Opinie o Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik w Rybnik

Joanna

Pisaliście, że zmieniła się firma na lepsze jakiś czas temu, jeśli chodzi o wynagrodzenia. To ile tam faktycznie można zarobić? Zwłaszcza, że teraz jeszcze doszła ta inflacja i ciekawe, czy te zarobki nadal są sensowne w tej sytuacji?

@ O2.pl
@Joanna

Obiecanki cacanki przez prezesa a glupiemu radość. Nie polecam tej firmy sztygar zmianowy 6tys z kartkami kpina. A za kurs który cię wyślą a zwolnisz się to z wypłaty ci potrąca . Omijajcie szerokim łukiem tą firmę

Znalazłem stare ogłoszenie dla wiertacza pod ziemią i z racji daty chciałbym dopytać o warunki pracy, jak bardzo zmieniły się przez te kilka lat. Wtedy dawali 3050 brutto, więc chęcią poznam aktualną pensję. Wtedy było to ogłoszenie z pup, więc ciekawe czy jest szansa na pracę, ale nie będąc osobą bezrobotną. Początkowo pisano, ze trzeba przejść okres próbny, trwa on standardowe 3 miesiące?

Pracownik doświadczony Nowy wpis
@Joanna

Zarobki śmiechu warte... obiecane na dzień dobry 3,500 a dali 2800 ... najniższa krajowa za takie warunki że dychać się nie da... kwalifikacje zrobione a aneksu do umowy nie dali jak obiecali żeby wyższa stawka była.... firma nie porozumienie

Sebek Nowy wpis
@Pracownik doświadczony

No i co teraz z wypłatą, ile płacą po styczniowej podwyżce minimalnej krajowej? I czy kwalifikacje, o których piszesz, to sam sobie podniosłeś, własnym nakładem czasu i pieniędzy, czy firma pomagała?

@ O2.pl Nowy wpis
@Joanna

Czy w Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik pracuje się na open space?

Czy w firmie Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik są regularne szkolenia pracownicze?

Zokol1

Witam i szczerze pytam pracuje w Zoku-1 z 10 letnim starzy, ile można zarobić u was Panowie

Szybki
@Zokol1

Wszystko zależne jest od tego jaki z Ciebie wiertacz. Myślę że koło 4.5 -5 tys na dzień dobry by się znalazło z takim doświadczeniem .

Marzena
@Szybki

A jak sprawdzają doświadczenie? Są jakieś próby? Czy tylko rozmowa zwykła? Pytam bo brat szuka takiej pracy

Szybki
@Marzena

Doświadczenie poparte odpowiednimi kursami, a resztę weryfikuje życie. Oby gwiazda szybko nie zgasła..

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
DANIEL

WITAM CZY W TEJ FIRMIE SA DODATKI JAK WYGLĄDA SPRAwa zatrudnienia jaka umowa jestem wiertaczem z 7 letnim stażem czy są przyjęcia do pracy

Ktoś coś wie na jakich kopalniach przyjmują. Jak atmosfera i wypłaty mam doświadczenie jako ślusarz.

@Kandydat

Ja patrzyłam i w ogóle żadnych ofert nie widzę w Internecie do nich. Skąd założenie, że w ogóle przyjmują?

@Joanna

PUP Rybnik tam mają ogłoszenia i dlatego się pytać co i jak

now
@Kandydat

Kolego zadzwon do firmy na kolejowa i sie dowiesz co jak .Jak cie maja przyjac to przyjmą .W tym samym dniu dostaniesz skier. na badania itd. NaPUP RYBNIKnie licz,jak na wszystko w tym kraju.

Katarzyna
@now

To nie istnieje tutaj żadna rekrutacja? Przychodzisz i zostajesz ? Serio tak to wygląda? Kogo w takim razie biorą i po czym oceniają?

robol

2700 za 21 dn.- szukaj dalej prezesik

@robol

Przypuszczam, że jest to pensja, którą otrzymałeś od tego pracodawcy. Czy to się zgadza? Jeżeli tak to napisz, na jaką stawkę umawiałeś się na początku zatrudnienia.

Kolego
@robol

Zmieniło się coś na lepsze z wypłatami

Dawid
@Kolego

Pytasz? Bo już sam nie wiem czy się zmieniło czy nadal nawet 3 tysięcy się nie wyciągnie? Pracujesz tu i coś wiesz?

młody
@Dawid

Wyciągniesz tyle.

daniel wiertacz

witam czy zok 2 nadal przyjmują pracowników pomocników lub wiertaczy mam 4 lata doświadczenia i kurs wiertacza 2 lata

Pomocnik Ryla

Dzien dobry czy są może przyjęcia u Was do pracy, bo tam nie mogę się dodzwonić do Was.

Szczęść Boże, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Chodzi mi o atmosferę i zarobki? Od czerwca mam iść na Sosnice. Z góry dzięki za odpowiedź.

Martyna

@Vc a tak serio? ;) trzeba znać jakiś język ?

Siny
@Martyna

Angielski, Niemiecki ,Ukraiński no i Polski

Tymek

Witam. Aktualnie są jakieś przyjęcia?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik odbywa się również w języku angielskim?

Vnc

Po japońsku jako tako

Metanok

Panowie właściciele pytanie do Was, bo napewno ktoś z was czyta, jak wy 10 potraktujecie tych chłopców co sumiennie (usunięte przez administratora)mimo COVID 19, a teraz z całymi rodzinami (usunięte przez administratora) bo są zarażeni. I tu mowa o tych co pracowali a nie o tych co (usunięte przez administratora)na L4,bo z info co krążą w firmie głodówka, glodowka i jeszcze raz głodówka. Proszę o uczciwe przemyślenie, bo to tylko będzie świadczyć o tym jak szanujecie swoich pracowników..

marosl

A mają oni nadal prace przodkowe?

seba

to idż zarób ,jak myslisz,ze koszenie trawy to taki miód to sie rozczarujesz po tygodniu

Tedy

Nie przesadzajcie z narzekaniem, do podstawy są inne dodatki więc w sumie jest bardzo dobrze,

r...

A Ile bys chcial ? Pewnie robisz za pomocnika i to jeszcze od niedawna ! Wiec nie marudz !!!!!

Kacper

Witam, czy na dzień dzisiejszy ZOK II Przyjmuje ludzi do pracy ?

Raf
@Kacper

Przyjmuja

Kacper
@Raf

Dziękuje za szybką odpowiedż :D

Stary
@Raf

Ile da sie zarobic bez sw.?

Z

Za 2800 to ani Ukrainca nie znajdzie hyba że Angela z Niemiec syryjczyka przyśli

Wdp0

Za te pieniądze to niech prezes sam robi 3000tysie to zarobie wszędzie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik - Rybnik

• Jak się pracuje w Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik?

Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik
2.3/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Kolejowa 36
    44-200 Rybnik