Opinie o Szymura Dariusz Zakład Kształtowania I Utrzymania Terenów Zieleni Rajgras w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Szymura Dariusz Zakład Kształtowania I Utrzymania Terenów Zieleni Rajgras. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szymura Dariusz Zakład Kształtowania I Utrzymania Terenów Zieleni Rajgras o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymura Dariusz Zakład Kształtowania I Utrzymania Terenów Zieleni Rajgras w Rybnik

Administrator Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Pracownik Fizyczny w firmie Szymura Dariusz Zakład Kształtowania I Utrzymania Terenów Zieleni Rajgras?

Pimpuś Nowy wpis

Najniższa krajowa a po za tym zostanie Ci odjęte za jakieś naprawy sprzętu który rzekomo uszkodziłeś

@Pimpuś

Pracuje się na gołej podstawie? Nie ma żadnych premii, benefitów? Ile firma potrafi odjąć z wypłaty za uszkodzenie tego sprzętu? W jakim on jest stanie, da się normalnie z nim pracować? Sorry, że tak dopytuje, ale tak się składa, że szukają pomocników fizycznych i miałem zamiar podesłać swoje cv do tej roboty, a teraz to już sam nie wiem. Jaka jest tu rotacja wśród pracowników? Ty długo pracowałeś?

Widzę, że kiedyś nie zarabiało się tutaj za dobrze i pracownicy pracowali nawet bez umowy. Na dzień dzisiejszy jak to wygląda? Na jakie - mniej więcej - zarobki można liczyć? Podacie widełki? I czy jest możliwość dostania stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę? :) Dajcie znać, bo szukam pracy w okolicy i chętnie się tutaj przyjmę, jeżeli sytuacja uległa zmianie. :)

Górnik74

Nie spotkałem jeszcze gorszego, bardziej nieczułego sukinkota jak Szymura. Kiedyś zrobiłem mu 90 tys przerobu ( widziałem fakturę ) i dostałem 1200 PLN. Oby do ciebie wróciła karma.

Wanda

Nikt z pracowników Rajgrasu nie wystawia tu opinii, a ja liczyłam, że się dowiem, czy te oferty pracy dla traktorzystów, kosiarzy i pilarzy są aktualne i czy warto tam startować: https://www.olx.pl/oferta/zatrudnie-traktorzystow-kosiarzy-pilarzy-CID4-IDBxPOZ.html

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Szymura Dariusz Zakład Kształtowania I Utrzymania Terenów Zieleni Rajgras? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Waski

Napisze krótko to co robią operatorzy odsniezajacy drogi w dzielnicy Meksyk jest chamstwem i brakiem szacunku do mieszkańców i użytkowników dróg poza tym żal mi właściciela firmy ze posiada tak ograniczonych pracowników którzy jedna drogę przejeżdżają 3 razy. 1 raz pług na dole i całe błoto pod bramę żeby w nocy zmarło i przy wyjeździe z posesji urwało osłony pod silnikiem. 2 raz pług u góry i 3 raz też pług w górze więc mth leci i kasa do operatora za ON też szkoda jak już robią szefa w (usunięte przez administratora) a to niech obywatela pomagają a nie roboty dodają o 21 godzinie

ktoś

WYZYSK, BRAK SZACUNKU, KOMBINOWANIE to dewizy firmy. Omijajcie z daleka.

ela

praca na czarno za 5 zl/h pracuje sie po 12 godzin dziennie nie ma urlopu [usunięte przez moderatora] na godzinach przy wypłacie brakuje nawet po 25 godzin pracownicy nie maja placonego szkodliwego a powinni poniewaz pracuja pod wysokim napieciem sprzet do pracy jest bardzo dobry fajne traktory i inne maszyny wielokrotnie interweniował PIP ale nic z tego [usunięte przez moderatora]czuje sie bezkarny pracujemy od 6-18 czasem sie zdarza ze do 20 brygad[usunięte przez moderatora]. cierpi na chorobe psychiczna ma czeste zaburzenia i mocna nerwice nie warto tam pracowac lepiej pracowac w budowlance sam sie o tym przelonalem

Zostaw merytoryczną opinię o Szymura Dariusz Zakład Kształtowania I Utrzymania Terenów Zieleni Rajgras - Rybnik

Szymura Dariusz Zakład Kształtowania I Utrzymania Terenów Zieleni Rajgras
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Grzybowa 14
    44-200 Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042