Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

Ala

Wiecie coś o premii rocznej

motylek

W ogóle jest żenujące to co tutaj piszecie! !!! Chyba nie macie lepszych zajęć na codzień. W hebe pracuje się dobrze i zarobki są też ok.No ale cóż wymagania jak są to każdy by chciał złote góry. Zastanówcie się trochę zanim o kimś napiszecie bo kr M.Ch.jest osoba jedna z NAJBARDZIEJ kompetentnych !!!!! No ale jak się chce brać pieniądze za darmo i nie pracuje się tak jak powinno to każdy powie kr be firma be....nigdy nie pracowałam z taką osobą i tak pomocna, bynajmniej wszystko tłumaczy.zenada to co piszecie. ...

Justi

Ana każdy może pisać jaka faktycznie u niego jest sytuacja. Ana jeżeli u Ciebie jest ok to się raduj.Bo w wielu sklepach jest kicha i wszyscy to wiemy jak jest.!

Ana

Jaka biedronka? Grupa Jeronimo to nie tylko biedronka i hebe. Jesli to obozowisko to droga wolna MacDonald znowu się reklamuje, ze szuka pracowników powodzenia:-)

Doradca Klienta

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
edd

Smiesza mnie ludzie, ktorzy uwazaja, ze wiecznie Biedronka bedzie pracowac na Hebe. Haha Hebe nie zrabia na siebie, jak dlugo taka Biedronka bedzie dokladac haha

Justi

Właśnie jesteśmy tylko numerami. SAP ........ Co do wiadomości od Janeczki też mi się wydaje że podstawiona ,.:)

Kiki

Janina nie obraz się ale trochę pojechalas po bandzie. Jak dla mnie to jesteś podstawiona. Co Kobieta 66 letnia robi na stronie o pracodawcy Hebe ? Zapewne wiedzialas że taka istnieje :/ zonk i tyle.Hebe to obozowisko.!Masakra praca jak dla mnie strasznie stresująca i mają Cię za nic jesteś tylko numerem SAP ..........

Do Janeczki :-) czy ktoś Ci zapłacił za tą reklamę poduszeczek? I ciekawe skąd masz takie info że w hebe wszyscy zadowoleni..... Pozdrawiam

Mini

Ciekawe jakie obroty robili w Sosnowcu skoro ich zamknęli...porażka

Lalka

Ja na pierwsze szkolenie wyjazdowe pojechałam po prawie dwóch miesiącach pracy i z tego co wiem od koleżanek to one podobnie

ikk

tez czekamy ale jak zwykle nikt nic nie wie

hej. czy któraś z was się orientuje czy będą w tym roku nagrody noworoczne dla hebe ? czy nic z tego ?

ghji

Nie trzeba byc geniuszem, zeby zauwazyc, ze Hebe nie jest rentowe. Nie zarabia na siebie, robiac coraz wieksze dlugi. To tylko kwestia czasu

xxx

ja to w ogole mysle, ze na hebe islamisci zrobia zamach haha :D dajcie, ze spokoj z tymi swoimi fantazjami

