Opinie o OREVIS w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OREVIS. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w OREVIS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OREVIS w Gdańsk

Jak wygląda rozmowa w OREVIS na stanowisko Spawacz? Z iloma osobami się rozmawia? 21 marca pojawiło się ogłoszenie.

Ad1978 Nowy wpis

Rozmowa telefoniczna, przesyłasz CV i uprawnienia. A potem próbki w DE i umowa

Ad1978

Ppolecam, kasa zawsze 10go na koncie, robota spkojna. Robimy ponad dwieście godzin, kwatera blisko.

@Ad1978

Hej, a powiesz coś więcej o warunkach na swojej kwaterze?

Kwatera 3 pokojowa, 2 osoby na pokój. Jedziemy ok.5km do roboty

Czer21

Jakie warunki mieszkaniowe?

Czer21
@Ad1978

Umowa Polska jaka kwota na umowie i od jakiej kwoty skladki do ZUS odprowadzane

@Ad1978

Nie no w 6 to jeszcze spoko nawet. Ciekawa jestem czy dalej tam robisz? Coś się zmieniło od tamtego czasu?

@Renata

tak, nadal pracuje i polecam. Kasa na czas, a to najwazniejsze chyba

Renata Nowy wpis
@Ad1978

No tak ale to akurat z umowy wynika, nic wielkiego. ;p A jakieś inne faktyczne zalety?

Ad1978 Nowy wpis
@Renata

No ok wynika z umowy, ale sporo firm ma zaleglosci w platnosciach. To nie jest tak oczywiste przeciez

Firma OREVIS poszukuje kogoś na stanowisko Spawacz. Czy proponowane w ofercie zarobki rzędu 16000 PLN mogą potem wzrosnąć?

Mareczek

tak, stawka jest do negocjacji caly czas

Małgorzata
@Mareczek

ze wzrostem doswiadczenia w tej firmie wzrasta wynagrodzenie? myslisz ze raz na rok mozna isc po podwyzke?

W OREVIS poszukiwana jest osoba na stanowisko Monter. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Robie od pół roku,spokojna robota, ponad 200 godizn w miesiacu,,

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie OREVIS? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Spawanie orbitalne met. 141 - nierdzewka, klimatyzacja wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Dawid

Pracuję od ponad roku na stałym zleceniu w Kleve, pieniądze są zawsze na czas, liczba godzin do wypracowania dość spora, nie ma przestojów jak w invytch tego typu firmach. Polecam prace.

@Dawid

Brak przestojów to duży plus, bo nie trzeba brać przymusowego urlopu. Te pieniądze na czas to ile? Bo nikt nie pisze o zarobkach a przydało by się konkretne info. Liczę na ciebie :)

Irena
@Dawid

Na stałym zleceniu? Chodzi o umowę zlecenie? Chyba coś źle zrozumiałam.

Dawid
@Irena

normalnie polska umowa o pracę. Pieniądze są na czas, 10go są na koncie

Hirek

Wiecie czy teraz szukają kogoś do pracy? Warto aplikować?

Elżbieta

Aż trudno uwierzyć, że w firmie OREVIS może się aż tak źle dziać. Na ich stronie jest napisane, że to cechują się doświadczeniem i gwarancją najwyższej jakości, dlatego tym bardziej jestem zdumiona. @Gdanszczanin, a powiedz mi jeszcze, jak dawno tam pracowałeś?

Renata

Zastanawiam się dlaczego taka cisza jest na forum? Słyszałam , że firma jest spoko. Czy z tego powodu nie piszecie?

iza

Ale możesz na ich stronie interetowej znalesc adres mailowy i na niego wyslac im swoje cv. moze nie zamieszczaja wszedzie swoimch ogloszen ze szukaja ludzi do pracy

PRACOWNIK

WITAM WSZYSTKICH KAŻDY GADA JAKA TA FIRMA JEST DO (usunięte przez administratora) ALE NADAL PRACUJĄ,JA MAM UMOWE PODPISANĄM Z PANIĄ (usunięte przez administratora) I NIEMA PROBLEMÓW Z PIENIĄŻKAMI SĄ ZAWSZE 10,PRACA TEŻ JEST OK

Zostaw merytoryczną opinię o OREVIS - Gdańsk

• Jak się pracuje w OREVIS?

Zobacz opinie na temat firmy OREVIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OREVIS?

OREVIS
  • Danusi 4 D lok. 10
    80-434 Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042