HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.

Opinie o HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.

Elizka Nowy wpis

Dzień dobry. W ogłoszeniu dla spedytora jest napisane teraz wprost, że wynagrodzenie dostosowane ma być do zakresu obowiązków. wskazują przy tym na widełki od 7 000 do 12 000 zł. czy może ktoś je omówić jakoś szerzej? Na jakiej zasadzie można zarabiać te 12 000 zł?

Jest teraz dostępna oferta dla spedytora / asystenta, widełki jasno zostały podane jako przedział 4,3 – 6 tys. ten dolny próg jest dla osoby bez doświadczenia pewnie? Ciekaw jestem po jakim czasie zdarza się już jakiś awans, polecacie próbować?

Iwona

Czy w firmie są wypłacane premie świąteczne ??

Lala

@Bruno, hej jestem pracownikiem firmy Hit transport. Powiedz, w jakim oddziale takie premie świąteczne niby są wypłacane? @Iwona, masz podstawę plus wypracowana premie za wynik. Jeśli pytasz o bony świąteczne doliczane dodatkowo do pensji, to niestety nie.

Dora Nowy wpis
@Lala

Hej, o jakich wysokościach tej premii była mowa? chyba coś uciekło z wątku a teraz nie wiem czy te kwoty mogły być zawyżone lub wręcz przeciwnie, zbyt niskie? Premia jest wypracowana, na jakich konkretnie zasadach? To jakiś %?

Angelo

Jako pracownik, jako kierowca mogę jedynie potwierdzić to, że HIT jest wypłacalnym pracodawcą. Opinie, że nie płacą, że urywają z wypłat nie są prawdziwe. W firmie i jej filiach pracuje duuużo kierowców i pewnie każdy z nich potwierdzi wypłacalność.

@Angelo

Ja rozumiem, że ktoś może nie być zadowolony z pracy i napisać pracodawcy negatywa. Ale co tu się dzieje to widać gołym okiem, że negatywne opinie są kupione. Niestety, to stary sposób na to jak podkopać dobre imię pracodawcy/firmy.

Justyna Nowy wpis

Które w końcu? Potwierdzasz, że płatności są zawsze na czas czy jednak jakiś alternatywny scenariusz? Ja bym wolała ten pierwszy, bo mój partner chciał tutaj za kolko aplikować, ale po przeczytaniu opinii sama już nie wiem. Od kiedy one zaczęły się tak właściwie pojawiać? Co może być powodem?

Spedytor

Poziom rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Od razu po przywitaniu dostałam komentarz na temat wyglądu. Pytania chamskie, niektóre dotyczące życia prywatnego. Gdy odpowiedź nie była zadowalająca słyszałam głupie podteksty, wyśmiewanie. W trakcie rozmowy podziękowałam i chciałam wyjść, mimo to byłam zachęcana "żeby się nie poddawać". Pytania branżowe łatwe, ale poziom rozmowy beznadziejny. Najbardziej żenująca rozmowa o pracę. Rozmowa zakończyła się tym, że "rekruter" rzucił moje dokumenty i kazał znikać z jego oczu. Nie polecam nikomu.

Czym zajmuje się firma (gdzie jest siedziba, oddziały, itp.)? Dlaczego tu chcesz pracować ? Co wyróżnia firmę spośród innych ? Jakie towary najczęściej przewozi się z danych krajów?

Człowiek

Czyli po ostatniej opinii można sugerować, że aktualni kierowcy potwierdzają wypłacalność? A co ze spedytorami? Wiem, że oferta jakiś czas temu na necie wisiała, trochę mi się na nią spóźniło, ale i tak będzie dopiero od kolejnego roku czegoś szukać. czy przyjęcia będą wtedy przewidywane? Opiszecie przy okazji zarobki na dziale? Jakie teraz są?

@Człowiek

Tak, firma JEST wypłacalna. Skoro są przyjęcia, to są zamówienia. Poza tym wcześniej też byli wypłacalni. Pracuję trzeci rok i zawsze mam wypłatę na czas.

@Bruno

A jeździsz czy za biurkiem siedzisz? Zastanawiam się zawsze gdy widzę, że ktoś ma już taki staż pracy za sobą czy może przy tym liczyć na jakiś dodatkowy przywilej lub właśnie podwyżkę?

Bruno

Jeżdżę cały ten czas :) W ciągu całego okresu mojego zatrudnienia 2x miałem podnoszoną stawkę.

@Bruno

Cześć. :) czy ta podwyżka była ze względu tylko i wyłącznie na prace własna czy może tez inne czynniki się na to złożyły? Są może tez takie okresowe? I pewnie trzeba rok przepracować by na cokolwiek liczyć?

Lechu

Praca jako spedytor w HIT Transport to nieustające wyzwanie i okazja do rozwoju zawodowego. Firma zapewnia dostęp do najnowszych narzędzi i technologii, co ułatwia zarządzanie złożonymi procesami logistycznymi. Podoba mi się także otwarty i innowacyjny klimat w firmie, który sprzyja dzieleniu się pomysłami i ciągłemu doskonaleniu naszych usług. W HIT Transport każdy dzień to nowa lekcja i możliwość dostarczenia naszym klientom najlepszych rozwiązań logistycznych.

Mirek
@Lechu

Mógłbyś powiedzieć coś więcej, o to tych najnowszych narzędziach i technologii? Na czym polega otwarty i innowacyjny klimat w firmie?

Koerowca

Niestety firma tnie wynagrodzenia na max miesiąc pracy (3tygodnie) za granicą 7,500 zero diet, żadnych dodatków za załadunek czy rozładunek miało być minimum 9tys a tu takie rozczarowanie, 3 miesiące człowiek jak zwierzę zasowa licząc na dobre zarobki a tu że to nie tak że za wolno no ludzie ja mam limit pracy to nie busik że pofrune, 14h non stop, odradzam wszystkim zainteresowanym co innego na umowie co innego w regulaminie a płacą co łaska

DYSPOZYTOR
@Koerowca

Kierowca nie był w trasie trzy tygodnie, miał 1 tydzień urlopu, zjeżdżał co tydzień, diet nie ma już od początku roku 2022, więc ma Pan sporą niewiedzę. A rozmowa była taka, że minimum 9 ma być ale za cały miesiąc pracy, a nie ¾ miesiąca. Nie wspomnę o umiejętnościach kierowcy, którego musieliśmy przeszkolić, bo to jego pierwsza praca na C+E, po przeszkoleniu nie umie jeździć i wjeżdża do jeziora, bo tak mu nawigacja pokazała, nie wspomnę o odprawach w CH, gdzie zostawiał dokumenty w nie wskazanym miejscu przez co nadrabiał 200 km, brakiem umiejętności i niewiedzą narażał firmę na straty. Przy czym firma wiedząc, że się uczy nigdy nie obciążyła go za popełniane jego błędy. Warunkiem zatrudnienia była komunikacja po Polsku, kierowca twierdził, że wszystko rozumie, ale w trakcie współpracy okazało się, że umie tylko mówić po Ukraińsku. Też nie polecamy tego kierowcy żadnemu pracodawcy.

dyspozytor Hit
@Koerowca

14 h chyba stania i nabijania km bez sensu , z tego co pamiętam Ty więcej stałeś niż jeździłeś. . Najlepiej pieniądze za darmo brać, idź do innej firmy to dopiero zobaczysz jak się ciężko pracuje .

Łucja
@Koerowca

A jaką umowę się podpisuje? Nie ma tam podanej stawki że potem było zdziwienie przy wypłacie?

serio? to jest hit!
@DYSPOZYTOR

Co ty chłopie bredzisz? Warunkiem pracy była komunikacja po polsku? Zatrudniacie osobę, która mówi po ukraińsku i nie zauważyliście ,że nie mówi po polsku? Jak Wam pokazał ,ze umie mówić po polsku? Kiwnął głową? I Wy uwierzyliście? xD śmiać mi się chce. Jak gość nie mówi po polsku a taki jest wymóg to go nie zatrudniacie - proste. To właśnie pokazuje kim WY jesteście, jaką kadrą pracowniczą, z jakimi kwalifikacjami i kto tam wgl u Was te rozmowy prowadzi xD kabaret i cyrk na kółkach, dosłownie :)

zamiskeryżu
@dyspozytor Hit

7500 zł za 3 tygodnie w trasie to dobra stawka? nie ośmieszajcie się

kocopoły
@DYSPOZYTOR

Przychodzi do Was gość bez doświadczenia, który nigdy nie przejeździł kilometra z towarem na C+E i Wy go sami w trasę puszczacie? To czego Wy oczekujecie? Żadnego przeszkolenia? Na placu? Cofania nawet pod (usunięte przez administratora) rampę? Nie wspomnę, że trzeba było puścić chłopa w podwójnej obsadzie na jakiś czas ale to już dla was abstrakcja ;) niby wszystkie warunki na umowie były przedstawione jak ktoś tam się wypowiedział wyżej ale jak chłop miał wiedzieć o co chodzi jak tylko rozumiał po ukraińsku. Ale jak to? Przecież wymogiem była komunikacja po polsku XD kto tą rozmowę prowadził? Osoba, która ma problem ze słuchem? Bo na pewno nie ktoś kto się do tego nadaje? Wy już serio każdego bierzecie do tej roboty? I jeżeli chodzi o spedytorów i kierowców? Hit to kabaret, powodzenia.

order
@dyspozytor Hit

stał bo taki z Ciebie dobry spedytor, że mu zlecenia nie mogłeś znaleźć....

DRMM
@order

Stal bo mylił drogi i wszędzie był spóźniony. A Was jak jesteście tacy cwani to idźcie do pracy jako dyspozytor zobaczymy co zrobicie i jacy będziecie mądrzy

@DYSPOZYTOR

Niestety, najlepiej powiedzieć "ja nie panimaju". Odnoszę wrażenie, że od jakiegoś czasu jest to najlepszy wykręt od pracy naszych wschodnich sąsiadów. Nie tylko w transporcie, ale w fabrykach, wszędzie. Masakra!

Jakix
@Tomek

To prawda. Oni Tylko gdzie moja płatu? A że strat narobił to nieważne,nie chcę o nikim źle mówić,ale coraz częściej się słyszy że kierowcy z Ukrainy robią duże straty

driver
@Tomek

to idź za Ukraińców wsiądź za kółko i sam pokaż co potrafisz, gdyby nie oni to sam byś roboty nie miał za biurkiem w Hicie bo byś nie miał kogo i co prowadzić xD

oho
@Jakix

to ich nie zatrudniajcie pacany albo sami idźcie c + e robić i wypad, jak bierzecie gości co nigdy z naczepą nie jeździli tylko kamazem albo autobusem to czego wy oczekujecie?

order1
@DRMM

tak dla Twojej wiadomości jestem dyspozytorem już 6 lat i nie narzekam (chyba,ze to krótko według Ciebie bo Ty pewnie od dziaciaka w spedycji siedzisz), wiec przestań sie mazać i może zmień branże. chyba widzicie kogo zatrudniacie nie? to po co teraz żale wylewacie, rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzacie mailowo? czego oczekujesz od gościa, który pierwszy raz wsiada na c+e i jedzie w trase? no słucham. nie pomyślałem żeby wsadzić gościa w podwójną obsadę na przyuczenie? chyba ze gdzies pracował, to czemu nie zadzwoniłes do poprzedniego pracodawcy? czemu Polacy u Was nie jeżdżą,że sięgacie po Ukraińców? powiem wam, bo szukacie jak najtaniej ;) najlepiej jak najtaniej i jak najlepiej - to wasze motto?

No
@driver

No normalnie zaraz zamkną firmę bo jeden Ukrainiec nie daje rady tylko że w HIT na 60 aut jest tylko około 10 Ukraińców i to na zmiany

Ilona
@Koerowca

Ile tam już pracujesz? Te 9000 to na rękę miało być? Z czego wynikają te różnice między podanymi na początku kwotami a tym co wyszło potem?

Klaudiusz
@order1

Twoja odpowiedź jest kompletnie pozbawiona sensu. Serio piszcie tutaj swoje zale. Porażka

Kierowca
@Koerowca

Opinia prawdziwa. Jeżdżę w Hit. Jezdzilem pod Wroclawiem później pod Szczecinem i złego słowa nie powiem. Robota dobrze zaplanowana, zjazdy planowe, a że trzeba się narobić to prawda. Nigdzie nikt za darmo nie placi

Alicja
@zamiskeryżu

Weź popracuj w budżetówce za 3000 netto za pełny miesiąc pracy, to docenisz zarobki w Hicie!

