Opinie o Handel Hurtowy Zwierzętami Łukasz Dzierzgwa w Pakuły

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Handel Hurtowy Zwierzętami Łukasz Dzierzgwa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Handel Hurtowy Zwierzętami Łukasz Dzierzgwa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handel Hurtowy Zwierzętami Łukasz Dzierzgwa w Pakuły

Paweł Nowy wpis

@rolnyk czyli ta firma jest zadłużona ?

Miw Nowy wpis

Czy handel zwierzętami jest w dobie klonowania, ingerowania w kod genetyczny opłacalny? Mam nadzieję, że zawsze będzie tak by pomysł zabawy w BOGA niektórym z głowy wyleciał.

rolnyk Nowy wpis

To nie żadna firma była, tylko dwóch idiotów(bądź trzech),którzy ludzi oszukiwali,nikogo nie zatrudniali,tylko sami kradli,teraz list gończy jest za tymi pseudo "biznesmenami".

Masaan Nowy wpis

Powie mi ktoś jak od środka wygląda handel zwierzętami? Ostatnio wiele słyszy się o cierpieniu zwierząt podczas transportu czy podczas przechowywania. Nie wiem co prawda ile w tym prawdy ile bujdy literackiej, ale według mnie każda plotka ma ziarenko prawdy. Działalność nietypowa, dlatego i nietypowe pytanie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Handel Hurtowy Zwierzętami Łukasz Dzierzgwa? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Stefan@@2

Witam wszystkich , mam podobny problem czuje się okradziony przez ta firme... Cy wiecie cos wiecej na temat ich dzialalnosci..?? i ile jest oszukanych takich osob ?

bolo

Wystawił fakturę nabycia,a za towar nie zapłacił.Nie warto szukać pracy u kogoś takiego.

bolo

A mi nie zapłacił. Czekam na kasę już 3 miesiące. Dla mnie jest bez serca (usunięte przez administratora),bo jak inaczej nazwać człowieka, który wystawia fakturę z góry wie że jej nie będzie płacił. Zastanawiam się nad wpisem karlika, anonima i temu co się nie podpisał ,który z was jest (usunięte przez administratora),a który jego bliską rodziną lub podstawioną do wystawiania pozytywów. Dla mnie to hipokryzja.

?

Mi zapłacił w ciągu 14 dni tak jak napisał na fakturze, więc nie mogę narzekać na nich. Są porządku ludźmi.

karolik

facet się spóznia z płatnościami ale tak jak mi wyrównał wszystko i zapłacił odsetki

j

facet jest oszustem

Rogall

zysio - 2013-07-11 13:43:59 (usunięte przez administratora) i nie odbiera telefonu, czy ktoś jest w podobnej sytuacji ja z grubą jeszcze 4 jego klientów będziemy składać pozew zbiorowy, czy ktoś jeszcze ???czy złożyliście juz ten pozew zbiorowy? bo tez jestem w tej samej sytuacji

Rogall

No mi też nie płaci od połowy lipca, telefony odbiera ale ciagle twierdzi ze albo ksiegowa na urlopie albo ze już bedzie płacił i tak w kółko. Też zamierzam sprawę zgłosić na policje albo do sądu

?

Witam. Omijajcie tą firmę jak najdalej! Czekam na pieniądze od marca. Przy kwocie niespełna 9 tys. zapłacił 1 tys. i dalej nie ma najmniejszego zamiaru. Sprawa trafi do sądu.

bolo

Ja też nie mogę się doczekać kasy. Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego.

zysio

Zysio

ja zamierzam zglosic spr. na policje. jesyem w podobnej sytuacji

Zostaw merytoryczną opinię o Handel Hurtowy Zwierzętami Łukasz Dzierzgwa - Pakuły

Handel Hurtowy Zwierzętami Łukasz Dzierzgwa
1.7/5 Na podstawie 23 ocen.

Handel Hurtowy Zwierzętami Łukasz Dzierzgwa