mini

* Przebudowy

Janeczka
@mini

Witam.Nikt nie przejmie ,bo właścicielem jest Jeronimo,ten Pan ma również BIEDRONKĘ.BIEDRONKA CORAZ LEPIEJ PROSPERUJE,ICH CENY I JAKOŚĆ TOWARÓW ,PRZEBIJAJA WSZYSTKIE MARKETY.REŻIMY SANITARNE ,ZAKŁADÓW PRODUKUJĄCYCH DLA BIEDRONKI,SĄ BARDZO WYSOKIE,TOWARY MAJA A RÓŻNYCH KRAJÓW.OSTANIO ,KUPIŁAM ŚLICZNE PODUSZKI NA KRZESŁA DO KUCHNI I NA DZIAŁKĘ,PRZEPIĘKNE KOLORY,WYKONANIE ELEGANCKIE,ZA JEDYNE 8 ZŁ.PL,WYPRODUKOWANE W INDIACH.JASNOŻÓŁTY KOLOR,WIOSENNY ,MOŻNA PRAĆ W PRALCE.CZĘSTO KUPUJĘ TAKIE ARTYKUŁY,PONIEWAŻ MAM 5 MAŁYCH WNUCZKÓW W WIEKU 6,5 -1,5,A ONI LUBIĄ "HASAĆ" PO TRAWIE I LEŻEĆ NA TRAWIE ,NA ŁADNYCH PODUSZKACH,KTÓRE MOŻNA PRAĆ W PRALCE. MIAŁAM OKAZJĘ ODWIEDZIĆ DROGERIĘ HEBE ,W BIAŁYMSTOKU ,PRZY UL.LIPOWEJ.MIAŁAM ODWIEDZIĆ ROSSMANNA,JAKIEZ BYŁO DLA MNIE ZASKOCZENIE,JAK OBOK ZOBACZYŁAM ,WESOŁY,JASNORÓŻOWY SKLEP O NAZWIE HEBE.JUŻ SAM WYGLĄD ZAPRASZAŁ.A POTEM CUDO,OBSŁUGA,TOWAR,WSZYSTKO SUPER.JA "STARA BABA",CHWILOWO NIESPRAWNA FIZYCZNIE I ROZMAWIAJĄCA ,JAK ŻABA/PO OPERACJI TCHAWICY/.ZOSTAŁAM OTOCZONA WIANUSZKIEM,CUDNEJ,INTELIGENTNEJ ,URODZIWEJ MŁODZIEŻY,W TYM JEDEN PRZYSTOJNY MŁODZIENIEC,I TO BYŁ TAKI "CUD",ŻE WIEDZIAŁAM ,ŻE JESTEM"KUPIONA".I TAK JUŻ ZOSTAŁĄ=AM ,ZE WSPANIAŁYMI MŁODYMI LUDZMITO MIĘDZY INNYMI ,DLA NICH TO ZAWDZIĘCZAM.I TYLKO TAM ODWIEDZAM HEBE,ZADKO NARAZIE ,BO ZDROWIE NIE POZWALA,.ALE NIEDŁUGO ,ZROBIĘ IM NIESPODZIANKĘ,ZANIOSĘ "MORDOKLEJEK",NAPEWNO LUBIĄ,JA MAM 66 LAT,ALE NADAL SĄ DLA MNIE NAJLEPSZYMI CUKIERKAMI,I TO Z BIEDRONKI ,KTÓRĄ MAM BLISKO SWEGO DOMU.U MNIE NA OSIEDLU MÓWIĄ "BIEDRONKA NASZA ŻYWICIELKA"I NIECH TAK ZOSTANIE.NA POCZĄTKU,TYLKO OGLĄDAŁAM TOWARY ,ALE JUŻ TYLKO KUPUJĘ.POZDRAWIAM PANA JERONIM0.NAWIASEM MÓWIĄC ,WINA PRZEBIJAJĄ WSZYSTKIE INNE SKLEPY.TAK TRZYMAĆ.A PANIE ,KTÓRE TAM PRACUJĄ ,SĄ PRZEUROCZE,ZADOWOLONE Z ZAROBKÓW ,AKCJI CHarytatywnych DYREKCJI,Z WCZASÓW ITP. JEDYNY MANKAMENT,TO BRAK WYOBRAŻNI I NIEJEDNKROTNIE KULTURY OSOBISTEJ KLIENTÓW.JA ,ZAWSZE UKŁADAM KSIĄŻKI,PONIEWAŻ UPUJĘ ICH BARDzO DUŻO ,W TM ROKU,SOBIE I WNUKOM ,KUPIŁAM OKOŁO 70 RÓŻNYCH ,NIEWYOBRAŻALNIE PIĘKNIE WYDANYCH, O RÓŻNEJ TEMATYCE KSIĄŻEK.OSTATNIO ZA CENĘ 7,99 ,KUPIŁAM 23 KSIĄŻKI,DLA SIEBIE I WNUKOM,KTÓRZY ,JAK JA KOCHAJA KSIĄŻKI.ŚMIESZNA SPRAWA,WSZYSCY KLIENCI PYTALI,DLACZEGO JA TAK DUŻO KSIĄŻEK KUPIŁAM,ODPOWIEDZIAŁAM,ŻE CZYTAM ,POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ NORMALNYCH KLIENTÓW.KLIENCI-SZANUJCCIE PERSONEL,TAK ,JAKBY WASZA CÓRKA ,TAM PRACOWAŁA.JANINA BAGIŃSKA,OPTYMIZMAU NA WIOSNĘ ,RZEDE WSZYSTKIM MŁODZIEŻY,KTÓRA DOPIERO WCHODZI W ŻYCIE.

Mini

Podobno ma przejąć hebe rossman:-) jejku i widzicie każdy może tu głupotę napisać . Najpierw zrobią przebudów wolnostojących a potem je zamkną...co za bzdury:-)

do ola

W końcu

ola

podobno beda zamykac wszystkie wolnostojace hebe. stawiaja na galerie.

edddo

Dziewczyny uciekajcie z tego miejsca. To kolos na drewnianych nogach. Zle sie dzieje w tej firmie, maja ogromne dlugi, niezaplacone faktury. Zastanaijace powinno byc zamkniecie drogerii w Sosnowcu i Zabrzu. Hebe sie sypiie.

matylda

Hej. Mam pytanie. Oreintuje się tu ktoś w sprawie jakiś szkoleń wyjazdowych? Czy takie się odbywają czy przed rozpoczęciem pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 414.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 335, z czego 22 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 158 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe