Opinie o Detal-Met Sp. z o.o. w Brześć Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Detal-Met Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Detal-Met Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Detal-Met Sp. z o.o. w Brześć Kujawski

Administrator Nowy wpis

Detal-Met Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Włocławek. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Kk Nowy wpis

A jak u was z zarobkami na dzień dobry?

przyjaciel Nowy wpis
@Kk

Witaj przyjacielu, z tej strony przyjaciel zarobki na starcie to 2.9 tys na rąsie, zapraszam Cie gorąco przyjacielu

Rozmowa 17/11/2021

Rekrutacja na asystentkę na bardzo niskim poziomie. Bardzo formalna, a także- bardzo nieprofesjonalna. Kandydatki umówione co 15(!) minut. Pomijając fakt, że sama minęłam się z jedną jak wchodziłam a z drugą jak wychodziłam, co jest dla mnie nie na miejscu, to naprawdę nie wiem, czego można dowiedzieć się o potencjalnym kandydacie w niecałe 10 minut. Chyba, że chodziło tylko o ocenę wizualną. Osoby rekrutujące wyglądające na zmęczonych przeprowadzanymi rozmowami. Mimo, że starali się być mili to na dobrą sprawę nawet nie wiem z kim rozmawiałam ponieważ nikt mi się nie przedstawił! Mogę się jedynie domyślać, że był tam ktoś z zarządu, jako główny zainteresowany swoją potencjalną asystentką, ale niestety nie było dane mi się tego dowiedzieć. Pytania bardzo sztampowe, żywcem wyjęte z pierwszej lepszej strony internetowej. '' -proszę opowiedzieć coś o sobie ; -pani mocne strony? ; -jakie cechy lubi Pani u szefa? '' Czekałam tylko na zadanie pt.: ' Proszę mi sprzedać ten długopis '. Mam doświadczenie, które po krótkim zapoznaniu się z dokumentacją w firmie, pozwoliłoby mi od ręki usiąść i pracować. A nikt tego nie dociekał, nikogo nie interesowały moje umiejętności, wiedza i to w czym doskonale bym się odnajdowała. Firma lepiej uznała, że lepiej zadawać 'psychologiczne' pytania na które tak naprawdę nie ma dobrej odpowiedzi, bo to zawsze zależy od tego jak kto zinterpretuje dane pytanie. Szkoda mi zmarnowanego czasu, ponieważ musiałam przeorganizować sobie cały dzień dla rozmowy, na której poświęcono mi 10 minut i zero uwagi. (Dodam, że Pani z którą minęłam się przed wejściem, miała podobne odczucia, co zdążyła mi szepnąć jak się mijałyśmy ). Praca na pewno świetna dla młodej osoby zaczynającej pracę, która będzie miała możliwość pracować w firmie z piękną siedzibą i z fajnym stanowiskiem na umowie. Ale już nikt szanujący się i znający swoją wartość po takim traktowaniu nie będzie chciał tam wrócić. Chociaż naprawdę nie wiem na jakiej podstawie padnie tam wybór kandydatki! Może w zależności od tego, która Pani była ładniej ubrana. Firma tak utrudniła sobie tą rekrutację, że aż myślę o tym z politowaniem. Z plusów- bardzo empatyczny Pan z ochrony, pozdrawiam bardzo ! :)

@Rozmowa 17/11/2021

Potwierdzam! Miałam identyczne odczucia!

Detal-Met Nowy wpis
@Rozmowa 17/11/2021

Proces rekrutacyjny w Naszej firmie odbywa się 2 etapowo: I etap ma na celu określenie jak kandydat radzi sobie ze stresem, czy jest zainteresowany dłuższą współpracą na danym stanowisku oraz czy firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom przyszłego pracownika. Etap ten odbywa się wg schematu, dzięki któremu każdy uczestnik rekrutacji ma jednakowe szanse odpowiedzieć na identyczne pytania. W publikowanych Przez nas ogłoszeniach na stanowiska pracy zawsze podana jest informacja o wymaganym bądź nie wymaganym doświadczeniu. W przypadku, kiedy doświadczenie nie jest konieczne brak będzie szczegółowych pytań ze strony rekrutujących o karierę zawodową. Informacje o przebiegu kariery zawodowej kandydaci przedstawiają na początku, kiedy proszeni są o kilka słów o sobie. II etap to rozmowa bardziej szczegółowa, która trwa zdecydowanie dłużej, i która odbywa się w obecności przyszłego przełożonego kandydata. Pytania są bardziej złożone, sytuacyjne. Proces rekrutacyjny ma różny przebieg czasowy często kandydaci nie przychodzą na umówione spotkanie lub zmieniają godzinę spotkania stąd też może dojść do sytuacji, kiedy kandydaci się „mijają”. Dlatego staramy się, aby czas oczekiwania na rozmowę przebiegał w miłej atmosferze. Zdajemy sobie sprawę, że wygospodarowanie czasu na rozmowę w godzinach porannych może być dla kogoś problematyczne, dlatego zawsze decyzja o woli uczestnictwa w spotkaniu leży po stronie kandydata. Wiek kandydatów nie gra dla nas roli liczą się: chęć do pracy i profesjonalizm, dlatego zachęcamy do śledzenia zakładki „kariera” na naszej stronie i aplikowania na wolne stanowiska. Wszystkim osobom, które brały udział w prowadzonych przez nas rekrutacjach życzymy sukcesu w odnalezieniu wymarzonej pracy.

Chętny do pracy

Witam czy firma przyjmuje nowych pracowników ?

Kevin

Pracowałem w Detal-Met (PRODUKCJA RUR UL. PRZEMYSŁOWA)atmosfera dobra.Wyplaty na czas tylko nie potrzebne były te ciągle zmiany kierowników.Pewnego razu były dwie kierowniczki które się nie znały wogole na produkcji a o planowaniu produkcji to były tak tępe ze brak słów.Zawsz były najmądrzejsze i miały dużo do powiedzenia.

Mieczysław
@Kevin

Dobrze wiedzieć, że wypłaty były na czas. Skoro tam pracowałeś to może zdradzisz mi, czy osoba tam zatrudniona z czasem ma szanse na to, aby awansować na ewentualne wyższe stanowisko? Chcę ustalić, jak kwestia ta wygląda, dlatego liczę, że to mi właśnie napiszesz. Będzie mi miło móc się tego właśnie dowiedzieć.

Kurzapowy chelm
@Kevin

Pewnie chodzi Ci o Jolke z kowala

były
@Mieczysław

nie ma szans, chyba, że trzymasz prosto paluszek i "kapujesz" to ewentualnie tak, a tak to robol, to robol !!!

Szary chlopiec

Firma ok ale właściciel (usunięte przez administratora) O swoje się upomina ale sam się nie rozlicza....

Karol

Czy przez pandemie atmosfera w firmie uległa zmianie?

Anita

@anonim zapraszasz do pracy a macie w ogóle wolne miejsca ?

Konrado

Podpowiedzcie jaka atmosfera w pracy? Jakie zarobki i czy dodatki socjalne macie?

Weronika

@Lukaronos A jak Cię przytną? Są kary za spadki na jakości? O co chodzi z tą "kopertą" ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Detal -Met?

Lukaronos

Umowa o pracę

M.

Witam czy jest jakiś transport z Włocławka do firmy? Typu MPK czy coś takiego

Krzysztof. F

Słuchajcie teraz szukają do ochrony. Macie jakieś doświadczenia w tej materii?

A to chciales posiedziec sb..no same paczki sie nie ponosza z rurami..taka praca..posiedziec to na poczte..

Matka
@Anonim

No chyba nie znasz pracy na poczcie źe go tam wysyłasz ???? raczej tam nie posiedzi sobie chcesz się przekonać to startuj na listonosza lub asystenta to się przekonasz ????

Znów wykasowali negatywne opinie o tym jak zabierają urlopy i ludzie zwalniają się ciągle.

@Adam

Sa rowniez dni do odebrania w kwartale..ale jak jest postoj tydzien czasu to fajnie sb w domu powiedziec...a z urlopem nigdy nie ma problemu..

@Adam

Mimo, że Twoja opinia została dodana jakiś czas temu, chciałabym wyjaśnić pewną kwestię. Komentarze na forum usuwane są tylko wtedy, gdy łamią jego regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Każdy użytkownik może zgłosić komentarz, który jest sprawdzany przez administrację i dopiero potem może zostać usunięty. Jest to gwarancją tego, że każdy wpis, nawet jeśli jest negatywny, a nie łamie regulaminu forum, pozostaje na nim. A może zechcecie powiedzieć, czy firma chętnie zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego?

Ula

Konkurencji zabrakło pomysłów i pisze bzdury?

Pi
@Ula

A ty co z kierownictwa ?

Super nie narzekam... Kto chce pracowac to bedzie pracowac..atmosfera mila .kierownictwo jeszcze bardziej:) zapraszam chetnych do pracy..

Aaa

Nie polecam , zwalniam sie w najblizszym czasie , czekam tylko na potwierdzenie nowej pracy i pa pa ;)

@Aaa

Czym jest to spowodowane? Jak wygląda sytuacja w Detal -Met? Zachęcam do rozwinięcia, uargumentowania swojej wypowiedzi, wtedy będzie ona bardziej użyteczna dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Moja rozmowa była za to miłą i dostałem pracę

Weronika

@Qwe a co takiego się wydarzyło na rozmowie kwalifikacyjnej, że odebrałeś ją jako niemiłą? @dariusz jesteś klientem firmy Detal -Met i nie zadowalają Cie jej usługi. Czy możesz napisać z jakich umów się nie wywiązała?

Qwe

Byłem kiedyś na rozmowie o prace, kilka lat temu. Rozmowa przeprowadzona w bardzo nie miły sposob. Podziekowalem i wyszlem .

Zostaw merytoryczną opinię o Detal-Met Sp. z o.o. - Brześć Kujawski

• Jak się pracuje w Detal-Met Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Detal-Met Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Detal-Met Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Detal-Met Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Detal-Met Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Detal-Met Sp. z o.o.
  • Pikutkowo 43A