Opinie o Kurotec Polska sp z o. o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kurotec Polska sp z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kurotec Polska sp z o. o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kurotec Polska sp z o. o. w Pyskowice

Witajcie. Od miesiąca już jakoś chyba poszukują laminatorów do siebie. myślałem, że może ktoś już będzie coś tu pisał odnośnie tej oferty. ja do Pyskowic trochę mam, ale pisali coś o zakwaterowaniu, opowiecie o nim?

Czy to prawda, że na umowę może się ktoś doczekać? A jest tu może ktoś kto niedawno się zatrudnił i opisałby cały ten proces? Z jakich przyczyn trzeba było czekać na umowę i czy ten problem do teraz występuje? Jaka jest przy tym aktualna atmosfera i czy opisze ktoś wdrożenie? Widziałam, że jakiś czas temu wystawiane było ogłoszenie dla sprzątaczki na 3 / 4 etatu. Czemu nie na cały?

Xyz Nowy wpis

Podpinam się do pytania. Jakie opinie na stanowisku pracy jako asystentka?

W ogłoszeniu firmy Kurotec Polska sp z o. o. na stanowisko Pracownik Produkcji jest informacja, że zarobki wynoszą 3000 PLN. Czy po okresie próbnym można liczyć na więcej?

Marian Nowy wpis

3 000zl ha hi na umowę zlecenie to chyba z 200 godzin muszę popracować, po informacji. O umowie to zapomnij może się doczekasz. Zapach specyficzny jak w lakierni.

Fenix

Witam pracowałem w tej firmie kiedyś i naprawdę odradzam wioząc się z tą firmą ..kolega niedawno tez się zwolił wytrzymał 3 miesiące ..ja byłem lepszy bo rok:) pani prezes czy kim ona tam jest ludzi traktuje za śmieci...zero premi zero jakiś dodatków..wypłaty nie na czas spuznienie 3 dni po terminie ...no (usunięte przez administratora) to mało powiedziane ...masakra że to jeszcze istnieje ...

@Fenix

Czyli na wasze oko przewagą wad są spóźnienia tutaj i brak docenienia? A jakie konkretnie traktowanie masz na myśli?

Jan
@Fenix

Szukam pracy widzę ogłoszenie, i się zastanawiałem ale dziękuję za twoją opinię znaczy pracownik to śmieć! szacunku 0 to poszukam tam gdzie szanują pracownika. Dziękuję za twoją opinię która po roku pracy na własnej skórze, mogłeś wystawić i napisac.

Beata
@Jan

A na jakie stanowisko znalazłeś ogłoszenie? Może nie warto się sugerować opinia jednej osoby i spróbować samemu swoich sił?

Laminator

Jeden wielki chaos i papierkologia, która później okazała się że zawiera błędy i trzeba było podpisywać wszystko na nowo.Zamiast rozmowy urywki zdań i bieganie w różnych sprawach mało czasu poświęcone na zapoznanie się z profilem pracownika, odpowiedzi na pytania mętne i ogólnikowe.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Kurotec Polska sp z o. o.?

M

Zlecenie! Na palcach jednej ręki można policzyć osoby na UoP

Jolanta
@M

O, a od czego zależy, że ktoś jednak dostaje uop? No i jakie zarobki, bo widziałam, że 3 lata temu laminatorowi proponowali 3,2 tysia brutto...

Marian
@Jolanta

W tym roku 2022 też zarabiałem 20 zł x 160 godzim 3200 zł brutto na Zleceniu !! Bez urlopu no i ten zapach więc podziękowałem rewelacji brak ! A stawka nie powala widocznie od 3 lat to samo.

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Technolog w firmie Kurotec Polska sp z o. o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Olek

Rozmowa na wstępna z Panią Prezes masakra, nigdy na takiej rozmowie nie byłem ! zostałem poinformowany na rozmowie, że nic nie umiem do niczego się nie nadaje! Że nie mają czasu aby mnie uczyć! Nigdy tak mnie nie potraktowano. Powodzenia naiwnym.????

@Olek

No to chyba mało konstruktywnie poczułeś się skrytykowany... Ale tak szczerze to jakie kompetencje lub doświadczenie masz? Bo zastanawiam się czego Ci brakowało lub na co tak szczególną uwagę zwracają, że tak trudno się dostać

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kurotec Polska sp z o. o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

HWDPIS

Nigdy

@HWDPIS

no a tak poważnie? ;) Bo na umowie chyba jest wyznaczony jakiś konkretny termin?

pAul

Janiak ton stary pisior :) uczy się od jarka i pinolkia jak kierować (usunięte przez administratora) .Tak poza tym to gość okj

Zenon
@pAul

taaa, uczył.

Jolanta
@Zenon

Ale co? To uczył się, czy nie i jak to na Was pracowników działa? Przychodzi do Was na produkcję i coś mówi o polityce?

Katarzyna

Nie polecam. Podczas rozmowy rekrutacyjnej, z pokoju obok słychać Panią prezes. Jest to kobieta w średnim wieku, bez kultury. Przeklenstwa co drugie słowo. Wyzwiska na temat pracowników. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z taką (usunięte przez administratora) firmą. Wstyd. Oczywiście umowa zlecenie. Pieniądze śmieszne.

@Katarzyna

Dziwne że rekruter przeprowadzał rozmowę wiedząc, że słychać panią prezes. Przecież on też słyszał jak się wyraża nie? To raczej nie świadczy dobrze o firmie. Ile konkretnie ci zaproponowali, że uznałaś że mało? Najniższą krajową czy więcej?

brak wypłaty w terminie z umowy Brak dodatków tzw. Szkodliwych Których akurat tam nie brakuje Brak możliwości załatwienia czegokolwiek w biurze tj. Np. Zaświadczenie o zatrudnieniu, brak pasków z wypłaty do ręki, brak kopii umów prócz pierwszej, brak BADAŃ LEKARSKICH przed zatrudnieniem w tak szkodliwych warunkach, BRAK SZKOLENIA BHP/PPOŻ co w firmie w której na każdym kroku jest coś łatwopalnego lub wybuchowego jest ty bardziej nie zrozumiałe, brak szafek dla pracowników od kilku miesięcy, kilka osób trzyma ciuchy na szafkach lub w reklamowce, brak oznakowań na substancjach chemicznych tj. Wszystko wszędzie w tych samych pojemnikach, nieda się nawiązać jakiegokolwiek kontaktu z panią A. Z biura która totalnie nie interesuje się sprawami pracowników którzy zmuszeni są zgłosić się do niej gdyż jest to jedyne 'biuro " na całej firmie. NIEWYPŁACALNOŚĆ NA CZAS. KŁAMSTWA. OBIETNICE I NIEBEZPIECZEŃSTWO WDYCHANIA CHEMIKALIÓW I PYLU SZKLANEGO KTÓRY JEST DOSŁOWNIE WSZĘDZIE JAK I na ziemi tak i w powietrzu. Firma powinna zostać odwiedzona przez PIP. I tak się stanie, nie pozdrawiam i nie polecam

Dominika

Hej, chciałabym dopytać o ten brak wypłaty w terminie. Ile wynoszą opóźnienia? Czy często się to zdarza w Kurotecu czy to są odosobnione przypadki?

Ad

Wieczna umowa zlecenie. Brak szkodliwego chociaż cała praca polega na materiałach chemicznych i szkodliwych. Pani prezes przeklina i drze się po pracownikach. Codziennie boisz się czy w następny dzień masz po co przychodzić do pracy. Wypłata w miarę na czas to jedyny plus. Ogólnie praca dla ludzi o mocnych nerwach którym nie przeszkadza ciągły i mocny chemiczny zapach.

Dominika
@Ad

A na jakim stanowisku pracujesz w Kurotecu? I jak długo? Czy możliwa w firmie jest jedynie umowa zlecenie czy również UoP? Wspomniałeś/aś o wypłacie na czas, a mogłabym się jeszcze dowiedzieć ile ona wynosi? Nie jest to problem?

Lidia

Jak obecnie wygląda możliwość długoletniego zatrudnienia w firmie? Kurotec Polska działa na polskim rynku już ponad 30 lat, co może sugerować, że firma ma w tym aspekcie potencjał. Młodzi ludzie często na początku swojej kariery zawodowej nie patrzą na ten aspekt w ten sposób, ale to czasami bardzo szybko się zmienia.

Docent
@Lidia

Nie 30 lat a dolkladnie od maja 1996rok w gliwicach na zakladzie gzut przez11 lat

Pracuje w Firmie Kurotec- Polska Sp..z o.o. od 8 lat, i jestem zadowolony mam możliwość pracy na Exporcie w Stade, nauczyłem się zawodu, który jest poszukiwany na całym świecie laminator, dodatkowo zaletą jest, że nie stoję przy taśmie jak robot gdzie podkręcają taśmę aby wyrobić planowana produkcję, pracuję indywidualnie i mogę powiedzieć, że mało takich zakładów pracy gdzie pracownicy pracują po 20 lat w jednym zakładzie w odpowiedzi dla Zniesmaczonego.

Adrian

@Zniesmaczony Można w ogóle liczyć na umowę o pracę? Czy cały czas tak jak mówisz?

Zniesmaczony
@Adrian

@Adrian tak,wieczna umowa zlecenie, do tego jest sprawdzian czy ktoś się nadaje do pracy czy nie, pracujesz dzień za darmo ???? i albo się odezwa do Ciebie na drugi dzień albo nie, no ale nie dziwię się tyle chętnych chce tam pracować że mają w kim wybierać

Zniesmaczony

Nie polecam tej firmy, nie dość że spóźniają się z wypłatą to jeszcze (usunięte przez administratora) na nadgodzinach, wieczne obiecywanie wymagania , a stawki jak 10 lat temu. Na umowie śmieciowej,

Witek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz nowych ludzi i do jakiej pracy?

Smok05

Firma prowadzona przez internetowego trole. Nic dobrego nikogo tam nie spotka.

JH

Jan Janiak został właśnie zdemaskowany jako najbardziej aktywny polski troll nawołujący do nienawiści. Występował pod nickiem smok05.

Pogromca smoków

Czy istnieje mozliwosc rezerwacji parkingu dla koparki w poniedzialek 14/10 od 6:00 rano na caly dzien?

Jarosław

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z kałmukiem Janiakiem na czele. Radzę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kurotec Polska sp z o. o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Kurotec Polska sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kurotec Polska sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kurotec Polska sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w Kurotec Polska sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kurotec Polska sp z o. o.
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.

Kurotec Polska sp z o. o.