Szkoła jazdy Magnet Alekasandra Winiarska

Szczecin

Opinie o Szkoła jazdy Magnet Alekasandra Winiarska

alinka-oszust 2009-09-15 15:11:09
Witam

Czy ktoś coś może powiedzieć o tej szkole?
[usunięte przez moderatora] Co do pozostałych kwestii ,czekam na opinie innych.
O-B-O-P 2010-06-01 12:11:11
Szkoła porażka ,jak już skasują kase to sie dla nich nie liczysz.Usmiechy dopóki nie wpłacisz kasy ,a potem martw sie sam.Nie polecam.Plus jedyny to lokalizacja.Egzamin oczywiście na minus.
mm 2014-01-08 18:37:06
Omijajcie szerokim łukiem. Instruktorzy spóźniają się na jazdy po 10-15 min., a kończą też 10-15 min. wcześniej. Kompletny brak cierpliwości i kultury osobistej, złośliwe docinki i wielka łaska, aby wytłumaczyć coś drugi raz. W czasie jazdy instruktorka plotkowała sobie z koleżanką przez telefon.

Prawda to co napisał O-B-O-P - są mili tylko wtedy, gdy idziesz się zapisać na kurs i robisz wpłatę.
zebok 2016-04-21 23:16:12
mm, chyba jednak przesadzasz, takie sytuacje może się zdarzaja, ale nie nagminnie. Magnet to dobra szkola jazdy oferuja nawet bezpłatnie materiały szkoleniowe. Zawierające podręcznik oraz płytę CD z aktualnymi pytaniami egzaminacyjnymi z bazy Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych. Ich auta to Hyundai i20 (identyczne jak na egzaminie państwowym).
Zostaw swoją opinię o Szkoła jazdy Magnet Alekasandra Winiarska - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła jazdy Magnet Alekasandra Winiarska