Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

Potulna

Naprawdę ostrzegam przed wysyłaniem cv do tej cudownej firmy, jeżeli chcesz codziennie być obserwowana, czuć się jak (usunięte przez administratora) obgadywana przez kierowniczkę i robić za trzy osoby najgorsze doświadczenie życiowe to praca tam nikomu nie polecam

ii

Hebe jest firmą, która (usunięte przez administratora)i zastrasza swoich pracowniku. Proszę nie pracujcie tam, jeśli chcecie mieć zdrowie psychiczne.

Lelek

Tragedia na każdym kroku. Pensja najniższa a obowiązków tyle ze przychodzisz do oracy i nie wiesz czego się złapać. Siedzisz w biurze ogarniasz biurowe, wszytsko kusi się zgadzać na sali sprzedaży dokładasz wykładasz, fiszki, ceny i inne (usunięte przez administratora) i nie zapomnij w międzyczasie sprzedawać reko i innych z czego jesteś rozliczana. Najlepiej jakbyś biegała i konsultowala w tym czasie z uśmiechem na twarzy. Dziewczyny przestraszone jakby od tego zależała przyszłość naszej planety. Procedury, standardy etc a to zwykła drogeria. Brak ochrony wielkie straty,kradzieże nagminne. Patrz czy czasem gowniara nie kradnie czegoś za 10 zł. Na początku zacznij dzień od grzebania w śmieciach bo przecież możesz wynieść coś za grosika przysłowiowego a testerami perfumami które giną nagminnie nikt się nie zajmuje. Nie polecam Atmosfera strachu, (usunięte przez administratora). Nie da się odrobić . Do tego zero wyrozumiałości od str współpracowników

@EKS

Jako długoterminowy pracownik który miał do czynienia z niejedna KS i KR mam wrażenie,że firma ma bardzo niepoprawna,starodawna drogę biznesowa. Na siłę wpajają unowocześnienie gdy są bardzo daleko w tle. Liczą się wyniki które nie są w żaden sposób odzwierciedleniem pracy i prawdy. Rób na siłę. Polecam zapoznać się z polityką firm takich jak Google oraz zacząć od szkoleń ale samej góry bo należy przewartościować system. Na KS trafiłam świetna ale chyba zbyt nowoczesna i otwarta oraz inteligenta,bo u góry coś nie pasuje, no bo mądrzejszym od góry nie wolno być.

Po wysłaniu CV bierze się udział w grze testowej online, która rzekomo sprawdza kompetencje na dane stanowisko pracy. Po 4 dniach odpowiedź zwrotna - mi odpisali coś w stylu, że decyzja nie była łatwa, ale ze względu na to iż jest dużo kandydatów i brak doświadczenia jako sprzedawca (chociaż mam doświadczenie w obsłudze klienta) nie zostaję zakwalifikowana do kolejnego etapu. Jak na tak dużą firmę trochę słabe wytłumaczenie...

15 pytań, czas odpowiedzi 20 minut; scenki sytuacyjne związane z pracą na danym stanowisko

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Analajs

Nie polecam pracy w łódzkich Hebe!!! O ile z rejonową ma się styczność jako konsultant i jest mile dzień dobry i cześć,o tyle praca z kierownictwem woła o pomstę do nieba. Na mojej byłej placówce w centrum,straszna rotacja. Może dwie osoby z długim stażem zostały. Bo zwyczajnie lubią kontakt z klientem. Kierowniczka z pozjadanymi wszystkimi rodzinami, Bóg. Zawsze odwraca kota ogonem,byleby wyszła na najmądrzejszą.I nigdy nie rozumie,co do niej mówisz plus mówi to bez ogródek przy kliencie, udowadniając przy tym jak jesteś nikim. Tak się nie da. Uciekajcie.

Hej. Mam pytanie. Czy jak złoże wypowiedzenie to będzie przysługiwał mi Benefit w listopadzie, jeżeli np okres wypowiedzenia konczy sie na koniec grudnia bądź stycznia.

aleksandra
@Anonim

Tak dostaniesz benefit, ale musisz je wykorzystać do końca umowy, bo później Ci to zablokują . sama tak miałam :)

Och serio

Może ktoś by się w końcu zainteresował tym, co się dzieje w salonie w Starachowicach i ciągłą rotacją. Podpowiem: ma to związek z kierowniczką

A.

Hebe Żory. Ostatnio często widze ogłoszenie o prace. Ktoś coś może powiedzieć?

