Opinie o Vision Express SP Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vision Express SP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vision Express SP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vision Express SP Sp. z o.o. w Warszawa

Kto

Lista poszukiwania DK się zapełnia:) chcieli oceniać DK - DK ocenia ich. Powodzenia Essi Chcieliście produktywnych pracowników to macie- szukajcie w Żabsonie

Mia

Na jakie zarobki może realnie liczyć DS w dużym mieście?

Czy warto pracować w Vision Express na stanowisku Doradca Klienta. Na jakie zarobki można liczyć? Będę wdzięczna za podanie przedziału od ..do. Pozdrawiam

Jeszcze.
@Ania

Będziesz zarabiać od 10 go do 10 go. Dużo poniżej średniej krajowej i mediny w tej branży. Kilka wpisów niżej masz przykłady. Daj sobie spokój.

Beka z Was marudów
@Ania

Na przykładzie wypłakujących się tu niedorajd życiowych, które zamiast uciekać jak to piszą do wszystkich innych optyków którzy rzekomo płacą 3 razy lepiej- pracują tu i marudząj, jednak chyba warto tu pracować. Zapraszamy :)

@Beka z Was marudów

Jak sama strona wskazuje . Ludzie wyrażają opinie o ve. Mają prawo. Czytając te komentarze grubo bym się zastanowiła czy tu przyjść. I salony prywatne nie tylko rzekomo płacą więcej bo PLACA realnie. 3 niedorajdy życiowe które zmieniły pracę na prywatnego optyka mają więcej niż ja. Na szczęście też sobie idę. Pozdrawiam

Dati
@Ania

Zależy w jakim mieście, salon o jakim budżecie, od 3200-4500 mniej więcej. Przy czym górna skala to duże warszawskie salony, które mają dobre układy z Regionalnym. Natomiast obecnie źle się dzieje w firmie, od czasu covidu firma leci w przepaść, niemoralnymi i nielogicznymi decyzjami. Perspektywy są jeszcze gorsze. Pracownicy odchodzą lub są zwalniani przez firmę, w najbliższych miesiącach będzie redukcja etatów. Większość osób otwarcie mówi, że szuka czegoś innego. Firma przyjęła strategie, że pracownik ma być w firmie krótko, bo cytując jak długo pracujesz w firmie jesteś „pracownikiem kominem”, który nie jest wygodny dla Zarządu. Pracownicy w otwartych mailach, które hulają w obrębie całej firmy, otwarcie mówią jak firma zniszczyła ich nadzieje i ostatnie lata pracy, a Zarząd nie reaguje. Szacunek zerowy, wypłata często niezależna od ciebie, Zarząd zrobi wszystko żeby nie wypłacić premii, więc podstawa 3200

Twojemojeamozemoje?

To jak będzie ? Czy nie będzie ? DS zmęczony ? DR urlop akceptuje iiii uyK. 5 dni urlop 12 wolnego? DWH DWR? Wracają z urlopu znowu dzień jak dziś Instagram Facebook, wp wiara w (usunięte przez administratora) trójka dzieci co by zrobić żeby zarobić … HR kuleje bo na koordynatora ama???zona DR by nie wybrali ale się sprzedali wiec ich wybrali- kto się zgłosił najniższa stawkę dał to idź Pan rób porządek # gdzie jesteś ESssiii

?
@Twojemojeamozemoje?

Można prosić o wersje po polsku?

Ya
@?

Jeśli jesteś inteligentny zrozumiesz, przeczytasz między wierszami. Jeśli jednak nie a bardziej na nie:) to pracuj w tym VE i nie dziw się dlaczego jest tak źle

Tojakbyło

Czy można się dowiedzieć jak z grafikami ? Czy DS już zaliczyli swój upadek? Czy jeszcze robią co chcą?

