Opinie o Vendi Servis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Vendi Servis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vendi Servis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vendi Servis Sp. z o.o. w Warszawa

Co to jest, że wszystkie ogłoszenia z pracą, pomocnik kuchenny, kucharz, i tak dalej, wszystkie są z 2019 roku. Pacjentów narzekających na jedzenie też jakby tutaj zrobiło się mało. Nie wygrywacie już przetargów? Nie będzie pracy na kuchni? Czy tak jak tu ktoś nieskładnie napisał, zatrudniacie osoby akceptujące niższe stawki?

Czy pracownicy w Vendi Servis Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Negatywnie Nowy wpis

Dujo ukraincuw które nowych pracowników obgadująm używaiąm brudne metody pszaćiw nowych osób.i te osoby poprostu utekajom.

Danuta Nowy wpis

Gdzieś w necie trafiłam na wpis, że fajnie się pracuje, ale zarobki niskie i umowa zlecenie. Może kobietki napiszcie, ile się zarabia na kuchni, człowiek by wiedział, czy sie na to pisać przy tej drożyźnie w sklepach.

Buła Nowy wpis

Jako szpital w biskupcu jest OK ale jedzenia jest okropne z firmy Jolmark śniadania i obiady są okropne nie polecam tej firmy cateringowej i pracy tam ludzie nawet muszą być 24 godziny na dobę dostępni uciekać jak naj dalejod tej patologi

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Vendi Servis Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Dedek

Jestem pacjentem szpitala gruźliczego na płockiej w Warszawie. ŻARCIE ,bo nie jedzenie jest paskudne, małe porcje, codzienna zupa smakuję inaczej natomiast jest gotowana w ten sam sposób, ziemniaki dziś piątek smakowały jak pastewne (wiem co piszę bo znam ich smak), surówka do ryby wyciągnięta prosto z bączki, kwaśna jak cholera, jedynie ryba była w miarę zjadliwa gdyby była posolona. W środę jajka były tak fenomenalnie ugotowane ,że nie dało się ich obierać. Jednym słowem pacjent to gorszy podgatunek i może żreć co popadnie bo dostaje niby za darmo, ale to nie prawda bo to z moich podatków utrzymuje się właśnie takich baranów którzy tak gotują, i tych którzy wybierają takie firmy do współpracy. ZAWIEDZIONY PACJENT

Helvetia

Nie polecam pracy w Warszawie w szpitalu przy ulicy Szaserów. Praca po 11-13 godzin dziennie, każdy weekend w pracy bo nie ma ludzi do pracy, zero życia prywatnego, nic nie można zaplanować. Umowy są dwie, jedna o prace a druga na zlecenie żeby móc robić nadgodziny. Z umowy o prace wyrabia się 170 godzin a ze zlecenia ponad 60-70 godzin co jest bardzo dużo a co miesiąc na konto możesz liczyć na 2,900-3,100 zł... Nie polecam, omijać szerokim łukiem

@Helvetia

W Vendi na Szaserów 90% to ukraincy. Firmie tak pasuje ,wyzyskują ich do maximum. Polacy którzy tam pracują są na szarym końcu.Wieczna walka o władzę.A to kierownictwo Vendi na Szaserów , żenada.

Agusia
@Helvetia

Nie polecam. Firma jest bezczelna obiady niesmaczne pracowników traktują jak śmieci.Z góry odradzam

Hdjd

Uciekajcie jak najdalej.. Kierownictwo nie wie co się dzieje na świecie, nie mają o niczym pojęcia.. Tragedia.. A ciebie mają są paroba

Jakub
@Hdjd

W sensie co, słabo płacą? Dużo obowiązków? Jeśli tak, to gadałeś z nimi o podwyżce?

Ile jest zmian w Vendi Servis Sp. z o.o.?

Zawiedziiona

Odradzam nawet 1 zmiane ,nie szanują ludzi ,którzy chcą pracować i pracowali 10 lat w danym szpitalu, przed tą firma.Najlepsza forma zatrudnienia to umowa zlecenie

Wolna

Na odziale kardiologi osoby z cukrzcą dostały bułkę z białego pieczywa -suchą na podwieczorek. Zrbiłam zdjęcie ( 20 min. Temu) . Szkoda że nie mogę wysłać dzisiaj tej bułki do Prezesa Vendi. Ale zdjęcie i bułkę prześlę jak wyjdę ze szpitala. Można lekceważyć pacjentów ale gdzieś są granice. (usunięte przez administratora)

K.

