Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

Mam pytanie czy na początku zatrudnienia dziewczyny też obsługują klientów czy tylko wykładają towar i kasują? Czy można się zatrudnić tylko na wykładanie towaru ewentualnie wykładanie + kasa ?

@Gość

W tej firmie musisz obsługiwać nawet, jak nie masz pojęcia o kosmetykach. Możesz lać wodę aż miło byle sprzedać jak najwięcej. Parafina dla cery tłustej? Luzik arbuzik, klient ma być zadowolony do momentu zapłaty, później może go zapchać.

@Mała

Jestem konsultantką juz długo i jakoś dla mnie nie ma problemu dobrac odpowiedni kosmetyk do cery trądzikowej z konkursu bez dawania parafiny i oleji które mogą zapchać. Jesli tak traktujesz klientów i tak im dobierasz kosmetyki to im współczuję

@Mała

Dziękuję za odpowiedź. Czyli nie ma opcji zatrudnienia do samego wykładania towaru a szkoda...

@Xyz

To był tylko przykład. Bardziej mi chodziło o to, że Hebe nie chce się specjalnie skupiać ani na klientach ani na pracownikach. Możesz lać wodę byle sprzedać, wtedy wszyscy, oprócz klienta, będą zadowoleni. Sama jestem po kosmetologii, ale jak widzę, jak moje koleżanki obsługują to aż mi się niedobrze robi.

@Mała

No ale co poradzisz jak nawet Panie od szkolen w tej firmie czasami nie wiedzą co mówią

@Xyz

Jakość pracy= jakość obsługi, gdyby hebe podchodziło normalnie do pracowników nie byłoby takich sytuacji. Ilość obowiązków i wymagań narzucanych przez firmę jest zdecydowanie niewspółmierna z wypłatą oraz atmosferą jaka tam panuje. Praca w hebe to jak praca w jakieś klatce, niskie zarobki, polecanie wszystkiego jak leci mimo tego, że jest beznadziejne ale przecież tak trzeba

Wika
@Gość

To zależy od sklepu wiem że w niektórych hebe są dziewczyny które nie obsługują klientów,nie stoją na kasie, zajmują się dostawa i porządkiem na sklepie.Stanowisko jest to samo dla wszystkich gdyż innego nie ma ;)

@Xyz

Tez tu pracuje wiec wiem jak jest. I uwazam ze jaka płaca taka praca. Zgadzam sie w 95% ;) Oprócz tego ze atmosfere w pracy tworzą ludzie. Mozna powiedziec że zła sytuacja firmy wplywa na ludzi: owszem. Ale tą atmosfere tez sami tworzymy, zachowujac sie jakbysmy przychodzili do pracy za karę nie poprawia sytuacji.

Praca hebe

Czy już jakiemuś ks obniżyli stawkę?

Helena
@Praca hebe

KS nie podlegają obniżeniu stawki

@Helena

To powinni pokazać, jak wspierać firmę skuteczną sprzedażą. Mają motywację - pensja i więcej czasu bo pracują po 8h....

nikt
@Karolina

Dokładnie, kierownicy nasi kochani dajcie przykład nam !!!

Hebee
@nikt

Taki dają nam przykład , cytuję," ile sprzedała?dlaczego tak mało? Będziesz się tłumaczyć kr!! " " zrób inwenture" "tu masz kartkę idź znajdź towar na przerzut, zwrot itp" " na biurku leży kartka z aktualnymi crossami, zróbcie na 2 zmianie, ja już idę do domu ,jutro rano sprawdze" dodam że te wszystkie polecenia robimy pracując 2 na drugą zmianę, tak właśnie są zapracowani nasi kr, za to na papierosa po 10 razy na zmianie czas mają . Jest tak jak pisze kolezanka wyzej w 6 godzi robimy to co kiedys w 8 godzin do tego za 1600zl , a kierownicy ciężko pracują czytając maile,

Edyta

100% prawda.

