Opinie o Hotel Allegri w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Allegri. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Allegri o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Allegri w Będzin

Krzysztof Nowy wpis

Widziałam informację, że firma jest zamknięta na stałe, wiecie coś więcej czy ruszy ponownie?

Enka Nowy wpis

Pracowałam tam baaardzo dawno temu i widzę że już się nie zmieniło. Kucharza jak nie było tak nie ma (jak ktoś chciał skorzystać z restauracji dzwonilo się po syna szefa) śniadania przygotowywała recepcjonistka łączne z gotowaniem jajek, parowej itd. Pokojowej również nie było i sprzątaniem pokoi zajmowała się żona szefa albo recepcjonistka. Wypłaty dostało się w tedy kiedy były pieniądze w kasie czyli zamiast co miesiąc to raz na tydzień po 100zl, jak pieniędzy nie było wypłaty również, po moim zwolnieniu się stamtąd pieniądze dostałam po roku czasu w ratach po 200zl. Goście hotelowi po podróży mogli zapomnieć o ciepłej kąpieli bo podczas nieobecności gości w hotelu był wyłączony bojlej . Jeżeli chodzi o opinie pozytywne również zmuszano mnie do dodawania ich. Nigdy więcej takiego pracodawcy!!

Dominika

@Olga, a więc Twoim zdaniem jak się pracuje w Hotel Allegri? Z tego co rozumiem pracujesz tam, czy możesz napisać parę zdań o tym jak oceniasz pracę? @ja, jesteś pracownikiem tego hotelu? Na jakim stanowisku pracujesz? Co sądzisz o oferowanych Ci warunkach?

EMI22
@Dominika

Ja pracowałam w Hotelu Allegri 1,5 roku temu. Z ręką na sercu polecam ten hotel jak i pracodawców. super atmosfera oraz ludzie,a to chyba w pracy bardzo się liczy :)

Dominika Nowy wpis
@EMI22

Jak sama widzisz opinie na temat pracy w Hotelu Allegri są różne. Dlaczego zrezygnowałaś z tej pracy skoro spełniała ona Twoje oczekiwania a do tego panowała tam dobra atmosfera? Jak myślisz, skąd u co poniektórych negatywne opinie na temat pracy w tym hotelu?

Pracownica

Pracowałam tam przez 3 miesiące porażka.. prosiłam się o pieniazki po czy dostałam marne grosze i pretensje że dopisuje sobie jakieś godziny (zenada) nie ma to jak od pracodawcy usłyszeć ,ze hotel nie zarabia to skąd mam dostać pieniążki ... restauracja jest tam tylko chyba żeby mówić klientowi , że jest nieczynna bo kucharz nie dojechal ( A tak naprawdę nie ma żadnego kucharza ) , pokój 3 gwiazdkowy , pokojów bardzo dużo ale w każdym nieprzyjemny zapach. Hotel poza jakimiś wyjątkami jest cały czas pusty. Nie polecam tam się zatrzymywać. Właściciel jest najmądrzejszy i bardzo nie miły chyba że poczuje pieniążki to już jest trochę lepiej

Ler Nowy wpis
@Pracownica

100% prawdy. Albo mówienie o awarii w kuchni

Recepcjonistka

Sprawdzenie umiejętności szybkiego nawiązania kontaktu z klientami, zachowanie poufności, prezencji.

Znajomośc języka obcego? Umiejętność posługiwania się komputerem i prorgramem hotelowym? Znajomośc terenu wokół obiektu.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Iza

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?

Ler
@Iza

nie polecam

Dominika

@Pracownica, czy pieniądze jakie otrzymywałaś od pracodawcy Hotelu Allegri nie pokrywały się z tym, co miałaś zapisane w umowie? @EMI22, to dobrze, że praca w tym hotelu sprawiała Ci tak dużą przyjemność. Co jeszcze mogłabyś napisać o tym hotelu? Z pewnością będą to cenne informacje dla tych, którzy są zainteresowani by podjąć się tam pracy.

Olga

Idealnych firm nie ma. Ważne żeby było dobrze tu pracować.

EMI22
@Olga

Dokładnie. Liczy się dobra atmosfera

Monisia

Hotel jak każdy prywatny - zarobki zalezne od wyników hotelu (jak dobry miesiąc to więcej jak posucha to najniższa krajowa) pozytywem na początku kariery zawodowej jest możliwość nauczenia się wszystkiego: recepcja, śniadania, sprzątanie pokoi i terenu wokół,obsługa wesel, prace biurowe. po pół roku pracy w tym obiekcie można spokojnie ruszać na podbój rynków hotelarskich. może się wydawać że to dużo pracy ale nie jest gorzej niż w innych miejscach tego typu, a nie wymagane jest doświadczenie zawodowe ani wykształcenie kierunkowe - można się uczyć w trakcie pracy.

bzdura

Monisia

Jak już wspominałam, pracowałam w Hotelu Allegri kilka lat. Zwolniłam się sama, bo znalazłam ofertę, która na tym etapie rozwoju była dla mnie bardziej odpowiednia. Ale kiedy zaczynałam - bez wykształcenia kierunkowego i doświadczenia, Allegri było dobrą opcją. Mogłam się nauczyć wszystkiego.I tak: sprzątanie pokoi i zmywak też wchodzą w grę, na stanowisku: kelnerka-recepcjonistka. Więc jeśli ktoś nie chce się ubrudzić- nie polecam. Ale początek kariery zawodowej to niezły - krok po kroczku i teraz jestem managerem obiektu konferenycjno-noclegowego. I nie dam się oszukać pracownikom, bo wiem co i jak zrobić, a jak trzeba to i pokażę własnymi rękami. Stąd bierze się szacunek podwładnych. Więc dziękuję za te lata, choć pracując tam zdarzało mi się marzyć o rzuceniu wszystkim w cholerę. Doceniłam po latach. Może inni tez docenią?

@Monisia

Ciekawe co mam docenić, może brak wynagrodzenia za pracę i upokarzające proszenie się o własne pieniądze!!!!

@Monisia

Słowa właściciela obiektu, który tak właśnie zachęca ludzi na rozmowie o pracę. Dla mnie żenada albo się pracuje na stanowisku recepcjonistki albo kelnerki!!!

Dominika

@Gość hotelu czy swoje spostrzeżenia zgłosiłeś na recepcji Hotelu Allegri? Bo wątek dotyczy hotelu jako pracodawcy i głównie wchodzą tu potencjalni pracownicy i możesz tutaj nie uzyskać reakcji na swój konsumencki wpis.

Maciej

Standard hotelu wporzadku obsługa bardzo miła jestem zadowolony z pobytu :)

Gość hotelu

Hotel z zewnątrz wydaje się być na wysokim poziomie lecz gdy się wchodzi czar pryska... Stare wykładziny, wszystko tanim kosztem.. Hotel zarabia na Pana h, którzy wynajmuja pokój na godzinę lub dwie.. Restauracja? Hmm nigdy nieczynna, kucharz jest w wybranych godzinach a tak naprawdę gotuję właściciel hotelu, jeśli uda się coś zjeść to naprawdę szczęście.. Paranoja...

Dominika

@S.s.s. każdy ma prawo opinii, ale powinno się je wypowiadać z pewnym szacunkiem, który narzuca regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin Nie można nikogo obrażać na forum publicznym. Takie wpisy mogą zostać usunięte przez administratora. @Kasia jesteś zaintereswana pracą? Bo szukają właśnie kucharza: http://www.allegri.com.pl/aktualnosci.php Czemu chcesz kontaktować mailowo z użytkownikami?

kurczak

Mieszkałem tam dosyć długo oddelegowany przez firmę. Na początku wydawało się ok ale to tylko pierwsze wrażenie. Pokoje nie były sprzątane w pokoju zimno, TV jest ale jaki "wypas" i "ile" programów. Śniadania to czysta porażka nie dość że monotonia to jeszcze sposób podania całkowicie nieapetyczny. Oczywiście jak się załapiesz przed innymi gośćmi hotelowymi. Zasada kto pierwszy ten lepszy obowiązuje. Interwencje w recepcji odnośnie awarii i niedogodności w pokoju całkowicie ignorowane przez właścicieli. Reasumując moja ocena w skali od 1 do 10 to -1. Przestrzegam i nie polecam. Każdy inny hotel tylko nie ten. PS. po długich mękach w tym hotelu znalazłem niedaleko lepszy, tańszy w którym traktowany bylem jak człowiek.

@kurczak

Kolego wstyd mi za Ciebie, i za to co piszesz. Byłem w tej grupie i mieszkałem służbowo w Hotelu Allegri razem z Tobą. Oprócz drobnych niedociągnieć, które występują w każdym hotelu wszystko było należycie zorganizowane. I nie narzekaj na jedzenie, a przede wszystkim na śniadania bo takich w domu nie masz. Wiesz dobrze, że pewnej grupie z całego Naszego grona mieszkającego służbowo na Hotelu Allegri w tym widzę Tobie i innym którzy dołączli się wpisami do Ciebie poszło nie o warunki zakwaterowania ani posiłki, lecz o alkohol ! w tym piwo, które nie było ustalone w cenie menu przez Naszą firmę AGATA a które chciałbyś aby było podawane all inclusive dzień i noc przez dyrekcje hotelu, która wydawała to gratis. Co do zachowania niektórych osób z Naszej grupyi ich narzekań podczas pobytu, to wstydzę się za nich i dziwię się, że kierownik grupy to tolerował. Pozdrawiam Cię i opanuj się !

@kurczak

S.s.s.
@Anonim

Napisał pacan z allegri podszywający się pod gości hotelowych.alkohol wydawała dyrekcja hotelu???ciekawe,synalek z uwiązaną kitą?bo tatuś prostak siedział tylko i dubał w nosie!!! A o odszkodowanie za straconych klientów mamrocie to możesz wystąpić do zusu albo do hodowców gołębi pocztowych a nie do poważnej firmy która chciała ci dać zarobić-nie zarobiłeś bucu bo pazerne sępy nigdy nie zarobią.p.s.uważaj lepiej żeby ci niewpadła Straż Graniczna na kontrole

@S.s.s.

Dokładnie, podszywają się w opiniach pod gości hotelowych, próbując podnieść w ten sposób średnią ocen... Kiedy jeszcze tam pracowałam też próbowali mnie do tego zmuszać... Ciekawe jak szybko usuną moje opinie :-)

@Blondi

jeśli to możliwe proszę o kontakt na mail knyk@poczta.onet.pl

student

Obsługa tragiczna, a jedzenie jeszcze gorsze. Talerze po drugim daniu zniknęły po dwóch godzinach, po kolejnych dwóch zaczęto podawać zimną płytę, jedzenie wyglądało bardzo nie apetycznie. W cenę wliczona była jakaś ilość napoi - gdy się skończyły Pani z obsługi nalewała do dzbanka wodę z kranu! Totalne dno i porażka. Nie polecam tego miejsca

Studentka
@student

Szanowny kolego z naszego grona studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach uczestniczyłam również w tym balu, od godziny 19.00 do 5.00 rano nie mam ani moje grono żadnych zastrzeżeń do organizacji balu i miejsca w którym się odbył tj. w Hotelu Allegri. Jedzenie-dobre w wystarczającej ilości. Napoi w tym mocniejszych pod dostatkiem. Zabawa prześwietna do białego rana. Nie wiem skąd Twoje pretensje. Za 80 zł które zapłaciłeś dostałeś to co zorganizował komitet organizacyjny uczelni, bo on ustalał ilość i menu. Nie ładnie tak pluć bez opamiętania i psuć opinie Hotelu- wspaniałe miejsce do zabawy, w którym wszyscy prawie 180 osób bawiliśmy się znakomicie do białego rana. A może Cię dziewczyna opuściła na tym balu stąd Twoja flustracja, bo innego uzasadnienia nie widzę na Twoje narzekania.

@student

jeśli to możliwe proszę o kontakt na mail knyk@poczta.onet.pl

B. Dyla

Potwierdzam masakra

bas

Bieżąca atmosfera na pewno dopisuje @ah, bo zobacz, że od razu lepiej się wypełnia zzadania, jak relacje dopisują. Ciekawi mnie tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie? Dzięki

@bas

Nigdy nie jest na czas!!! Pracowałam, wiem co mówię...

ANNkah

Jak tam się teraz pracuje? mieszkam blisko i myślę, żeby złożyć CV, ale nie wiem czy szukają kogoś i czy warto? Jest jakiś Manager, z którym można się skontaktować?

sabinka

totalna klapa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!odradzam

Marta89

Allegri to typowy "prywatny przedsiębiorca" nastawiony z jednej strony na własny zysk, z drugiej na budowanie marki obiektu. fajnie wychodzi. restauracja i sala weselna się kręci. hotel bardziej obok tego jako dodatek. ale posprzatać pokoje można trochę się na komputerze pouczyć różnych rzeczy.a co miesiac trochę kasy w kopercie wpadnie - można wydać na ciuchy i imprezki. Praca idealna dla młodych ludzi. starzy po 30tce się zwalniają, bo nie wydalają fizycznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Allegri - Będzin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Allegri?

Kandydaci do pracy w Hotel Allegri napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Allegri