Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Studio Vacu Activ

Pracowałeś w firmie Studio Vacu Activ i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
67777777 - 2012-08-20 09:51:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzanie, modelowanie sylwetki, cellulit, poradydy dietetyczne, Vacu, Roiietic, masaż, praca jest ok!
zdjecie uzytkownika
1234 - 2012-08-20 10:37:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jest super,(usunięte przez moderatora)
zdjecie uzytkownika
ja - 2012-08-22 15:05:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Świetna atmosfera, świetni ludzie i maszyny które czynią cuda :) naprawde warto!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Vacu Activ

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Studio Vacu Activ?
Zadaj pytanie
x