Opinie o LUCAS LUX BOUW w Amsterdam

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LUCAS LUX BOUW. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LUCAS LUX BOUW o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUCAS LUX BOUW w Amsterdam

Zyta Nowy wpis

Po jakim czasie umowa na czas nieokreślony ?

Mikumiku Nowy wpis

No i zatrudnili takich porządnych ludzi, że nie muszą ich zwalniać @ser ;)

luki i jego zbuki Nowy wpis

Ziko....powiem tak....Nawet jak w Polsce sie nie opłaca to lepiej miec małe "coś" niż się natyrać i zostać wyrolowanym...z tego co słyszałem po raz drugi ogłosili upadłość i kolejna liczba ludzi została oszukana...lepiej pracowac przez agencje pracy niż u takiego oszusta...A nieststy prawo holenderskie sprzyja takim wałom...jak firma bankrutuje i upada to ci "byznesmeni" nie muszą niestety nic Ci wypłacać...Możesz iść do sądu ale jesli prawnik bierze 150 euro na godzine to ludzie poprostu wymiękają...

luki i jego zbuki Nowy wpis

Fikcyjną upadłość to już niemal 2 lata temu ogłoszono pod pretekstem że pani która była współzałożycielem firmy spaprała się z "Ciapatym" i trzeba było ją spłacić...a ostatnio widziana była z powrotem w trupie z reklamą "Luki i jego zbuki"...a tak nawiasem dlaczego i kto usunął mój komentarz opisujacy jak mnie wysterowali na umowie i pieniądzach!!!???

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LUCAS LUX BOUW odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter izolacji z językiem angielskim. Dobre warunki!
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Operator maszyn CNC
Euro Labora
logo firmy Tynkarz / sztukator
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
luki i jego zbuki

Jasne..motto firmy to dojechać(usunięte przez administratora)i odesłać z niczym do domu.Zeby nie wypłacic ludziom kasy ogłosić fikcyjną upadłość firmy.A przemądrzała OMC(o mało co)szefowa p.Aurelia niech nie podpisuje się jako "Basia" bo się ośmiesza

oszukany

Zatrudnij sie tam to zobaczysz..powiem tyko-STRZEŻCIE SIE!!!!!!

oszukany

DZIADOSTWO I AROGANCJA DO POTĘGI "ENTEJ"!!!!!!!

luki i 2 zbuki

Też niestety pracowałem w tej firmie na początku bylo pięknie do poki robiłeś jak chcieli później wiecej i wiecej a za mniej gps w aucie kontrole w domu ucinanie godzin z niewiadomych przyczyn aż brak słów aby to opisać wiec z szczerego serca odradzam

Staszek

Przeglądając oferty pracy natrafiłem na ogłoszenie firmy, która skróciła mój żywot o ładnych parę lat, chociaż miałem z nimi do czynienia tylko przez kilka miesięcy. Szef firmy uosabia "prawdziwego polaka na zachodzie". Brak zrozumienia dla pracowników poniżanie do granic możliwości wyśrubowane normy to tylko niektóre sposoby upodlenia do granic możliwości. Na początku obiecują super warunki podwyżki po okresie próbnym nie dajcie się omamić! To wszystko usłyszycie od pani (usunięte przez administratora)i z administracji, ale to wierutne kłamstwo, jeśli nie wierzycie polecam kontakt z człowiekiem, który wystawił pierwszą opinię na tej stronie. Strach się bać!!!!

Marian

Firma ta pod przykrywką legalnej działalności prowadzi prawdziwy (usunięte przez administratora) Totalna inwigilacja w pracy w mieszkaniu regularne kontrole w autach zamontowane gps-y wszystko po to, aby rozliczyć pracownika z każdej minuty. Kary za każde drobne wykroczenie przekładające się na wynagrodzenie. Normy wyśrubowane w niebotyczne rejestry, ale cóż można oczekiwać, jeśli właścicielem firmy jest polski dorobkiewicz.

Bogdan

Witam! Jeśli jesteście zainteresowani pracą w tej firmie to szczerze odradzam . Widziałem wiele w życiu ale to co dzieje się tam przechodzi wszelkie wyobrażenia. Człowiek który prowadzi tą firmę jest totalnym ignorantem bez szacunku dla pracowników . Moje poczucie wartości niepozwoliło mi tkwic w tej stagnacji więc zrezygnowałem.Szczerze odradzam.

Jacek W.

Praca jak praca, trza robic ale kasa byla co miesiąc.

tomek

pracowalem tutaj, (usunięte przez administratora) hehe... ale jesli chodzi o kase nigdy nie bylo problemów, zawsze kasa na czas. Godzin tez mozna bylo nabic.

Sebutek

pare miesiecy tam pracowałem, było ok, żandych problemów... zawsze kasa na czas, godzin też było dużo, ale musiałem zjechac do polski

Piotrek

Znam dobrze tą firme, młodzi i ambitni ludzie. Czasami dostaje od nich zlecenia, płacą zawsze na czas - jedyne czego się czepiają to jakości pracy. Powiem szczerze że zbyt tolerancyjni dla pracowników....

robert

Witam wszystkich szukających pracy za granicą. Pracowałem w tej firmie LUCAS LUX BOUW trzy miesiące mogę sporo powiedzieć (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o LUCAS LUX BOUW - Amsterdam

LUCAS LUX BOUW