Zoo Natura

Lublin

Opinie o Zoo Natura

moralnesalto 2010-06-30 13:13:45
Praca w firmie Zoo Natura Sp. Z.O.O jest mało atrakcyjna nie chodzi o kierownictwo (bo to marionetki w rękach biura tej firmy) chodzi o docenienie pracownika który zna się naprawde na rzeczy, wymaga się od sprzedawcy podstawowych zasad na które bez problemu można sie zgodzic ale pytanie co firma daje w zamian a mianowicie
najniższa krajowa :/ fakt są premie można zarobic nawet 1500 ale premie są powiązane ze sobą więc jeżeli nie wyrobisz danego targetu albo ligi nie dostajesz nic zostaje Tobie sprzedawco goła podstawa warto dodać że pracujesz często po 12 godzin a firma zaoszczędza jakieś 60 tysięcy na nie wypłacanych premiach w skali całej sieci miesięcznie!! firma nie zapewnia stabilnego godziwego wynagrodzenia, socjalnego, zero kasy na święta - lepiej nie pisać ile firma daje na święta!!
Jełeli nie wierzysz w to co zostało napisane, zatrudnij sie tania siła robocza zawsze jest potrzebna!!!
anonim 2010-07-04 23:40:35
święta prawda...ale niestety nie tylko w tej firmie tak się dzieje...konkurencja też niczego sobie...siąść i płakać...niestety jeśli chodzi o branżę zoologiczną to w Polsce od wielu lat nic się nie zmienia...z tego co mi wiadomo ludzie którzy tam pracują odwalają kawał dobrej roboty a w raz się ich nie docenia...częste rotacje pracowników mówią same za siebie...gdzie szukać pomocy???...
Zostaw swoją opinię o Zoo Natura - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zoo Natura