W pracy zauwaza się mobbing, placówka w Centrum Onkologii w Warszawie- trzeba znosić furie i humorki kierownika, który jest dzieciakiem 20 paro letnim, zastępczyni przeklina, zaciera ich błędy, ludzi traktują jak psy. Panuje bardzo nerwowa atmosfera, pod nieobecność szefa cała kuchnia się rozluźnia ludzie tego nie okazują ale bardzo boją się kierownictwa tylko z obawy ze stracą pracę siedzą cicho.

Krystyna

Od bardzo dawna nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Vendi Servis Sp. z o.o. Wiecie czy firma poszukuje nowych pracowników? Jakie oferują warunki zatrudnienia?

@Krystyna

Z całego serca, uczciwie odradzam pracę w tym miejscu. Na stanowisko kierowników w placówkach zatrudniane są osoby niekompetentne, przez to również BARDZO konfliktowe. Stawki po 1800 zł, wyklinanie pracowników, obrażanie, przeszukiwanie biurek, kombinowanie po czym nie ponoszenie konsekwencji a zawalanie na innych. Proszę omijąć tę "firmę" z daleka!

Xxx
@.

Ja dobrze wspominam swoje Kierownictwo było można się dogadać ,szkoda że już go nie ma a Kierownik Kierownikowi nie równy.

Joanna
@Xxx

@Xxx Ile czasu już minęło od momentu zakończenia Twojej pracy w Vendi Servis? Dlaczego odszedłeś? Wpłynęło na to zbyt niskie wynagrodzenie?

Ajaaja

Nie polecam. W takim tempie pracy 50 nie dociagne.Olsztyn firma od maja to jakaś porażka dobrze ze Ukraińców maja bo by pracować nie było komu... Milion firm zatrudniających ludzi a firma vendi szok. Najlepiej pracować 7dni w tygodniu po 12 godzin bo inaczej krzywo się patrzą co do wypłaty przyczepić się nie można terminowo wypłacane.

Szpital

Witam pracowalem na szpitalu wojewodzkim w Olsztynie niedosyc ze kierownictwo jest nie mile to zwalnia starych pracownikow i tak caly czas jest. Jedzenie niekiedy przyjezdza beznadziejne albo nie zgodne z rozpiska jak tak mozna karmic ludzi chorych no przepraszam bardzo.A co jeszcze do Vendi tak jak pisalem wyzej zwalnia starych pracownikow i zatrudnia nowych to jest cyrk na kółkach a grafiki to niektorzy maja wolne po 10dni .Czemu pani kierownik z Biskupca nie zainternewuje niech wyleja tą kierowniczkę to moze bedzie lepiej bo jak narazie to tam jest gorzej .A spomijajac kuchnie w wojewodzkim to od kiedy odpadki trzyma sie tam gdzie jest pakowane jedzenie

Goska2:)
@Szpital

Firma Vendi Servis to najgirsza firma jaka znam.Na wlasne oczy widzialam jak sa przyzadzane posilki dla pacjentow jedzenie bardzo zlej jakosci zwlaszcza w szpitalu w Biskupcu ...Zenada kierownictwo ktore nie ma pojecia o zywieniu .Brak slow jendym slowem jedzenie okropne swinie jadaja lepsze!!

Szpital
@Szpital

Też tam pracowałem widziałem Co się tam dzieję kierowniczka pustostan w głowie nic nie potrafi załatwić wszystko się sypie o jedzeniu nie wspomnę zastanawiam się czy nie zgłosić do TVN lub Polsat

Pracownik. Bc

Pracuje w tek firme od roku 2019 i sa bardzo chwale kierowniczke jak. I zaloge

Ju

Absolutnie zgadzam się z innymi. Ta firma to dno...zywienie szpitalne???? Jako osoba zdrowa zle czuje się po tych posiłkach: przesolonych, pływających w tłuszczu, ze zbyt dużą ilością cukru. Pracowałam w tej firmie i odeszłam sama gdyż warunki tam panujące są nie do pomyslenia o brudzie nie wspomne i zachowaniu osób które pracują bezpośrednio przy jedzeniu. Bardzo dziwie się że szpitale decydują się na współpracę z tą firmą...

