Opinie o Agencja Reklamowa As Andrzej Sopyło w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Reklamowa As Andrzej Sopyło. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Reklamowa As Andrzej Sopyło o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Reklamowa As Andrzej Sopyło w Wrocław

vera lee Nowy wpis

Mitoman. Biedny, chory człowiek. Żyje w wymyślonej przez siebie rzeczywistości. Proszę traktować Andrzejka z pobłażliwością i pamiętać żeby nie wchodzić w żądne interesiki i nie pożyczać pieniędzy. Taki element wrocławskiego folkloru, barwny ptak co pięknie opowiada i podobno pięknie śpiewa. Nie jednego już omamił i wyrolował, znany jest z tego ,że w restauracjach nie płaci za siebie i ma wysokie wymagania co do jakości i serwisu. Nieraz można zapaść się pod ziemię ze wstydu po tekstach rzucanych do obsługi lokalu. Częsty bywalec darmowych imprez gdzie "wymiata" po bufetach. Smutne, ale mitomania to choroba i w takim aspekcie proszę oceniać tego człowieka i jego "czyny".

Sylwia Nowy wpis
@vera lee

Ale to jakaś prywata, a wiesz coś na temat pracy w tej agencji? W końcu po to sie tu wchodzi, masz info o pensjach czy szansach rozwojowych?

laguna Nowy wpis
@vera lee

100% racji, w punkt

Sylwia Nowy wpis

ta agencja jeszcze istnieje ? nie ma nawet wlasnej strony internetowej wiec nie mozna nic sprawdzic a tym bardziej ofert pracy ...

Wro klient

Uwaga na tego człowieka(usunięte przez administratora)Obiecuję góry, a nic nie robi, wykorzystuje inne firmy, agencje i się ukrywa. Żyje z drobnych zaliczek, zleceń nie realizuje. Uwaga na niego

okm

marian, możesz powiedzieć dlaczego to wszystko nastąpiło ? Zastanawiam się czy warto tutaj podjąć pracę chociażby dlatego, żeby zdobyć jakieś doświadczenie ? Znajomy tam kiedyś pracował i w końcu gdzieś odszedł, ale do tego czasu nie narzekał.

Brałeś udział w rekrutacji do Agencja Reklamowa As Andrzej Sopyło. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
marian

Pan Andrzej to bajerant jakich mało.... zero zaufania i trzymać się z daleka...

Poszkodowany

No to chyba pisał sam pan andrzejek

arika

Siemano, pytam na wstępie, bo wiecie, nie chciałabym się ośmieszyć niosąc swoje Cv. Czy Agencja Reklamowa As, wymaga jakiegoś doświaczenia na danym stanowisku, na przykład minimum rocznego w innej firmie. Czy może biorą też kogoś nie sprawdzonego, bez referencji ale na staż oczywiście wtedy i pozwalają sie wykazac?

iskra

Pozdrawiam Pana Andrzeja ! niech Jego biznes rosnie razem z nim!

konik

z tego co opowiadał to wszystkim się zajmuje od organizacji przejazdów weselnych po nie ruchomości a przynajmniej ich wykańczaniem pod klientów bo oto mnie prosił a po wycenie się nie odezwał i Bogu dzięki!

ADI

MISZCZ !!!

to czym Pan (usunięte przez administratora)sie teraz zajmuje ??? nieruchomościami? juz nie branża reklamowa?

konik

witam poznałem pana (usunięte przez administratora) przypadkiem pod sklepem zaproponował mi współprace w wykańczaniu jego Klimtom mieszkań ale po tym co tu przeczytałem to obawiam się ,że utopie tam pieniądze i czas

zgadzam sie z przedmówcą

Ciekawa jestem co Pan Magik teraz porabia? jakie nowe biznesy ? ktoś sledzi jego poczynania? czy Pan Andrzej sie ukrywa ?

ona-

Wszystkie opinie są bardzo trafione. Nie współpracowałam z nimi, ale mam dokładnie takie samo zdanie (miałam tą nieprzyjemność poznać TEGO pana). Facet potrafi tylko gadać, okłamywać ludzi i oszukiwać. Jest niekompetentny. Oczywiście zostałam namówiona do programu lyoness :/ co było moim błędem i stratą pieniędzy. Traktuje ludzi jak śmieci (byłam tego świadkiem). Jak najdalej od tego człowieka, który udaje tylko, że cokolwiek potrafi.

Andrzej S. - guru wrocławskiej reklamy

"Agencja Reklamowa AS" nie prowadzi w tym momencie chyba naboru J

a czy oni maja w ogóle pracowników ????

do ona

ona - 2013-04-26 22:22:27 A teraz jak jest? Można zarobić normalne pieniądze nie bojąc się że mnie okradną? PomocyBał bym sie miec cokolwiek wspólnego z - Guru Wrocławskiej Reklamy

Andrzej S. - guru wrocławskiej reklamy

Czytałeś powyższe opinie ? To jest 1-osobowa DG. Social może Ci w gadżetach reklamowych które żebra po firmach wypłacać ...

do ona

jak zarobić pieniądzę, troche wiecej szczegółów??? ja bym sie bał

Andrzej Sopyło OSZUST

Mnie [usunięte przez moderatora]o też naciągną na pieniądze. Do tej pory myślałem, że trafiłam na uciekiniera z jakiegoś zakładu zamkniętego, wniosek ten wyciągnąłem po tym co ten człowiek opowiadał i jak się zachowywał. Nawet się pogodziłem ze stratą tych pieniędzy, ale teraz widzę, że to zwykły [usunięte przez moderatora] z wyraźnym kompleksem swojego wzrostu. Mała karykatura biznesmena. Zastanawiam się teraz co zrobić z tym długiem, nie można tego tak zastawić i trzeba ostrzegać innych przed tym człowiekiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa As Andrzej Sopyło - Wrocław

Agencja Reklamowa As Andrzej Sopyło
1.1/5 Na podstawie 36 ocen.
  • ul. Kluczborska 26 lok. 32
    50-322 Wrocław