Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

powiem tak (usunięte przez administratora) i tyle współpracownicy donoszą pewnie maja cos z tego żadnego zgrania zamieniać zmianami chcą się tylko mają (usunięte przez administratora) ego i nic więcej zazdroszczą jak ktoś ma cos lepszego a oni musza (usunięte przez administratora) za te ochłapy ogólnie toksyczna atmosfera panuje uśmiechają się serdeczni itd a jak przyjdzie co do czego obrabiają (usunięte przez administratora) donoszą a potem się uśmiechają prosto w oczy dziecinada i tyle nie ma tu żadnego zespołu tylko jeden na drugiego kabluje i obrabia (usunięte przez administratora) jak ktoś ma lepiej i mu się lepiej powodzi tyle w temacie

Przyszedłem tu po zobaczeniu ogłoszenia. Chciałem się upewnić o jedną rzecz. Manager ds. Rozwoju Franczyzy ma w ogóle jakąkolwiek podstawę czy wynagrodzenie jest zależne od wyników albo coś w ten deseń? Nie widzę informacji o widełkach. Ciekawe czemu..

Uważam że tak źle jak w tym roku, to jeszcze nie było. Absolutnie jesteśmy niekonkurencyjni jeśli chodzi o płace, w stosunku do innych sieci handlowych. Notoryczny brak premii kwartalnych spowodowany ciągłym zawyżaniem celów ,został teraz przebity przez nieuczciwą decyzję firmy w stosunku do pracowników. Mam tu na myśli wstrzymanie podwyżek z bilansów aż do lipca. Czyli w rzeczywistości teraz bez premii zarabiamy mimo wzrostu minimalnej krajowej, tyle co przed rokiem a teraz mimo że od 1 stycznia ponownie wzrosła minimalna krajowa, to pracownicy dostaną to dopiero przy wypłacie w sierpniu. Także bez złośliwości na ten moment nie da się przyjąć do pracy w Auchan, skoro jakakolwiek inna sieć oferuje pracę za coś więcej niż 4300-4400 brutto. No ale wg filmiku z przemową prezesa każdy pracownik w Polsce jest dumny z tej pracy.

@Andrzej

Niestety będzie gorzej na briefie oznajmił nam Senior,że założone cele nie zostały osiągnięte w Rosji, Ukrainie i Francji.Tylko Hiszpania i Portugalia oraz Rumunia osiągnęły cel.Polska i Węgry pod kreską.Na podwyżki nie ma środków bo trzeba zapłacić karę i dlatego podwyżki będą w lipcu.Zyskają tylko osoby co były na L4 oraz nie mają premii.Będzie wyrównanie w następnym miesiącu.Podnosić nic nie muszą nie mają obowiązku bo z premią mamy minimalną.Padło zasadnicze pytanie co z wyrównaniem za miesiące w stecz nic nie muszą wyrównywać.Podwyżki od 150zł do 350zł.Takie stawki będą przyznawane wszystko zależy od bilansu i wyników.Poniewieranie krzyki i co gorsza pastwienie się bo za wolno pracujemy i że to nasza wina.Ceny usług,towarów oraz mediów idą w górę,ale jak to stwierdził jeden Pan z zarządu Auchan.Auchan to tania sieć i można przeżyć wydając pieniądze w tej firmie jako pracownik.Tylko samym jedzeniem pracownik nie żyje.Auchan jest drogi i marże są tak wysokie że cena przekracza trzykrotność wartości produktu.A co ciekawe przyjęć do pracy nie ma,a jak są to nikt się nie zgłasza albo na etapie rozmowy rezygnuje.Wiecej się osób zwalnia albo idzie na długie L4 bo to najlepsze rozwiązanie.