@Edyta

No nie do końca tak jest. To zależy wszystko od sklepu. Ja jako kierownik roznoszę towar, zmieniam każdą gazetkę, robię inwentaryzacje, pakuję paczki, robię zwroty, ściągamy sama daty że sklepu itd. Wydaje mi się że jak jakiś konsultant zrobi czasem zwrot czy przerzut, spakuje paczki, roznoesie aktualizacje cen to mu korona z głowy nie spadnie. Już nie wspomnę o tym że jako kierownik myje kibel, szatnie, magazyn, sklep i biuro. I też ręce mi nie odpadły

Dudek

To tak jak u nas

@Hebee

Ja jako kierownik robię to co konsultanci tak samo sprzedaje i konsultuje oraz pracuje z towarem jak i planogramami + przerzuty zwroty inwentury, regtoupingi telefony od kr i milion spraw biurowych i muszę kontrolować wszystko dookoła, nie narzekam, ekspertowi również mówię aby mi cele wyznaczył, fajna rywalizacja z dziewczynami :) moje konsultantki nie robią zwrotów, przerzutka A oprócz mnie i z-cy jest jedną wyznaczoną do inwentury i czasami nawet nie mam czasu zjeść w 5 minut, i pracuje tylko 2 godziny więcej, a mam mega dużo do zrobienia, więc przestańcie już stękać czego wy nie robicie. Możecie robić również po 8 godzin i mniej dni wystarczy się dogadać że swoją KS u mnie dziewczyny tak chciały i tak mają, jak chcą mogą sobie w tych dniach przecież dorobić. Wyznaje zasadę jaki konsultant jest dla mnie taka ja jestem w stosunku do niego

Dorota
@Xyz

To brawo, oby więcej takich kierowników, pamiętajcie ryba psuje się od głowy.

Ola
@Dorota

Prawda jest taka że KS którzy mieli jakiekolwiek pojęcie o tej pracy uciekli do czegoś lepszego znając swoją wartość, a osoby które zostały nie mają wiary w siebie albo są tzw. spychaczami roboty na zastępców i konsultantki lub koleżankami KR. Mówię to z pozycji KS który zrezygnował po latach pracy bo przejrzał na oczy

@Xyz

Witam. Mam pytanie...jako kierownik ma Pani wpływ na rekrutację kandydatów na stanowisko kasjera? Nie rozumiem na jakiej zasadzie to działa. Wysłałam CV przez internet i zostawiłam na sklepie. Powiedziano mi, żeby czekać na telefon. Cisza. Co parę dni ogłoszenie jest wznawiane. To jak to jest? Można tak aplikować w nieskończoność...

@Justice

Po prostu może Cię nie chcą. Na danym sklepie może byc komplet, mimo wywieszonych plakatow o pracy. To jest po prostu taki wymóg, ale to nie oznacza że na konkretny sklep wezmą. Jak ze "strony" strony www nie wiem.... Ale nie ładuj się. Za 1600zl nje warto dac sie tak zajeżdzać.

Heebe
@Justice

A nie jesteś przypadkiem osobą uczącą się, studiującą? Jeżeli tak to już masz odpowiedź...

@Heebe

Nie nie uczę się już. Po prostu dziwię się, że ogłoszenie o pracę pojawia się na stronie www mniej więcej raz w miesiącu a ja do tej pory nie mam żadnej informacji zwrotnej. Bezsens.

@Justice

No właśnie. Serio nie warto.. Juz sie czujesz jakby mieli Cie gdzies, pomyśl jak czujemy sie my

@Hebe

No szkoda, bo mam doświadczenie i interesuję się pracą w tej branży. Dziękuję Wam za odpowiedzi i powodzenia :)

@Justice

Gg, które wpływają przez pod itd. Laduja u KR, a on następnie je wysyła do KS i to my jako kierownicy przekładamy wszystkie CV jeśli jest osobą, która nam odpowiada to się do niej odzywamy. Często jest też tak że jest ogłoszenie i przeprowadzamy te rozmowy, ale w międzyczasie wytrzymują zatrudnienie dlatego też zaprezentujemy dzwonić do kandydatów dopóki nie dostaniemy zgody na zatrudnienie

Madeline
@Justice

Ja jako KS odrzucałam aplikacje osób uczących się (prośby grafikowe), osób bez doświadczenia w handlu, osób z krótkimi epizodami w zatrudnieniu (często zmieniające pracodawcę). Często też samo CV było na bardzo niskim poziomie - zdj z toalety (selfie), tekst źle wyjustowany, błędy ortograficzne itp, a nawet brak nr tel (?!).

