2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

HF Nowy wpis

Czy w tym roku temat kar wygasł? Ze dwa lata wstecz gdy zbierało się tu więcej opinii to ludzie się do nich odnosili, a teraz za bardzo nie widzę takiego nawiązania. Wprowadzono trochę inne zasady względem warunków pracy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

SA Nowy wpis

Witam serdecznie, proszę o opis tegorocznych warunków pracy. nie widzę tu już żadnej opinii od dwóch lat, a jednak lubię być na bieżąco. Ciekawią mnie zarobki. widzę na stronie, że w wymogach trzeba być osoba do 40 roku życia mająca minimum 175, dobrze jest znać przy tym jakiś sport walki oraz nie być przy tym karanym. Przy takich warunkach na jaka stawkę można liczyć? I ile trwa proces rekrutacyjny?

PabloEsco

Po kilku latach z chęcią wyrażę swoją opinię. Jako, że nauczyłem się szanować pracę już ładne lata temu, to i nie miałem sytuacji konfliktowych. Umundurowanie pobierałem i wymieniałem zgodnie z zapotrzebowaniem - zawsze bez opłat. Wynagrodzenie nigdy nie było wypłacone z opóźnieniem. Na obiektach jest różnie, bo ludzie są różni. W sytuacjach kryzysowych (podczas służb) zawsze mogłem liczyć na wsparcie. Gdy miałem problem, udawało się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące dla obu stron. Jedni dostają kary, a inni nagrody. Jedni przychodzą do pracy, a inni przychodzą pracować. Tak to działa wszędzie, problem leży w podejściu do tego zawodu. Tu nadal pojawia się raz na jakiś czas cudak, który usilnie chce być typowym cieciem (przyjść i być), a te czasy już minęły. Na szczęście coraz mniej takich, to i milej płynie czas podczas realizacji zadań. Nie narzekam, nie mam na co.

Aleksandra
@PabloEsco

Za co można otrzymać nagrody? I pod jaką postacią? :-)

Marek Nowy wpis
@PabloEsco

a to napisała, dyrektor firmy, czy prezes :)

Pracownik Ochrony

Wszystko normalnie bez zbędnych procedur

Czy nadużywam alkoholu

Inflacja w gore to i kary finansowe poszly w gore :)

Danuta
@Andrzej

Coś więcej na temat tych wspomnianych kar? w jakim sensie "poszły w górę", sumarycznie czy w kontekście wartość pieniądza po prostu? Często je dostawałeś, jak tak to za co?

Pabloesco

I niestety nie masz racji te czasy nie mineły grunt to.zrobić rozeznanie i znalezć dobrą agencje wiesz jak słuzba szybko leci jak pojdziesz w kime po.22 i wstaniesz przed 5

Kk

Spanie spanie i jeszcze raz spanie.to jest najwazniejsze

PABLO ESCO

I CO Z TEGO WYNIKA pablo podstawą pracy w ochronie jest możliwość spania w nocy to jest podstawa po drugie nie moze być żadnych kontrolnych dlatego idąć do pracy nigdy nie wybiera sìę tych duzych znanych agemcji tylko te mniejsze jaki wniosek Pablo końcowy ja pomyślałem o.tym mamy zapewne takie same pieniądze tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie śpie całą noc nie musze w domu odsypiać nie chodze rozbity nie mam zadnego stresu bo nie mam zadnych kontrolnych powiem więcej nie musze się nigdzie meldować nie mam żadnych punktów kontrolnych więc sam wyciągnij wnioski czy nie wart zmienić agencji

Kubazaremba

Jak otrzymywane są wypłaty dla pracowników? Tygodniowo czy raz w miesiącu?

@Kubazaremba

Wynagrodzenie jest wypłacane co miesiąc do 20-go dnia każdego miesiąca.

Bolo

Wypłata jest po 20stym.

Aleksandra
@Bolo

To do którego dnia najpóźniej?

Bolo
@Aleksandra

Po 20-stym ale zawsze regularnie, bez opóźnień. Firma stabilna finansowo.

Bartek

Czy jest karta MultiSport? Jeśli jest co ona obejmuje i jakie koszty ponosi pracownik?