Galopujący żubr

I jak tam zadowoleni z kasy na święta? W konkurencji paczki i po tysiącu a tu marne 400. Z roku na rok coraz mniej

Bambik10
@Galopujący żubr

No cóż, czas się przyzwyczaić do rzeczywistości jaka firma takie bonusy świąteczne, ale nie przejmuj się wprowadź zasadę jaka płaca taka praca, inaczej cię wykończą taka to ich polityka zatrudniać jeleni co by robotę z dwóch etatów robili za jedną marną i gołą zasadniczą oczywiście, bo na premie to musisz zasłużyć wyrabiając kryteria czyli kolejny już trzeci etat:):):)

@Bambik10

Ale jaka premia? Przecież to wyrównanie do najniższej. Ta firma to kabaret ponury

@Galopujący żubr

Co do premii to w moim sektorze jest półroczna, która jest tak pomyślana żeby jej nie dostać, bo są kryteria które trzeba wyrobić. Jeśli masz na głowie etat po koleżance która właśnie się zwolniła (a było ich trochę) to nie dajesz rady myśleć o kryteriach! Ci co są na premii miesięcznej dużo lepiej na tym wychodzą pod warunkiem że jest to premia a nie wyrównanie do minimalnej. Ale my z półroczną jesteśmy waleni po rogach i doskonale o tym wiemy, zapomniałem dodać że progresja za ten kwartał może wyjdzie 12 zł:) na paczkę cebuli!!!!!

@bambik10

Ja o półrocznej nie słyszałem. Natomiast jest jakaś miesięczna która stanowi wyrównanie do minimalnej. Żeby ją otrzymać należy wypełnić jakąś ocenę. Szkoda tylko, że ostatnio to było grube przegięcie wchodzące nawet w sfery prywatności. Ta firma to zło gorsze od biedronki itp. Gadanie o obrotach i że jest na minusie podchodzi pod (usunięte przez administratora) Jak dalej to tak pójdzie to ogłoszą upadłość lub zostaną bez ludzi

@bambik10

Podpisałem premię miesięczną w wysokości 100zł tak miałem zawsze 550zł.Zabrano za to że progresja i spadek obrotów oraz że implantacja działu jest tragiczna.A jak jedna osoba ma ogarnąć 5 alejek 3 osoby na L4 i 3 osoby się zwolniły.Dyrektor na zebraniu oznajmił, że szykują się zwolnienia bo firma ma karę do zapłaty za swoje zachowanie wobec dostawców i producentów.Tylko dlaczego pracownik ma za to odpowiadać.Podwyżki planowane są dopiero w lipcu w wysokości do 350zł.W styczniu zyska tylko ten kto ma poniżej minimalnej.Zwiazki Zawodowe nic nie robią u mnie osobą co reprezentowała się zwolniła.Nikt nowy już nie podjął się.Firma zabroniła brać UNż,opieki na dziecko itp.Zablokowała wnioski TETA.U mnie 6 osobom nie przedłużyli umowy i myśleli że osoby te będą pracować do końca roku.Dostali szoku bo wszyscy wzięli L4.Musieli grafik zmieniać mnie o 23 poinformowali że mam przyjść na 6 rano na Facebooku.Nie liczą się z pracownikiem i ludźmi zysk najważniejszy.Premie noworoczne dla Dyrektorów i Seniorów tak jest w rok rok ale nikt o tym nie mówi.Pracownik dostanie figę albo śmieszną premię w wysokości 0zł lub 15zł.Kilka razy dostałem premię kwartalną po 11zł.Wstyd i upokorzenie.Paczek ani Prezentów nie było brak funduszy za duże koszty inwestycje.Na kartę dali 450zł inne sieci dały większe kwoty oraz paczki świąteczne.Są przewidziane premię noworoczne w jednej sieci 750zł dla kasjerów, pracowników działów oraz magazynierów.Dodatkowo za brak absencji 500zł ekstra premii.Auchan nic nie da bo trzeba wypłacić premię dyrektorom i to dość sporą.Firma nie ma szacunku dla pracownika widać że dzieję się coś dziwnego bo nawet klienci zaczynają reagować.Skarża się na wszystko i wszystkich.

@Tomasz

Dlatego trzeba odchodzić do konkurencji, to że dyrektorzy dbają o swoje portfeliki mnie nie dziwi bo przecież nie będą dbali o portfele pracowników. W centrum usług wspólnych czyli obszarze kadrowo-płacowym też pokład rozpieprzony, placówki z kilkunastoletnim starzem poodchodzodziły do normalnych firm gdzie na dzień dobry zostały docenione, a tu p dyrektor E.J udaje że Titanic płynie dalej . Pozatrudniali młodych bez doświadczenia, kyórych trzeba przyuczyć beż żadnego dodatku szkoleniowego w miejsce wykfalifikowanych płacówek i myślą że wszystko pod kontrolą. Przełożone chodzą po korytarzach biura roześmiane od ucha ale jak za niedługo będą miały po 1500 pracowników do liczenia to im uśmiech z twarzy zejdzie, może sama P Dyrektor listę zacznie liczyć . I tylko houngouty po kilka razy w miesiącu z których(usunięte przez administratora) wynika! Podsumowując żeby coś zmienić trzeba pójść dalej jedne drzwi zamknąć żeby kolejne mogły się otworzyć , nie dać się wyzyskiwać!!!

@bambik10

Podwyżek nie ma dopiero w lipcu.Bilanse od lutego mają się rozpocząć.Firma nie ma ustalonego budżetu na 2024 i nie mają funduszy na pensje.Już każą składać wnioski na kartę przedpłaconą na Wielkanoc.Próba odciągnięcia od podwyżek.Premia kwartalna to śmiech 0,0....to daje ok.3zł brutto na osobę.Wzrosły koszty operacyjne i opłaty za media itp.Zaczynają błagać by się nie zwalniać na moim dziale 5 osób się zwalnia.Była rozmowa i poszło o wynagrodzenie nikt nie będzie czekał do bilansu oraz do lipca.Oznajmiono nam,że nie muszą podnosić minimalną bo mamy ja wyższą z premią.Tylko za grudzień premia wyniesie tylko 50zł a wynagrodzenie wynosi 4050brutto.Czyli za styczeń w lutym otrzymam 4100brutto czyli mam poniżej minimalnej o 142zł brutto.Seniorka od Zasobów stwierdziła,że tak ma być nic nie muszą.Inne sieci od 1 stycznia podnoszą i nie ma żadnych bilansów i klepania głupot jak się dobrze pracuje i rozwija.Moja żona dostała podwyżkę aneks od stycznia będzie zarabiać 4550zł a od lipca 4750zł też pracuje w handlu.A ja będę po bilansie zarabiał 4450zł od lipca podwyżki max 350zł.Nie ma szacunku ani słowa dziękuję.Na szkoleniach powtarza się,że jesteśmy tanią siłą roboczą i dla firmy nie jesteśmy tak ważni jak zysk.Pogoń za rozwojem i inwestycjami na to pieniądze są a na potrzeby pracownika nie ma pieniędzy.Mialem na dziale osobę chciała odbyć praktyki lub staż nadawała się ogarniała temat.Niestety woleli zatrudnić żółtodzioba z ulicy pokolenie Z szybko się zwinął bo trzeba było rano wstawać i w soboty być dostępnym.Potem proponowali ale osoba założyła wypowiedzenie i trafiła do konkurencji na staż do centrali.Dzisiaj jest dyrektorem regionalnym od sprzedaży i marketingu.A w Auchan by była szarym pracownikiem bez perspektyw na przyszłość.W tej firmie czas zatrzymał się na latach 90 wiele procedur jest powielanych i nie ma odzwierciedlenia na obecne czasy.

@Tomasz

Niestety, taka to firma. W moim obszarze czyli płacowo-kadrowym jest w przybliżeniu to samo czyli totalny brak szacunku dla pracowników żółtodziob na dzień dobry dostaje tyle to pracowników z grubym stażem , a to pracownik że stażem musi żółtodzioba przyuczyć ale charytatywnie bo nic za to nie dostaje . Śmiechu warte i żałosne premie półroczne są tak przemyślane żeby miesięcznie wyszło ci 250 zł pod warunkiem że nie będziesz miał absencji. Nie dziwi mnie ze nie będzie podwyżek bo są na minusie i teraz trzeba gdzieś to odrobić czyli szukać oszczędności na pracownikach, no ale cóż pozwalamy im na to ,często zastanawiam się kto by listę płac pociągnął gdyby cały zespół jedno głośnie udał się na L4, ano nikt bo tych na wyższych stołkach jest za mało do zrobienia list płac dla tyłu tysięcy pracowników i wiedza też za skąpa .Niestety zespół nigdy nie był jednogłośny więc tak się nie stanie chić powinno. Podwyżkami cen życia dyrektorzy i kierownicy raczej się nie martwią bo ich portfele wyglądają inaczej niż nasze. Nawet za kawę trzeba wrzucić pieniążka gdzie 99% firm udostępnia kawę czy herbatę beż ograniczeń i opłat ale to takie firmy które by się ze wstydu spaliły wieszając karteczkę pt,, kawa 1zl" tym bardziej że masz nie tylko swój etat na karku ale i koleżanki która właśnie poszła po różu do głowy i odeszła, bo zatrudniać nie chcą zresztą bo i tu im nie wychodzi bo za to co proponują to nikt normalny nie przyjdzie może tylko taki coby się na próbnym przebujać. Podsumowując idź do biedronki zarobisz więcej bez stresu i robienia z siebie pachoła. Niestety dziadostwo było jest i będzie...śmieszne jest to że oni myślą że ludzie to durnie i nie widzą z jakim skąpstwem mają do czynienia ps pozdro dla dyr. E J

@bambik10

Błagam was. Czy ktoś liczył, że podniosą powyżej minimalnej? Ludzie tam siedzą bardziej z przywiązania niż dla kasy. To taki syndrom sztokholmski. Na każdym kroku kierownicy i inni wyżej postawieni gadają, że firma wiecznie na minusie lub gdzie będziesz miał lepiej niż u nas. Niestety ta firma to(usunięte przez administratora). Patrzą tylko jak zabrać pracownikowi. Radzę sobie wziąć jako noworoczne postanowienie - zmianę pracy. Minimalną dadzą wszędzie na umowę a i praca może być lżejsza. Oczy im się otworzą (albo i nie) jak zabraknie pracowników. Ludzie są przemęczeni natłokiem obowiązków i nie długo L-4 w tej firmie będzie na porządku dziennym

@Galopujący żubr

Już L4 zaczęło działać kilka osób wzięło sobie od tak.Bo premii nie ma i grafik nie zgrał się jak należy.Nowe zasady przyznawania premii miesięcznej od stycznia za negatywne opinie klientów premię tracą wszyscy,za absencję(brak sprzedaży na działach i kasach) tracą wszyscy.Kasjerzy będą teraz odwalać zadania za menedżera i filara teraz menedżer zajmować się będzie sprawami związanymi z sprawami firmy.Nie ma już zebrań, spotkań szkolenia są na zasadzie przeczytaj kartkę i się podpisz.Problemy rozwiązuj w zespole nie zawracaj czasu menedżerowi.Ty masz znać wszystkie procedury,regulaminy i zasady twoje zadanie to tłumaczyć klientowi dlaczego nie dostał kuponu,rabatu czy promocji.Menadzer nie ma nawet czasu przyjść bo ma tak dużo pracy,że niewolno go oderwać od stołka.Masz być dyspozycyjny nowa forma powiadamiania pracownika SMS lub telefon ostatnio Messenger i Whatsupp.Już w Kadrach nic nie załatwisz tylko online przez aplikację.Temat podwyżek cisza,a związki śpią

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.

Manager ds. Rozwoju Franczyzy niepotrzebny już? Widzę, że ogłoszenie wygasło siedem dni temu, ale to w sumie nie jest jakoś dużo, to jeszcze zaryzykuję i zapytam. Tam w ogóle wspominali o pracy w terenie i że trzeba być dyspozycyjnym, a można wiedzieć, jak to się rozkłada czasowo? W tym sensie, że ile dni w biurze ile właśnie w terenie, dużo delegacji jest?

Nog

W firmie panuje zła atmosfera. Brakuje szacunku dla pracownika, pracownicy obgadują się pomiędzy sobą, a jest to wina wyłącznie góry, ponieważ to ona powinna wyznaczać dobre standardy. Zamiast tego prowokują do konfliktów pomiędzy pracownikami. Brak pomocy psychologicznej, wsparcia.

@Nog

Cos więcej o tej prowokacji? W czym ona się przejawia? Zastanawiam się czy ludzie mimo wszystko sami miedzy sobą nie mogą zadbać o te dobre relacje. Na przykład poprzez jakieś integracje na własna rękę? Są może realizowane?

@gość

Czy to prawda, że konkretnie w Bydgoszczy na koniec roku nie będzie przedłużanych umów ? A jeden pracownik będzie pracował za dwóch ?

@@gość

W Bydgoszczy na miejsce tego kto odchodzi, nie jest przyjmowany nikt nowy a obowiązki spadają na pozostałych pracowników. Niestety ten market nie potrafi docenić pracowników.

@Galopujący żubr

Jedna osoba pracuje za 2 - 3 za jedną i tą samą pensję , szukają " oszczędności " .

bambik10

Zgadza się, ale w tej kwestii to nie plotka ,a fakty- jesteś zatrudniony na 1 etat a obrabiasz 1 i 3/4 etatu niestety taką mają politykę. Na swoje nagrody nie oszczędzają, a tobie zaproponują premie półroczną, która nie dość że jest jak (usunięte przez administratora), to jeszcze musisz na nią zasłużyć wyrabiając kryteria ,a mając na głowie obowiązków z prawie dwóch etatów jest to oczywiście nie możliwe. Mądre głowy myślą że mają doczynienia z jeleniami które się nie połapią o co w tym chodzi. Podsumowując w języku polsko-francuskim ,,żenuła" ????

Bambik10

CUW jakże wyniosła nazwa dla centrum usług wspólnych a tak naprawdę to tonący Titanic z garstką ledwo już zipiących pracowników. Rotacja to zwalniający się średnio 1 pracownik co dwa miesiące. Polityka pożal się Boże, zamiast zatrzymywać wykwalifikowanych pracowników z nierzadko 10 , 15 a nawet 20 letnią wiedzą to bez mrugnięcia okiem pozwala im się odejść do konkurencj a na ich miejsca zatrudniają żóltodziobów którym nie zależy na pracy a na benefitach jak np przubujanie się w okresie ciąży. Szefostwo totalnie oderwane od rzeczywistości, ślepe na sygnały takie jak że pracy i obowiązków jest za dużo . Z miesiąca na miesiąc przybywa zadań i komuś się wydaję że,, to tylko jeszcze to". Rąk do pracy coraz mniej a roboty coraz więcej, francusko polska polityka. Półroczna premia która równa się z (usunięte przez administratora), jesteś zatrudniony na 1 etat a obrabiasz 1 i 3/4 etatu i nikt nic nie widzi jakaś kurza ślepota chyba...Brak motywacji, a przekazywanie informacji o tym co jeszcze trzeba wprowadzić czyli dołożyć Ci obowiązków stało się rutyną. Jedyna pochwała to taka kiedy nie dostaniesz ochrzanu. Będąc w biurze jesteś w pracy, wracasz do domu nadal jesteś w pracy bo trzeba coś dokończyć i tak non stop...Szefostwo zniszczyło bardzo mocny zespół nie do otworzenia, a w mailach czytasz tylko o nominacjach, awansach i kolejnych wysokich stołkach utworzonych na potrzeby firmy-jakby to kogoś obchodziło...

@Bambik10

same problemy menadżer stwarza dobry zespół był to (usunięte przez administratora) się wszystko menadżer to jakiś niedowartościowany człowiek skłuca współpracowników ma problem ze ktoś porozmawia sobie chwilę pośmieje się żeby atmosfera była lepsza to (usunięte przez administratora) i nagaduje żeby skłócić pracowników już 2 osoby (usunięte przez administratora)z zespołu bo menadżer stwarzał problem o to że zapytasz się innego pracownika czy czegoś potrzebuje bo niby gadasz a nie robisz zwykłe (usunięte przez administratora)nie menadżerowie (usunięte przez administratora)

pytanie

Co dostałyście na mikołajki? Nawet najgorsze firmy podarowuja, chociaż czekoladowego mikołaja, a Wrocław nic.

Ciekawa

A może ktoś coś powie na temat pracy w centrali Piaseczno? Warto, nie warto?

@Ciekawa

Duży sklep, w weekendy tłum,hałas, w tygodniu bywa duzy ruch, za te pieniądze nie warto

@123

Tu premii dalej od obrotów żadnych nie ma ani niczego w ten deseń? wiem, że kiedyś pisali, że nie ale to parę lat temu było, nie wiem czy potem jednak o nich już nie pisali? Bo jeśli tak to gdzie występuje mimo wszystko najmniejszy ruch? Gdzie będzie najspokojniej pod względem warunków?

Na każdym stanowisku oceniacie teraz by lepiej jednak się jeszcze zastanowić? Widzę ze ostatnio zaczynają się pojawiać oferty także dla agentów ochrony. Co z perspektywy tych stanowisk można napisać tak w ogóle? jaka atmosfera występuje?

Ano właśnie. Zresztą co myślicie o tych kartach? Dobrze ze zostały wprowadzane? Chyba ze jakieś inne benefity lepiej zdałyby test? Istnieje możliwość na złożenie własnych propozycji? Próbował ktoś?

Znowu

Bo to jest miejsce na wyrażenie opinii a nie na zapytania, na które odpowiedź może udzielić Ci pracodawca. Co interesuje osobę która tu zagląda kiedy masz doładowanie karty?? Zastanów się zanim coś napiszesz

Aga Wawa

Czy w każdym Auchan w Polsce bo jak czytam opinie z każdego miasta to mam wrażenie że wszędzie jest tak toksyczna atmosfera?Czy tylko poszczególne miasta jak Kraków, Warszawa i ...reszta jest(usunięte przez administratora)chamstwo i toksyczne relacje??Niestety ja jeszcze pracuje , raczej umowy nie przedłużam bo niestety nie idzie wytrzymać.

Magda
@Aga Wawa

Na pewno w siedzibie głównej jest chora atmosfera. Toksyczni ludzie, niekompetentni zarząd, Menagerowie, Kierownicy. Jak inaczej nazwać sytuację gdy Menager nie potrafi porozmawiać z parownikiem?! Unika go, zbywa, albo twierdzi, że jutro zrobi spotkanie po czym nie przychodzi do pracy? żenada.

Mika
@Aga Wawa

W Opolu też ???? po 7 latach tego chamstwa i wykorzystywania ludzi też odeszłam. Managerzy nawet nie znaja się na swojej robocie, wykorzystuja do swoich prac tylko co mądrzejszych pracowników. Dyrektorzy bronią im (usunięte przez administratora), mając za nic pracowników. Stalking i przemoc psychiczna na porządku dziennym. Bilanse ? O ile cokolwiek sypną to i tak są to grosze, a człowiek bawi się w jakieś pytania, oceniania siebie jak dzieci w przedszkolu. Chyba po to są ci managerzy i dyrektorzy aby ocenić i docenić pracownika.. dac podwyżkę. Wychodzi na to,że siedząc tylko w swoich biurach i pijąc kawkę niewiele wiedzą o pracownikach, a ten co roku musi o sobie opowiadać w bilansach jakim to świetnym pracownikiem jest. Kiedyś może i takie sytuacje człowieka bardziej bawiły, przestały w momencie gdy od znęcania psychicznego wpadłam w depresję.

Auchan
@Aga Wawa

Wszędzie tak jest, bez wyjątku. Nie ważne na jakim stanowisku pracujesz, sa osoby bardzo życzliwe które na ciebie będą donosiły.