Siwa
@Madeline

Unikanie pracowników z wcześniejszymi krótkimi epizodami jest bardzo krzywdzące. Nie zawsze jest to wina pracownika.

@Madeline

Moja kiero nie ma z tym problemu by przyjac osoby uczące się, poza tym w dzisiejszych czasach duzo osob sie uczy zdecydowanie dluzej bo takie są wymogi dzisiejszego świata..? Wiec co, bierzesz same 40stki które będą na Twoje zawołanie 24h? Poza tym praca w hebe jest typem pracy jak empik i inne sieciówki, no nie oszukujmy się, dla 80% osob to nie będzie praca na całe życie. Po to ludzie sie SZKOLĄ. Nie mozna całe zycie robic jako konsultant.

Wera

Witam mam pytanie czy nasza firma nie ma zamiaru docenić swoich pracowników ? Pytam ponieważ teoretycznie te zapomogi to tylko 200zl , etatów nadal nie przywrócili ,premi brak w szkodliwym pracowaliśmy.I teoretycznie co z tego mamy? mamy się cieszyć że wogole mamy pracę ? I tyle ? Według mnie jest to nie fer w stosunku do pracowników (nas). Prace wykonujemy taka sama jak przed tą całą pandemia niektóre sklepy nawet dostały dodatkowa czyli paczki.Czy ktoś też się czuje po kszywdzony przez naszą firmę czy tylko ja mam wrażenie jak by nas brzydko mówiąc "olali" ? Teoretycznie jesteśmy pod odziałem tak jak nasza kochana Biedronka a z tego co wiem to pracownicy marketu otrzymali pomoc od firmy tylko my zostaliśmy na lodzie a firma teoretycznie jedna.Bądźmy wszyscy ludźmi.Każdy z nas ma zobowiązania dzieci dom.Dajcie znać jakie wy macie odczucia co do tego może razem coś zdziałamy.Pozdrawiam

@Wera

Dlatego odeszłam :)

Anonimka

Traktowanie pracowników w ostatnim czasie jest poniżej krytyki. Tyramy za śmieszne pieniądze, zapomogi są smiechu warte, kierownicy myślą tylko o sobie bo przecież mają normalne stawki. Eksperci też dostali już caly etat. A my czyli zwykły konsultant zapierniczamy jak małe roboty bo wiecznie mało za 1600 zł. Także jak ktoś teraz szuka pracy to omijajcie Hebe szerokim łukiem. Ja sama rozglądam się za nowa praca bo za takie pieniądze szkoda tracic czas w tej firmie.

@Anonimka

Ja jako nowy pracownik nawet nie mam 1600zl.. Szukam nowej pracy.

Polka
@Anonimka

Czyli eksperci są już na pełnym etacie?

Ola
@Polka

Będą od sierpnia. Ja pracuje w tej firmie 1.5 roku i wypłaty dostałam 1550 zł. Rozglądam się za nową praca bo nie widzę sensu tyrania na kierowników za takie pieniądze.

Po wysłaniu CV bierze się udział w grze testowej online, która rzekomo sprawdza kompetencje na dane stanowisko pracy. Po 4 dniach odpowiedź zwrotna - mi odpisali coś w stylu, że decyzja nie była łatwa, ale ze względu na to iż jest dużo kandydatów i brak doświadczenia jako sprzedawca (chociaż mam doświadczenie w obsłudze klienta) nie zostaję zakwalifikowana do kolejnego etapu. Jak na tak dużą firmę trochę słabe wytłumaczenie...

15 pytań, czas odpowiedzi 20 minut; scenki sytuacyjne związane z pracą na danym stanowisko

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Xyz

Bardzo nie polecam pracy w hebe. Niedoceniają pracowników ciągle tylko rosną wymagania A pensję maleją praca w hebe to jakaś totalna porażka!! Szczerze się cieszę że uwolniłam się z tego cyrku...

Onaa23

Polecacie pracę w Outlecie w Szczecinie?

Chodzi Ci o regionalną?

Olka

Tak

@Olka

Ciężka do współpracy, średnio zorientowana w działaniach sklepów, wymyśla dziwne rzeczy, jeżeli chodzi o zwiększenie efektywności sprzedaży, co zazwyczaj ma odwrotny skutek, nie reaguje na zgłoszenia mobbingu

Olka

Dzięki

@Olka

Jakie było pytanie?

