Centrum edukacyjne Omnibus

Opinie o Centrum edukacyjne Omnibus

quine 2013-07-01 07:51:56
Bardzo sprawnie działające centrum edukacyjne. Oferta kursów językowych na najwyższym poziomie. Zajęcia są bardzo ciekawie prowadzone, polecam.
Asia 2013-07-11 13:53:41
w pracy, o którą się starałam potrzebne były dwa języki. Angielski mam opanowany, więc zdecydowałam się na kurs języka niemieckiego. W Omnibusie pracują naprawdę dobrzy lektorzy, gdyż dostałam tę pracę :)
Marta 2013-07-17 14:16:25
rewelacyjne kursy, dzięki nim nie miałam problemów z nauką i dostałam świadectwo z paskiem
Roland 2013-08-19 10:24:12
Na pewno dużym plusem jest dojazd do ucznia. Cena również atrakcyjna. Poziom nauczania wysoki. Jestem zadowolony z nauki języka angielskiego
Anna 2013-10-08 14:35:41
Moje dziecko uczęszcza tam na kurs fotograficzny, było to jego marzeniam. jest bardzo zadowolony z kursu, który był jednym z najtańszych. Jednak nie zmieniło to jego jakości. Polecam
palo 2015-02-07 17:02:07
no własnie prawda jest taka , że za nic specjalnie pozytywnego wyróżnić ich się nie da . Centrum edukacyjne jakich wiele w naszym kraju. Jeżeli chodzi o standard świadczonych usług edukacyjnych to są całkiem nieźli to muszę im przyznać. Jednak ciągle przegrywają walkę o klienta z bardziej znanymi centrami edukacji
hkj 2016-08-21 16:00:34
@ MonikaW. - super, takie szkoły sie naprawde chwali i jak sama zaznaczasz nie jest to wyzysk bo jednak dużo oddają nauczycielowi i do tego jak chce zarobić wiecej to wiecej bierze zajęc. Jak dla mnie super
Zostaw swoją opinię o Centrum edukacyjne Omnibus - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum edukacyjne Omnibus