Paula
@A.

Wyślij CV, zaproszą Cię na rozmowę i się dowiesz. Tutaj dowiesz się tylko tego jak rzekomo firma jest beznadziejna a ludzie pracujący to lizusy itp a kierownik nic nie robi. Lepiej dowiedzieć się na miejscu. Każdy sklep jest inny, ma inne wymagania. Każdy sklep ma swojego klienta, lepszego gorszego.

Aleksandra
@Paula

Prawda każdy sklep ma innego kierownika sklepu i rejonu, inny zespół dzięki temu praca może być lepsza bądź gorsza. Ale wydaje mi się, że te złe komentarze nie biorą się z niczego … sama niestety nie wypowiem się dobrze na temat tej firmy …. A liczne ogłoszenia same świadczą o tym, że ta firma źle traktuje swoich pracowników.

Odpowiedź
@A.

To o czymś świadczy. Jeśli ciągle lub często jest ogłoszenie, tz. że nie dzieje się dobrze, w sklepie do którego jest rekrutacja a co zatem idzie i w firmie. Tak to już jest, kiedy kierownicy zarabiają ponad 6000 brutto i ciągle narzekają że winni są konsultanci zamiast wziąć się do pracy. Było by pewnie lepiej gdyby przyjrzeć się pracy Reginonalnych i rozliczyć " malowanie trawy na zielono" przed AUDYTEM LUB KONTROLĄ KIEROWNIKA OKRĘGU.

@Odpowiedź

6000 tys??? Gdzie są takie zarobki? Bo napewno nie na Śląsku ????????????

Odpowiedź II
@Monika

Tak, ponad 6000 brutto to standard dla kierownika.

Aaaaa98
@A.

Osobiście nie polecam, zależy gdzie trafisz i na kogo… U mnie kierownicza fajna babka ale zastępca dramat, gnębi mnie od 1,5 roku kiedy tam pracuje… Nigdy nie polecę pracy w hebe nikomu, jestem ma środkach uspokajających…

Ola

Cześć, jak będzie wyglądało wynagrodzenie osób tyou ekspert czy kierownik, kiedy najniższa krajowa idzie do góry? W tym momencie różnica miedzy K a EKS to 230 zl brutto... A zara dogoni pensje zastępców.

Wolna
@Ola

To ile zarabia kierownik 4500 brutto? Chyba niemożliwe.

Zainteresowana
@Wolna

W styczniu konsultant będzie zarabiał więcej niż ekspert, jeżeli ktoś ma stażowe to różnica jest jeszcze wieksza. Więc różnica między zk a konsultantem też się zmniejsza. Jak to będzie dalej?

Kierownik
@Ola

Między mną, a expertem w wynagrodzeniu na umowie jest różnica 1950 zł Skąd wzięłaś kwotę 250zl?

@Kierownik

Chyba miala na mysli roznica miedzy K a EKS czyli k-konsultant (nie kierownik) i eks- ekspert.

Czy ktoś wie od kiedy mi przysługuje urlop wypoczynkowy, bo moja kierowniczka uważa że po trzech miesiącach nadal mi się nie należy. A i czy wypowiedzenie liczy się tutaj od 1 bo mam ochotę się zwolnić

Po 3 miesiącach pracy wypracowałaś już "jakis" urlop okolo 7 dni, więc niech Ci nie wciska głupot, wypowiedzenie z reguły daje się w ostatni pt miesiąca żeby biegło od 1go nowego miesiąca. Jeżeli pracujesz 3 miesiące to masz 2 tyg wypowiedzenia.

Zależy czy to jest pierwsza praca czy kolejna. Jeśli pierwsza to za każdy przepracowany miesiąc należy się 1,6 dnia urlopu ( niecałe 2 dni) dodatkowo trzeba pamiętać o 4 dniach UŻ, które można wziąć w nagłych przypadkach. Więc jeśli tak to wygląda u Ciebie, to raczej nie masz co liczyć na urlop. Zawsze możesz poprosić kierownika, żeby pokazał Ci w OHR ile faktycznie masz urlopu.

@aga

A moje pytanie jest odnośnie przeniesienia pracownika z Biedronki do Hebe, czy ktoś wie, jak to wygląda? W biedronce mija mi w tym roku 10 lat,ale co, jeśli w międzyczasie przeniosę się do Hebe? Czy staż pracy jest naliczany od nowa,czy jednak wlicza się już przy umowie z Hebe?

