Alter

Chorzów

Opinie o Alter

anonim 2012-08-10 18:42
Alter chorzow na dabrowskiego, nie polecam , male zarobki ta kadra to madrzalskie gowniary , nibyszkolenie tak 5 min, i juz dzwonisz , pieniadze nigdy nie byly na czas!!! najwyzej 420 zl. ZENADA!!!! ksiazki za 64 Zenada , nie kupujcie nie dajcie sie nabrac a co dopiero do pracy tam heheh
chybaja 2012-09-28 18:34
Praca w firmie Alter to jest dno!!!!! Pracują tam (usunięte przez moderatora)(aż dziw bierze ze nikt się nie zorientował ze chłopak na każdej przerwie palił trawkę czuć go było w drugim pokoju), ciężarne, alkoholiczki, stare baby z depresja i maaasa innych bardzo ciekawych osobników. Kase dostaje się do ręki, jest co prawda ubezpieczenie i to nawet pełne ale odprowadzane od kwot 150-200 zł.
Praca polega na wciskaniu książek telefonicznych w wygórowanej cenie.
Sprzęt się sypie, internet nie łączy masakra. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło kierowniczka może wam zrobić rękawiczki na drutach i codziennie możecie podziwiać jaki aktualnie jest modny kolor lakieru do paznokci. Polecam ale tylko zdesperowanym masochistom bo w tej pracy każdy się odmóżdza.
Zostaw swoją opinię o Alter - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alter