@Mała

Odnośnie regionalnej(usunięte przez administratora) Nikt nie napisał wprost o kogo chodzi, a pytanie usunięte. Nawet tu dotarli

Nm
@Livia

Ja naprawdę nie rozumiem czemu usunięto Czy my nie możemy pisać na forum Nic zlego nie bylo

Mishka

Dziewczyny, ile mialyscie godzin w czerwcu? Mnie wychodzi normalnie 20 dni pracujacych, wczoraj widzialam grafik na lipiec i tez jest godzin jak za caly etat. I co dostane za to tez 1600 zl??

Marlena
@Mishka

Niemożliwe, nie może być tyle godzin.

Serio
@Mishka

Sprawdz sobie ile godzin jest roboczych w lipcu... Nawet na internecie.. Lipiec ma takie ułożenie, ze godzin do wyrobienia na caly etat jest ponad 180... Na 0,8 to bd ok. 150h

@Mishka

Może tak być, hebe na kwartalny tryb rozliczeń więc jeśli teraz masz więcej powinnaś mieć mniej później. Suma z 3 miesięcy musi się zgadzać.

@Marlena

He My na sklepie też mamy tyle. Trzeba liczyć bo kwartal się dopiero zaczął i w sierpniu i we wrześniu może być mniej

Hebe2
@Hebe

Nie, po prostu lipiec ma 23dni robocze.. 23x8 daje 184h do wyrobienia na caly etat.. Myślcie trochę. Jesli macie 150-160h to tyle powinniście mieć i w następnych miesiącach nie będziecie miały z tego powodu mniej godzin

Gosc

Hej dziewczyny jak wyglada teraz praca sprzedawcy ? Wysłałam Cv i dzisiaj dostałam telefon ale poinformowano mnie ze jest umowa na 4/5 czyli wychodzi 1600 zł. Dostajecie coś jeszcze czy tylko to 1600? Jakies premie coś? I macie jakies szkolenia po przyjęciu do pracy?

Ksenia
@Gosc

Dostajemy tyle ile powiedziała Ci ta osoba przez telefon. Nie ma zniżek pracowniczych, premii też nie ma (brak budżetów). Nikt nie wie kiedy wrócą etaty. Na pewno nie za miesiąc czy dwa. Szkolenie to obsługa kasy, lerningi na komputerze jeli jest na to czas. Wiedzę produktowa oraz handlowa zdobtwasz we własnym zakresie.

Ktoś
@Gosc

Zależy od sklepu. U nas budżet jest wyrabiany, więc dostajemy dodatkowo premię. Mamy też fajną ekipę, a ekspert robi nam szkolenia. Jak jeszcze można było to dostawałyśmy gratisy do przetestowania, które załatwiał nam ekspert i zastępca. Praca nie jest ciężka, ale tak jak napisałam - wszystko zależy od ekipy.

@Ktoś

Nie rozumiem dlatego 2 osoby dały smutną minę? ???? Może u was na sklepach jest inaczej , jeżeli tak to przykro mi , ale na moim sklepie jest tak jak napisała koleżanka wyżej . Wszystko zależy od zespołu . :)

@Ktoś

To jakie Wy macie budżety normalnie?

Ktoś
@Hebe

Takie jak zawsze, może trochę większe. Podejrzewam, że wysokoobrotowe sklepy mogą mieć ciężej ale te nisko i średnio nie muszą mieć takiego problemu :)

@Ktoś

No podejrzewam ze małe, ale chodzi ile w zl mniej więcej:)

Ktos

Ponad 300 000

Didi

Co zrobić z kierownikiem mobberem?Sprawa była zgłaszana do BOP, niestety bez reakcji.Kierownik przychodzi do pracy kiedy chce, w ciągu tygodnia wypisuje sobie urlop, konsultantki tratuje jak (usunięte przez administratora)bardzo zdziwiony potem dużą rotacją,bo nikt psychicznie nie wytrzymuje.

Eks
@Didi

Większość takich spraw zamiatana jest pod dywan przez KR, często jest tak że KS i KR to rodzina albo dobrzy znajomi więc jedno kryje drugie. Zgłoś do PIP.

Dorota
@Didi

to moze zagadajcie z kr?

@Didi

Czy ktoś właśnie zgłaszał do PIPu? Jak to wygląda ? Bo domyślam się, że KR i cały BOP to jedna klita i nic z tym nie zrobią

Didi
@Ona

Po mailu do BOPU, KR był u kierownika z cynkiem, więc tak jak mówicie, musimy uderzyć do PIPU. Dzięki

Magda

Dziewczyny wypłacili już zapomogi niektórym osobom, więc sprawdzajcie konta. Podobno 1500zł

Laaaalunia
@Magda

Chyba żartujesz 1500 dostaniecie jak sobie dopiszecie zera. Zapomiga max 200 zł. Jeżeli napiszesz o większą kwotę wniosek może nie być uznany :)

ElaEla
@Laaaalunia

To prawda, dostałam dzisiaj równo 1500zł. To ty nie wprowadzaj ludzi w błąd jak nie wiesz o czym piszesz i kto ci powiedział, że jak napiszesz więcej niż 200 to odrzucą. Kto ci takich głupot naopowiadał dziewczyno u mnie wszyscy w rejonie pisali po 400 lub 500 zł i to wszystkie bez wyjątku

Laaaalunia
@ElaEla

To bardzo ciekawe bo u nas nikt nie dostał więcej niż 200 :) najwidoczniej każdy rejon ma inaczej

Sabina
@Laaaalunia

W naszym regionie konsultantki dostały po 200. Maksymalnie 300 zł jeśli mają 5 osób na utrzymaniu

Konsultantka
@Magda

Ja dostałam 300zł to nie wiem skąd te 1500zł wzięłaś?

Joanna

Witam, mam pytanie czy ekspert od sprzedaży ma dodatek do pensji?

Madeline
@Joanna

Dodatek? Ma inną podstawę to wszystko.

Joanna
@Madeline

Można wiedzieć jaka to jest różnica między konsultantem a ekspertem?

Gosc
@Joanna

Ekspert ma 2850 na umowie brutto na cały etat i podwyżki po każdym roku pracy. Oczywiście do grudnia mamy obniżone pensje tak jak konsultantki więc moja wypłata jest wyższa o zaledwie 60 zł netto

Gosc2
@Gosc

Zalezy jaki rejon. Wroclaw oraz Warszawa chyba placi ekspertom 3050 brutto.

@Gosc

Kwota na umowie zależy od rejonu w jakim pracujesz. Prawie każdy rejon ma inną stawkę.

Miki

Mam pytanie ile zarabia sprzedawca na 4/5 etatu?

@Miki

1500 zł ale też zależy jakie województwa plus premia ale teraz to bardzo mało prawdopodobne jest wyrobienie premii

Mmm
@Ona

Ja mam na reke mniej niż 1500zl. To wszystko zależy od zawartej umowy.

@Miki

1500 zł bez premii, na premie nie licz bo utargi są kosmiczne do zrobienia :)

Klp
@Miki

Ja dostałam informację na rozmowie, że ponad 2 tyś więc to nie jest tak, że zależy to od rejonu?

Emi
@Klp

Ponad 2tys czyli 2100 zł zarabia konsultant w dużym mieście tzn zarabiał konsultant. Obecnie po obniżeniu etatu do końca roku na tym stanowisku zarabia się netto tyle ile napisały dziewczyny powyżej.

@Miki

Od 1526 zł do 1644 jeśli masz już ukończony 26rok życia, a jeśli nie to od 1659 do 1777 na rękę + premię jeśli zrobicie terget i tk oraz nps wyjdą dobrze

@Xyz

Co takiego? Premia? Co to takiego? A kto wyrobi założony budżet ktory jest jak przed koroną?

@Tosia

Mój sklep wyrabia zaplanowany budżet z namiastką a mamy takie same plany, co przed koroną. Także nie ma rzeczy niemożliwych :)

Blue

I nie zastanawiacie się nad tym dlaczego wyrabiajac budżet macie zmniejszone etaty.... ludzie drodzy...

@Blue

Ja nie mam zmniejszonego gdyż mam stanowisko kierownicze, ale u mnie dziewczyny nie rozpaczaja tylko cenią to że nikogo nie zwolnili, A prędzej czy później i tak wrócą do pełnych etatów, Kiedy nie podoba Ci się fakt iż masz zmniejszony etat zawsze możesz odejść :)nikt nikogo nie trzyma w tej firmie na siłę, a trzeba doceniać to co się ma, bo w tych czasach trudno o prace

@Xyz

Pisze ktoś kto został że swoją pensja.... wybacz ale trzeba czasem myśleć, nie patrzeć co piszą... dodam że owszem wszystkie szukamy pracy, ciekawe kogo zatrudnicie za taka stawkę, powodzenia

@Blue

No Ja mam bardzo wiele chętnych i jeśli ktoś mi przynosi cv to o tym informuję. To twoim zdaniem lepiej aby kogoś zwolnili? ABYS Ty miała cały etat? Serio... widać kto myśli tylko o sobie lecz nie o całym zespole, jakbyś miała chęci to również poszukalabys sobie czegoś dorywczo na czas pandemii, a nie siedziała na (usunięte przez administratora) i stękala, u mnie dziewczyny tak zrobiły,

P
@Xyz

Nie ma pracy? Proszę Cię, ja złożyłam wypowiedzenie i dwa dni zajęło mi znalezienie pracy, zarobki prawie 3x wyższe. Ciesze się, ze odeszłam z tej firmy... zarobki 1600 w jednym z najbadziej wysokoobrotowych sklepów. Przepraszam, ale mam do siebie szacunek i stać mnie na więcej niż praca za takie marne grosze

@Xyz

Nie absolutnie nie chce aby kogoś zwolnili, raczej żeby wam KS też obniżyli pensję, byłoby sprawiedliwie, drugi etat owszem szukałam ale moja KS tak elastyczna nie jest i w żaden sposób grafika dostosować nie może.... Tak twierdzi,

@Xyz

Nie u Ciebie tylko w sklepie, w którym pracujesz. Nie jesteś właścicielem tylko pracownikiem jak konsultantki, spuść z tonu wielki kierowniku bo to dzięki konsultantkom dostajesz premię.

@Xyz

Brawo! Może w końcu wielkie kierowniczki docenią pracowników a nie wszystkie takie mądre aby siedzieć na zapleczu i rozliczać to konsultantki obsługują , rozkładają dostawę wpływają na pozytywne NPS oczywiście nie mówię że nie ma zgranych zespołów ale ile ich jest gdzie kierownik staje za swoimi ludźmi? Zostali przy normalnych pensjach i wieczne pretensje i standardowy tekst nie podoba się to zmień pracę ...

@Anonim

Chwalisz sie czy żalisz? Jesli przed koroną mieliście wiatr miedzy półkami to i owszem, wyrabiacie. My robiliśmy miesiecznie ponad 1mln zł, zrob na tym swoim sklepie mln bez klientów i potem sie odzywaj.

Hebee

1550 zł:)

mouse
@Hebee

Dla mnie ta tarcza, to przesada. Ile firma zaoszczędzi jak każdemu nie da tych pozostałych 20%

Katia
@Hebee

Płaca nie adekwatna do wykonywanych obowiązków. (usunięte przez administratora)! Są dni że robisz za kierownika jak nie ma go na zmianie i taka marna kasa co miesiąc. I jeszcze to wciskanie klientowi...

Xyhm

Witajcie, jakie są konsekwencje nie robienia celów miesięcznych wyznaczonych dla konsultanta?

Elena
@Xyhm

Nie może być żadnych, jeśli wcześniej cię nikt o konsekwencjach nie poinformował, takie rzeczy powinni mówić na rozmowie kwalifikacyjnej lub w dniu podpisania umowy, wszelkie kary dyscyplinarne są niedozwolone. Zawsze dopominajcie się o to, bo mało osób o tym wie i dlatego kierownicy sobie pozwalają na zbyt dużo:)

ZosiaxX

Dziewczyny, a powiedzcie mi jak to jest z umowa ? Pierwsza na rok, druga tez na rok a trzecia ?

@ZosiaxX

Trzecia musi być na stałe

hebe
@ZosiaxX

Ja pierwszą umowę dostałam na 15 miesięcy. Teraz w lipcu dostanę drugą, ciekawe na jaki czas.

Nnnn

czy w którymś hebe są upomnienia za niezrobienie celów czy tylko u mnie tak kierowniczka robi? nie ważne czy sprzedaż za 250 a cel masz np 280, starasz się itd upomnienie i tak dostajesz..