Adela
@Alicja

Zarobki się doceni? Tylko widzisz ta kwota wyżej to dla kogo jest? dla kierowcy chyba? A co z biurem? Jakie w nim są stawki? Potrzebuje jasności bo może bym spróbowała o ile by teraz ludzi do niego wpuszczali, ofert właśnie nie widzę niestety

Czy urlop w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Meredick

Oczywiście, że jest. Jakby dawali bezpłatne urlopy, to chyba nikt by tam nie pracował :D

A jakoś szerzej byś uzasadnił tak dla jasności? niedawno odszedłeś? Czemu? nie warto w razie czego poczekać na nowy rok? Czy co roku wtedy pojawiają się jakieś podwyżki lub inna poprawa warunków pracy? jest w ogóle cos do poprawy? Nie widziałam by specjalnie kogoś teraz szukali

Konrad

Szukają kierowców, dlatego nie pisz, że "nie widziałaś by specjalnie kogoś teraz szukali". Nie wprowadzaj niepotrzebnie ludzi w błąd.

Tadeusz

Jaka jest praca kierowcy każdy wie. Za pełny miesiąc wpada 10tys. Wiadomo godziny trzeba wyjeździć, bo za stanie nie zapłacą. W porównaniu do innych firm transportowych na start świeżak dostaje średnio 25% więcej na rękę niż w innych firmach transportowych. Mam znajomych w innych firmach co cały miesiąc jeżdżą za 6000 na rękę i mimo wszystko pilnują sobie pracy!

@Tadeusz

Jako świeżaka określasz osobę nową w firmie czy taką bez doświadczenia? Bo ja doświadczenia jako kierowca jeszcze nie mam, ale rozglądam się właśnie za pracą, która mnie nie zrazi do tego zawodu. Tutaj bez doświadczenia w ogóle wezmą pod uwagę? W jaki sposób przyuczaja do zawodu ?

Tadeusz

Miałem na myśli raczej nowoprzyjętych pracowników. Na wstępie KAŻDY ma szkolenie, tak wiec wdrożysz się szybciej niż myślisz.

Heniek

Cenię HIT Transport za ich elastyczność w działaniu. Bez względu na to, czy potrzebuję transportu drobnicowego czy całopojazdowego, zawsze mogę na nich polegać.

Głuch

W mojej firmie priorytetem jest szybkość dostaw. HIT Transport nie tylko zapewnił terminowość, ale i świetną komunikację na każdym etapie realizacji zlecenia. Bez względu na to, czy przesyłka miała trafić do Poznania czy Szczecina, zawsze mogłem liczyć na jasne i konkretne informacje.

TurPol

W mojej firmie produkcyjnej często musimy przewozić niebezpieczne materiały ADR. Zawsze korzystamy z usług HIT Transport, ponieważ mają odpowiednie licencje i doświadczenie. Zawsze czujemy się bezpiecznie, wiedząc, że nasze towary są w dobrych rękach.

Borman

Powiem tak. Głównym czynnikiem przy wyborze pracy w Firmie HiT były właśnie te złe, negatywne opinie. Tak paradoksalnie. Skoro jest tyle opinii negatywnych to wg mnie piszą je w większości osoby, które być może pracowały i być może nie mogą bądź nie chcą wrócić. Nie wiem, tak myślę. Przeglądałem oferty kilku firm i te opinie ukierunkowały mnie aby zadzwonić i porozmawiać. Jak do tej pory uważam to za bardzo dobry ruch. Robię co do mnie należy, nikt się w nic nie wtrąca, zero telefonów, spokój ,zero poganiania. Aha, kasa się zgadza na to co się umawialiśmy. Zdanie innych na to napisałem mam gdzieś więc nie trudzcie się w dogryzania. Mi praca tu odpowiada, atmosfera również. A co myślą malkontenci niezadowoleni z siebie i własnego życia a marnujacy czas w wypisywaniu tego czy owego mam w poszanowaniu. Nikt nie musi się ze mną zgadzać bo i to mam również w poszanowaniu. A i jeszcze jedno. Pracować trzeba wszędzie, za sciemnianie nikt w tym kraju jeszcze nie płaci kierowcom. I na koniec. Obrażając Firmę obrażacie ludzi w niej pracujących, bo każda firmę tworza ludzie. Ja Was nie obrażam, więc nie obrażajcie mnie. Tak poprostu, po ludzku. Czesc.

Jaki jest okres rozliczeniowy w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dzień dobry, Okres rozliczeniowy w HIT Transport wynosi jeden miesiąc. Wynagrodzenie za okres rozliczeniowy wypłacane jest do 10 dnia każdego miesiąca, za miesiąc poprzedni.

Księgowa

Dzień dobry, chciałabym podzielić się moją opinią na temat pracy w firmie HIT. Pracowałam w jednym z oddziałów przez ponad 3 lata, niestety sytuacja życiowa zmusiła mnie do zmiany pracy. Prace w firmie wspominam bardzo dobrze, dużo śmiechu, firmowych imprez czy wyjazdów pozostawia miłe wspomnienia. Pomimo swoich wad uważam, że HIT jest wartą uwagi firmą i jak najbardziej można wiązać z nią swoją przyszłość, polecam pracę oraz pozdrawiam wszystkich pracowników.

Gaja
@Księgowa

Ja też bardzo dobrze wspominam pracę w hit transport. Atmosfera swietna, urlop nie ma problemu mówisz i masz ,kierownictwo spoko. Ludzie pracujący w hicie pomocni fajni przyjaźni.

Merytorycznie

Korzystaliśmy z usług HiT Transport przy kilku naszych projektach logistycznych i muszę przyznać, że byliśmy pozytywnie zaskoczeni ich profesjonalizmem i zaangażowaniem. Dzięki ich elastyczności udało nam się zrealizować nasze projekty zgodnie z planem i na czas. Zdecydowanie polecamy HiT Transport jako godnego zaufania partnera w dziedzinie logistyki.

Mateusz
@Merytorycznie

zgadzam się z opinią tego użytkownika

Spedytor

Nie do końca rozumiem fale hejtu jaka się tu pojawia, nie wiem czy to konkurencja czy niespełnieni zawodowo byli pracownicy. Pracuję tu już ponad rok i z zarzutów które często padają na tym forum jest nieprzyjemna atmosfera, wyzysk czy brak możliwości rozwoju. Osobiście nie zgodzę się z żadnym z tych zarzutów. Atmosfera jest jak najbardziej w porządku, dużo młodych ludzi ,brak mobbingu czy chamskiego zachowania. Pracy często towarzyszy stres , poprzez incydenty w zleceniu trudnych klientów lub presje narzuconą przez przełożonego, która moim zdaniem jest jak najbardziej normalna. Jeśli chodzi o wynagrodzenie w dużym stopniu wpływa na nie marża wypracowana przez cały miesiąc, więc "niskie płace" można w bardzo łatwy sposób wyjaśnić niską efektywnością pracownika. Pokazuje to też że jest się panem swojego losu, czym lepsze wyniki tym lepsza płaca oraz stanowisko. Wszyscy kierownicy czy dyrektorzy zaczynali od takiego samego szczebla, aby zajść dalej należy się wykazać i prezentować fajne wyniki. Zaczynałem pracę bez doświadczenia i zostałem bardzo dobrze przyjęty, miałem czas na rozwój zapoznanie się z zawodem i firmą. Na początku nikt nie oczekiwał ode mnie wyników co zmieniło się wraz z czasem co dla mnie jest również jak najbardziej oczywiste. Jeżeli pracownik(spedytor) po 2 czy 3 miesiącach w żaden sposób nie zarabia dla firmy nie widzę powodu przedłużenia wstępnej umowy. Podsumowując, moim zdaniem negatywne opinie pojawiające się na forum są bardzo przekoloryzowane i nijak mają się do rzeczywistości. Jeśli chcesz zacząć pracę w spedycji czy transporcie to Hit jest dobrym wyborem, ale przygotuj się na ciężki początek oraz dużą ilość wiedzy oraz systemów do zapoznania.

Katarzyna

Jakieś konkretne techniki na to mają, o których warto wiedzieć? Tu widzę w opinii, że bez doświadczenia można podobno zostać dobrze przyjętym. Tutaj według Ciebie występuje jedynie motywacja poprzez rywalizację czy coś jeszcze do dziś dorzucili?

Spedytor ZG
@Spedytor

Cześć. Jeśli uważasz, ze kierownikiem czy dyrektorem powinna zostać osoba która osiąga najlepsze wyniki, numery, marże (i tak faktycznie jest) to potwierdzasz tylko mój poprzedni wpis. Osoby zarządzające są powielane w tym samym schemacie. Marża nie jest równa umiejętnością zarządzania zasobami ludzkimi. Jeśli w innych firmach osoby zarządzające kończą przeróżne studia, szkolą się i edukują robią MBA i inwestują czas w szeroko pojęte zarządzanie(…) To właśnie to jest ich przewagą. Myśle, ze w Twojej wypowiedzi jest zawarty klucz, zostałeś przyjęty bez doświadczenia - wiec istnieje duża szansa, ze jeszcze poznasz miejsca w których faktycznie zobaczysz różnice :) Jednak cieszę się, że jesteś zadowolony ze swojej pracy i dobrze Ci się tam pracuje - trzymam kciuki, żeby było tak jak najdłużej :) Ps. To ze ktoś ma odmienne odczucie na temat pracy, nie znaczy ze nie spełnia się zawodowo. Po prostu spojrzał na środowisko pracy w którym się znajdował w inny sposób :) jeszcze raz życzę sukcesów w rozwoju zawodowym :)