Inflacja w gore to i kary poszly w gore :)

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

Etapy rekrutacji w Pogoń Ochrona: 1. Określenie zapotrzebowania na pracowników. 2. Przygotowanie ofert oraz dodanie ogłoszeń na portach internetowych. 3. Selekcja kandydatów spośród nadesłanych ofert. 4. Kontakt telefoniczny lub mailowy z wybranymi kandydatami. 5. Rozmowa kwalifikacyjna: - zapoznanie z warunkami, proponowanym stanowiskiem, procedurami oraz obowiązkami na danym stanowisku. 6. Podjęcie decyzji. 7. Podpisanie umowy.

Barbara
@Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

Czyli ta rozmowa kwalifikacyjna jest przez telefon czy jednak trzeba jeszcze przyjechać do siedziby? Bo tego nie jestem pewna z tego co przeczytałam

@Barbara

Na rozmowę kwalifikacyjną trzeba przyjechać do biura.

Ewelina
@Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

Czy jest jakiś dress code w firmie podczas tej rozmowy w biurze? Skoro trzeba jechać do biura to jak wygląda dojazd, jest komunikacja publiczna?

Ac

Dzień dobry! Wiem, że ludzie pytają o pracę tutaj w ochronie a jest możliwość podjęcia innej pracy u Państwa np. W pralni ( bo słyszałam, że jest takie miejce) lub może inne stanowisko pracy proszę o odpowiedź dziękuję

Darek

Czy firma płaci ZUS? tzn. od kwoty 3010 brutto najniższa 2022 roku, a druga umowa zlecenie już nie? Ostatnio pracowałem w firmie w której przepracowano 240 godzin i do całości był odprowadzany zus. Dzięki za odpowiedz.

@Darek

Tak. Firma płaci ZUS od godzin w ramach zlecenia wykonanego w danym miesiącu- niezależnie ile tych godzin Pan ma.

Jak jest z pakietem medycznym w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pogoń

Podstawową opieką medyczną objęci są wszyscy pracownicy, którzy również mogą dopisać członków rodziny. Pakietami medycznymi objęci są niektórzy pracownicy w zależności od zajmowanego stanowiska.

Antoni
@Pogoń

Czy firma w całości opłaca te pakiety? I czy są jeszcze jakieś inne dodatki?

Czy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Oczywiście.

Leszek kowalski

Dobra praca,dyrekcja uprzejmą na wszystkie problemy odpowiada,a że dyscyplina tak powinno być, przychodzi do pracy a nie spać. Ja ogólnie jestem zadowolony,oby tak dalej było,pozdrawiam wszystkich pracowników Pogoni i życzę przyjemnej pracy.

Onaaa

Czy kobiety są przyjmowane do tej ochrony .posiadam licencję.

@Onaaa

Oczywiście. Proszę o kontakt z biurem.

mmm
@Onaaa

tam 60% emerytów, kobiet, etc

Damian

Bardzo dobrze mi sie pracuje.

mmm
@Damian

ciekawe gdzie bo pracowanikow na punktach 90% a biurze 10% ok.

Najlepiej jak by płacili za spanie, przywozili jedzenie i pilnowali pracowników. Jeśli ktoś chce pracować to pracuje polecam pracę w sklepie spożywczym to tylko 6 dni w tygodniu za 1600zł.Jeśli chodzi o pracę w Pogoni to ja osobiście jestem zadowolona.

Roman

Może Ty wypowiesz się o rzekomych karach, które wprowadzone są w firmie Pogoń Ochrona? W wątku padła informacja w tym zakresie, dlatego też chciałem ustalić, czy informacje w tym zakresie są prawdziwe.

marcin
@Roman

zaptaj jakiegokolwiek pracownika z pogoni powie Ci prawde; ) tylko nie w biurze ;)

Roman
@marcin

Właśnie nie mam możliwości zapytać kogokolwiek na żywo, dlatego pytanie zadałem na forum. Może będziesz tak uprzejmy i odpowiesz?

Jozef55
@Roman

Praca jak w każdej firmie ale stabilna nie mozna za duzo spac, przyjsc na fleku lub kacu i tak dalej placa w terminie i placa normalnie pracuje juz trzeci rok i nie narzekam jak robisz swoje nic sie nie dzieje

Realist

Co do sklepu, mieszkam w okolicy Warszawy i w biedrze placa 3500 zl netto. Wiec z tym 1600 to chyba na straganie

VIC
@Realist

w Biedrze masz 3500-3800 ale brutto. Najpierw dowiedz się dokładnie

Zostaw merytoryczną opinię o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.