Opinie o P.I ENERGETYK w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.I ENERGETYK. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.I ENERGETYK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.I ENERGETYK w Elbląg

Jasiek Nowy wpis

Kilkanaście lat działania i wypracowana dobra opinia wśród klientów a do tego dobra praca i atmosfera, polecam

Elektryk Nowy wpis

Skądś ty się chłopie urwał, wystarczy w umowie zapis " miejsce pracy teren całej Polski " i dojazd na budowę w Twoim czasie. Możesz wybrać, PKS -em czy wozem szefa. Zakładamy, że nie ma roboty w Elblągu i wygrywają przetarg w Gdańsku no i jak sobie to wyobrażasz, będziesz po 6h pracował, zarobisz na siebie?? Bo o to właśnie chodzi żebyś na siebie zarobił a nie był maskotką w firmie. Ale załóż sobie działalność to zobaczysz jaki to miód. Tacy roszczeniowcy jak ty, jako szefowie później okazują się największymi satrapami , wyzyskiwaczami dla innych.

Elektryk Nowy wpis

Kolego, z wypowiedzi wynika, że jesteś bardzo roszczeniowy, pracujesz bardzo krótko, pewnie przy okazji niewiele potrafisz, a oczekiwania masz olbrzymie. Nie po to facet otwierał firmę, ponosi ryzyko, nie śpi po nocach , żeby tobie dobrze zrobić, a sobie życie poprawić. Kodeks pracy jasno i wyraźnie mówi, że dojazd do miejsca pracy jest nieplatny. Ciesz się, że jedziesz tam pracodawcy środkiem transportu, a nie własnym.Co do ZUS, tylko w Polsce pracodawcy są zmuszeni do płacenia tak dużych stawek, te za najniższą krajową i tak są spore w porównaniu z np Anglią!!

elektryk Nowy wpis
@Elektryk

" Kodeks pracy jasno i wyraźnie mówi, że dojazd do miejsca pracy jest nieplatny" Przecież nikt nie pisze o dojeździe do firmy na ul. Nowodworską ale z bazy na budowę. Z wypowiedzi wynika że niezły wazelina z ciebie "kolego"

elektryk

Masakra. Omijajcie z daleka. Szef nie dotrzymuje słowa. Ciągłe zastraszanie. Cała firma boi sie starego.To co się wywalczy na początku to masz do końca. Nie szanowanie pracownika. Niskie wynagrodzenie. Ciągle za wolno. Ogólnie masakra. Nie polecam nikomu. Pracownicy nie walczą o swoje i dlatego szef robi co chce . ucinanie wypracowanych ciężko godzin. Chłam jakich mało! Jedno dobre to wypłata zawsze na czas. Umowa o dzieło przez rok której wcale nie widzisz. Pozdrawiam Energetyk. Czas na zmiany...

DOn
@elektryk

Nie polecam.... dramatycznie żenujące stawki 8-10 zł godz., praca po 12 h 6 dni w tygodniu i wiecznie mało i wiecznie wolno, nie płaci za nadgodziny tylko normalne godzinówki do tego ucinanie godzin przy wypłacie za tzw dojazdy, umowy na najniższa krajowa reszta jak jest pod stołem, podpisywanie kilku list obecności, krętactwo i oszustwo. Ponad 60 pracowników i brak tzw funduszu socjalnego, od kilku lat ani złotówki na święta - żenujące, brak dopłat na posiłki regeneracyjne itp itd. Gdzie jest PIP, gdzie jest US? Szeregowy pracownik najmniej zarabia i najwięcej pracuje na kradnących majstrów kierowników i szefa... Najgorsza firma w mieście!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.I ENERGETYK? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
PAN

To może najpierw plusy: - wypłata zawsze na czas - dobra baza sprzętowa a teraz minusy - co do wypłaty nigdy do końca nie wiadomo ile Pan godzin ukradnie, - zero szacunku dla pracowników, - jeśli się zatrudniasz umowa zlecenie oczywiście bez daty w nieskończoność jesteś potrzebny [usunięte przez moderatora] nie to czekaj w domu na zmiłowanie Panów, - nieustanne straszenia zwolnieniem, - brak podwyżek ile wywalczysz na początku tyle będziesz mieć do końca swoich dni, - chory system obciążania pracownika za sprzęt, który rzekomo zepsuł (usunięte przez administratora) ia z wypłaty a sprzętu nie dostaniesz, - czas dojazdu na robotę jest czasem charytatywnym ku chwale Pana, - obietnice i bajki Panów jak mają nóż na gardle alei tak nic z tego, po robocie nagła amnezja, I ogólnie jeśli nie musisz omijaj szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o P.I ENERGETYK - Elbląg

P.I ENERGETYK