15 latek

Vision Expres, prawdopodobnie będzie w niedalekiej przyszłości przykładem na różnego rodzaju wykładach akademickich, jako firma, która idąc ścieżką, którą wybrała, sama doprowadzi się do utraty znaczenia na polskim rynku optycznym. Z prawdziwej firmy optycznej, z zapleczem laboratoryjnym w prawie każdym salonie, okulary bedzie produkować masowo. Ten sam fakt przemawia za zapatrzenie się tylko w optymalizację zysków, a nie za fachowość, właściwe podejście do pracowników i ich dochodów.Nie mówiąc o Klientach, bo ich firma traktuje jak Klienta Mc Donaldsa. Która firma, niezależnieod branży tak świadomie drenuje swoje zasoby ludzkie. Optyków już prawie nie ma. Pozostali. lojalni, traktowani sa jak kula u nogi, niejednokrotnie finansowo poniżani i zupełnie otwarcie, na głos krytykowani za to że są. To wydaje się nieprawdopodobne, ale tak jest. Przeszkadzają włoskim właścicielom optycy, optometryści i długoletni pracownicy. Kuriozum na skalę światową. Tu nie ma znaczenia merytoryczna wiedza, doświadczenie, relacje z Klientami, budowane latami. Znaczenie ma promocja, tajny klient i inne wynalazki, służące obniżaniu dochodów pracowników. Zastanówcie się, czy pracodawca, któremu zupełnie nie przeszkadza pracownik nie mający pojęcia o podstawach optyki, za to tani, z najniżsża krajową, to pracodawca z perspektywami? I kiedy czytam na stronie Essilux, że maja ideę poamagania w lepszym widzeniu, a na dodatek pomagają przez swoje fundacje, to zastanawiam się, czy nasze najniższe zarobki w Europie to też idea, czy system zbliżony do niewolnictwa. Utrzymujemy przez naszą pracę jakąś ogromną liczbę regionalnych, z wypasionymi pensjami, flotą samochodową a nie mamy mieć laboratorów? Przez wiele lat to właśnie one przynosiły wymierne zyski. Co więcej, stały się symbolem i "logiem" Vision Express. Kliencie się odwrócą, to pewne. Żadne promocje nie przebiją oferty konkurencji. Powoli to bedzie gasnąć, bo nie mamy merytorycznej wiarygodności, rzetelności i termonowości. A jeżeli 15 letni stażem pracownik ma zarabiać jak ten nowo przyjety, to wszyscy juz jesteśmy tutaj przegrani. Wy, nowi szczególnie na to zwrócicie uwagę. Za jakiś czas, sami to odczujecie. Firma spada do poziomu Januszeksu, z pozorami korporacyjnego ładu i aspiracjami na markę premium. Nie ma szans, konkurencja myśli inaczej, i ma się coraz lepiej. Jak zlikwidują nam lab, poszukam pracy w salonie optycznym, nie w sklepie z oprawkami. I nikt nie będzie tęsknił, bo jestem tylko numerem zasobu ludzkiego. Arrivederci...

To co się dzieje w firmie w ostatnim czasie, to po prostu woła o pomstę do nieba. Nie szanujecie swoich pracowników, którzy dla Was pracują. Najniższa krajowa na umowie i mówienie dorosłym ludziom prosto w twarz, że przecież jest premia, dziś jest, jutro może nie być… akurat w tym miesiącu jej nie ma. Nie uwłaszczając pani w markecie… ale ona zarabia więcej. Telekonferencje, klaskanie sobie, mówienie, że wszystko to kwestia nastawienia, trzeba mieć pozytywne, pozytywnym nastawieniem zapłacę rachunki? Gdyby nie to, że mam męża, który zarabia, to w sierpniu razem z dziećmi jadłabym tynk ze ściany, bo dostanę przelew na +/- 3000zł. Zabieracie LABy, które dają nam pieniądze, dzięki którym na koniec miesiąca jesteśmy w stanie domknąć budżety, to wszystko specjalnie, prawda? Dla firmy idealna opcja, to jeśli salon zrobi go na 99%, swoje zarobicie, a pracownikom dacie najniższą krajową. Pięknie widać w tym miesiącu jak kontrolujecie salony, soczewki, które przychodzą po 14dniach, nie ma szans na domknięcie targetów, a klienci na nas się wyżywają i do nas mają pretensje, że to wszystko tak długo trwa. Jeśli nie daj Boże zdarzy się stłuczka, to klient na okulary będzie czekał miesiąc czasu, Wy sobie w ogóle zdajecie sprawę z tego jak ogromna jest konkurencja na rynku? Czym chcecie przyciągnąć klienta? Tak długim oczekiwaniem, starymi kolekcjami opraw, czy salonami, które od 20lat nie przeszły remontu? Pracownikami, po których widać irytację i zmęczenie? Którzy nie mają żadnej motywacji do pracy? Wiecie co ja mogę robić za 3 tysiące na rękę? Co najwyżej sprzedać pudełko soczewek kontaktowych z kasy. Tyle mojego zaangażowania jest warta głodowa pensja, którą od Was w formie jałmużnej dostanę. Na goworku najgorsze opinie w branży optycznej, nie szanujecie nikogo, plujecie na swoich pracowników. Firma idzie na (usunięte przez administratora)jak Titanic, pięknie to widać w ostatnim czasie. Wstyd, naprawdę wstyd.

