Opinie o IBSControls SP.ZOO w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IBSControls SP.ZOO. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie IBSControls SP.ZOO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IBSControls SP.ZOO w Wałbrzych

Marta Nowy wpis

@irek o jakich rewelacjach mówisz ?

J. z.o. Nowy wpis

Dokument, który mówi o niezapłaconych składkach i umorzeniu postępowania ze względu na upadłość.

Witold Nowy wpis

O jakim dokumencie piszecie? Czy warto aplikować?

J. z.o. Nowy wpis

Ogłoszono ,mam dokument z sądu.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie IBSControls SP.ZOO.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Robert

Konkurencja jest aktywna na tym forum? Kiedy niby ogłoszono upadłość?

jeden z bylych pracownikow

ibsc potem ibsp teraz essg kolejny krok milowy w procesie udoskonalania zycia materialnego zarzadu.kapitan bomba mial na to jedno okreslenie w liczbie mnogiej.calkowity brak szacunku do ludzi poniewaz adm moglby usunac wyrazy mozna tyjko napisac pip pip pip ipewnie na tym sprawy sie zakoncza.o finansach dla pracownikow mysli sie tutaj na szarym koncu jesli w ogole jest to brane pod uwage.nie polecam i przestrzegam

jeden z oszukanych

Przez rok nie płacił składek,OSZUKAŁ 40 OSÓB,sprawę umorzono BO OGŁOSIŁ UPADŁOŚĆ-tyle w temacie.

Norbi

Czy firma jeszcze funkcjonuje? Taka cisza na forum od wielu miesięcy a szukam pracy i liczę na jakieś info

Iwona

Pracujesz w IBSControls? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

gfvhbnm

ktos tu pisał o upadłości IBSControls SP.ZOO. to prawda?

OPTY

Prawda jest taka ze nikt ci tyle nie da co dyblik obieca, czyli obiecuje złote góry a pyka podstawa(najniższa krajowa) i od czasu do czasu po 2-3 stówki, mówisz warunki 6 chłopa w pomieszczeniu nad biurem ? spanie na materacach, praca za przysłowiową miche , palenie i wódę jak sobie kupisz za jałmużnę od bursztynka, a co do rotacji, zostają tylko desperaci z komornikiem na plecach, ćpuny i alkoholicy, dobry fachowiec max 3 miechy i spiepsza, fachowiec z uprawnieniami i doświadczeniem zaczyna od 15 zeta netto/h w Wałbrzychu, we Wrocku to co najmniej 20 zeta Bursztyna nie stać na fachowców zatrudnia w wiekszości partaczy, a słyszałem ze ostatnio nawet pijaczki odchodzą z jego firmy, zostają tylko UKRAINCY, fachowcy od gazu, mechanicy samochodowi, dziwne ze nie ma elektryków i automatyków, Dyblik przekształca sie chyba w warsztat samochodowy i zakladanie instalacji gazowej:):), wazna rzecz dla desperatów chcących sie przyjąc do IBSP, Bursztynek zmienia zasady w trakcie gry!!!

rudyhuj
@OPTY

Panie Sobkow jestes pan (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle w temacie.

OPTY

Kiedyś tam robilem jakieś 2,5 roku temu, z tego co wiem zostali trylko ludzie z łapanki z przystanków autobusowych za czekoladę, ze starej ekipy został tylko Rolnik ale on jest troszkę opóżniony w rozwoju, takich ludzi Dyblik zatrudnia najchętniej czyli ćpunów, alkoholików , wykolejeńców, wyciska jak cytrynę a skórę wywala do śmmieci, dziwi mnie ze typek znajduje zlecenoidawców, instalację elektryczne robią ludzie bez uprawnien niejednokrotnie rolnicy, piekarze, ludzie bez doświadczenia i wiedzy, na stanowiskach kierowniczych ludzie klejący 8 lat akwaria, Panowie Horror, rece opadają , jak ta firma funkcjonuje????????

Pete

@lobik, IBSControls sp.z o.o Ogłosiło upadłość w ubiegłym roku. Teraz druga firma ( z tym samym prezesem) Panem R.Dyblikiem ciągnie pracę wraz z pracownikami IBSC ( w Lublinie IBSC i IBSP to jedna i ta sama firma (tylko 2 działalności gosp.). Z zaczerpniętych informacji od byłych pracowników budowy posiadają po całej polsce. Jadąc w delegacje nie rzadko trzeba być w "polsce" po 2-4tyg bez przerwy i co mnie niepokoi podobno oczekiwanie na wypłatę znow wróciło. Szkoda, bo bardzo fajnie mi się w Lublinie pracowało pod wodzą naprawne fajnego kierownika - Zbyszka ale jeśli jest na 100% tak jak mówią to niewiem czy wrócę do tej firmy. Pozdrawiam ziomali z Lublina !

Pete

@naszczesciebylypracownik, rozumiem ze pracowales juz na nowych budowach czyt. Wrocław, Poznań? Dalej były problemy z wypłacalnością?

naszczęściebyłypracownik
@Pete

pete ,wieszałeś lampy to wiesz

naszczęściebyłypracownik

Uwaga na tą firmę,tylko desperaci się u pana D zatrudniają.Gość miga się od płacenia pracownikom na potęgę,jest to także towarzystwo wzajemnej adoracji,na stanowiskach kierowniczych znajdują się ludzie nie mający pojęcia o pracy oraz logistyce zaopatrzenia,narzędzia najlepiej własne(bo pewne),uwaga też na słowa i osoby do których są kierowane.Jedyne światełko w tej ciemności to niezwykle ciekawe wyzwania zawodowe(można się wiele nauczyć pod kierownictwem Pana Zbyszka)

takisobie

Dziwi mnie taka mała ilośc negatywnych opini, boicie sie wstrętnego rudego małpiszona, facet dyma ludzi bez wazeliny, oszukuje ludzi, fiskus, zus, akurat to mi wisi aczkolwiek zastanawia mnie jak mu sie udaje tyle czasu ślizgać, rozumiem ludzie moga sie bać ale fiskus ? chyba ze ktoś dostaje w łapę za przymykanie oczu.Powodzenia desperaci z IBSC.

Mando

Robilem rok u typa, własne narzedzia czasami materiały, zwolnił mnie bez słowa jak uległem wypadkowi w pracy, kanalja i szuja, jak u poprzedników nie dostałem szmalu za ostatni przepracowany miesiąc typowy Polski prywaciarz.

Sasha

Umowa śmieciowa konczyła mi sie 30 marca, 26 marca poganiacz mułów przekazał mi że Prezes powiedział ze mam pracować do konca miesiąca i wy.....ać z firmy, bez słowa dlaczego, zero kontaktu telefonicznego, brak odpowiedzi na @, no i oczywiście 3700 w plecy. Prezio obiecał ze rozliczy sie co do złotówki mamy lipiec i (usunięte przez administratora) jak zwykle konczy sie na obiecankach taki styl Pana Dyblika,

Zioło

Nie ma nad czym płakać IBSC ogłosiło upadłość jak komuś wiszą kasę to niech zapomną, teraz firma nazywa sie IBSP i dalej robi wałki, ten sam prezes ci sami kierownicy tylko ostatnia literka w nazwie sie zmieniła. Unikajcie ich jak ognia .

Lubliniak

Firma jak firma pierwsze 3 miesiące nawet była wypłata, po 3 miesiacach kilkutygodniowe opużnienia, na koniec kopa w (usunięte przez administratora) i bez kasy, umowy śmieciowe, co innego na umowie a co innego w rzeczywistości, Prezes zmienia zasady co kilka tygodni, stali pracownicy mawiali ,że nikt ci tyle nie da co Dyblik naobiecuje, omijajcie szerokim łukiem a jak już to konkretna umowa nic na gębę.

Zostaw merytoryczną opinię o IBSControls SP.ZOO - Wałbrzych

IBSControls SP.ZOO