@@aga

Wlicza się cały okres pracy dla JMP.

Katja

Byłam zatrudniona przez pewien czas na jednym ze sklepów na Opolszczyźnie. Nigdy wcześniej nie byłam w tak nieprofesjonalnym środowisku pracy, już nawet w Stokrotce lepiej traktowali pracowników. Nasza kierowniczka to osoba, która nigdy nie powinna być odpowiedzialna za innych pracowników i za pieniądze. Różnice na kasach są bardzo często, cały czas stoimy na swoich kasach, a później każe nam Oddawać te pieniądze mimo że różnica nie została nigdy znaleziona. Nigdy nikt na mnie krzyczał tak jak ona, na odprawach potrafi poniżać i wytykać innym pracownikom Wszystko: od wyglądu po złe wyniki. Nie polecam tej pracy. A jako konsumentka - sprawdzajcie daty produktów, my na półkach znajdujemy daty z 2022 roku.

Aktualny pracownik
@Katja

Nie masz na umowie odpowiedzialności pieniężnej za braki w kasie. To co robin kierowniczka to nielegalne, zgłoście to albo się zbuntujcie do cholery nie dawajcie się tak traktować. To nie (usunięte przez administratora) a drogeria

Hshsj

Jak otrzymać świadectwo pracy?

aleksandra
@Hshsj

przysyłają po ustaniu zatrudnienia w ciągu 2 tygodni. a jak nie to dzwonić na kadry.

Alicja
@aleksandra

Dziewczyny , świadectwo pracy powinnyście otrzymac NIEZWŁOCZNIE a jeśli nie ma takiej możliwości tak jak w tej firmie bo wystawiają je w biurze w Poznaniu to wówczas firma ma na to do 7 dni. Tak więc pilnujcie swoich spraw, bo za niedotrzymanie terminu firmie grozi do 30 tys kary.

Zainteresowana

Ci sądzicie o pracy w Częstochowie widzę że pojawiło się ogłoszenie i tak się zastanawiam

@Zainteresowana

Praca w Częstochowie to chyba jak wszędzie a więc nie masz życia prywatnego bo zmiany są różne środki nocki drugie , obowiązków jest bardzo dużo uważam że za dużo jak na takie wynagrodzenie osób jest za mało a plan musi być wykonany więc czasem nawet nie masz jak iść na przerwę a i oczywiście musisz pracować w niedzielę bo na Częstochowie wszystkie są pracujące soboty po 10 h i niedzielę po 8. O dobrym wynagrodzeniu zapomnij bo premia ma tyle obwarowań że ciężko ją osiągnąć więc jest najniższa krajowa. Zastanów się czy chcesz tak pracować ja się zwolniłam bo serio za takie pieniądze nie warto się tak męczyć

Magda
@Zainteresowana

Dziewczyno daj sobie spokój tak jak dziewczyny piszą najniższą krajowa obowiązków pełno sprzątasz sklep myjesz półki szafy wszyko na twojej głowie do tego perfekcyjna obsługa klienta, bardzo dużo konkursów z których muszisz się wywiązywać inaczej na dywanik do kiero. Niedzielę pracujące nocki serio nie masz życia tylko praca i za takie pieniądze nie idź tam, lepiej do Lidla bo przynajmniej wiesz za co pracujesz. Tam jest wyzysk nie polecam tego miejsca pracy. Jeśli byś była chora to nie możliwe nawet z jedną nogą muszisz przyjść. Szukaj czegoś innego.

Ja widzę ogłoszenie na Częstochowę po raz pierwszy od dłuższego czasu dlatego też jestem ciekawa. Pracuje tam koleżanka i aż tak nie narzeka jak piszecie. Awanse są, choć praca dość ciężka, jednak fajna atmosfera co daje się odczuć jak wchodzi się do sklepu jako klient. Ale jeśli ktoś kto nie ma ochoty pracować w Hebe, Biedronce czy Lidlu będzie narzekać na wszystko. Nawet na jasne czy ciemne światło. Także może spróbuje mimo tej strasznej krytyki.

@Kasia

Właśnie nie ma rotacji dużej w Częstochowie. Połowa zespołu pracuje powyżej 3 a nawet 5 lat, więc o czymś to świadczy. Atmosfera jest spoko. KS pracuje od bardzo dawna. Wysyłaj cv i idź na rozmowę. Jak Ci się nie spodoba to zrezygnujesz. Proste.

Serio to chyba nie pracujesz w Hebe rotacja na Częstochowie co najmniej raz w miesiącu pewnie to napisał jakiś kierownik abo zastępca no nikt nie chce tam przyjść do prac.

Magda
@Kasia

Kasiu to ile tam pracujesz że tak zachwalasz ta pracę za 2700 . Niedzielę sprzątnie towar itp. Tak jest dobrze. Jak by było to by każdy tam został a nie kolejne ogłoszenie o pracę.

Taka rotacja? No patrz, pracuje tam 5 lat i ewidentnie chyba coś Ci się pomyliło. No ale zapewne niezadowolony Ktoś to wypisuje. Zacznij może spisywać daty ogłoszeń i udowodnij.

Gosia
@Ania

A to wy na rozmowach o pracę nie pytacie o warunki zatrudnienia, jak wyglądają zmiany itp? Jak nie pasują komuś zmiany które są na sklepie po po jaka cholerę przyjmujecie tą pracę? Tutaj widzę że same trole internetowe, byle by ponarzekać, komuś (usunięte przez administratora) obsmarować a księżniczki by na sklepach tylko chciały stać i pachnieć. W Biedronce, Lidlu, Rossmanie na nawet w sephorze też trzeba sprzątać ????

Gosia
@Gosia

Dodam tylko że potem przez takich ludzi, którzy popracują miesiąc są właśnie otwarte rekrutację, bo jednak te półki i podłogi się same nie myją, no ale tak w sklepach mamę tylko zwykłe mopy z viledy z brzydkim czerwonym wiadrem a nie samo sprzątające mopy i odkurzacze z Dysona, serio.

Pracownik były

Hebe raczej nie da się okreslić jako prace tylko jako cyrk! Po pierwsze to wypłaty w porównywaniu do wymagań, obowiązków, dni i godzin pracy to śmiech na sali. Obiecują w ogłoszeniu kokosy , złote góry , premie nie premie , szkolenia itp a tak na prawdę to guzik prawda , jedyne jakiego szkolenia się doczekać można to ewentualnie BHP po roku … dno i wodorosty Wieczne zmiany grafikowe, milion wersji grafikowych w miesiącu , zmiany bez twojej wiedzy tylko stwierdzanie już po fakcie . Życia prywatnego masz nie mieć bo Hebe przecież jest twoim życiem. Wynagrodzą ci to później rewelacyjną wypłatą w postaci najniższej krajowej , a ewentualnie jak sobie zasłużysz to dostaniesz zużyty tester kolorówki w nagrodę za wyniki … Lepiej opłaca się siedzieć w domu na zwolnieniu lekarskim niż przychodzić do pracy taka prawda . Nie ma sensu być uczciwym i rzetelnym bo i tak nikogo to nie interesuje. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem na prawdę Polecam komuś z góry przyjrzeć się co się wyprawia i dlaczego jest wiecznie taka rotacja na sklepach.

@Pracownik były

Niestety jest w tym wszystkim dużo prawdy. Pracy od groma, nigdy nie wiesz co Cie czeka. Wymagania na miarę mega firmy a nawet porządnych narzędzi do sprzątania nie mamy. Firmy takie jak Zara, SuperPharm mają odkurzacze, maszyny sprzątające a my na starych mapach. Masakra. A porządku wymagają jak w aptece. Grafik ciągle rozbity bo ludzie nie chcą pracować, są zmęczeni wymaganiami, targetami, dostawami z kosmosu. Zero szacunku do pracowników z dłuższym stażem. Premi nie widać od miesięcy bo budżety nie do zrealizowania. Robione to celowo. Pomimo że tajemniczy 100 %, Nps wysoki ale co z tego. Towar, planogramy, co chwilę zmiany cen, promocje. A marketing wymaga poprawy od lat. Ale skąd biuro ma o tym wiedzieć jak jest wizytacja to się maluje trawę na zielono. Firma niestety schodzi na psy pod każdym względem i to mega przykre. Odchodzą ludzie z wieloletnim stażem, bo ileż można. Ogarnijcie się, bo bez szacunku do konsultantów o osób zarzadzajach niebawem nie zrobicie nic. Nie pomogą nowe procesy, technologie itp. Przykre ale prawdziwe.

