Concordia Polska TUW

Poznań

Opinie o Concordia Polska TUW

Agata 2013-03-04 12:51:20
firma MASAKRA !!! Jakość obsługi poniżej minimum !!!!!
Anka1999 2013-03-08 18:59:50
Firma masakra, wymagania wielkie, a zarobki wręcz marne. Po za tym dyr. BLS mściwy i nie trudno u niego o[usunięte przez admina]. Straszy przy każdej okazji, po prostu dramat. Ale takie już nasze ojczyste wady - zgnębić, wyzwać - uważajcie!
czarna 2014-04-10 23:56:11
Witam wszystkich,pracowałam w tej firmie przez 2 lata- właśnie w Biurze Likwidacji i wcale nie było tak źle. Ludzie bardzo sympatyczni,pomocni z dużą wiedzą. A dyrektor wcale nie taki straszny jak jest napisane. Normalny facet- wymagający,ale przeciez taka jego rola. Myślę,że to kwestia podejscia i nastawienia. Zarobki na srednim poziomie jak na Poznań,ale fajny pakiet socjalny itd. Firma godna polecenia.
JA 2014-08-26 19:30:33
zarobki dla zwykłego pracownika to pomiędzy minimum a średnim wynagrodzeniem
Pracownik 2015-08-14 19:36:43
Zarobki znacznie poniżej średniej płacy na podobnych stanowiskach, ale wymagania też niższe. Dobra firma na start, bo nie idzie się od razu na głęboką wodę, jest dużo różnych rzeczy do zrobienia i można się sporo nauczyć, ale później jak się zorientują że coś potrafisz, to próbują Ciebie eksploatować jak tylko się da, dlatego najlepsze osoby odchodzą i od ręki dostają minimum 50% wyższą płacę. Ponadto bardziej liczy się polityka, dobre układy z dyrektorami i Zarządem niż jakość pracy, więc jeżeli ktoś ceni sobie stabilność, to Concordia może być dla niego dobrym wyborem, nie podpadając nikomu osobiście, można popracować sobie do emerytury.
Co do warunków pracy - mimo że w wielu biurach brak jest klimatyzacji, ludzie są zmuszani do zakładania długich spodni przy temperaturach w pomieszczeniu rzędu 35-38 stopni Celsjusza i braku kontaktu z Klientem, bo jeszcze Prezes przypadkiem zobaczy kogoś w krótkich spodenkach podczas wizyty i się zgorszy.
Firma pomimo setek milionów wypłacanych odszkodowań, szuka oszczędności rekrutując ludzi na umowę zlecenie, głównie studentów kierunków zupełnie niepowiązanych z ubezpieczeniami, którzy NIGDY nie będą pracować tutaj na stałe, zmuszając rokrocznie osoby zajmujące się weryfikacją poprawności rozliczeń i wydawanych decyzji do nadludzkiej pracy przy wdrażaniu tych nowych osób oraz sprawdzaniu ich kalkulacji.
Z pozytywów - z uwagi na wyżej wymienione okoliczności, bardzo dużo jest osób młodych, a atmosfera raczej luźna.
Tomeczek 2016-03-14 23:25:56
Firma bardzo słaba - płaca niska a wymagania ogromne. W biurze obsługi liczą się układy z dyrektorem, w likwidacji szkód terror i trzaskanie na akord.
Reszta biur też nie wygląda lepiej. Zostawanie po godzinach (których oficjalnie nie ma), czy praca z laptopem jeszcze w domu są na porządku dziennym.
Obecnie trwa trend na raportowanie - jeden pracuje, dwóch go raportuje. Outsourcing też jest, szczególnie w IT. Najlepsi ludzie po roku (albo i szybciej) odchodzą do konkurencji.
Do wypowiedzi "Pracownika" dodał bym że... nie można podgrzewać jedzenia w mikrofali jak jest zarząd lub spotkanie z udziałowcami (?!)

P.s.
Nie pozdrawiam kadrowej.
Tomeczek 2016-03-14 23:35:16
Dodam jeszcze coś - normą jest zatrudnianie ludzi na umowę zlecenie. Szkoda tylko że karzą pracować od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 a zakres obowiązków z umowy ma się nijak do tego co tak na prawdę trzeba robić.
Szkolenie BHP też było tylko na papierze - wszyscy podpisali a nikt na oczy Pana z BHP nie widział...
accs 2016-05-17 16:41:12
Z większością ludzi tak jest @mas. Nie ma co drążyć temat moim zdaniem. Tym bardziej, że firma jest bardzo fajna. Zapewniają ubezpieczenie, a to sporo.
Ellie 2016-11-11 18:17:16
Pracuję w Conco już parę lat i myślę, że zmierza w dobrą stronę. Przede wszystkim świetny pomysł z przeprowadzką ze skansenu do nowoczesnego biurowca. Cieszę się też, że firma odchodzi od umów zlecenie, może w końcu skończy się ta koszmarna, obciążająca wszystkich rotacja.
Zostaw swoją opinię o Concordia Polska TUW - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Concordia Polska TUW