Opinie o Foxe Polska Anna Borowska w Garwolin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Foxe Polska Anna Borowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Foxe Polska Anna Borowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foxe Polska Anna Borowska w Garwolin

Adam Nowy wpis

Jakieś nowinki związane z tą firmą ?

Ja Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie stosunkowo długo, bodajże trzy lata, szefostwo na prawdę wspaniałe! Pensja jak wszędzie a o premie w wysokości 100 zł walka cały miesiąc. Miło wspominam ogólnie ten czas lecz polityka firmy jako ze jesteśmy w Polsce bardzo się zmieniła, co po części rozumiem. Jednak minusem był brak możliwości rozwoju w firmie. Polecam zachęcić pracowników do pomocy np. Do zaistnienia w mediach społecznościowych jeśli marka tak dobrych produktów chce zaistnieć. Pracownicy nie będą tylko siedzieć na krzesełku ale zawsze w wolnym czasie mogą wrzucić np fb fotkę ciekawego portfela, odpowiadać na komentarze klientów i zachęcać Do odwiedzania punktów sprzedaży w galeriach. Zaangażowanie pracowników może zdziałać cuda, a tak rotacja do tej pory spowodowana jest odliczaniem godzin do końca zmiany i oby coś się sprzedało ☹️

jurek Nowy wpis

Witam serdecznie podejście do pracy słabe krzesełko i fb w godzinach pracy , nic dziwnego że tylko 100 wpadnie premii . powodzenia

Kasia Nowy wpis

Pracowałam w firmie Foxe i mogę stanowczo potwierdzić że praca tam jest ok. Szef nie czepia się, godziny pracy można ułożyć pod siebie po dogadaniu się z koleżanką z którą się pracuje. niestety odeszłam bo znalazłam pracę biurową chociaż pracując tam miałam mniej stresu niż teraz. ogólnie polecam!!

kubi

Bardzo dobrze, ze mają szkolenia i też nie są tylko szkolenia dla osób nowo przyjętych ale właśnie takie grupowe doszkalające już potem również. Z nowych ofert to nic nie ma, ale ostatnio szukali u nich sprzedawców.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Foxe Polska Anna Borowska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Garwolin
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wsparcie Sprzedaży CCC Garwolin
CCC S.A.
logo firmy Lekarz Anestezjolog
Garwolin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R7
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Firma Foxe Polska, od razu przykuła moją uwagę. Dużo osób z mojej rodziny, tam pracuje, mówią, że szef jest bardzo dobrym i wyrozumiałym człowiekiem. Zarobki też wysokie, nie wiem czemu wy ludzie krytykujecie tę firmę, może to wasi "rywale"? nie wiem. Ale każdemu serdecznie polecam pójście tam do pracy. :)

SSS

DZIWI mnie to , że cały czas kogoś szukają a ogłoszenie jest non stop .... czyli jakiś haczyk musi być ...ludzie tam długo nie popracują...

ONA

KAŻĄ PRACOWAĆ POZA KASĄ FISKALNĄ-FIRMA PŁACI ŚMIESZNE MANDATY DO US,ALE TO TY JESTEŚ SPISANA Z DOWODU OSOBISTEGO.ZYSK MA FIRMA.JEŚLI NIE CHCESZ TAK PRACOWAĆ TO PO TOBIE ,ZNAJDĄ INNĄ.ODRADZAM...MNIE JUŻ TAM NIE MA.

kasia
@ONA

Pracowalam w firmie Foxe, i bardzo mile wspominam ten czas. Niestety ze względów osobistych musialam odejślydvć ale gdy bedzie taka możliwość chętnie tam wrócę. Praca nie jest ciężka, z szefem zawsze można się dogadać nie czepia sie i ogólnie jest w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Foxe Polska Anna Borowska - Garwolin

Foxe Polska Anna Borowska
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kościuszki 49J
    08-400 Garwolin