Hotel Allegri

Będzin

Opinie o Hotel Allegri

anonim 2009-06-16 14:49:24
Hotel Allegri- to najfajniejszy hotel ! Gorąco polecam : pokoje,jedzenie , miła obsługa wprost wspaniała !!!!!!
Polecam hotel Allegri:
[usunięte przez moderatora]

Polecam!

hahaha 2012-09-20 19:27:00
totalna kpina
Czarodziej 2014-02-18 15:55:40
Profesjonalna obsługa, świetna kuchnia, czysto, utrudniony dojazd lecz Hotel nadrabia tym co oferuje. Polecam
Asia 2014-02-18 16:49:48
Świetny hotel z miłą obsługą, wyśmienita kuchnia.
Wszystko profesjonalnie.
Polecam
Mirek 2014-03-14 22:19:06
Porażka!
Monisia 2015-02-16 17:47:15
Hotel jak każdy prywatny - zarobki zalezne od wyników hotelu (jak dobry miesiąc to więcej jak posucha to najniższa krajowa) pozytywem na początku kariery zawodowej jest możliwość nauczenia się wszystkiego: recepcja, śniadania, sprzątanie pokoi i terenu wokół,obsługa wesel, prace biurowe. po pół roku pracy w tym obiekcie można spokojnie ruszać na podbój rynków hotelarskich. może się wydawać że to dużo pracy ale nie jest gorzej niż w innych miejscach tego typu, a nie wymagane jest doświadczenie zawodowe ani wykształcenie kierunkowe - można się uczyć w trakcie pracy.
XXX 2015-06-17 20:16:39
Monisia - ktora dodala komentarz dnia 16.02 to tak naprawde podszywka...zaloze sie, ze pisal to ktorys z wlascicieli. Sam nie wierzylem tym komentarzom, ale podczas odbytej tam pracy niestety wszystko sie potwierdza. Kiedy sie zwolnilem, pieniedzy do tej pory nie widzialem. Szef stwarza na poczatku wspolpracy mila,przyjazna atmosfere po czym mowi,ze nie ma skad wziac dla pracownikow wyplaty....totalna kpina...Hotel ma trzy gwiazdki, a nie ma jak utrzymac pracownikow? Malo tego, jest totalny wyzysk, za tak marna stawke robi sie wszystko nawet sprzata pokoje co totalnie nie nalezy do obowiazkow recepcjonistki!!!!!!!!!!!!!!! Uwazajcie!;)
Monisia 2015-09-16 10:15:22
Jak już wspominałam, pracowałam w Hotelu Allegri kilka lat. Zwolniłam się sama, bo znalazłam ofertę, która na tym etapie rozwoju była dla mnie bardziej odpowiednia. Ale kiedy zaczynałam - bez wykształcenia kierunkowego i doświadczenia, Allegri było dobrą opcją. Mogłam się nauczyć wszystkiego.I tak: sprzątanie pokoi i zmywak też wchodzą w grę, na stanowisku: kelnerka-recepcjonistka. Więc jeśli ktoś nie chce się ubrudzić- nie polecam.
Ale początek kariery zawodowej to niezły - krok po kroczku i teraz jestem managerem obiektu konferenycjno-noclegowego. I nie dam się oszukać pracownikom, bo wiem co i jak zrobić, a jak trzeba to i pokażę własnymi rękami. Stąd bierze się szacunek podwładnych. Więc dziękuję za te lata, choć pracując tam zdarzało mi się marzyć o rzuceniu wszystkim w cholerę. Doceniłam po latach. Może inni tez docenią?
Marta89 2016-03-15 13:55:02
Allegri to typowy "prywatny przedsiębiorca" nastawiony z jednej strony na własny zysk, z drugiej na budowanie marki obiektu. fajnie wychodzi. restauracja i sala weselna się kręci. hotel bardziej obok tego jako dodatek. ale posprzatać pokoje można trochę się na komputerze pouczyć różnych rzeczy.a co miesiac trochę kasy w kopercie wpadnie - można wydać na ciuchy i imprezki. Praca idealna dla młodych ludzi. starzy po 30tce się zwalniają, bo nie wydalają fizycznie.
sabinka 2016-07-16 11:29:52
totalna klapa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!odradzam
ANNkah 2016-08-26 22:33:18
Jak tam się teraz pracuje? mieszkam blisko i myślę, żeby złożyć CV, ale nie wiem czy szukają kogoś i czy warto? Jest jakiś Manager, z którym można się skontaktować?
bas 2016-09-01 11:41:22
Bieżąca atmosfera na pewno dopisuje @ah, bo zobacz, że od razu lepiej się wypełnia zzadania, jak relacje dopisują. Ciekawi mnie tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie? Dzięki
Blondi 2016-11-24 15:20:19
Odradzam każdemu, na początku wszystko pięknie, obiecanki cacanki.... Po miesiącu wychodzi prawdziwa natura Pana szefa. Wypłata nigdy nie jest na czas!!! Trzeba się tygodniami prosić o należne ci pieniądze które i tak na końcu dostajesz w kilku ratach!!! Śmiech na sali...
Alsksj 2016-12-02 09:18:05
Pracowałam tam jakiś czas temu porażka , pierwsza wypłata była normalnie natomiast z każdym miesiącem musiałam sie prosić o Wlasnorecznie zarobione pieniądze , słyszałam tylko że nie mam z czego Ci zapłacić , kpina żeby szef nie miał z czego wypłacać pracownikom . Szef na początku jest bardzo miły natomiast z biegiem czasu jest ordynarny , myśli ze pozjadal wszystkie rozumu i jest najmoadrzejszy . Śniadania robione po kosztach .obgadywanir osób tam przebywających to standard ..
Zostaw swoją opinię o Hotel Allegri - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Allegri