Cisowianka (Nałęczów Zdrój Sp. Z O.O.)

Opinie o Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.

Cześć, co z analitykiem finansowym? Od paru dni jest wystawione ogłoszenie, będę aplikować. dobrze, że jest to model hybrydowy, ale przyda mi się przy tym opis atmosfery z biura. to praca w zamkniętym dziale czy jednak wszystkie w trakcie wykonywania swoich dziennych obowiązków się łączą? Aktualna atmosfera mnie interesuje

A operator magazynu? jakie są wyniki do wyrobienia na wózku? Piszą w tej nowej ofercie, że przypada za nie premia, zastanawiam się jaka konkretnie? w pierwszym punkcie także podkreślone jest, że Pracodawca oferuje pracę w nowoczesnej firmie. co na to wskazuje, że taka jest? czy możecie opisać magazyn?

Janek Nowy wpis

Witam. Jest oferta pracy na stanowisko Facility Manager. Czy ktoś może napisać coś więcej na temat tego stanowiska? Jakie zarobki, charakter pracy itd?

Tez właśnie jak poprzednika zainteresowała mnie ta oferta przy BHP, którą wystawili ze dwa tygodnie temu już. To oznaczenie stacjonarna / zdalna mnie zaciekawiło. Czy tu chodzi i hybrydę bardziej? W jakie dni praca może być w teorii z domu wykonywana? I czy przysługują te same benefity co na wszystkich stanowiskach? Podkreślają pakiet w opisie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Nałęczów Zdrój Sp. z o.o..
Oli

Witam. Czy mogą się Państwo wypowiedzieć na stanowisku BHP-wca, jak wygląda praca, jak zarobki?

Jaka umowa obowiązuje w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Zazwyczaj umowa o pracę na okres próbny (3mc)

Na każdym stanowisku? samodzielnej księgowej także? właśnie oferta jest dostępna i dlatego się zastanawiam. I jak to potem z zarobkami wygląda? po jakim czasie ubiegasz się zazwyczaj po podwyżkę i z jakim docelowym skutkiem?

Kierowca

Przyjechałem na czas i zostalem zarejestrowany.Poinformowałem biuro że muszę zrobić pauzę 45 min mimo tej informacji wołali pod rampe i potem zaczął się problem z rozladunkiem oraz zaladunkiem bo nie podjechałem na żądanie.W biurze jaśnie Pani nie odpowiadała na radiu kiedy mnie podstawia na rozladunek ogólnie to jest brak poszanowania dla drugiego pracującego człowieka .

Kermit
@Kierowca

To tak nie działa. Na czas z koniecznością kręcenia pauzy 45" czyli spóźnienie 45" w tym czasie awizo miał już zapewne inny kierowca i zaczyna się problem. Z tego co się orientuję Pani w biurze nawet nie ma CB radia więc nie mogła Pana usłyszeć i odpowiedzieć. Rejestracja i wezwanie pod dok jest automatyczne przez lektora a całość koordynuje ochrona.

Łucja

Kochani, ile elektromechanik zarabia teraz, w tym kryzysie? Ładnie ogłoszenie napisali, ale o zarobkach tyle, że stałe i że z dodatkami płacowymi. Mężu mój się pyta, jakie te dodatki dają i czy każdemu :)

Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacyjnym jako Księgowa w Cisowianka (Nałęczów Zdrój Sp. Z O.O.)? Jak wyglądało samo spotkanie z przełożonymi w fimie?

xyz

Na spotkanie zapraszają do zakładu w Drzewcach. Zwykle jest spotkanie z Główną księgową, Dyrektorem Finansowym czasem pojawi się ktoś z HR. Spokojna merytoryczna rozmowa. Roboty dużo, ale zespół zgrany i sympatyczny.

Tutejszy

Pracowałem w 2019 roku w Nałęczowiance Nestle na sezon jako operator maszyn. Przez agencje pracy. Gdyby nie umowa o pracę i dodatki mocne czy 100 w niedzielę ect to wypłata była by o kilkaset zł niższa. Zarabiałem 3000 zł netto. Co ciekawe operator który pracował na stałe z kilkuletnim stażem pracy zarabiał tyle samo. Pozdrawiam lidera któremu tak waliło z ust że było to nie do wytrzymania. Poza tym sama praca nie była ciężka. Załoga na poziomie.