Pracownik PF
@Aga Wawa

I chyba masz rację że tak jest. Bynajmniej w większości. Nie wiem czy zauważyłeś ale wszystko zależy od dyrektora. Uzdrowienie relacji na jego obiekcie też powinno go zainteresować oprócz obrotów sklepu. Przez toksyczne relacje jest co raz mniej kompetentnych pracowników. A ci którzy zostali są wykorzystywani do granic wytrzymałości. Auchan Szczecin

Vanessa

W Opolu na wrocławskiej tak samo toksyczni ludzie i atmosfera też toksyczna czasem aż człowiek przesiąka tym jadem innych pracowników nie polecam tam osób o słabych nerwach i psychice

Ktoś
@Vanessa

Na Sosnkowskiego odchodzi 3 managerów w ciągu wakacji

xxxxx
@Ktoś

pracownicy również rzucają wypowiedzeniami ,a jest sporo w krótkim czasie-powinno to dyrekcji dać do myślenia (to nie boli)

Karol
@xxxxx

Niestety ten problem narasta w całej Polsce w Auchan w którym pracuje nie ma kto już obsadzić kas tylko samoobsługowe. W ciągu 2 tyg. 5 osób złożyło wypowiedzenie i to z długoletnim staże.Poszło o podwyżki i premię wynagrodzenie było zaniżone i to dość sporo i premia zamiast w stopniu srednio-zaawansowanym była w podstawowym.Nikt tego nie pilnował od czego jest Senior Zarządzania Zasobami ludzkimi i Kas problem zgłaszany ale wszystko jest w porządku.Wiele nowych osób przyjętych szybko się zwalnia albo nie przedłuża się umowy.Pracownik nie ma nic. do powiedzenia.Grafiki ostatnio to totalny bałagan praca w różnych godzinach i nawet ściągają z dni wolnych.

Żaba
@Karol

Zatrudniaja tylko na 6 miesięcy, potem zrobią sporo byś sam odszedł lub po prostu umowy nie przedłużają za nic nie szanują ludzi dalej myślą że są pępkami świata.Współpracownicy będą na Ciebie donosić.Nie polecam tam pracy chyba że dla desperata i to tylko na 6 miesięcy bo dluzej to można nabawic sie nerwicy.????

@Żaba

Niestety potwierdzam… umowa na okres próbny- przedłużenie na 6msc po czym informacja od przełożonego „dzwoniłem o przedłużenie” w ostateczności umowy brak zostawienie pracownika na lodzie z dnia na dzień bez żadnej informacji

Kobylnica
@Aga Wawa

W Kobylnicy taka sama sytuacja. Ostatnio na brifie przy wszystkich pracownikach upokorzona została nowa osoba z działu PF.

xD
@Kobylnica

Po co piszesz te brednie? Skoro tak ci źle to po co się męczysz? W Kobylnicy pracuje się dobrze, jest dobra atmosfera a Dyrektor szanuje pracowników. Na koniec każdego briefu osoba która go robi pyta, czy są jakieś uwagi, pytania. Dlaczego wtedy się nie odezwałeś tylko teraz piszesz nieprawdę? Odpowiedź jest prosta - nie było takiej sytuacji. Więc daruj już sobie.

Niestety ale firma nie spełnia swoich obietnic Szkolenie nie wspomnę, że połowa rzeczy nie przydatna a informacje dosłownie powtórzone drugiego dnia. A już po szkoleniu przełożeni, managerowie siedzą sobie w biurze na kawce, opierdzielają cię za nic nie robienie gdzie sami piją kawkę. Etyka w tej pracy jej nie ma dostajesz (usunięte przez administratora)przy klientach z wulgaryzmami, żadnej pomocy Pierwsze dni pracy pracownik zostawiony sam sobie bo nie ma kto go uczyć tu największa porażka, uwierzcie stałem jak (usunięte przez administratora) bo naprawdę nie wiedziałem co mam robić

Minionek

Witam jestem byłem pracownikiem.I powiem że dramat jest w tym sklepie Auchan w Poznaniu na Bukowskiej.,firma sprzątająca w Auchan to normalnie biorą kogo padnie..Jest jeden pracownik Darek przychodzi kiedy chcę do pracy i na dodatek czasem czuć od niego alkohol.Pracownik zmiany nic z tym nawet nie robi tolerują to..A Kierownik zmiany nic z tym nie robi pewnie do tej pory Jeszcze robi.Więc odeszłam z tej pracy bo z pijakami nie chciałam pracować więc nie polecam

Hej, czy poza wskazaną stawką w ofercie pracy "pracownik produkcji działu cukiernia " 4250-4500 zł pracownicy otrzymują jakieś dodatki ? Mam na myśli premie i prowizje od sprzedaży towaru w sklepach, nie wiem, dlatego chciałbym się szerzej rozeznac, bo interesuje mnie praca.