Hebe
@Pracownik były

Dni i godziny w pracy są zgodne z prawem pracy! Tego akurat się pilnuje, nikt nie pracuje więcej niż etat, chyba że masz na myśli, że pracujesz, workszosci długich zmian i weekendów, ale tak jest w handlu:/

Byly
@Hebe

Oczywiście że zgodne, bo z etatu na zlecenie itd. Malowanie trawy na zielono to podstawa. Zwłaszcza jak kierownik okręgu ma się pojawić. A, i raz do roku na udyt, potem niech się dzieje. Tabelki na zielono i wszystko pozornie gra.

@Hebe

To jedyna rzecz, której firma się trzyma, czyli godziny pracy. Żeby Broń Boże nie zapłacić za nadgodziny bądź też niedogodziny. (usunięte przez administratora)

@Marta

Znałam ta firmę od 11 lat i widzę jak się zmienia, jednak nie na lepsze. Życia rodzinnego zero, prywatnego także. Zrozumienie, szacunek zapomniany. Już liczą się TYLKO tabelki, słupki i cyferki. Starzy pracownicy bez jakiegokolwiek docenienia pomimo ogromnego angażu i mimo wszystko chęci do pracy. Przykro jak firma zmieniła się w totalny wyścig szczurów.

Małgorzata
@Marta

@Pracodawca tu wszystko jest prawdą. Zastanówcie się. Jestem osobą która otwierała wam sklep 3,5 roku temu ale niedawno odeszłam wraz z drugą rewelacyjną osobą z takim samym stażem pracy. Czy to przypadek ? Wątpię.

Do Zarządu Firma bardzo dobrze prosperuje generuje bardzo duże zyski produkcja nie jest w stanie wszystkiego wyprodukować więc zarabia a dla pracowników nie dzieję się praktycznie nic i żadnych dodatkowych środków. Inflacja wynosi 11% a od początku roku nie było żadnych podwyżek dużo osób już się zwolniło lub szukają sobie innej pracy inne firmy potrafią dać podwyżki i dzielić się zyskami z pracownikami brak premii kwartalnej która była obiecywana może Zarząd zrobi coś dla pracowników i da podwyżki oraz wprowadzi karty MultiSport które są tak powszechne i potrzebne dla pracowników.

Hebe

Przecież karty multisporta mamy, premia roczna była. Nie mówię że wynagrodzenia są adekwatne do obowiązków, bo faktycznie u nas mocno to kuleje, ale albo pracujemy w innych firmach, albo nie jest do informowana/ y

Motyl

Łódź -2900. Kto da więcej?

@Motyl

Poznań 2750

ciekawa

Co sądzicie o Pracy w Hebe w Warszawie ?

Eska

Czy ktoś mi może powiedzieć czy stażowe dla eksperta wypłacane jest zaraz po roku przepracowanym na tym stanowisku? Czy tak jak dla konsultantów 2 razy w roku? W rejonie oczywiście nikt nic nie wie ????

Ona

Hej, cały czas widzę ogłoszenia do pracy w Hebe, faktycznie jest tam taki przemiał pracowników? Praca jest aż tak zła że nie da się tam wytrzymać dłużej niż kilka tygodni?

@Ona

Tak, nie idzie tam wytrzymać. Tragedia, takiego zatrzęsienia zawistnych i wrednych kobiet nie znajdziesz raczej nigdzie. Odeszłam stamtąd po 3 miesiącach po tym jak usłyszałam od kiero, że miałabym prawo iść na zwolnienie jakbym leżała nieprzytomna z jedną nogą na tamtym świecie a nie jakieś ostre zapalenie oskrzeli.

Jagoda
@Ania

To prawda, po dwóch przepracowanych miesiącach poszłam na zwolnienie lekarskie, jak wróciłam zastępca kierownika zaczęła do mnie mocno przeklinać, oraz powiedziała że moje zwolnienie się nie liczy, bo nie byłam chora.. Tylko skąd wie? Mieszka ze mną? Po tych dwóch miesiącach złożyłam wypowiedzenie trójca święta kierownik, zastępca i ekspert nie mają szacunku do pracowników..

hebeebe
@Ona

Pracuję w hebe od 11 miesięcy (na szczęście zaraz koniec umowy). W tym czasie odeszło 7 osób. Przemiał jest ogromny. Zapewne wszystko zależy od miejsca i osób. Well, w moim hebe panuje (usunięte przez administratora), kolesiostwo, jest bardzo zła atmosfera. Praca w hebe=koneiczność pójścia na terapię.

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 415.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 336, z czego 22 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 159 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe