logo OREVIS

OREVIS

Gdańsk

Opinie o OREVIS

j23 2011-12-31 16:33
kolego ja też zostałem okrojony na niezłą sumkę,to może razem coś uda nam się odzyskać(usunięte przez administratora)
pracownik 2012-02-02 21:27
jaki szef taka firma orevis a wp-bau to jedna firma kręt
PRACOWNIK 2012-08-05 15:09
WITAM WSZYSTKICH KAŻDY GADA JAKA TA FIRMA JEST DO (usunięte przez administratora) ALE NADAL PRACUJĄ,JA MAM UMOWE PODPISANĄM Z PANIĄ (usunięte przez administratora) I NIEMA PROBLEMÓW Z PIENIĄŻKAMI SĄ ZAWSZE 10,PRACA TEŻ JEST OK
oszukany 2015-12-17 17:03
kolego kompas ja też zostałem oszukany przez P...,sam się zwolniłem i też nie zapłacił mi ostatniej całej pensji mam nadzieje że panu P... kiedyś te ukradzione euro bokiem wyjdzie
iza 2016-05-16 19:30
Ale możesz na ich stronie interetowej znalesc adres mailowy i na niego wyslac im swoje cv. moze nie zamieszczaja wszedzie swoimch ogloszen ze szukaja ludzi do pracy
Dominika 2017-08-04 12:53
W sieci pojawiła się oferta pracy dla Specjalisty ds. nadzoru produkcji - czy ktoś może sie podzielić swoimi doświadczeniami na temat tego stanowiska? W jakim systemie jest praca (stałe godziny, czy system zmianowy)?
Zostaw swoją opinię o OREVIS - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OREVIS