Mzakras

Super się pracuje na stanowisku operatora wypłaty z miesiąca na miesiąc wyższe. Firma świetnie radzi sobie z kryzysem i pracownicy tego nie odczuwają na swoim wynagrodzeniu

Danuta
@Mzakras

Jak to z miesiąca na miesiąc wyższe, w sensie że podnoszą pensje czy raczej dają lepsze premie?

Kuba

Witam, czy ktoś się orientuje czy ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. przygotowania wody jest jeszcze aktualne? Wiem, że ogłoszenie zniknęło z pracuj ale nadal jest dostępne na innych stronach? Czy ktoś może nakreślić jak wygląda praca na tym stanowisku oraz czy warto aplikować? jestem świeżo po studiach i szukam pracy w okolicach Puław.

Lidia
@Kuba

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Jakie zarobki, atmosfera czy coś innego Cię interesuje?

Kuba
@Lidia

a aktualne czy nie? W sumie to jestem ciekawy na czym konkretnie polega taka praca, jakie są zarobki, atmosfera i możliwości rozwoju. Ogólnie czy warto?

Lab

Jak sytuacja w laboratorium? Jakie wynagrodzenie? Jest ogłoszenie, warto aplikować?

Zofia
@Lab

O, a na jakie stanowisko do laboratorium szukają?

Co się stało , że już nie narzekacie na zarobki ?

Małgorzata

może jakieś podwyzki były, nic nie wiesz na ten temat?

@Małgorzata

Jak bym wiedział to bym nie pytał figlareczko.

@Małgorzata

Przyszedł bym do was ale nie wiem co tam trzeba robić.

NASA
@Małgorzata

Tą zieloną zapalniczkę ci rzuciłem na posesje pod 54 kotuniu. Poszukaj w trawie to sobie przeczytasz jaką legenda o tobie napisałem.

Bogdan

Myślisz ze jak ludzie nie narzekają to jest lepiej? Jak nic nie wiesz to raczej tu nie pracujesz chyba?? W takim razie szukasz tu pracy bo jakoś nie pomocnego nie napisałeś. Wyjaśnisz ???

@Bogdan

Nie pracuje , ale kiedyś pracowałem. Ostatnio słyszałem rozmowę dwóch chłopaków co pracują , że teraz jak jest nowy właściciel to nie ma podwyżek i premie słabe , narzekali na sulide.

Małgorzata

co było przyczyną że jest nowy właściciel ? skąd ta zmiana ?

Norbi

Pamiętacie jeszcze Rafała K. ? Co u niego?

Rafcio
@Norbi

Wszystko w porządku. A co tam u Przemusia , okociła już mu się ta kocica ?

messi

Ja mam taką prośbę , jak byście widzieli takiego czarnego kotka na zakładzie to proszę mi go złapać , pończoszek się wabi .

nerwowy

Co tam u zabłockiego bonifacego z in kitro ????

Alojzy

Jak dzieci ????

Alojzy

Jak dzieci;-)

miał
@Alojzy

Wiedzą na zabłociu o mruczusiu wiedzą:-)

miał

Jak kotek ??

filemon
@Alojzy

Nie uda wam się ten przekręt razem z tym całym kondonńczoszkiem .

love
@Alojzy

Kto się czubi ten się lubi@

Lidia
@filemon

Jaki przekręt, bo nie rozumiem, a na niektóre wpisy została nałożona cenzura.

filemon
@Lidia

To zrozum lydjo , że nie uda wam się wykupić wszystkiej karmy z promocji , zresztą i tak wiem już gdzie jest duzo tańsza i o wiele lepsza (.) (.)

wwo

Jak idą przygotowania do sezonu ? Jak tam nowy właściciel się sprawuje??

Czy w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie, Umowa o pracę na czas próbny. (3mc)

Bogdan

I po tym czasie jest umowa na rok? Czy jak to wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. - Nałęczów

• Jak się pracuje w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.