INPLUS SP. Z O.O.

Gorzów

Opinie o INPLUS SP. Z O.O.

admin 2015-06-23 13:20:12
Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie INPLUS SP. Z O.O.? Czekamy na komentarze.
anonim 2015-10-07 11:21:51
Przed dwoma laty bylo w agencji dobrze. Umowa o prace pracownik czul sie bezpiecznie. A teraz? Wlasna działalności gospodarcza ciągłe problemy typu jak tu zus i podatek zaplacic a dlaczego podatek w ty msc wyniósł tyle a tyle. Zdzwonisz do firmy ze chce sz wracac bo rodzina cie zle traktuje. A pani Joanna "no musi pani jakos wytrzymac" da panj rade. Oddzwonie za chwile czke i niedzwoni wogole. Ter az wszedzie chodzi o pieniadze. Niemartwia sie nami bo przeciez my mamy 24 h nadobe pracowac. Tylki martwią się żeby kontraktu nie stracic.ty martw sie haj to zusy pooplacac a oni biora ladny pieniadz
hol 2016-05-22 22:12:17
@ggg dzieki za informacje, to naprawde cenna wiedza, dzieki raz jeszcze :) Bo faktycznie na forach bynajmniej niedawno nie ogłaszali się z nowymi ofertami pracy, tyo może trzeba przejąc inicjatywe :)
Zostaw swoją opinię o INPLUS SP. Z O.O. - Gorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INPLUS SP. Z O.O.