Opinie o Eco Car System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eco Car System Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eco Car System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Car System Sp. z o.o. w Warszawa

FIRMA WYMAGA OD KIEROWCY BOG WIE CO.......... OPOWIADA O ILE TO JEST PRACY I WOGOLE NAWET PREZES KLAMIE W ZYWE OCZY Z KOORDYNATOREM ZE BEDZIE SIE PIEKNIE ZARABIAC. NIE POTRAFIA WYSLAC PIENIADZE NA CZAS MALO TEGO WYLICZAJA SOBIE SAMI KWOTE JAKA MASZ DOSTAC. NIE MA ZADNEGNEGO LADU I SKLADU FIRMA KRZAK !!!!!!! NIE POLECAM NIE POTRAFIA NIC WYMAGANIA WIELKIE A PIENIADZE TO JEDEN WIELKI SMIECH..... DAJCIE SOBIE SPOKOJ LEPIEJ ZAROBIC NA PARKINGU JAKO OCHRONIARZ NIZ U NICH JAKO KIEROWCA....... ALBO NAWET W BIEDRONCE NA KASIE LEPIEJ NIZ U NICH!!!!!!!

Maria Nowy wpis

Firma Eco Car System nie posiada żadnej strony internetowej, przez co nie ma możliwości, żeby dokładnie zapoznać się z profilem jej działalności. Dlatego pomyślałam, że zapytam Was o to, czym dokładnie zajmuje się ta firma, a konkretnie - na czym polega praca w tym miejscu. Może ktoś ma ochotę opowiedzieć coś na ten temat?

Artur Nowy wpis

Firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców 29 czerwca 2016 roku.

Pracownik-były Nowy wpis

Mi też kasę wiszą- gdzie do sądy?

Jak długo czekaliście na odzew z Eco Car System Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

W moim przypadku 30 min

I jak jezdzisz w eco?

Jerzy

Rozumiem, że zaraz po rozmowie kwalifikacyjnej dostałeś odpowiedź dotyczącą zatrudnienia. Jeśli zdecydowałeś się na pracę, napisz proszę jakie warunki zaproponował Ci pracodawca i jak przebiegały pierwsze dni w firmie.

Mechaniknie robsobie

Zarząd firmy wie, że wisi mi z 2000, teraz mnie stać by w farszfcee pójść z z nimi do sadu

Mechanik

Fitma jest do zupy,minie oddają 2 lata- nie daj się skusić- teraz jej wyrażam sprawe- wiedza za co....

Oddajcie pieniadzę

Dostaliscie poczta wiadomość o zaległości, teraz to będę wnosil o 20000 tyś bo tyle straciłem i nic nie muszę udowadniać, to że w Warszawie, dla mnie nic nie znaczy- cwaniak i w sądzie się spotkamy.....

Kierowca

Realia pracy takie, ze Ecocar w Warszawie posiada tylko dwa postoje pod Hotelem Regent i dzielony postoj pod Blue City. Zleceń gotówkowych jest malo, głównie bezgotówkowe i karty. Sa trzy warianty wspolpracy. 1 to wlasna dzialalnosc 100% utargu netto dla Ciebie i z tego trzeba zaplacic 129 zl za kazdy dzien użytkowania samochodu, okolo 1300-1400 paliwo, wlasna myjnia i odkurzacz i ZUS 1430 zl ( no chyba ze masz maly ZUS to wtedy okolo 500), 67 zl za ubezpieczenie aby placic tylko 300 zl za jakiekolwiek uszkodzenie samochodu z twojej winh 2 to tez wlasna dzialalnosc 20% utargu netto a 80% utargu netto dla ciebie, z tych 80% firmie trzeba zaplacic 2200 za wynajem samochodu plus wszystkie wyżej wymienione oplaty. 3 wariant to umowa zlecenie , 100% utargu netto dla ciebie i wtedy co tydzien trzeba wplacic 1000 zl za samochod firmie, do tego paliwo okolo 1300-1400 plus myjnia i odkurzacz. Firma rozdziela bardzo duzo rabatów klientom w wysokosci od 5% do 10%. Pracujac srednio po 12-14 godzin dziennie utarg dzienny to okolo 400 zl. Jak jest dobry dzien to zrobi sie okolo 14-16 kursow dziennie. Od wakacji 2019 kiedy nastąpiła zmiana prezesa jest coraz mniej zleceń. Firma nie pozyskuje nowych klientów. Ludzie z biura zapomnieli ze dzieki komu maja prace i wyplaty. Średni utarg w miesiacu to okolo 8000-10000 zl brutto. Wiec wszystko prosto mozna policzyc. Rata leasingu tej toyoty to okolo 1200-1500 (przy takiej ilości floty otrzymali Napewno bardzo duży rabat w toyocie oraz preferencyjne warunki leasingu) . Wiec gołym okiem widac jak firma zarabia na kierowcach. Rabaty dawane firma lecą po kieszeni kierowcy, firma nie daje rabatów u naszych klientów np w Ikea albo decathlon. Odradzam każdemu tutaj prace, poszukajcie sobie innej korporacji gdzie za baze nie będziecie placic okolo 2000-2500

Jerzy
@Kierowca

Bardzo szczegółowo opisałeś warunków zatrudnienia i wynagrodzenia. Napisz jaką opcję pracy Ty wybrałeś i w jakim systemie przebiegało Twoje zatrudnienie? Odradzasz pracę, więc nie jesteś zadowolony z zarobków. Czy nie było możliwości, żeby je podwyższyć?

Czas z tąd zmykać

Niestety szanowni zainteresowani współpracą odradzam wam rozpoczynanie takowej z ecocar. Chociaż początkowo nie będziecie narzekać. Będzie Modlin kilka razy w miesiącu itp. Ale po jakimś czasie dojdziecie do wniosku, że " tłuste" zlecenia zaczynają was omijać. Zacznie się anulowanie dobrych zleceń, a gdy pomimo anulowania podjedziecie pod klienta, to możecie wtedy się zdziwić. Będzie tam czekała na klienta piękna bialo- zielona taksówka. Dlaczego nie Wy? No cóż... może brak souvenirów dla kontrolingu? Poszukajcie sobie jednak innej pracy.

Normal

Jeśli masz zdany egzamin z topografii to jedynie własna działalność ,a jeśli nie to umowa zlecenie i jeździsz wyłącznie busem -Vito za stawkę godzinową ale nie w nieskończoność .

@Normal

Witam Jak to jest z pracą na Vito? jakie stawki, ile można zarobić? Obecnie szukają w \Warszawie do pracy na Vito mam chęć się zgłosić ale nie wiem czy warto, czy zarobię więcej niż obecne moje zarobki w hurtowni ( 3 tyś. na rękę)

Franciszek
@Adam

Od dawna nikt nie wypowiadał się w tym wątku. Odezwałeś się jako pierwszy. Masz rację, aktualnie Eco Car System szuka kierowcy z kategorią B do jazdy ośmioosobowym Mercedesem Vito. Musisz mieć założoną własną działalność gospodarczą lub pracować na umowie zleceniu. Pracodawca oferuje szkolenia i system prowizyjny. Niestety nie znam dokładnych zarobków, ale może ktoś z aktualnych pracowników Ci podpowie. Zachęcam Was do częstszych wypowiedzi.

Figo-fago
@Adam

Tu tez tyle weźmiesz na rękę, ale jako kierowca taksówki odlicz od tego ZUS i inne comiesięczne opłaty. Musisz liczyć się z 12-14 godzinnym dniem pracy, to wtedy moze zarobisz z tysiak więcej. Takie są realia pracy na taksówce.

Chętny do pracy

Podobno teraz Eco Car wprowadził nowe warunki zatrudnienia i opłatę za korzystanie z samochodu dość wysoką-mam więc pytanie na jakie zarobki w Eco Car można liczyć i przy jakim wymiarze godzin pracy-nie boję sie pracy byle by przynosiła wymierne dochody.Proszę o normalne odpowiedzi bo chcę podjąć współpracę w lokalizacji Wrocławia.

@Chętny do pracy

W sumie już kilka miesięcy temu pytałeś o pracę w Eco Car System, ale może warto dopytać, jak obecnie wygląda Twoja sytuacja. Zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu? Jeśli tak, to ciekawi mnie, jak wyglądał Twój proces rekrutacyjny - z ilu etapów się składał, czy były to tylko rozmowy, czy też może jakieś spotkania szkoleniowe, czy podczas nich miałeś do wykonania jakieś konkretne zadania.

Witam-na jakie zarobki i przy jakim wymiarze godzin można obecnie liczyć w Eco Car Wrocław-jestem zainteresowany pracą u nich ale podobno jest spora kwota którą trżeba firmie oddawać co miesiąc za używanie ich samochodu.Jaka jest atmosfera w firmie.Proszę o w miarę rzetelne i normalne odpowiedzi.

Iwona

@Bezrobotny kierowca., widzę, że byłeś zainteresowany pracą w Eco Car System. Przypominam, że wątek dotyczy Warszawy, ale zapytam: zdecydowałeś się aplikować do pracy w Eco Car System? Jak najlepiej aplikować do pracy w Eco Car System w Warszawie? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert. Może najlepiej stawić się w firmie osobiście?

Taxi Plus

Na jakie zarobki można liczyć w Eco car Wrocław bo dalej się nie dowiedziałem? jeśli ktoś tam jeździł to proszę o rzetelną informacje

Krakonos
@Taxi Plus

Na działalności możesz stać na lotnisku i wtedy masz 9 zł za godzinę plus 40 proc z utargu powyżej 4500 zł. Na lotnisku dniówki oscylują w granicach 400-500 zł (jazda od 7 do 24), średnio jesteś w stanie zrobić w miesiącu 10000 zł obrotu z czego dostajesz od firmy 2200 zł prowizji + licząc 20 dni jazdy po 17 h = 3060 zł co daje 5260 - zus zostaje ci jakieś 4100 zł za 340 h jazdy. Natomiast druga opcja to umowa zlecenie na której możesz jeździć tylko po mieście, elastycznie dobierasz sobie grafik, zmiany 6-18 i 18-6. Za godzine wychodzi 13 brutto czyli jakieś 9,50 zł na ręke. Przy jeździe 20 dni po 12 h robisz 240 h i masz z tego 2280 zł plus ewentualne napiwki na poziomie 200-300 zł, co daję ci wypłatę jakieś 2500-2600 zł i zero kosztów. Co kto lubi, ja jeżdżę i póki co taki układ mi pasuje. Przede wszystkim fakt, że nie musisz myśleć o zusach, amortyzacjach, bazach itd... gra tutaj główną rolę. Nie ma takiego ciśnienia, możesz sobie śmiało zrobić weekend wolny od pracy i siedząc na mieście przy piwie nie myśleć ile koledzy w tym czasie robią obrotu co na własnej taksówce jest rzeczą nie realną :)

Bezrobotny kierowca.
@Krakonos

Dowiedziałem się że obecnie jest już inny system rozliczeń z kierowcami-jedynie własna działalność (przynajmniej we Wrocku).Czy możesz napisać ile teraz można zarobić i jak teraz wyglada atmosfera pracy we Wrocławiu-czy warto myśleć o pracy w ECO?

Niedoszły pracownik.

Może Warszawa podeśle trochę samochodów do Wrocławia bo tam co tydzień przychodzą na spotkania kandydaci do pracy a samochodów dla nich nie ma.Po co się więc reklamować i zachęcać do pracy skoro podstawowego narzędzia brakuje.Może ktoś zorientowany napisze o co chodzi albo lepiej ściągnąć tą ofertę pracy z internetu.

Piotrek

Tak jakoś mało piszecie na forum. Miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej o pracy w firmie? Dobrze jest ??

PitBull

Dno, dno i jeszcze raz dno. I nie pisze o ecocar system tylko ecocar sa. Darmowy samochod? Dobre sobie! 2200 miesiecznie to darmowy samochod? Placenie za paliwo (wprawdzie netto ale zawsze) to tez nic? Pomimo tych oplat 20% z ciezko zrobionego obrotu wraca do biura to tez ich slawne zero oplat? Zart czy kpina? Narzucanie koniecznosci pracy w okreslonych godzinach to elastyczny grafik? Samochody wcale nie sa nowe, chyba ze wlazisz w (usunięte przez administratora) "pani" kierownik albo koordynatorom - kapusiom (nie mylic z liderami!!!) zwlaszcza panu robertowi b (celowo malymi literami). Poza tym doloty z np. miasteczka wilanow pod Double Tree na Skalnicowej (bo system liczy w linii prostej odleglosc) sa na porzadku dziennym... Lepiej juz wynajac auto do Sawy albo Ele - czlowiek ma cisze i spokoj... No i zarobki: po odliczeniu rzekomo darmowego auta, paliwa i ewentualnych kar, ktorych niemalo odkad nie ma JEDYNEGO NORMALNEGO koordynatora, Pana W.P. po jezdzeniu minimun 12h dziennie przez co najmniej 27 dni w miesiacu to max 5000. Odliczyc od tego nalezy ZUS, VAT, dochodowy i zostanie max 2500!!! I to ma byc uczciwa firma, w ktorej kierowca dostaje wszystko bez oplat? Uczciwa to ona moze byla jak prezesem byla Pani Aneta a nie jakis byly kurier dhl, ktory awansowal dzieki podpierd.... kolegow i przy okazji jest kolega inwestora ec czyli szemranego pana wisniewskiego.... A i jeszcze jedno: jezdzilem w ec, po nic nie wnoszacych zmianach, bedacych zwykla marchewka na kiju odszedlem do innej korporacji. Place leasing 1100pln, baze ok 1000 i w koncu zarabiam zamiast tracic czas, zdrowie i nerwy w ec...

Iwona

@PW jak działa system skoro można podbierać sobie zlecenia? Nie powinno tak być. Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Czy ktoś jeszcze uważa, że zlecenia są podbierane? Jakie macie doświadczenia związane z pracą w Eco Car System Sp. z o.o.?

PINK

System rabatowy obowiązuje wyłącznie na zamówienia zrobione przez aplikację ECO CAR ale realizacja złożonych przez tą aplikację zamówień pozostawia dużo do życzenia. Z tego też powodu wstawiam DUŻY NEGATYW

Iwona

@Omka dobrze rozumiem, że występują opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia? Czy to są częste sytuacje? Od jak dawna mają miejsce? Pytanie też do innych użytkowników. Czy Wy również mieliście problemy, o których pisze @Omka?

Iwona

@Krakonos wspominasz o elastycznym grafiku. A czy jest możliwość pracy na niepełny etat?

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Car System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eco Car System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Car System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Car System Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Car System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eco Car System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Car System Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Eco Car System Sp. z o.o.