Zakład Pielęgnacyjny

Witam. Bardzo proszę o informację czy firma Naprzód lub Vendi Servis posiada kuchnie w woj. Podkarpackim. I czy można im polecić żywienie pacjentów. Dziękuje i pozdrawiam.

@Zakład Pielęgnacyjny

Witam serdecznie. Mamy oczywiście, proszę tylko o informację w jakim mieście posługuje Pani usługodawcy. Proszę o kontakt mailowy pod adresem rekrutacja@naprzod.pl z dopiskiem dla Anny Nowakowskiej.

vicki

Własnie ta firma wtgrała przetarg w szpitalu Kołobrzeg.......... strach sie bac co to bedzie tam

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie z miesięcznego okresu próbnego, czytałem wczesniejsze wpisy i postanowiłem sam sprawdzić. Porażka nowa kuchnia, nowa załoga a kierowniczka wogole nie szanuje pracowników, czy tak kazał jeden z kierowników regionalnych tego nie wiem. Jest ich dwóch , jeden ludzki drugi ..... Nie ma przerwy w pracy mimo że miała być praca chroniona, obiecane posiłki przez prezesa to fikcja bo nie ma przerwy na śniadanie. Ja niestety nie mam także dodatkowej. Dziewczynom zapowiedziano że pensja będzie niższa w tym miesiącu bo nie mają wypracowanych godzin. Pani kierownik zapomniała że pracodawca ma obowiązek wyrównać do najniższej krajowej bo byliśmy w gotowości podjęcia pracy. Inaczej obiecywano kucharkom a inną mniejszą stawkę dostały. Połowę ludzi odeszło, resztę chce odejść po zobaczeniu wyplaty. Tylko w naszym przypadku napewno zakończy się to pozwem zbiorowym. Ja miałem być asystentem kierownika do spraw magazynu , jestem magazynierem za minimalną pensję, a jestem do wszystkiego , pracy się nie boję ale czuję się jak w niewolniczej pracy. Życzę powodzenia pani kierownik w Świdnicy, jak tak pani będzie nie szanowała ludzi to nigdy nie będzie miała pani stałego personelu. Powodzenia, i z daleka od takich rzekomych firm które niby mają pracę chronioną. Dziękuję panu Marcinowi jedynemu z ludzką twarzą i pani Ani z naboru, szkoda że nie macie dobrego kierownictwa.

neli
@anonymous

znamy tego niby pracownika, niby magazynier a nie mogl nic podnieść bo schorowany - ciagle powtarzal ze jest niepelnosprawny i mu sie nalezy krzyczał do nas na kuchni, ciągle wychodził palić, ciagle dzaonil, proszony o pomoc jej unikal , za to biegala i wyjadal z kotla, niech nie obraza tych co zostali bo byli i tacy co chcieli prace a nie pojawili sie jak jedna pani - ludze sa tacy ze duzo szumu robia

@neli

Nie będę tego komentował, bo zapewne ten wpis jest od decydentów kuchni a nie personelu.

Nina

Widzę,że tu piszą osoby co się nudzą i nie mają co do roboty,bo osoby które pracuja rzetelnie to nie mają czasu na wypisywanie głupstw.a jeśli o Kierownictwo to jest Ok.

@Nina

Nie tylko na odpisywanie, ale nawet na zjedzenie obiecanego posiłku a piszą Ci , których firma zawiodła.

Pacjent

Firma VENDI jest odpowiedzialna za jedzenie ???? w szpitalu MSWiA w Warszewie. Jedzenie jest okropne. Szpitala powinien jak najprędzej rozwiązać umowę. Szczególnie na gastro powinna być przestrzegana dieta a tak nie jest można tylko jeszcze bardziej się rozchorować. Ktoś powinien tą firmę sprawdzić i to jak najszybciej

Firma Vendi to jest gotowanie gorsze jak dla swin i to ma Pcjent zjesc.Szkoda slow.

Zostaw merytoryczną opinię o Vendi Servis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vendi Servis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vendi Servis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Vendi Servis Sp. z o.o.