Tak
@Anna

Pani Anno, trafione w punkt, czytane dzis, jestem pewien, ze w nie jednym salonie na glos, nie bylo osoby, ktora nie zgadzalaby sie z ta opinia, firma nie spodziewa sie, jak duzy bunt pracownikow niedugo spowoduje

Lola

Pracuje w firmie od 3 miesięcy i jestem zażenowana polityka firmy, sposobem liczenia premii. Byłam na l4 2 dni pod koniec miesiąca, cały pozostaly miesiąc pracowałam, obsluzylam tajnego na 100% a zostałam skrojona z premii za niego o 80 zł ????

Gaweł
@Lola

Przyzwyczajaj się. Są tacy, którzy zostali zdegradowani, bo jest nowa, personalna włoska polityka, a dalej wykonują to co wykonywali, tylko o kilka stówek mniej. Sa tacy. którzy się z tego powodu zwolnili, ale sa tacy, którzy pozostali. bo potrafią dużo, stoi za nimi kopę lat pracy z okularami i klientem i sa lojalni. Ale to już w excel nie wchodzi. Tak, że przemyśl swoją zawodową przyszłość, bo po likwidacji labów, dopiero będzie chaos. A będzie. Dobra włoska robota. Już z warszawskiej fabryki essilora zamówione soczewki na Edi przychodzą nie takie jak powinny. Na opakowaniu nasze, a wewnątrz z kosmosu. Będzie się działo, oj będzie. Uciekaj Lola, uciekaj.

@Lola

Dokładnie żenada Teraz podobno kto choruje odrazu leci jako pierwszy do zwolnienia No i nasza produktywność także bijmy się o klienta

Danuta

Ja tez dziękuje całej firmie za 3100 zł z budżetem i jednym celem mogę sobie kupić papier do tylka jedynie

Ve
@Danuta

Zawsze możesz z my benefit wykupić sobie jogę lub masaż by się tak nie wkurzać xd ale tak serio to jest szczyt żenady żeby mieć taka wypłatę i to nie jest tak ze się człowiek nie stara a marudzi tylko to są smutne realia;(

Ruda
@Danuta

Na jakim stanowisku takie zarobki dają? Daj znać, czy chodzi o doradcę klienta, bo oferta jest ale żadnych widełek nie ma nawet. A ja jestem zainteresowana. No i to jeszcze 0,75 etatu, to ile na rękę można dostać?

@Ruda

Wiesz co to zależy od realizacji budżetu i celów. Przy zrobionym około 4400 przy niezrobionym 3700 mniej więcej. Jestem z miasta powyżej 100 tys, nasze budżety to około 180 tys. Jak salon jest mniejszy to mniej premii

Dk mniej niż 100 tys

Jaki budżet przepraszam ? U nas miasto 40 tys ludności i budżet 240 tys ... 3600 podstawy Robisz plan będzie 4 na rękę Nie zrobisz to w żabce mają wiecej

@kandydat

Jaka jest stawka na start na kierownika salonu?

@@kandydat

Kierownik wyjdzie gorzej niż doradca z premią, czyli w granicach 4,5 tys. Nie ma u nas czegoś takiego jak „na start”. Dostajesz tyle i koniec, nie licz na podwyżki ze stażem pracy

Proszę o lepsze wybory osób na stanowiskach DS czy Kierownik. Takich, którzy COKOLWIEK robią poza siedzeniem na dupie w biurze plotkując. Proponuję przejrzeć kamery w salonowych biurach ;)) Pozdrawia wkurzony pracownik, który siedzi cały dzień na salonie..

Kaska

DS -yyy zmęczone sytuacja panująca. Jednie jaka władze maja to w planie Q tyle ich ważności i poważania zostało bo każdy ma ich w D u s z y - to jak będzie w końcu Regionalni znajda czas otworzyć grafik 15 salonów czy też są zmęczeni sytuacja A może w końcu otworzy ktoś ważniejszy grafik G albo J? I zrobi porządek ze swoimi ludźmi którym ufa a jest tak samo (usunięte przez administratora) jak doradcy w salonach?

Origami

Dalej plebs do pracy w każdy weekend? A DS zmęczony na urlopie 2 dni urlop a później wolne w grafiku i robi się 6 dni. Tak można tyko w VE bo u innego pracodawcy to trzeba by wykorzystać urlop. Ale nie martwcie się tylko DS rządzą grafikami a nawet ich DR nie sprawdzają bo są ślepi albo za małe j a j a mają

Błaganie

Liczymy na sprawdzenie grafików DS salonów Zarządzie ! Jeśli nie wy to już nikt nie pomoże. Regionalni udają ze nie widzą problemów. Tak nie może być

Piki
@Błaganie

Regionalni nic nie udają działają jak koń z klapką na oczach na polecenie zarządu - trzeba być naiwnym aby posądzać regionalnych o myślenie raz, o wykonywanie jakichkolwiek czynności bez polecenia zarządu. Jak walą ściemę to tak im kazali, jak czegoś nie widzą albo gadają głupoty to tak im kazali - a wymyśla to wszystko zarząd z metra ciętym na czele

O!

Oj dzieci, dzieci. Jak nie potraficie załatwić tak oczywistych spraw jak grafiki i pracę swojego DSa, to nie dziwne, że firma Was tak traktuje. Z pensjami, swoimi pseudo celami, tajnymi i JOKami. Zebrać się w salonie i mocno pogadać, razem z regionalnym. A jak to nic nie da, to wszyscy razem na kruciótkie L4. Popracuje sam, to zacznie Was szanować. Ważniejsza jest LIKWIDACJA LABÓW, ale jak się go nigdy nie miało, to się nie rozumie. Tak, że drogie dzieci, zacznijcie myśleć, a nie stękać. DS, to nie boska istota, trzeba czasami twardo rozmawiać i tworzyć zespół, a nie koło gospodyń miejskich. Dodam, że nasz DS pracuje więcej niż doradcy. Poza swoją robotą, robi w labie, sprzedaje, jest poważnym, normalnym szefem. Zapycha aż miło patrzeć. A namnożyło się przez kilka ostatnich lat DS ów z wybujałym ego. bez przygotowania, bez wyobraźni, za to z jakimś kompleksem. Z takim myśleniem, to Zarząd może robić z Wami cokolwiek. Chcecie być miernotami, to dalej na tym forum stękajcie o grafikach. Dzieci drogie, za rok będziecie w innej firmowej rzeczywistości.

Zajakiegrzechy

Najwyższy czas się zabrać za DS nierobów, u nas w salonie to samo. Ciągłe spóźnienia, wychodzenie wcześniej z pracy kilka godzin bez odrabiania, wyjścia prywatne również bez odrabiania. Nie robi spotkań z pracownikami, co chwile wychodzi na zakupy kilka razy dziennie i wieczne przerwy na jedzenie, nic nie wie, nic go nie obchodzi, salon sam się kręci bez niego a kasę największą zbiera!!!!

Koleżanka

Zamiast liczyć produktywność Doradców. Prześledzić cała Polskę w grafikach salonów w szczególności kadry zarządzającej oni maja czas na zebranie sił do pracy jak tyle wypoczywają jaka jest ich produktywność ? Czy ktoś to sprawdza czy jest ślepy? Albo udaje ze nie widzi?

Basta

Proszę się zainteresować grafikami DS szczególnie pod rządem G.Z bo chyba ktoś ślepy to sprawdza. Takiego czegoś to w życiu nie było.

Zbawiony
@Basta

To może spróbujesz się sprawdzić jako kierownik lub dyrektor salonu? A od G.Z się odczep !!!

Śmieszny
@Zbawiony

A co masz coś na sumieniu? Też tyle wolnego zaplanowane masz na kolejne miesiące? Że boisz się G? A może w końcu by się ktoś zainteresował jak DS salonu ustalają sobie dni wolne i grafiki Plebs pracuje a inni wypoczywają 2 dni urlopu 8 wolnego? Da się u nas się wszystko da

O!

LABORATORIA W SALONACH MUSZĄ ZOSTAĆ !!! I BASTA! To nasz jedyny atut i szansa na jakiekolwiek zarobki, nie mówiąc o podtrzymaniu marki i bycia konkurencyjnym. Bez labów, to juz tylko sklep z oprawkami. I nie liczcie Italczycy na realizację planów i zyski. Niszczycie ludzi, ich rodziny i przyszłość. I koniec z tymi poniżającymi tajnymi, opiniami etc. które zabierają nami tak marne premie Pamiętajcie, kiepsko opłacany pracownik , sprzedaje kiepskiej jakości towar.

@ja

Haniebne jest, że my pracujemy a nasze pensje są zależne od tego, czy lab przyśle prace i czy klient odbierze okulary. Mamy kasę, ale niezafiskalizowaną, więc niby nie mamy. Bardzo krzywdzące. NPS i kolejna składowa premii zależna od nastroju klienta. W salonie miło i sympatycznie a ankieta na 0, bo są przekonani o swej anonimowości. 89% JOK to chore. Ruchy firmy na gorsze i wmawianie nam, że będzie dobrze. Kiedy? Pensje takie, że wstyd się przyznać ile potentat w branży optycznej płaci za naszą wiedzę i umiejętności. Wstyd.

Zostaw merytoryczną opinię o Vision Express SP Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vision Express SP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vision Express SP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 312.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vision Express SP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 260, z czego 14 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vision Express SP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vision Express SP Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vision Express SP Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 488 ocen.

Vision Express SP Sp. z o.o.