Opinie o Biacomex S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Biacomex S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biacomex S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biacomex S.A. w Białystok

na szczescie byly pracownik

Zgadzam się z opiniami poniżej. - szacunek do pracowników znikomy 'Pracodawca ma swojego pazia który jest od przekazywania złych informacji a sam prezes zawsze się uśmiecha do ciebie mimo że właśnie mógł podpisać twoje zwolnienie. Zero szacunku do ludzi. (...) . Kasa słaba, podstawa kiepska na poziomie 1,5 tys zł. Omijać; podpisuje sie obiema rekami - nie ważne czy pracujesz rok, 4 czy 8 lat. jak odchodzisz wynajdą wszystko mozliwe 'haki', usuną twoje podpisy tam gdzie są korzystne, a dopiszą sobie tam gdzie im potrzebne. - nadgodziny? oczywiscie ze nie zaplaca. ale wycisna ostatnie soki. z checia nałozą obowiązki 2-3 stanowisk na jedno nie licz na to, że beda słowni. - jak nie jestes sterowalny, jak za sznureczek - wylatujesz. Lepiej nie tracić czasu i szukać uczciwego pracodawcy.

Klient
@na szczescie byly pracownik

Firma ignoruje brak klienta na pokładzie. Nie zwraca pieniędzy za niewykorzystany bilet oraz ignoruje podstawy reklamacji. Ominąć szerokiem łukiem

Czy udało się komuś dostać pracę jak aplikował, mimo że nie było dostępnych ogłoszeń o pracę? Znalazłem ofertę sprzed roku dla doradcy serwisowego i nie wiem czy jest w ogóle sens wysyłać papiery. Widzę, że oferowali umowę o pracę, ale bez wzmianki o okresie próbnym. Czyli od pierwszego dnia jest uop? Fajnie, ze dają czas na wdrożenie, ale jakby ktoś napisał ile konkretnie ono trwa to byłoby super.

na szczescie byly pracownik

Sławek

Dobrze opisuje sytuacje.

Renata
@Sławek

Chcesz przez to powiedzieć, że wszystko co napisał aktualnie się zgadza? Co to wgl za jakaś dziwna atmosfera o co tu chodzi. Jak ludzie tutaj normalnie pracują?

Klient Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Firma Biacomex S.A. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Białystok. Ile płacą na stanowisku Sprzedawca?

Pisze tu w sprawie oferty dla sprzedawcy samochodów nowych. Jest jeszcze kilka dni an wysłanie cv i chcę dowiedzieć się, czy pensja jest tylko na podstawie prowizji? Bo jest info, że atrakcyjny system wynagradzania oparty o realizację wyników sprzedażowych. Czyli wcale nie ma podstawy? Jednoczesnie dają UoP i nie wiem czy to wgl jest legalne.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biacomex S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. marketingu/social media? Podziel się swoimi wrażeniami!
Patryk

Ford biacomex. Szukają na stanowisko doradcy serwisowego. Wysłałem aplikacje. Po paru dniach zapytałem się w kadrach czy aplikacja doszła a (usunięte przez administratora) w sposób niestety ale bardzo nieuprzejmy odkrzyknęła: nie prowadzimy teraz naboru , a na stronie cały czas widnieje ogłoszenie o pracę. Można by to załatwić na poziomie wyższym, ale niestety poziom kultury oceniam bardzo nisko.

@Patryk

To z kiedy niby było to ogłoszenie, nie usuwają tych starych? Jak wysłałeś cv to pewnie nie dostałeś żadnego potwierdzenia, że Twoje dokumenty wpłynęły? A tak w ogóle to nie można tu wysłać aplikacji w ciemno, nawet jak nie prowadzą żadnych rekrutacji?

Patryk

Ogłoszenie jest cały czas aktywne, jednak bardziej chodzi mi o sposób komunikacji. Żenada.

Do dziś tak jest, że zasadnicza do 3 tys na rękę? Tak cos pisali z pól roku temu. ciekawią mnie jednak potencjalne podwyżki, wiecie czy już miały miejsce lub czy dopiero będą mieć? W który miesiącu zazwyczaj są one przyznawane? I w jakich średnich wysokościach?

Marcin M

Jako pracodawca to najgorszy w rejonie, podstawa 3000 zł plus premia, premie dostałem raz na pół roku pracy.(usunięte przez administratora) Nie polecam strata czasu Marcin M.

Aneta
@Marcin M

A jaka wysokość tej premii dostałeś? Dostawaliście kiedyś premie co miesiąć, czy zawsze był taki system półroczny? Za te urlopy niewykorzystane to potem wypłacają jakiś akwiwalent?

NA SZCZĘŚCIE...
@Marcin M

Po latach pracy nie polecam jako Pracodawcy. No chyba, że najniższa krajowa Wam odpowiada, nadgodziny bezpłatne i najlepiej brak swojego zdania to drzwi jak najbardziej szeroko otwarte. Zero szacunku i człowieczeństwa. Kto odszedł mówi jedno - zmarnowany czas. Brak możliwości rozwoju, podwyżek, atmosfera między pracownikami coraz gorsza. Odejście z pracy jest równoznaczne z tym, że zostajesz wrogiem numer jeden. NIE WARTO!

@Aneta

Dostałem 2,600 premi za moją ponad przeciętność czyli wyrobienie 210h gdzie średnio przy normalnej pracy mechanika jest wstanie wyrobić średnio 110h max 130h jeśli jest dobry miesiąc, te 210h wzięło się z biegu, szybszej pracy i zostawaniu po pracy. Co do urlopu w każdych warsztatach jest tak, że jeśli wyrobisz ilość godzin wynoszące ponad podstawę pracodawca za każdy dzień urlopu czy zwolnienia lekarskiego wylicza średnią dniówki z twoich wyników 3 ostatnich miesięcy. W tej firmie mimo że zrobiłeś załóżmy 180 h i masz tydzień urlopu , to wynagrodzenie będzie równoważne ilości godzin wyrobionych bez dodatku urlopu. Mogę podać na przykładzie pracy w Nord Auto 203h plus 2 dni urlopu wypłacono mi 11tys. Brutto, a biacomex za większą ilość wypłacił mi 7,5 tyś.

Bogdan
@Marcin M

To tu premię Ci zapłacono za większą ilość godzin pracy? Nie liczą tego po prostu, jako nadgodziny? Możesz napisać, ile w takim razie wynosi pensja zasadnicza?

@Bogdan

3000 netto

Alex

Kupiłem bilety dla całej rodziny, cztery osoby, oddałem prawie 500 zł, kilka dni później, przed wyjazdem zajrzałem do biletu, ale nie znalazłem numeru miejsca. Bardzo źle, gdy kupujesz bilet na Białorusi, jest numer miejsca, ale w Biakomex nie, i to nie pierwszy raz. A kiedy szukamy miejsc, aby usiąść razem, będziemy musieli poprosić kierowcę, aby siedział w pobliżu. Bardzo niezadowolony z tej firmy, z powodu złej obsługi, z powodu komunikacji z klientami. Więcej usług tego przewoźnika Nie będę korzystać.

Mariusz

Samochód po kolizji w zakładzie blacharskim. Na czas naprawy dostałem pojazd zastępczy bez limitu kilometrów. Naprawa wykonana sprawnie i profesjonalnie i do tego z gwarancją na 3 lata.

Renata
@Mariusz

Oby ta gwarancja się w razie czego przydała. Tylko dziwne, że aż na trzy lata. Zazwyczaj dają na dwa.

Pir seat

Salon jak i serwis ok. Atmosfera wporzadku. Miła obsługa.

