Opinie o Rawona w Pszczyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rawona. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rawona na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawona w Pszczyna

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Rawona? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@lunatyk

Uzasadnisz to stwierdzenie, że według Ciebie firma jest biedna, bo nie zatrudnia ludzi na umowę o prace? tak przynajmniej rozumiem po tym podkreśleniu tamtego zlecenia. A to nie chodzi przypadkiem o charakter pracy? chyba ze u siebie w biurze tez dają zlecenia?

Jakie godziny pracy obowiązują w Rawona?

@Xd

Ja nie trafiłam na żadne oferty pracy w necie. Więc ludzi mają za mało a mimo to nie szukają nowych pracowników? No chyba, że coś przeoczyłam. Co do stawki nadgodzin - próbowaliście w ogóle wynegocjować nadgodziny lepiej płatne?

Jakie godziny pracy obowiązują w Rawona?

Xd Nowy wpis

Nie obowiązują. Masz przyjść i po 12h ci powiedzą że możesz kończyć.

Tamara Nowy wpis
@Xd

Czemu akurat po 12stu? To jest normalny ustalony tutaj czas pracy? na umowie jak wygląda? chyba, że liczysz w tym już te nadgodziny, o których już pisali?

Xd Nowy wpis
@Tamara

Na umowie masz 8h. Robota musi być zrobiona a ludzi mało. Z łaską cie puszczą do domu po 12h. Nadgodziny płatne jak zwykłe godziny.

PIP

Tą firmą powinny się zająć odpowiednie instytucje. Nie przestrzegają kodeksu pracy. Pracownicy pracują po 12h również w soboty i święta. Płacone jak zwykłe godziny. Ciekawe czy biedronka wie od kogo zamawia towar. Więcej nie napisze bo zostanie usunięte przez administratora.

Śmiech

kto wypisuje takie bzdety ? Nadgodziny przy zbiorze pieczarek, truskawek, malin czy jabłek ? Zbiera się tak długo jak się zbierze codziennie

@Śmiech

mówiąc w skrócie praca akordowa nie godzinowa... a w bieżącym okresie ile ludziom udawało się średnio w ciągu dnia wyrobić? są jakeś średnie normy czy to większy rozrzut jest?

lola

Morzesz odebrać nadgodziny w Gołębiewskim w Wisle ale na pioechatę z Pszczyny jak zdąrzysz to spoko!!!

mim

Nadgodziny to żyła złota jak nabijesz 250 jest hajs!!!

+ 200 pokoi do sprzątania taka mała współpraca

@lola

ALe musisz poprosić o skierowanie jak na NFZ !!!

lunatyk

Biedna firma są zmuszeni zatrudniać na śmieciówkach ale powodzi się nieżle!!!

@lunatyk

Wyczaiłem tu w postach, że ktoś z pół roku temu pisał o jakiejś kopercie… Macie co do tego jakieś odniesienie? W dodatku padały komentarze odnoszące się do 250 godzin pracy. (??) Nikt do dziś już niczego nie dopisał i nie wiadomo co myśleć... : ( Tak po za tym o jakich zarobkach wobec tego może być mowa?

lat

zero

Leszno

Czy istnieje możliwość rozwoju w Rawona?

krzychu

Tak 250h bez odzywek na kolanach jak odbierasz kopertę przeproś że naciągasz na takie koszty!!!

Paulina

@Grabie a śniadania są zapewnione przez firmę?

Grabie
@Paulina

Tak, jest to bufet w formie szwedzkiego stołu - niema rarytasów jak w restauracjach typu kiełki czy racuchy z jabłkiem ale jest OK, ponadto kawa i herbata w termosach. Są też wydzielone miejsca/kabiny dla palących. Jest też "pokój relaksu" - duża kanapa, piłkarzyki, fotel masujący, dart. Dla osób pracujących powyżej roku: Karta Multisport i LuxMed

mim
@Paulina

tak świeże bułeczki ogólnie szwedzki stół parówki kanapki do wyboru + w gratisie 12 h (usunięte przez administratora) i fajrant!!!