Kolor
@Nnnn

Ale upomnienia w jakiej formie? Pisemna notatka czy ustnie upomina że nie wyrobiło się targetu?

Serotonin

Do obowiązków kierownika nie należy stać i sprzedawać. Poproś żeby Ci wydrukowała zakres obowiązków osoby na każdym szczeblu i się zapoznaj

@Nnnn

Tak, jak ci zabraknie nawet kilku złotych to mówi, ze nie pilnowałas swoich celi, ze mogłaś się bardziej postarać, bo co to za problem jeszcze jedną rzecz sprzedać. Każde klasyk

Toja
@Serotonin

A co ma piernik? Dziewczyna sie pyta o wpisy za brak celu a Ty o obowiązkach kierownika.

@Serotonin

Serotonin a co należy do obowiązków kierownika? To właśnie oni powinni dawać przykład konsultantkom a nie tylko stać, nic nie robić ( z wyjątkiem pogaduszek na zapleczu, picia kawki) a wymagania mieć duże

Dolores
@Nnnn

U nas kierowniczka ciagle siedzi na kamerach i nas sprawdza wpisy to normalna rzecz i to już rutyna a KR wiedząc ze jest problem pogadał z nią po wizycie BOP i tyle ..(usunięte przez administratora)

Serotonin
@123

On ma wspierać w sprzedaży jeżeli jest taka potrzeba, podpiąć się na kasę itd. On nie jest od robię wyników

@Dolores

Pamiętajcie że kazde stanowisko jest związane z innymi obowiązkami. Kierownik nie musi konsultowac i stac na kasie. On ma motywować zespół i rozliczac go z zadań.

@Hebe

Tylko motywować w jaki sposób?obserwowaniem na kamerach i wpisami?i powtarzaniem ze tylko on zasługuje na premie i nikt inny?

Hebest
@Hebe

Bo kierowniczka jest od siedzenia i picia herbatki to sa kpiny ma większa kase od nas a to my robimy na te skleoy a kierownikom premia sie nie nalezy bo nic nie robia !

@Hebe

I siedzieć cały dzień na zapleczu i rozmawiać przez telefon. Nic innego nie robi.

Xxx
@Hebe

Oj tak, motywuje :) Siedzi na zapleczu bo nic innego nie potrafi, wyręcza się wszystkim, również przy robieniu inwentaryzacji bo nie zna asortymentu i co gorsze nie potrafi nawet zlokalizować produktu na sklepie. Stanowiska kierownicze są obsadzane po znajomości, połowa tych osób nie powinna na nich pracować. (usunięte przez administratora)

Tosua

Witam, czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak wyglada kwestia wypłacenia wynagrodzenia po rozwiązaniu umowy z Hebe? Wyplacaja w ostatnim dniu pracy czy trzeba czekać do 9?

@Tosua

trzeba czekać

Xyz

Hej mamy pytanie odnośnie zapomogi, kwota decyzji jest rozkładana 3 raty czy taka kwotę dostajemy przez okres 3 miesięcy? I do którego dnia miesiaca wypłacane są te zapomogi?

Wera

Witam mam pytanie czy nasza firma nie ma zamiaru docenić swoich pracowników ? Pytam ponieważ teoretycznie te zapomogi to tylko 200zl , etatów nadal nie przywrócili ,premi brak w szkodliwym pracowaliśmy.I teoretycznie co z tego mamy? mamy się cieszyć że wogole mamy pracę ? I tyle ? Według mnie jest to nie fer w stosunku do pracowników (nas). Prace wykonujemy taka sama jak przed tą całą pandemia niektóre sklepy nawet dostały dodatkowa czyli paczki . Czy ktoś też się czuje po kszywdzony przez naszą firmę czy tylko ja mam wrażenie jak by nas brzydko mówiąc "olali" ? Teoretycznie jesteśmy pod odziałem tak jak nasza kochana Biedronka a z tego co wiem to pracownicy marketu otrzymali pomoc od firmy tylko my zostaliśmy na lodzie . Bądźmy wszyscy ludźmi. Każdy z nas ma zobowiązania dzieci dom. Dajcie znać jakie wy macie odczucia co do tego może razem coś zdziałamy .Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 415.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 336, z czego 22 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 159 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe