Opinie o Chiesi Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Chiesi Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Chiesi Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chiesi Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Jakie są warunki zatrudnienia w Chiesi Polska Sp. z o.o.?

Ile jest zmian w Chiesi Polska Sp. z o.o.?

xxx Nowy wpis

dużo :-)

Czy Chiesi Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ojej ojej

W życiu spodziewać się można wszystkiego. Umowy zlecenia tym bardziej. Może być też u. o pracę. Negocjuj! Masz wybór.

Maria
@Ojej ojej

A wynagrodzenie w firmie tez podlega negocjacjom? ;p czy już nie bardzo?

@Maria

Zreszta chyba jak w każdej. Wynagrodzenie istotna sprawa. Można się porozumieć, firma ma grst.

Dominika

No a tak ogółem to ile oni pierwsi proponują na rozmowie? Interesuje mnie podstawa i premia, tylko realistycznie, ile można wyciągnąć, a nie po wyrobieniu 200%.

Pracownik2 Nowy wpis
@Dominika

Jestem przekonana, że zaproponują Ci ok 15 tys. podstawy i drugie tyle kwartalnej premii. Dorzucą jeszcze najnowszy model audi a7, ale niestety telefon tylko na korbkę;) Ale o tym telefonie, to gdzieś już tym forum było….

Obserwatorka

Jestem bardzo ciekawa czy firma poradziła sobie w końcu z Panem Marcinem Ol...kiem? Spanie z przedstawicielkami i obiecywanie im wspólnego życia weszło mu mocno w krew. Ciekawi mnie czy nadal ich zasady nie stosują się do tego Pana.

@Obserwatorka

Aż tak? Może jest trochę przesady w Twoim poście.

Obserwatorka

Przesady? ☺️ Raczej ogólnikowe poruszenie tematu Pana Marcina. Jednak skoro od tak wielu lat nikt nic nie robi to może nie tylko przedstawicielki są pod jego wpływem - ciekawe. Tak czy inaczej proponuje nowym Paniom w firmie uważać

Jolka
@Obserwatorka

Mówiło się w firmie, że ten RKS ma duży wpływ na podwładne i jeszcze większa słabość do płci przeciwnej. Cóż, urok niegrzecznego rozrabiaki i boksera działał :) Przyzwolenie na takie zachowania było i jest ze strony przełożonych, bo przecież i oni umilali sobie czas obecnością przedstawicielek.... nie przeszkadzała im nawet obecność osób trzecich - obserwatorów tych ,,treli i moreli,, Jedna wielka rodzina.... tam wszyscy się lubią i kochają :)

Od lat...
@Obserwatorka

Do tego Gburostwo, grubiaństwo , brak szacunku do kobiet, do kolegów z branży, Do przełożonego .....ba , nos w gorze tylko i mi wszystko wolno ...przekazywanie nieprawdziwych informacji do centrali Dot terenu, ludzi , tego co się dzieje ..., brak wiedzy i chęci do pracy w terenie, brak pomocy ...aż dziw ze jest tak długo trzymany..jakiś Compliance to jest jeszcze w Tej firmie, nie widzi tego co się dzieje ......HR śpi wtedy ...

@Od lat...

Wszyscy to widzą - dochodzenia w jego sprawie też były ale dziwne, że nigdy nic nie udowodniono a historie się powtarzały. Kiedyś się zastanawiałam ile ma jednocześnie takich pań bo nie mówimy tu o szybkiej przygodzie na wyjeździe ale o długich związkach???? koleś się powinien leczyć. No cóż, nie świadczy to dobrze o firmie

@Od lat...

Co do jedno osobowości, zachowaniu, niezaleczonych kompleksach i wydajności jako pracownika to nie oszukujemy się - Olearczyk jest na dwa metry w mule pod dnem. Po co komu taki pasożyt - nie wiem....

Lucy
@Obserwatorka

Aseksualny, niski pan:) przykłady tego typu osób można ostatnio mnożyć, a tacy jak on wykorzystują swoją pozycję i stanowisko.......Nie liczą się z nikim i niczym.

Viki
@Obserwatorka

Lol :-) Wierzyły mu ? Albo takie naiwne albo był dobrym handlowcem i umiał makaron na uszy nawijać :-)

@Obserwatorka

To takie naiwne te przedstawicielki w Chiesi :-) :-) albo taki urok ma Pan Marcin:-) A na poważnie to problem w dzisiejszych czasach nagrać i skompromitować typa ?

Zzzzzzzzooorooo
@Kandydat

Ale że jak?! :) Jeśli ktoś czerpie z tego przyjemność to po co kompromitować od razu?! Naiwne są, to fakt!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Chiesi Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Chiesi Polska Sp. z o.o.?

:-)

Czasem trzeba być małym a czasem dużym. Czasem trzeba być zwisającym a czasem stać dzielnie ......na straży:-)

Lol
@:-)

Skromność i pokora to gwarancja przynależności do tak zacnego grona reprezentantów. Warto tez udokumentować posiadanie ugruntowanych cech męskich:)

RR
@Lol

Mogą tez być cechy niewieście :) Nie koniecznie ugruntowane :)

Marzena
@Lol

Brzmi kozacko! To już u nich nie da rady się tego wyuczyć i czekają na "gotowy towar"? ;)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Chiesi Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Panna z mokra głowa

Zrezygnowałam sama i to jedna z najlepszych decyzji jaka podjęłam ....szkoda, że o kilka lat za późno..... Zwalniani również się zdarzają ......ale to żadna rewelacja przecież.

Odp.

Praktycznie nie ma takich przypadków. Firma doskonała. Wysoki poziom zarządzania. Bardzo wysokie podstawy i premie praktycznie dla wszystkich pracowników - wysokie. Małe wymagania administracyjne tj. planowanie i raportowanie. Leki sprzedają się same. Regionalni przyjaźni i wyrozumiali. "Góra" elita sektora farma.

Maryś

Co Cię tak dziwi ?! Ty wiesz jak wyglada Pan Prezes tej firmy? OMG. Przystojny, baaaa nawet bardzo, oprócz tego inteligentny , zabawny, błyskotliwy , otwarty na nowe kontakty i ludzi. Kto przy zdrowych zmysłach i racjonalnym podejściu do swojej kariery zrezygnowałby z pracy przy boku takiego Lidera?! No raczej nigdy i nikt…….

Od lat...kilku

Gburostwo, grubiaństwo , (usunięte przez administratora) pewność siebie...brak szacunku do większości osób , w tym lekarzy ....to całe portfolio Pana M ...., gdzieś się zapodział w tej firmie i tak reklamowany dział Compliance i HR , zasnęły Panie ..lub nie obudziły się jeszcze na wiosnę , skoro nic z tym dalej nie jest robione ....

Robson

Tak spokojnie na forum to musi być dobra praca bo w przeciwnym wypadku ludzie zaraz piszą swoje uwagi

@Robson

A może wręcz przeciwnie.

Mi
@Robson

Największe mąciwody już dawno opuściły pokład firmy, więc przestrzeń goworka wypełnia ,,bezdźwięczne,,echo i przejmująca cisza. Ci co pozostali w korpo wiedzą, że wszelkie komentarze i głosy wołania o pomoc na nic się zdadzą .... pokornie i potulnie jak stado owieczek ( nie baranów ) skubią zielona trawkę ( uprzednio przez siebie wymalowaną).

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Chiesi Polska Sp. z o.o.?

Odp.

Czasem z lewej, czasem z prawej, czasem na wprost a czasem zygzakiem :-) Czasem tak a czasem......siak :-) mam nadzieję, że udzieliłem pełną odp. na zadane precyzyjne pytanie.

Iza

Witam, przeglądając oferty pracy zaciekawiło mnie w bonusach od firmy - dodatek za zdrowy tryb życia. Czy ktoś z pracowników wyjaśni jak wygląda ten dodatek i co należy robić aby go uzyskać?

@Iza

Czyżby........Dużo aktywności fizycznej bazującej na grach zespołowych (min. 2 osoby), właściwe relacje z Przełożonymi z informowaniem o przypuszczeniach co do niezdrowego trybu życia prowadzonego przez innych Pracowników, spokojna i stabilna egzystencja bez niepotrzebnej wymiany zdań i poglądów, no i oczywiście zdrowa dieta (w wyniku ograniczeń systemu premiowego :-) ) ? pozdrawiam

@:-)

czy premie zostały aż tak okrojone w ciągu ostatnich 2 lat ?

Iza Iza
@Iza

Tak , napewno Cię to zaciekawiło.....w ogłoszeniach o prace jest mnóstwo wytycznych aż po same niebo ......ale dział HR interesuje jak postrzegana jest jej własna marchewka .....bo co do kija to nie wyjaśni już jaki jest dłuuuugi.

Trzynastka

Jak wyglada sytuacja w firmie w czasie pandemi ? Przedstawiciele przechodzą na home Office. Pewnie z planami różnymi też będzie ciężko?

@Trzynastka

*planami rocznymi (nie różnymi)

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Chiesi Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Anastazja

Wigilia w firmie Chiesi jest dniem pracującym. Jak ktoś chce mieć wolne musi wziąć urlop....

Trzynastka

Cześć Chciałabym zapytać o flotę w CHIESI, na jakie auto można obecnie liczyć na stanowisku Konsultant medyczny ? Czy plany sprzedażowe na regionie są naliczane kwartalnie czy rocznie ? Pozdrawiam

Qwerty
@Trzynastka

Były do wyboru trzy auta. Skoda Octavia, toyota corolla, oraz opel Astra... Dla Starszych Konsultantów były Ople Insignia oraz skody Superb...

@Qwerty

dziękuję za info Na ile skomplikowana jest ścieżka awansu z konsultanta medycznego na starszego konsultanta aby mieć np Insignie albo Superb

@trzynastka

Robić plany minimum na 100% i dostać rekomendacje przełożonego (czyli warto mieć z nim dobre stosunki - interpretuj jak chcesz)

@Mic

dzieki Mic proszę powiedz mi jeszcze o planach , czy obecnie są realne do zrobienia bo słyszałam że nie jest to takie proste jakie jest mediana realnych zarobków z premiami w Chiesi jako konsultant : bliżej 80 tyś rocznie netto czy bliżej 120 tyś? dzięki

@trzynastka

Sporo zależy od terenu jaki dostajesz. Znam gości którym daleko do bycia asem sprzedaży a premie biorą co kwartał, a są tacy co wcześniej odbierali nagrody a teraz kijek z marchewką za długi i nie mogą przejść bariery 90 parę procent ... Jak był import równoległy było sporo łatwiej ale zostało to ukrócone . Jeśli natomiast o komfort pracy chodzi, brak GPS itp to ciężko o drugą taka firmę w farmacji.

@Mic

dzięki Mic Robię małe rozeznanie wśród firm farma interesuje mnie woj pomorskie lub zach-pomorskie. czy możesz mi rozjaśnić to co powiedział pracownik na innym forum że na stanowisku konsultanta wynagrodzenie wygląda następująco: podstawa ok 7k brutto premia kwartalna 10k brutto za plan premia roczna 30k brutto za plan roczny czy opiera się to o fakty czy naciąganą rzeczywistość? ;)

@trzynastka

Co do rocznej nie jestem pewien, ale pozostale kwoty sa realne. Na zach=pom byla ostatnio rekrutacja. Kierownik na tym terenie jest bardzo ok.

@trzynastka

Tyle ze na konsultanta tak po prostu bez doswiadczenia i wynikow w poprzedniej firmie nie masz co liczyc. Moze pochwal sie jak to u Ciebie wyglada to Ci powiem czy masz szanse.

E
@Trzynastka

W chiesi są gps, raportujesz po wizycie.a jesli chodzi o premie roczna to jest tylko dla 5najlepszych repow.30tys jest za 1 miejsce.

@E

To błędna informacja. ani kwota ani ilość osób się nie zgadza. Nagrodę otrzymuje 50% przedstawicieli w każdym zespole. pierwsza osoba w rankingu dostaje 25 tyś.

@pracownik

Podajesz chyba dane bardzo historyczne i na teraz mocno życzeniowe:-) to nie jest już ta sama firma i bez port folio już nie będzie.

Iwona

@Mic możesz nam przybliżyć warunki pracy, jakie zastałeś w Chiesi Polska? W dzisiejszych czasach często kładzie się nacisk na benefity poza pieniężne, takie jak karta multisport, dodatkowa opieka medyczna. Czy w tej firmie można na to liczyć?

@Iwona

Oferowana karta multisport + prywatna opieka medyczna w Medicover

@Mic

Nie znam Firmy, która nie ma takich super "benefitów" :-) Nawet przysłowiowy Janusz Sp. z o.o. ma karty Multisport i którąś z sieciówek medycznych :-) w Chiesi są inne wartości ......np. przedwojenna historia Firmy i najwyższej klasy kadra zarządzająca .........od czubka góry aż po sam głęboki środek :-) pozdrawiam

@:-)

Czy ja mówię że to coś super? Ktoś pytał o benefity to odpowiedzialem. Osobiście wolę mieć prywatna opieka medyczna dla siebie i rodziny niż interesować się kto daną firmę założył i kiedy. Najwyższej klasy kadra zarządzająca to odpady z innych firm. Najbardziej reprezentatywna jest Pani od compliance która po pijaku o mało nie wpuścili do samolotu albo Pani trener która zajmuje sie głównie prowadzeniem gazetki firmowej.

Jes

Wypady do Parmy to już coroczna tradycja....okazja na modowy shopping i ciekawą wyprawę kulinarną ;) a zaproszonym gościom towarzyszą często - niscy, o dziwnej mimice :) Panowie z kadry zarządzającej.....Mający równie specyficzny styl ubioru co były Prezes Rady Ministrów Włoch :) z jedną zasadniczą różnicą -zamiast czarnej koszuli noszą nieprzeciętnie obcisłe spodnie :)

Sprzedaż
@Jes

Czy Firma ma nadal politykę rozdwojonej jaźni? Z nostalgią wspominam wystąpienie Szefa wszystkich Szefów, który poinformował publikę, że Firma nie sprzedaje tylko "promuje" i jest zarejestrowana jako Firma marketingowo - promocyjna. Po Nim wyszedł na środek, jak zwykle błyskotliwy, trochę mniejszy Szef mniejszych Szefów i przedstawił "plany sprzedaży":-) Szaleństwo modowe towarzyszy również innym członkom wyższego managementu............ach te spódnice w kwiaty a la chórek Maryli Rodowicz Opole 1978 :-) i w tym przypadku również alkohol zawsze był nieodłącznym towarzyszem każdej wolnej chwili :-)

Mic

Przynajmniej nie jest to Bayer który robił eksperymenty na wiezniach obozów koncentracyjnych, dostarczał nazistom jako firma IG Farben cyklon B do gazowania tychże i wynalazł heroine ... Tyle że co to ma do rzeczy dla ludzi tam obecnie pracujących?

@Jes

Hahahaha rozwaliles system. Sam bym tego lepiej nie opisał:)))

Joanna
@Sprzedaż

Z jednej strony compliance, a z drugiej skuteczność działań marketingowych musi być :) teraz to Firma się dwoi, a nawet troi aby wprowadzić nowy lek.....co jak zwykle powoduje nerwową atmosferę i zachowania charakterystyczne właśnie dla osobowości wielorakich :)

pomyliłeś fora
@Mic

To nie forum o Firmie Bayer. Przekopiuj swój wpis i tam wklej :-) nie mylmy Małego Pana z wąsikiem od Małego Pana bez :-) jak myślisz ilu ludzi z ulicy w tamtych czasach "otrzymywało" lub wykupywało laboratoria i po Kim? :-)

Jaka atmosfera jest między działami w Chiesi Polska Sp. z o.o.?

.....

Ciężka.

Turbulencja

wymarzona praca dla nierobów, płacenie za nicnierobienie:) i jeszcze można biznesik prowadzić prywatny. Wszystko się da.

Dominika
@Turbulencja

Obrażanie innych pracowników Chiesi jest dosyć niefajne. Na pewno są jakieś obowiązki w tej pracy. Na czym polegają?

Wartości
@Dominika

Na właściwych, hierarchicznych i zależnych relacjach "zawodowych" :-) mądry będzie wiedział o co chodzi :-)

Iwona

@Mic, czy mógłbyś napisać, czy firma inwestuje w pracownika, wspiera go kursami i szkoleniami? Mając odpowiednie wykształcenie i staż pracy można starć się o podwyżkę i awans? Czy poleciłbyś tego pracodawcę innym osobom szukającym pracy? Pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę na stanowisko przedstawiciel medyczny w Krakowie i Częstochowie. Firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy kandydata, niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, prywatną opiekę medyczną, przyjazną atmosferę pracy, program emerytalny.

Filip

Bardzo chciałbym dostać się do pracy w firmie. Czy są aktualnie prowadzone rekrutacje? Trudno jest się dostać?

@Filip

Co do rekrutacji to odwiedź pracuj.pl Obecnie szukają 2 PM. Czy trudno się dostać to zależy jakie masz doświadczenie i IMS z poprzedniej pracy. Świeżakow raczej nie biorą. Promujesz 3 leki głównie do alergologów/pulmonologów.

Mic

Bardzo fajna firma, dobra atmosfera, bonusy 10k za realizacje planu i podstawa ok 4 netto, auta bez gps.

Iwona

@Zainteresowany - jak rozumiem zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Chiesi Polska. Czy możemy liczyć na krótką relacje z odczuć związanych z przebiegiem rekrutacji? Czy ktoś z pracowników tej firmy chciałby się podzielić swoimi doświadczeniami? To bardzo pomoże wszystkim zaglądającym tutaj na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Chiesi Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Chiesi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chiesi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Chiesi Polska Sp. z o.o.