Rafał
@Pir seat

Twój wpis sugeruje mi, że korzystałeś w ostatnim czasie z serwisu w firmie Biacomex. Miło wiedzieć, że coś takiego miało w Twoim przypadku miejsce, dlatego chcę na początku w ogóle ustalić, jak to się stało, że wybrałeś właśnie ich? Polecił Ci ich jakiś znajomy, czy może wyglądało to w zupełnie inny sposób? Zachęcam do tego, aby mi to napisać. Dzięki.

Sylwia

@Kornel pisałeś, że praca jest dobra i stabilna. To bardzo ważne, że można liczyć na stabilne zatrudnienie, to na pewno wielki plus dla firmy. Chciałabym się dowiedzieć jeszcze czegoś więcej odnośnie Twojego doświadczenia z pracy w Biacomex. Napiszesz jakie jeszcze są plusy z pracy w firmie?

Kornel

Firma z długoletnią praktyką, dobra opinią w branży więc i praca jest dobra i stabilna.

KTOŚ

Jak wyglądają zarobki w serwisie?Ile jest zmian?Jakie jest podejście do pracownika?Może ktoś coś podpowie?

Szczęśliwy
@KTOŚ

Nie polecam prezesik to batdzo zły człowiek nie liczy się z nikim tylko ze swoją jedyna słuszną racją. Jeżeli chcesz zarabiac 2500 i być nikim to polecam

Sylwia

Ogólnie wydaje mi się, że opinie na tym wątku dotyczą innej firmy. Biacomex z miasta Białystok zajmuje się transportem. Jest chyba firma o takiej samej nazwie, ale w inny mieście.

Darek

Nie polecam, obsługa miła ale chodzi o auto! Jak zrobione fatalnie, nic nie zostało oczyszczone , a były robione hamulce! To bezpieczeństwo! Po ponownej wizycie w serwisie tylko dopłata 80 zł i dalej to samo! Mam zdjęcia! To nie są puste słowa! Wymiana tarcz i klocków polegała na wstawieniu nowych elementów bez wyczyszczenia piast i zacisków.

Ryszard

Dla mnie to dobra firma i dobry pracodawca ,ale ja staram się dobrze robić to co do mnie należy.

Opinie człowieka

W Biacomexe pracuje nie adekwatne ludzi,u których nie ma szacunku do ludzi i zero kultury.nie polecam dzwonić na numer telefonu który jest na stronie internetowej. Pan po prostu zepsuje wam nastrój

Niezadowolona

Po kolizji oddałam swój samochód do biacomexu,nie jestem zadowolona z usług i nikomu nie polecam.Samochód ,jadący za mną,uderzył mnie w tył mego samochodu,tym samym uszkodził bagażnik ,mimo iż miałam hak,zamek się nie otwiera.Nie naprawiono mi zamka twierdząc,że te roczniki tak mają i że nie ma to związku z kolizją!Nigdy więcej nie skorzystam z tego serwisu!!!! Moje sugestie dla Biacomex S.A.: Negatywna

Bober

Korzystałem z usług tej firmy w latach 2007-2008 byłem bardzo zadowolony Moje sugestie dla Biacomex S.A.: Większe płacę dla pracowników Lubię atmosferę w Biacomex S.A. za: Atmosfera oraz plan pracy

Agata
@Bober

Korzystałeś z usług firmy Biacomex w latach 2007 - 2008, a teraz jesteś pracownikiem tej firmy, dobrze rozumiem? Czy obecnie jesteś zatrudniony w Biacomex z Białegostoku? Wspomniałeś coś o dobrym planie pracy w tej firmie - czy będziesz tak miły i rozwiniesz ten temat? Będę wdzięczna.

Agata

@Norbi, podziel się zasłyszanymi opiniami. Wszystkie dodatkowe informacje na temat pracy w Biacomex na pewno przydadzą się osobom, które chcą aplikować. Aktualnie firma szuka pracownika na stanowisko KIEROWNIK SERWISU MECHANICZNEGO SEAT. Czy ktoś z czytających ma zamiar aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Biacomex S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Biacomex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biacomex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Biacomex S.A.