Opinie o MULTIM w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MULTIM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MULTIM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MULTIM w Legnica

Justyna Nowy wpis

Hej poda ktoś adres do firmy w Legnicy?

maja Nowy wpis

@ert obecnie Pielęgniarka zabiegowa / instrumentariuszka to dobry i poszukiwany zawód. Trzeba mieć solidne wykształcenie i doświadczenie. Potrzebują też pielęgniarki anestezjologicznej. To tylko dyżury uzupełniające ale można dobrze zarobić. Mają też socjal

nieśmiała Nowy wpis

TAM PRACUJĄ [usunięte przez moderatora] UWAŻAJĄ SIE ZA NIEWIADOMO JAKICH LUDZI OWSZEN RODZINNY INTERES WIEĆ NA WSZYSTKIM OSZCZĘDZAJĄ NAWET NA PRACOWNIKU PŁACĄC MU MARNE PIENIĄŻKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRACA U PAŃSTWA [usunięte przez moderatora]TO ŻENADA

Gall_Anonim Nowy wpis

Jeśli jestes lub uważasz siebie za [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora] polecam ci tą prace:):) Nie dość ze pracujący tam kierownicy (małżeństwo) uważają siebie za nie wiadomo jakich wspaniałych elokwentnych i nie wiadomo jakich to brak mi poczucia dystansu i wyrozumiałości dla pracowników. Plusem tej firmy jest to ze płacą ci za godzine ale i tak marne gorsze bo niecałe 5 ZŁOTYCH/ BRUTTO. Niedość ze na wspomnianej wczęsnie rozmowie kwalifikacyjnej zamydlą ci tak oczka ze pojdziesz do pracy do nich bez zastanowienia to i tak wyrolują cie na maksa bo jak to w zyciu bywa najpierw bywa mówią ze " OWSZEM PŁACIMY PANI ZA GODZINE CZYLI 5 ZŁOTYCH/ BRUTTO ALE DO TEGO TRZEBA WLICZYĆ PROWIZJE" szczerze jedna wielka ściema i jedno wielkie [usunięte przez moderatora] a nie firma nie ma ani prowizji ani niczego co naściemniaja ci na rozmowie kwalifikacyjnej nie dosć ze ciezko musisz pracować by wyrobic norme jaką oni sobie zyczą czyli tak mniej wiecej 16 spotkań na jedną osobę to i tak wielce zadowolona z tej pracy nie bedziesz WIĘC NIE POLECAM to juz bardziej sie opłaca pracować w firmie Merchandiser rozkładającej towary w hipermarketach ( tutaj mimo ze układasz tylko określoną markę na półki np. Palmolive to i tak na miesiąc wiecej ci wyjdzie pieniedzy ponad 700 zł) a z kolei na promocji płaca ci 10 złotych brutto w porównaniu w firmie Multim znajdująca sie na KAWALERYJSKIEJ W LEGNICY WYPŁATA WACHA SIE OD 400 ZŁ DO 500 ZŁ dla mnie to żenada

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie MULTIM? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
tomasss

Nie polecam tej firmy, na poczatku obiecywanie nie wiadomo jakich wysokich zarobków, w rzeczywistości male pieniadze w dodatku jako konsultant mobilny wydaje sie wiecej na auto niz sie zarobi!!! A po kilku miesiacach jak umowy nie przechodza to trzeba zwracac prowizje!!!

Nie polecam pracy w tej firmie!!!Szef pięknie opowiada,obiecuje duże pieniądze,a w rzeczywistości jest odwrotnie.Szukają taniej siły roboczej!!!!

ala99

Jeśli chodzi o pracę telemarketera w Lcy ul. Chojnowska - nie polecam! Jeśli pojawicie się na rozmowie Szefostwo zamydli wam oczy totalnie. Obiecają gruszki na wierzbie. A w finale po 3 dniach pracy bez umowy odeślą z kwitkiem. Albo zaproponują super pracę i mega prowizje. Praca 6 brutto / godzinę + rzekoma prowizja jeśli was nie wyrolują z umową! Co już im się zdarzało... P.S. Rozkładanie towaru w marketach w porywach do 9 zł brutto/h. A ambicje identycznie zdeptane. Dodam tylko, że to ja zrezygnowałam a nie odwrotnie.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIM - Legnica

MULTIM