Czy pracownicy Rawona chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Grabie

Jedyną formą integracji jest przerwa śniadaniowa, ale TAK, pracownicy chętnie w niej uczestniczą.

lola

Tak uścisk ręki szefa który traktóje pracowników przedmiotowo !!!

Lidia

@Zadowolona Czy dodatki to tylko premia w firmie Rawona? Czy jest może jeszcze coś, na co pracownik może liczyć? Jeśli możesz konkretnie opisać system motywacji pracownika, to będę Ci wdzięczna.

@Lidia

Nie ma w tej firmie żadnych dodatków, jedt to zwykły (usunięte przez administratora).Czlowiek zapierdziela po 15 godzin za psie pieniądze.

Motywacja zerowa zysk ,wydajność

Hanna

Mam pytanko, jak się pracuje przy takim zbiorze. Czy to jest na akord, na kilogramy? Jak wyglądają przerwy, to znaczy co jaki czas się odpoczywa od zrywania (albo ścinania, naprawdę nie znam się :))

Wojciech

Do dowodu im zaglądałeś czy co?

Polo
@Wojciech

Wiem co piszę!

To pokaż, żeby było wiadomo co i jak

W sumie teraz nie wiem jakie to ma mieć znaczenie... Ludzi to motywuje czy niekoniecznie? Dają tu alternatywne "wouczery" jeśli komuś by nie pasowało? albo ekwiwalent jakiś? ile to kosztuje?

Noris

Witam jak wygląda praca za kierowcę na chłodni jeżdżąc za granicę jaką wypłata jaki system

Lidia

@anonim, jeżeli pracujesz więcej niż 8 godzin, to te godziny ponad dzienną normę traktowane są przez rawona jako nadgodziny, za które płaci Ci dodatkowo? Czy możesz starać się w tej firmie o premię? Bardzo Cię proszę o dodanie kilku zdań na ten temat.

Zadowolona
@Lidia

Wszystkie dodatki wypłacają bez sciemy

@Lidia

Jaka premia?!Jeżeli chcesz tyrać za psie pieniądze po 15 godzin na dobę to dobrze trafiłeś.

Zadowolona
@Anna

Komentarze Anny to jakis hejt konkurencji chyba, żeczy które wypisuje nie maja nic wspolnego z ta firmą. Widac ze nie przepracowalas tam nawet godziny skoro wypisujesz takie brednie. Takich dobrych warunków do pracy to nawet za granica nie miałam

anonim1
@Zadowolona

a ty pewnie jesteś pracodawcą i tak zachwalasz i bronisz się jak możesz...

gosc
@Lidia

gdyby praca byka taka fajna to by nie szukali ciagle ludzi.

Pędzi wiatr

Rawona jak rawona ale co ciekawego się dzieje na zbożowej ! Tyle hemii w grzybach chyba nikt nie widział a ta atmosfera w robocie

Alek
@Pędzi wiatr

Chemia w pieczarkach? To jest dostawcą do głównych sieci handlowych w Polsce. Tam sobie nikt nie pozwoli na przekraczanie norm.

Janusz

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca ale niestety zawsze znajdzie się niezadowolony.

aaaa

Nigdy się nie wypowiadam na forum, ale tym razem nie wytrzymałam! Ludzie dajcie już spokój z tym obrażaniem wszystkich, nie podoba się wam praca w tej firmie?, przecież nikt nie karze wam tam pracować. Osoba powyżej opisana jest fajną koleżanką, a wam nic do tego jakie i za co ma auto, ale napewno za ciężką i uczciwą pracę. A osobie o linku GGGG lepiej się nie wypowiadać bo sam się określił jakim jest człowiekiem pisąć powyższy komentarz.

@aaaa

Nie dziwię się że pracujesz przy grzybach,tak to jest jak się na szkole rzucało kamieniami i nie ma się wykształcenia

nie narzekam

Powiem tak.Kto chce ten pracuje.Praca nie jest ciężka,atmosfera dobra a wypłata taka jaką każdy sobie wypracuje i na zawsze na czas.Osoby które oczerniają Rawone to zapewne Ci którzy byli w Rawonie tylko na chwilke.Przychodza do pracy osoby które myśla,że postoją przy tasmie 8 godzin,odbebnią swoje i kaska leci,a kazać im zrobić cos ponad układanie w kubeczkach i ważenie to już problem.W Rawonie są osoby które pracują po kilka lat i jakoś nie narzekają.Komu zalezy ten pracuje.A co do brygadzistek-kompetentne osoby na właściwym miejscu.Gadanie,że ktoś krzyczy-tak jest wszedzie,swoje trzeba zrobić i koniec.Co do szefowej...duży plus..młoda,energiczna osoba,dobra organizactorka pracy,czasem staje "na głowie" żeby było ok.Ale i tak sa tacy co narzekaja.Pozdrawiam obecna ekipe Rawony.

@nie narzekam

Ale bzdury piszesz!Ile Ci zapłacili lizusie za pisanie dobrych opini?!Twoim zdaniem jest normalne że pracodawca wyzywa swoich pracowników??!!!

@nie narzekam

Dzięki za Twoją szczegółowa opinię. Jako doświadczony pracownik mógłbyś napisać, czy praca jest na akord i w systemie zmianowym? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami? Poleciłbyś tę firmę innym osobom szukającym zatrudnienia?

Lidia

@Sara, piszesz, ze w firmie jest duża rotacja pracowników. Pewnie firma się rozwija i ciągle szukają nowej kadry. Jakie warunki proponuje nowym pracownikom pracodawca? Można liczyć na długoterminowe umowy? Czy atmosfera w pracy jest satysfakcjonująca? A Twoje relacje z pracodawcą? Jesteś z nich zadowolona? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

@Lidia

Witam,rotacja jest duża z powodu panującego w tym zakładzie mobbingu.Pracodawca w ogóle nie szanuje pracowników.Zarobic w tej firmie też się nie da,śmieciowe umowy

magmag

Jak wygląda sytuacja na magazynie są wolne wakaty? Jak z premiami dla owych pracowników?

Lidia

@anonymous, znajdujesz się na forum, na który zamieszczamy informacje o pracodawcach, warunkach zatrudnienia i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Nie ma tu miejsca na prywatne rozmowy nie na temat. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie, proszę zrób to.

@Lidia

wszystko miało miejsce w Rawonie to chcąc nie chcąc jest na temat. A jak już to ta firma to "wyzysk człowieka przez człowieka"

realista
@anonymous

skoro lovelas tyle żon miał czas zadowolić w godzinach pracy to chyba aż tak ciężko tam nie pracują :) anonymous chyba nie słusznie wyładowuje swoje frustracje na firmie Rawona

xxxxx
@realista

No tak...

Sara
@Lidia

Duża rotacja w firmie, ciągle szukają pracowników, ludzie przychodzą i zaraz odchodzą

co tam słychać u Lovelasa (Andrzeja Z) wie ktoś?

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca rawona. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Większość pracowników to obywatele Ukrainy. Polek jest garstka. Opłacało się szefostwu pozbyć polek na rzecz Ukrainy. Warunki pracy dobre,ale jest bardzo zimno na hali.Zaplecze socjalne bardzo dobre. Praca w nienormowanych godzinach. Przychodzisz na 7 i nie wiesz o której wyjdziesz,ale zazwyczaj nie po 8 godzinach. Wypłata zawsze na czas i bez zastrzeżeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Rawona - Pszczyna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawona?

Kandydaci do pracy w Rawona napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawona
2.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zbożowa 10
    43-200 Pszczyna