Opinie o Wolf Technika Grzewcza w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wolf Technika Grzewcza. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wolf Technika Grzewcza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolf Technika Grzewcza w Warszawa

Cześć, w ofercie na obsługę klienta jest napisane, że podczas (usunięte przez administratora) utrzymuje się zasady work-life balance. Jesteście w stanie określić w jakim zakresie to się przejawia? U mnie w firmie też tak mówili a jednak zdarzało się ze dość często trzeba było zostawać na nadgodzinach

Chciałem poczytać o ocenie warunków pracy inżyniera szkoleniowego. Jeszcze w zeszłym roku kogoś na to stanowisko szukano. Czy taka praca będzie jeszcze dostępna? A jeśli tak to w jaki sposób wynagradzana? Ze dwa lata temu pisano o kwocie 6 500 zł myślicie, że 10 000 zł byłoby możliwe?

Wilczek Nowy wpis

No to się nawyrabiało w Wolfie. Najlepsi handlowcy sami odeszli, kogoś tam zwolnili. Wydaje mi się że czas tej organizacji jest policzony. Panie GT pakuj walizy bo makaroniarze dłużej Twojego nieróbstwa tolerować nie będą. Oto przykład jak w krótkim okresie czasu można firmę położyć. Ogromna szkoda bo kotły gazowe to nr 1 na rynku. Pompy ciepła niestety złom.

Wolf Technika Grzewcza poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Sprzedaży. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Justa

Z czego wynikają rozbieżności w opiniach? Jedni pisali, że pracodawca jest w porządku, a inni przytaczali inspekcję pracy... W dodatku od jakiegoś czasu nikt niczego nie pisał, a zauważyłam w wizytówce Google jakąś informację na temat zamknięcia na stałe, czy to błąd?

Piotrek
@Justa

Bo jak cos chcą to są mili, ajak nie chcą to sie pozbywają bez powodu. Ostatnio dużo osób albo zwolnili, albo samych odeszło.

przyszły pracownik

chciałbym aplikowac do firmy, ale czytając wpisy trochę się zastanawiam czy warto... czy mógłbym uzyskac informacje jak jest w frmie, jak z płacami,czy sa dodatki typu prywatna medycyna, karty multisportu. Czy jest możliwy rozówj w tej firmie czy dac sobie spokój???

Joanta
@przyszły pracownik

Nie warto.oszukuja , zwalniają ludzi jak (usunięte przez administratora) ludzkie

Jakubas

Czy jest jakiś powód, że tak dawno nikt nie pisał?

@Jakubas

Witam. Powód jest tylko jeden. Świetny pracodawca, wręcz rodzinna atmosfera, bardzo dobre zarobki. Czego chcieć więcej??? :)

WolfnajlepszywWolfie
@pracownik

WOW. Ciekawe kto to pisał :-). Takie teraz macie tam polecenia służbowe?

Pracująca

Polecam

Joanta
@Jakubas

Poprostu trzeba zrobić porządek z tą firmą i tyle , pismo do Państwowej Inspekcji Pracy.lamanie podstawowych praw pracownika

Pudlo

Nie polecam pracy w tej firmie oszukuja na rozmowie mowia co innego na umowie jest co innego. Dyrektor generalny bardzo czepllwy ,,nadonsany i bardzo nie przyjemny..Robi tylko potulnego baranka na pierwszym spotkaniu. Szkods psuć sobie nerw w firmie Wolf.Jest jeszcze jedna pani bardzo ciekawa i wscipska ktora wszysto donosi dyrekcji .Omijac szerokim lukiem.

@Pudlo

Widzę że ktoś ładnie ciśnie po Wolfiku. Atmosfera widocznie zrobiła się gęsta. Dla mnie największym nieporozumieniem był zawsze dział AHU. Według Dyrektora są liderem rynku ale jakoś tych central nie widać na dużych obiektach;-)

Jeszcze większe pudło :-)
@były pracownik

Z tym gęsta to bym nie przesadzała. Myślę, że warto wpisywać swoje doświadczenia z byłym lub aktualnym pracodawcą. Jeśli pracownicy nie będą dbać o swoje prawa to kto to ma robić :-)? AHU ma trochę sprzedaży na Lidle i inne takie oraz Stadion Narodowy 10 lat temu :-).

@Jeszcze większe pudło :-)

Zawsze trzeba mówić jak jest:) Dyrekcja własnie żyje tym co było 10 lat temu i widzi tylko swoją aureolę. 1 stadion przez 10 lat , pracownicy nawet na siebie nie zarobili. Na nowym Lidlu widziałem Juwent więc nie wiem gdzie ten Wolf był.

konkurencja
@Pudlo

Prawda jest taka że na obecną chwilę nikt nie przyjdzie do Wolfa z konkurencji(kotłowej) , Ahu to kpina wszyscy wiedzą jak jest. No i może sie uda sprzedać ale tylko na Niemcy;) ( ludzie branżowi wiedzą o co chodzi). JB to motor działania tej firmy, Dyr generalny nadosany i typ bufona. Pracując w konkurencji usłyszałem kiedyś że zarzad "jest (usunięte przez administratora) w swej zaje..." to tyle w temacie. W Polsce Wolf to tylko fiszka.

@Pudlo

Oj Łukasz Łukasz. Przyznaj się że nie odnalazłeś się w zespole i szukasz wymówki. W DD też raczej miejsca nie zagrzejesz. Weź lepiej rower i przewietrz głowę bo kule się mijają widzę.

Łukasz
@pracownik

Nigdy nie wiadomo czy odpowiadać na anonimy, ale skoro zostałem wyrwany do tablicy... Przypomnę fakty: to pracownicy odchodzą z Wolfa. Nie rozumiem celu zaczepiania w Internecie kogoś kto odszedł rok temu bo znalazł lepszą pracę i doszukiwania się w grafomańskim wpisie akurat jego. Kimkolwiek jesteś możesz zgadywać dalej ale w Wolfie są pewnie ważniejsze sprawy którymi warto się zająć. Firmie i pracownikom życzę rozwoju na każdym polu. Urządzenia nadal uważam za jedne z lepszych na rynku, więc to najlepszy czas. Za sugestię dziękuję. Roweru nigdy nie odmawiam :-).

bobo

jezeli ktoś kupi ich produkt i nastąpi awaria na gwarancji niech nie liczy na naprawę nie reagują na zlecenia mailowe jak i telefoniczne nie radzę ich kupować bo zostaniecie z uszkodzonym sprzetem

Weronika
@bobo

A co z Twoim produktem okazało się nie tak?

Wolf Technika Grzewcza szuka kandydatów na stanowisko Inżynier. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6500 ?

adin23

6500 brutto na pewno :-). A na poważnie to trzeba negocjować i pewnie jest to całkiem osiągalne.

Mirosław
@adin23

Dobrze wiedzieć, że takie zarobki są tam realnie do osiągnięcia. Czy w firmie zdarzają się wyjazdy służbowe, bądź w związku ze szkoleniami? Jeśli tak, to na jak długi okres? Pytam ze względów rodzinnych? Jak w firmie z nadgodzinami, zdarzają się sporadycznie, czy też są częstym zjawiskiem? Generalnie, czy jest to pracodawca, który pomaga pracownikowi zachować równowagę pomiędzy pracą, a życiem rodzinnym?

Czy to prawda, że otworzono nowe centrum szkoleniowe w Tychach? Można tam już jeździć? Kiedy odbywają się szkolenia z kotłów gazowych?

Grzegorz

To prawda, że ostatnio kolejna osoba odeszła? Kto następny? PW? chyba w każdej chwili? Zaraz za nim MF? Może ktoś będzie miał jaja, dotrudni ludzi i zrobi porządną reorganizację. Jeżeli nie to ostatni gasi światło :-).

Na jakie wsparcie w Wolf Technika Grzewcza mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Odpowiedź

Chyba ni3 będzie problemu. Powodzenia.

takisam

Zdecydowanie słabo zarządzana firma, bałagan, słabe planowanie, latanie jak kot z pęcherzem gdy "okazuje" się że trzeba na juz coś zrobić, często praca po godzinach. W kadrze zarządzającej zarówno normalni ludzie ok jak i niesympatyczni i aroganccy, czasem po prostu chamscy.

Czy Wolf Technika Grzewcza oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

takisam

Zlecenie lub na czas określony a potem na nieokreślony. Wszystko zależy od zapotrzebowania.

Aneta

Pracujesz w Wolf Technika Grzewcza? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Czy ostatnio zaszły w niej jakieś zmiany?

@czy nie, jak dla mnie to oczywiste. Chyba nie spotkałem się jeszcze z osobą prowadzącą rozmowę rekrutacyjną, która by nie chciała wiedzieć, czy posiadasz podstawową wiedzę na temat firmy i np ich produktów czy usług. A co powiecie o samej firmie Wolf Technika Grzewcza?

maxcom

teraz rozmowy kwalifikacyjne są już pewnie zwyczajne, nudne :( Za czasów LS były za to nietuzinkowe :) Galicja, wrzaski, opowieści dziwnej treści, obrażanie, albo zatrudnienie przez telefon w niedzielę o 22 :) LS byłą prawie jak Chuck Norris, jeszcze nie zatrudnił, a już potrafił wyrzucić :) Leo...why???

d3r

Ciekawe gdzie "obecny specjalista" od strategicznego zarządzania ,znawca branży i słońce Wielkopolski wyląduje :)...

wolfik

Jak ktoś byłby stęskniony za wizerunkiem BYŁEGO (LEO).....to zapraszam do odwiedzenia strony.Link poniżej( ciekawe ile już zwolnił z tych twarzy ):-) http://minavto.by/pl/kontakt.php

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf Technika Grzewcza - Warszawa

• Jak się pracuje w Wolf Technika Grzewcza?

Zobacz opinie na temat firmy Wolf Technika Grzewcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolf Technika Grzewcza?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolf Technika Grzewcza?

Kandydaci do pracy w Wolf Technika Grzewcza napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolf Technika Grzewcza