może ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią na temat pracodawcy?

Zapomnij o podwyżce. Szukaj lepszego pracodawcy.

aboo

Jeszcze nie przyjmowali chyba w tym roku, a przynajmniej @daw no ja nie widziałem niczego interesującego. Aczkolwiek samo zatrudnienie ze strony firmy jest ciekawe, zachęcające dla pracownika może być to, że oferują całkiem sporo różnych benefitów nawet

Marcin Szymański - Wspólnik GDS FALCO

Zapraszam na spotkanie - proszę o kontakt tel lub e-mail, dostępny na stronie. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

kudłaty

Szkoleniowiec - 2014-12-01 01:19:37 - dlaczego mnie to nie dziwi :-)))

Szkoleniowiec

Kiedys bylem na rozmowie, gdyz brakowalo im specjalistow do szkolenia - nie dosc ze czekalem 30 minut az ktoś sie pofatygował, pozniej sprawdziłem kto to byl - nikt kto moglby potwierdzic moje kwalifikacje,... oczywiscie moja propozycje szkolenia zgarneli a pozniej dowiedzialem sie, ze nawet jej nie zmienili w tresci szkolenia ( juz niby swojego). Zenada!

Marcin Szymański - Wspólnik GDS FALCO
@Szkoleniowiec

Dziękuję za opinię i jednocześnie chciałbym sprostować post: Jesteśmy dojrzałą firmą szkoleniową i nie zajmujemy się przejmowaniem, zapożyczaniem, czy wykorzystywaniem bez wiedzy autorów jakiejkolwiek treści merytorycznej i fachowej. Na prawdę nie ma takiej potrzeby. W ciągu 10 lat działalności się nam na opracować portfel autorskich programów szkoleniowych i metod pracy. Trenerzy FALCO mają w firmie lojalnego i hojnego Partnera. Każdą osobę chętną do współpracy z nami traktujemy z należną jej atencją i uwagą, a osoby prowadzące rozmowy z potencjalnymi współpracownikami nie są przypadkowe. Z poważaniem, MS

gosia

tylko, że jak z końca marca to nie wiadomo czy są nadal aktualne, bo przecież już czerwiec mamy, a jak kogoś potrzebowali na szybko to pewnie nieaktualne już jest, nie widze na razie nowych ofert, myślicie, że rekrutują?

roland

mają na stronie GDS Falco zapytania ofertowe z końca marca, więc myślę, że prężnie nadal działają

absolwent

Ocena bardzo dobra. Przygotowanie metodyczne i merytoryczne do zajęć super. Najbardziej podobały mi się ćwiczenia praktyczne, które w pokazywały braki oraz wskazywały nad jakimi elementami trzeba popracować.

Silvex

Zastanawia mnie, jak można nazywać siebie 10 letnim praktykiem biznesu, gdy przepracowało się zaledwie 2 lata w sprzedaży mebli? Pani (usunięte przez administratora) pisze, że ukończyła wiele kursów a w CV ma tylko jeden. Prowadzi couchingi, chociaż nie jest coachem. Szkoli z psychologii, a nawet nie ma wykształcenia kierunkowego. Całym tym "doświadczeniem" chwali się w ofercie wręczanej klientowi, choć jest ono mniejsze od doświadczenia ludzi których zamierza szkolić. Trzeba uważać, co się nam próbuje wcisnąć.

Marcin Szymański - wspólnik

Dziękuję za wszystkie opinie. Staramy się je porządkować i przedstawiać na stronie internetowej naszej firmy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nimi. (usunięte przez administratora) Z poważaniem, Marcin Szymański Wspólnik GDS FALCO

nimgal

I się kozak zirytował zamiast zastosować presupozycje, trochę perswazji i nie lecieć obrazliwymi ogólnikami. no tak to świadczy o wysokich umiejętnościach negocjacyjnych zespołu...

Kozak

O konkretny przykład, konkretnej firmy, konkretnego szkolenia sprzedażowego poproszę. Równie dobrze mogę powiedzieć, że (usunięte przez administratora) ma problem z jajami bo nadużywa tego słowa.

Zostaw merytoryczną opinię o GDS Falco - Bydgoszcz

GDS Falco