Opinie o Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach w Zabrze

Paweł Nowy wpis

Szkolenia w Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach - Zabrze odbywają się na wysokim poziomie firma posiada wiele sprzętu wizualnego oraz co najważniejsze bardzo dużą wiedzę ,Pani Klaudia właścicielka jest osoba bezkonfliktową i bardzo przyjazna dla ludzi. Pomimo tego iż otworzyłem własną działalność ,chętnie wracam po porady i wsparcie . @wszyscy

Waldek Nowy wpis

Super zespół profesjonalna współpraca kompetentne osoby .Polecam

Co wchodzi w socjal Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach?

Jak w Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Klick Nowy wpis

Zerowe

Inspektor BHP

Rozmowa kwalifikacyjna ( pomimo mojego stresu) przebiegła bardzo ciekawie .Kilka pytań odnośnie przebiegu dotychczasowych doświadczeń zawodowych , no i oczywiście pytanie o moje oczekiwania finansowe, próbny test prezentacji moich zdolności prowadzenia szkolenia .

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach?

nick

Nie chcesz tam pracować, uwierz.

Antoni
@nick

Ale dlaczego? Jak już odradzasz, to chociaż powiedz co w tej firmie ci nie pasuje...

Bona
@nick

Nie i nie z powodu niekompetencji ludzi

Zdałem kurs na 6

Bardzo dobra.

Joanna

Polecam Kurs dla Opiekunek Osób Starszych miła obsługa i konkretne podejście

Irena B.

O takich firmach mówi się np. "(usunięte przez administratora)" gdy robią w logistyce. Tutaj brakuje słów. (usunięte przez administratora) to za mało. Przekopali się do skały a nawet niżej. Drapią skałę pod dnem od spodu.

Sławomir
@Irena B.

Pracuję w tej firmie od kilku lat ale nigdy nie spotkałem Pani Ireny B .

Irmina
@Sławomir

Hej Sławek. Może dlatego, że w tej firmie jest jak w czeskim filmie i w ogóle trudno cokolwiek znaleźć.

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy i forum to potwierdza!!

Jaro
@Zainteresowany

Rozmawiałem z pracownikami firmy , którzy mają długi staż w firmie i są zadowoleni z Szefowej. Pani Klaudia to dobry pracodawca, Szanuje swoich pracowników .

Ivan
@Zainteresowany

Źle słyszałeś

Ivan

Bardzo polecam tę firmę. Są zdobywcami Platynowej statuetki Janusza Biznesu dekady i Oscara w kategorii naciąganie 2012. Zalecam wysoką ostrożność przy jakimkolwiek nawiązywaniu kontaktu z nimi.

Krystian

Super Kursy

Mariusz

Polecam

Sławomir

Bardzo dobra koordynacja zespołu szkoleniowego super warunki pracy i płacy . Chętnie przychodzi się do pracy .Polecam

Grzesiek

Super Współpraca Polecam

Jaro

Domyślam się iż w Firmie Sokrates płaca oraz umowy tzw .Śmieciowe dotyczą TYLKO i wyłącznie tych "najlepszych" pracowników ? Ponieważ inne osoby czyli lenie ,naciągacze ,kłamcy , obiboki ,nieroby oraz osoby ,które nie potrafią należycie obsłużyć klienta dostają godziwe wynagrodzenie pracują w firmie po kilka lat i bardzo lubią być źle traktowani . Większych bzdur nie słyszałem Tutaj jak widać jest takie forum gdzie można pisać różne bzdury i oczerniać firmy ,pracodawców itd itp Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie i Życzę dużo Sukcesów w poszukiwani Pracy

lobster

Jeśli lubisz śmieciową umowę, wypłaty 'na rękę' z łaską i darmową pracę w soboty to można tam pracować. Albo można iść tam gdzie szanują pracownika...

Gabriela

Polecam ciekawe szkolenia przystępne ceny!

Szymon

Jaki wymiar godzin w miesiącu?

Zbyszek

Polecam Profeska Szkolenia Bardzo wysoki poziom

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach - Zabrze

• Jak się pracuje w Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach?

Kandydaci do pracy w Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOKRATES Klaudia Lach
  • ul. Franklina Roosevelta 39