Te stawki są tylko orientacyjne a to kwota widełkowa Auchan nie płaci stawki jaką podaje.Nie otrzymasz tej stawki są o wiele niższe to jest tylko wabik dla jeleni.Premia jest ale trzeba spełnić szereg zadań i nie jest to warte zachodu.Prowizje i premie dostaje menedżer od sprzedaży i towaru.Pracownik dostaje marną premię albo wcale wynosi ona 250zł.Jest dodatkowo karta skarbonka z rabatem pracowniczym 7%,bony na święta,dofinsowania do obiadów>nie warte polecenia>.Piekarz i cukiernik nie ma co szukać pracy w Auchan jeżeli ma fach i doświadczenie wszystko jest odpiekane lub z ciasta mrożonego nie ma wyrobów własnych.

Justyna119

Auchan Katowice dramat jeszcze raz dramat nikt kompetentny nie pracuje w biurach poprawnie e-mail nie mogą wpisać właśnie jestem bez bonów stażowych bo od tygodnia nikt nie potrafi poprawnie wpisać o2 tylko (usunięte przez administratora) wpisali 0 to już drugi raz uwalili mnie na pieniądzach raz o premie gdzie też dostałam 0 zł do podpisania przez pomyłkę seniora uwalila mnie wtedy o 150 zł na rękę. JESTEM ZNIESMACZONA poprostu mam dość chyba czas najwyższy dać wypowiedzenie

Czy u Was na halach też jest tak zimno a dyrektorzy nic z tym nie robia? W tych warunkach nie da sie pracować? Gdzie są nasze związki zawodowe? Temperatura na hali miedzy 13 a 17 stopni. Dyrektor powiadomiony. Zero reakcji! Gdzieś macie normalnie? @auchan jakieś wnioski?

Cześć, trochę się spóźniłem na rekrutację na magazyniera chyba? W sumie z racji tego że 5 dni temu wygasła oferta to jeszcze zadzwonię tam i dopytam. A proszę powiedzieć, jak się rozkłada ta praca, więcej przy dostawach jesteście w trasie czy na magazynie aktualnie? Bo pisali tam, że ta praca się dzieli na takie dwie części jakby.

Zimny

Zależy czy idziesz na pracownika recepcji magazynu czy na magazyniera. Pracownik recepcji rozładowuje tiry i popija kawkę w kanciapie. A pracownik magazynu rozpaletowuje mixy palet na osobne palety dla danych działów i porządkuje magazyn , wkłada palety na raki itp. ogólnie praca lekka i dobra dla ściemniaczy, przynajmniej w moim sklepie ????

Opinia

Bardzo nieprofesjonalny dział HR, nie dotrzymują umówionych terminów, przetrzymują kandydatów, zwlekają z odpowiedzią, nie odbierają telefonów. Brak szacunku do drugiej osoby. Nie polecam.

Tomasz z Wawy

Firma Auchan coraz bardziej pomiata pracownikiem.Barometr 2023 nie jest anonimowy pojawiło się pytanie o przynależność kulturową, rasową, orientację jako reprezentujesz.Najlepsze to MoVe Kiplin zbieranie kroków inicjatywa fajna tylko że aplikacja bada twoją efektywność i wydajność w pracy.Monitoruje twój tryb aktywności.Nowa koordynatorka od kas mieliśmy z nią spotkanie w Warszawie i to co opowiadała aż przykro przytoczyć.Poprzednik był lepszy wymagał ale był otwarty na sugestie i pomysły.Kasjerka będzie teraz miała więcej obowiązków i mniej swobody.Wszystko samo się zrobi.Już kilka osób zapowiedziało że się zwolni

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 314, z czego 24 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.