Hotel Allegri

Będzin

Opinie o Hotel Allegri

anonim 2009-06-16 14:49:24
Hotel Allegri- to najfajniejszy hotel ! Gorąco polecam : pokoje,jedzenie , miła obsługa wprost wspaniała !!!!!!
Polecam hotel Allegri:
[usunięte przez moderatora]

Polecam!

hahaha 2012-09-20 19:27:00
totalna kpina
Czarodziej 2014-02-18 15:55:40
Profesjonalna obsługa, świetna kuchnia, czysto, utrudniony dojazd lecz Hotel nadrabia tym co oferuje. Polecam
Asia 2014-02-18 16:49:48
Świetny hotel z miłą obsługą, wyśmienita kuchnia.
Wszystko profesjonalnie.
Polecam
Mirek 2014-03-14 22:19:06
Porażka!
Monisia 2015-02-16 17:47:15
Hotel jak każdy prywatny - zarobki zalezne od wyników hotelu (jak dobry miesiąc to więcej jak posucha to najniższa krajowa) pozytywem na początku kariery zawodowej jest możliwość nauczenia się wszystkiego: recepcja, śniadania, sprzątanie pokoi i terenu wokół,obsługa wesel, prace biurowe. po pół roku pracy w tym obiekcie można spokojnie ruszać na podbój rynków hotelarskich. może się wydawać że to dużo pracy ale nie jest gorzej niż w innych miejscach tego typu, a nie wymagane jest doświadczenie zawodowe ani wykształcenie kierunkowe - można się uczyć w trakcie pracy.
Monisia 2015-09-16 10:15:22
Jak już wspominałam, pracowałam w Hotelu Allegri kilka lat. Zwolniłam się sama, bo znalazłam ofertę, która na tym etapie rozwoju była dla mnie bardziej odpowiednia. Ale kiedy zaczynałam - bez wykształcenia kierunkowego i doświadczenia, Allegri było dobrą opcją. Mogłam się nauczyć wszystkiego.I tak: sprzątanie pokoi i zmywak też wchodzą w grę, na stanowisku: kelnerka-recepcjonistka. Więc jeśli ktoś nie chce się ubrudzić- nie polecam.
Ale początek kariery zawodowej to niezły - krok po kroczku i teraz jestem managerem obiektu konferenycjno-noclegowego. I nie dam się oszukać pracownikom, bo wiem co i jak zrobić, a jak trzeba to i pokażę własnymi rękami. Stąd bierze się szacunek podwładnych. Więc dziękuję za te lata, choć pracując tam zdarzało mi się marzyć o rzuceniu wszystkim w cholerę. Doceniłam po latach. Może inni tez docenią?
Marta89 2016-03-15 13:55:02
Allegri to typowy "prywatny przedsiębiorca" nastawiony z jednej strony na własny zysk, z drugiej na budowanie marki obiektu. fajnie wychodzi. restauracja i sala weselna się kręci. hotel bardziej obok tego jako dodatek. ale posprzatać pokoje można trochę się na komputerze pouczyć różnych rzeczy.a co miesiac trochę kasy w kopercie wpadnie - można wydać na ciuchy i imprezki. Praca idealna dla młodych ludzi. starzy po 30tce się zwalniają, bo nie wydalają fizycznie.
sabinka 2016-07-16 11:29:52
totalna klapa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!odradzam
ANNkah 2016-08-26 22:33:18
Jak tam się teraz pracuje? mieszkam blisko i myślę, żeby złożyć CV, ale nie wiem czy szukają kogoś i czy warto? Jest jakiś Manager, z którym można się skontaktować?
bas 2016-09-01 11:41:22
Bieżąca atmosfera na pewno dopisuje @ah, bo zobacz, że od razu lepiej się wypełnia zzadania, jak relacje dopisują. Ciekawi mnie tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie? Dzięki
M.Maślanka 2016-12-15 23:48:05
Popieram. Masakra ze wszystkim
B. Dyla 2016-12-15 23:50:28
Potwierdzam masakra
Anonim Dentka 2016-12-16 00:17:24
Bardzo nie polecam. Nie wiem skąd wzięli sobie te 3 gwiazdki
Pracownik w delegacji 2017-01-16 11:15:26
Brud smród i ubóstwo.totalny syf i pazerny właściciel.p.s.czemu usuwacie wpisy?ludzie mają prawo wiedzieć o tym chlewie
Zostaw swoją opinię o Hotel Allegri - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Allegri