Spedytor ZG

Praca w spedycji, to napewno nie praca w HIT transport. Beznadziejny onbording, brak relacji, brak wsparcia, chamskie zachowanie, wyklinanie i okropne odzywki ze strony „przełożonych”, żaden nie ma odpowiednich umiejętności do zarządzania zespołem i ludźmi, nie mówiąc już o jakichkolwiek wartościach. Sama firma nie wyznaje również żadnych pozytywnych wartości. Stawia na wyzysk, nie dając wiele w zamian. Beznadziejne zarobki, bez możliwości rozwoju… Duża dawka stresu. Brak nastawienia na wyniki czy targety. Po prostu ślepa praca, bez żadnej wizji i strategii… Po prostu stawiają Ci oczekiwania i na tym się kończy… W takich warunkach bardzo trudno osiągnąć sukces, zwłaszcza jak Twoi koledzy z biura zazdrośnie trzymają klientów z którymi nie prowadzą żadnej współpracy czy relacji. Firma nie potrafi wykorzystać potencjału pracownika, przełożony nie potrafi zorganizować we właściwy sposób miejsca pracy, obowiązków… Wszystko jest na niskim poziomie. Na najniższym jest szacunek do drugiego człowieka. Nikt mnie nie zwolnił. Po dłuższej współpracy z firmą, dając bardzo wiele od siebie pewnym było ze nic więcej się nie wydarzy. Konkurencja jest duża, przywitała mnie z otwartymi rękoma… moje wyniki dziś to kilkadziesiąt tysięcy euro. Moja wypłata jest 7x wyższa niż w HIT. Żałuje straconego czasu. Ty nie trać swojego, po za wyzyskiem niczego więcej nie otrzymasz. Ale będą grać w tej operze mydlanej i obiecywać złote góry… Nigdy nic się nie wydarzy :)

Nie polecam
@Spedytor ZG

Nie polecam pracy w tej firmie, pracowałem dwa lata. Teraz u konkurencji od roku i wreszcie spokoj. Kierownictwo o zgrozo! Ale najlepszy to dział windykacji co się człowiek not za nie swoje błędy naplacil. Jest dużo lepszych firm transportowych. Uważam że nie warto

Renti
@Nie polecam

Doładowanie, też pracowałem kilka dobrych lat , powiem jedno zmarnowany czas niska podstawa bo po co dawać podwyżki. Krzyki wyzwiska normalka. Kto może niech szuka pracy w lepszych firmach gdzie można i lepiej zarobić i mieć szacunek kierownictwa

Wrotki
@Spedytor ZG

Zastanawialem się czy tam nie aplikować, w spedycji 5 lat, baza klientów Ale po tym wpisie chyba konkurencyjni pod względem zarobków nie jest

NN
@Wrotki

Jest tyle firm spedycyjnych gdzie są dużo dużo lepsze warunki. Tutaj marna wyplata pomocy zero.Ja po 2 latach miałem dość, kiedy miałem ciężki okres pisałem magisterke, trochę spałem z wyników Pani kierowniczka zwolnila natychmiast i przejęła moich najlpeszych klientów. Nie polecam nikomu Wystawiam opinię negatywną

Marion

Jak wygląda praca spedytora na oddziale w Wolsztynie? Jak atmosfera? I czy trzeba mieć doświadczenie na podanym stanowisku?

mf
@Marion

najlepszy oddział dyrektorzy to już wgl

@mf

O, a czemu tam jest najlepszy? piszesz pod względem atmosfery czy może $$? dla mnie obydwa aspekty ważne ale ten drugi nieco bardziej chyba. jak pracę mają tam poukładaną i ile osób robi na dziale? każdy stacjonarnie jest?

Katarzyna

No dobrze, miałam prawo nie załapać, nie jestem w temacie jeszcze... To wobec tego, który oddział byście uznali za najlepszy i z jakiego powodu skoro nie ten wspomniany?

Zostaw merytoryczną opinię o HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. - Wolsztyn

• Jak się pracuje w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.