Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

Magda

Czy w hebe otrzymuje się tak zwany dodatek frekwencyjny? Za 100% obecności? ????

Lsls
@Magda

Oczywiście, ze nie. Nic ta firma nie daje dla pracowników

Snjdjd

Czy z waszych sklepach tez są uwagi na niezrobienie wyniku z przykasowki i grożenie dyscyplinarnym zwnolnieniem?

Hjebe
@Snjdjd

U nas nie. Ale grozenie jest takim czymś oraz wpisem do pamietnika za złe obsłużenie TK. A że źle wyniki jest piętnowanie na forum na odprawie

....
@Snjdjd

Boże tak czasami czytając te forum zastanawiam się czy aby na pewno pracuje w tej samej firmie;oo

Aa
@Snjdjd

Zwolnić dyscyplinarnie wcale nie jest takie łatwe to tylko gadanie osób o bardzo niskiej samoocenie i braku wiedzy

Snjdjd
@Aa

Czyli wyglada na to, ze trafiła mi się nienormalna kierowniczka. dwjemy z siebie wszytsko i się naprawdę staramy a za niezrobienie celu (np jak zrobimy 500 na 600) upomnienia... to nie nasza wina ze nie chcą kupować

Marzena

Cześć wszystkim czy jest tutaj ktoś kto przeniósł się z biedronki do Hebe jak tak to jak wyglądało przeniesienie? Co z umową i jak to wyglądało

Marina
@Marzena

Przyłączam się do pytania . Sama jestem ciekawa i zainteresowana przeniesieniem. Czy ktoś coś? Czy stawka, którą mam w B. Po 6 latach pracy Mogę uzyskać też w Hebe ?

miśka
@Marzena

hahaha ja się zastanawiam czy nie uciec i przenieść się do biedronki, a Wy chcecie przejść do Hebe :P

Juliana
@Marina

Hej nie wiem jakie macie stawki z biedronce ale w Hebe za każdy rok i za każda dostaną umowę masz tyle samo. Czyli osoba która w Hebe pracuje już np 6 lat zarabia tyle samo bądź mniej (podatek do 26 lat) niż osoba ktora jest świeżo przyjęta. Także staż pracy nie ma tutaj nic do znaczenia zaczynasz od zera a teraz Hebe daje najniższe krajowe wiec trzeba samemu odpowiedzieć sobie na to pytanie gdzie ma się lepiej ????

Aplikantka

Hej ile zarabia kierownik drogerii ? Lub zastępca? I jak wygląda to stanowisko od "kuchni" . Zastanawiam się czy złożyć aplikację...

Po wysłaniu CV bierze się udział w grze testowej online, która rzekomo sprawdza kompetencje na dane stanowisko pracy. Po 4 dniach odpowiedź zwrotna - mi odpisali coś w stylu, że decyzja nie była łatwa, ale ze względu na to iż jest dużo kandydatów i brak doświadczenia jako sprzedawca (chociaż mam doświadczenie w obsłudze klienta) nie zostaję zakwalifikowana do kolejnego etapu. Jak na tak dużą firmę trochę słabe wytłumaczenie...

15 pytań, czas odpowiedzi 20 minut; scenki sytuacyjne związane z pracą na danym stanowisko

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy w Hebe obowiązują jakieś uniformy?

Helo
@Monika

Tak. Dostaje się uniform od firmy. Spodnie ciemne buty również.

Helo
@Helo

Poprawka. Uniform dostajesz. A spodnie i buty masz mieć swoje w kolorze czarnym

Ssa
@Helo

Dostajesz jakieś pieniądze za buty i spodnie ale nie pamiętam ile na pasku z wypłaty jest napisane

XYZ

Na początku praca wydawała sie super, gdyby nie kierownictwo nie odeszłabym. Wymagania z kosmosu, robisz wszystko i zapieprzasz jak osioł, a kierownictwo siedzi sobie w biurze caly czas i wiecznie pretensje, wymagają od Ciebie rzeczy, które defacto powinienes wiedziec od nich, ale zaden nie raczy tego nauczyć. Obiecują, że będziesz pracować max 2 soboty w miesiącu, a w rzeczywistości jak masz jedna wolną to jest cud nad Wisłą, (usunięte przez administratora) akurat w moim wypadku ciagle zmiany popołudniowe i sporadycznie na rano. Nie doceniają wiedzy, jaka posiadasz na temat kosmetyków i ze komuś dobrze radzisz, najbardziej liczy sie to zeby sprzedać ten cały Shit, który jest na konkursach :)

Była
@XYZ

Już pomijam, że nikt nie oddaje kasy za załatwienie rzeczy. Idziesz po pracy w swoim wolnym czasie, bierzesz fakturę, a kierowniczka na koniec mówi, że zwrotu kasy nie dostaniesz, ale może ci kupić winko w ramach zwrotu. Przecież to jest żałosne.

Hania

Pracowałam w hebe dwa lata i zwolniłam się przez ludzi, którzy tam pracują. Kierowniczka jest zwolenniczka tworzenia grup pomiędzy pracownikami przez co atmosfera się popsuła. Takie „obozy” między sobą plotkują, donoszą na siebie. Osoba która dostała się na pozycje kierownika nie ma pojęcia o zarządzaniu zespołem i nie wie jak traktować ludzi z szacunkiem. Sama kierowniczka obgaduje pracowników i nigdy nie mówi prosto w twarz, gdy coś jest nie tak. Ilość towaru wysyłana na sklep jest wielkim żartem. Praca jest bardzo ciężka fizycznie a dzięki koleżankom tez psychicznie. Nie ma możliwości awansu ani podwyżki. Głównym celem osób zarządzających jest wyciągnięcie z pracowników jak najwiecej bez dawania podwyżki. Nie ma żadnych nagród, oprócz zepsutych testerów. Nie ma w tej pracy niczego co motywuje do działania. Wdrożenie nowych pracowników pozostawia wiele do życzenia, a przez to jest duża rotacja.

Ona
@Hania

Jakbym widziała swój sklep...

Miła
@Hania

I te śmieszne zeszyciki wdrożeniowe, które robią tylko za makulaturę. Spróbuj się tylko przyznać na szkoleniu ze standardów obsługi klienta, że go nie robiłaś to kierowniczka zabije ciebie wzrokiem. Pomijam już brak BHP. Szkolenie jedno, praca drugie, nawet kierownictwo chodzi po szafkach i mówi "udawaj, że tego nie widziałaś", a jak Ty zrobisz jakąś pierdołe źle to od razu sprawdzany monitoring i wpis do tego pożal się Boże pamiętnika.

Ona

Czy wiecie jakie sa podwyzki dla Ekspertow ktore weszly w zycie od 1 stycznia?

@Ona

Śmieszne, żeby nie powiedzieć żałosne, tak samo żałosne jest nie danie podwyżek zespołom warszawskim 2 rok z rzędu, nie wspominając o braku w firmie stazowego, kadra zarządzająca zapomniała iż ma w firmie osoby które pracują 4,5 a nawet 6 lat i mają taka sama pensję jak nowozatrudnieni pracownicy. Starzy pracownicy uczą nowych A zarabiają przy tym często mniej niż oni, (brak podatku dla młodych ludzi) tak się docenia w hebe

nowa pyta

Witam, aplikowałam na stanowiska kierownika sklepu, posiadam doswiadczenie kierownicze i administracyjne. Czy mogę liczyć na informację, jakie zarobki, podstawę dostaje kierownik w średnch miastach województwa mazowieckiego? z góry dziekuje za odpowiedz pzdr.

Ola
@nowa pyta

Przyszły kierownik pyta na GoWork pyta o zarobki? Słabo bardzo

Kinga

Konsultanci dostali takie podwyżki że mają wyrównanie do najniższej krajowej plus premia tyle. Wymagania takie same a nawet rosną

@Kinga

Niestety nie wszyscy.. tylko mniejsze sklepy, ja pracuje w wysokoobrotowym i smieszne jest to, ze ludzie w małych zarabiają praktycznie to samo, a mają o wiele luźniej.

Jak u Was wygląda sytuacja ze zgłaszaniem kradzieży na Policję? Kto głównie u Was się tym zajmuje?

Heblee
@Anna

Policja to nic, pamiętajcie że jak delikwenta znajdą to zaczyna się sąd i tu jest stawianie się przed sądem, takie to obowiązki mamy w naszej wspaniałej firmie, zenada

Heblee
@Heblee

Czy u Was też eksperci i konsultanci się tym zajmują?

@Heblee

Akurat u nas na sklepie zajmuje sie tym kierownik

Zuz

Czy wiecie czy mają być jakieś podwyżki dla konsultantów czy nie? Obowiązków przybywa, presja na konkursy, rekomendację a pieniądze od dawna takie same...

@Zuz

Oczywiście ze nie Podwyżki dostały sklepy te co miały najniższa krajową, a średnio i wysokoobrotowe muszą pracować za 5 osób i pieniądze te same

Xoxo
@P

Jakie podwyżki? Do najnizszej krajowej ale za to kombinuja tak zeby premia byla stosunkowo mniejsza.. pieniedzy tyle co kot naplalal a obowiazkow i wymagan coraz wiecej śmiech na sali.

Elżunia85

dziewczyny jakie stawki? i czy mozna dogadac sie z grafikiem potrzebuję zmiany 2/2/1 tydzień na tydzień.

Możecie powiedzieć po co są te oceny pracowników? Wiem że od nich zależy ta 13ta wypłata ale czy coś oprócz tego?

Monia

Te oceny są po to, żebyś wiedziała co ew. robisz źle, nad czym musisz popracować i jeśli jesteś osobą oceniona powyżej oczekiwań to jest to dla ciebie możliwość awansu

@Monia

Musisz mieć jeszcze określony potencjał. Bo z potencjałem "c" awansu raczej nie dostaniesz.

Lena

Co do awansu . Jeżeli jest się wrażliwą osobą dla której ważniejsza jest przyjaźń drugi człowiek , szczerość i bycie poprostu wporzadku to awansu żadnego tam nie dostaniesz. Jeżeli jednak nadajesz na zespół kadrze która chce o wszystkim wiedzieć i podlizujesz się jak tylko możesz i zrobisz wiele innych przykrych rzeczy by za wszelką cenę zdobyć awans jeżeli to można nazwać taka nie czystą grę awansem to masz wielkie szanse.

Lena

Pracowałam w hebe kilka miesięcy zaledwie gdyż praca w tych drogeriach jest głównie pracą FIZYCZNĄ. Tempo pracy , rozkładanie towaru w międzyczasie obsługa klienta i podchodzenie do kasy... Wierzycie mi jest bardzo ciężko. Pracuje się po 8,5 h , jedyna przerwa jaka jest na zjedzenie posiłku czy aby na chwilę usiąść to 15 minut stanowczo za mało na pracę jaką się tam wykonuje. Rekomendacje, koszyk,konkursy itp itd narzucone przez firmę to jeden wyścig szczurów liczy się tylko kasa kasa i kasa obojętnie czy dany produkt jest godny polecenia czy też nie- trzeba go sprzedać i koniec! Rozliczają Cię z wszystkiego dosłownie więc jeżeli masz słabszy dzień lub nie sprzedajesz tyle ile dla Ciebie zaplanowali to jesteś beznadziejny i szukają co jest z Tobą nie tak , że osłabiasz im budżety . Zespół świetny , dziewczyny cudowne jednak kadra głównie patrzy tylko na siebie. Jest wiele niekorzystnych dla firmy opinii w tej pracy ale uważam, że każdy powinien przekonać się sam i samemu wyrobić sobie zdanie. Podsumowując jest to ciężka praca w większej mierze fizyczna ja zrezygnowałam ponieważ nie dawałam rady. Dlatego warto się zastanowić jakiej pracy dla siebie szukamy. Pozdrawiam .

Luiza

Dziewczyny jak radźcie sobie z terminami ważności na sklepie? Czy macie jakieś patenty na odsprzedaż tych produktów? Jestem dowiedział a za to i brakuje mi pomysłów. Poradzcie mi coś?

@Luiza

Przyczepiany próbki do tych produktów:) żeby się bardziej rzucaly w oczy

Kinga

Hej dziewczyny czy dostałyscie juz aneksy do umów? ???? Bo ja nie i czekam i zastanawiam się kiedy dostaniemy i z jaką kwotą?

N
@Kinga

U nas tez cisza na ten temat.

Bakabak
@Kinga

Aneksy są w systemie. Wystarczy że wydrukuje Wam je kierownik.

Gosia

Wcale się nie dziwię że ludzie się zwalniają, albo nowi potencjalni pracownicy nie wracają nawet z badaniami lekarskimi. Wylewacie tutaj takie gorzkie żale że aż przykro czytać. Ludzie nie macie za grosz wstydu, wylewać takie rzeczy na forum. Dorośli ludzie z zachowujecie się jakbyście byli conajwyzej na poziomie 3klasy podstawówki.. To co wypisujecie to nie są wcale opinie a (usunięte przez administratora) burze robione żeby tylko bylo o czym pisać. Tak Wam źle że życia prywatnego nie macie a w wolnym czasie tylko smarujecie po ludziach w Waszych sklepach.. Wstyd i za grosz kultury.

@Gosia

Lepiej ostrzegać potencjalnych pracowników jeszcze przed składaniem CV, bo się zmarnują w tej firmie. Traktowanie pracowników w znacznej większości sklepów woła o pomstę do nieba. Jest to przykre, ale niestety prawdziwe i mam nadzieję, że za niedługo w ogóle zabraknie pracowników i firma w końcu zrozumie na czym polega współpraca(usunięte przez administratora).

@Normalna

Oczywiście, ale wypisywanie o złych stronach pracy a nie jakim ktoś jest kierownikiem czy cokolwiek z imienia. Każdy sklep jest inny, jeden ma kierownika który wszystkich traktuje na równi i sam zasuwa na sali sprzedaży a będzie i taki który przesiedzi 8h w biurze i tylko upomina za nic. Kadra to nie tylko osoby zarządzające ale przede wszystkim osoby wspierające swój zespół, a tu tylko pomyje się na swoich KS wylewa...

@Gosia

Wymieniane z imienia rzeczywiście nie jest najlepszą opcją, jednak jeżeli większość KS to osoby, które nie potrafią dobrze zarządzać i współpracować, to coś musi być na rzeczy, ale tutaj przyczyny trzeba szukać w ludziach, którzy dopuścili te osoby do pełnienia takiej funkcji. Rozmawiałam już z kilkoma niezależnymi pracownicami i nie jest to wyjątek. Może KS byliby w stanie coś zmienić na lepsze, ale nie mogą, bo KR na to nie pozwala i opieprza za zły wynik, który sama źle obliczyła. Mimo wielokrotnych tłumaczeń dalej nie dała sobie wytłumaczyć, bo KR zawsze ma rację.

@Normalna

Tu już jest inna kwestia. Ale można pisać o realiach tzn targety, dostawy, zmiany cen, konsultacje. Ale żeby pisać kto z kim, kto komu tyłek liże.. to jest w każdym miejscu pracy. Bywało ciężko ale też i fajnie. Fakt, pracownikiem nie jestem ale co jak co pracę wspominam ok, może że względu na fajna kadrę i super zespół i mimo że to były same baby to nikt na nikogo złego słowa nie mówił ani nie obgadywal za plecami a każda osoba była w ten sam sposób szkolona, w ten sam sposób traktowana. Dużo zależy od sklepu ale fakt góry nie ma na na sklepie i nie wiedzą co się dzieje.. Ale cel tego portalu chyba jest inny niż pranie własnych brudów.. :)

@Gosia

To wszystko jest prawda... Jeden wielki różowy wyścig szczurów a kierowniczki na kawie w biurze.

Hebe123

Cześć! Czy w październiku i listopadzie pracujecie po 7.5 lub 7 H dziennie? Chodzi o to żeby więcej godzin pracujących mieć w grudniu, zamiast 160h - prawie 200.

Xyz
@Hebe123

Moze nie po 7 ale jest ogolnie w miarę mily grafik, a potem właśnie w grudniu bywaly zmiany po 10h

Aaa
@Hebe123

Tak jest w handlu szczególnie w kosmetykach to najważniejszy miesiąc w roku

@Aaa

To może zamiast dowalać jakiś chory grafik pomyśleliby o zatrudnieniu kilku dodatkowych osób tylko na grudzień, tak, jak robią to w innych firmach. Och, zapomniałam, tutaj liczy się tylko kasa, pracowników i ich czas prywatny mają za nic.

Xxxxx
@Normalna

Każdy z sklepów ma możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie osoby w okresie świątecznym aby dodatkowo pracowały z dostawą i zestawami. Najlepiej z góry pisać jaki to pracodawca jest zły a sami nie dopytujecie ani nie wychodzicie z inicjatywą. Dobra organizacja czasu pracy, porozmawianie z swoim zespołem i nawet najgorszy z możliwych miesięcy w handlu może być udany i przyjemny :)

Zuzanna
@Xxxxx

No akurat nie każdy, większość sklepów nie może. Zweryfikuj informacje zanim coś chlapniesz...

Www
@Aaa

Największe zyski są w grudniu to i dużo siły roboczej musi być. Ja już wiele lat pracuje w tej branży i nie tylko w Hebe i zawsze było dużo godzin grudniu.

Tonieja
@Xxxxx

Ja akurat na grudzień mam zabrane zlecenia, więc nie jest tak kolorowo. Gdzie tu sens, gdzie logika? Witamy w Hebe!

Nicola
@Tonieja

A mi został urlop, i chciałam 3 dni, i mi odmówiono... Szkoda.

@Aaa

I w ciągu tych 10 h jedna przerwa...

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 415.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 336, z czego 22 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 159 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe