Opinie o Securitas Polska w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Securitas Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Securitas Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Katowice

Co wchodzi w socjal Securitas Polska?

Haha

W co wchodzi? Żadnych paczek, bonów. Nic. Międzynarodowy koncern z polską nutką. I się należy cieszyć. Szeroko uśmiechać.

Co wchodzi w socjal Securitas Polska?

Winstein

Nic nie ma tam żadnego socjalu, nawet nie liucz na wczasy pod gruszą

Bronisław
@Winstein

Jaka jest stawka godzinowa w Securitas Polska i czy oprócz podstawy można też liczyć na jakieś premie i dodatki? Widzę że znasz firmę od środka, więc na pewno będziesz w stanie powiedzieć mi coś na ten temat.

Obecny pracownik
@Bronisław

Nie ma premii, dodatki ewentualnie za POF. Stawka zaczynasz od najniższej krajowej. Jak jesteś z doświadczeniem i masz szczęście do inspektora to można wyrwać 200 brutto po okresie próbnym który trwa 3 miesiące. No i najważniejsze wszystko powyższe zależy od obiektu czyli klienta firmy.

@Winstein

Wszystko jest nawet dodatki i zniżka na basen.silownie itd.

@Bronisław

Brutto 19.70 są dodatki nocne oraz inne polecam

Agnieszka
@Iwona

Wszystko - czyli co takiego jest w tym socjalu? ;D

@Iwona

Czy widziałeś/aś ile pracownik płaci ta ze tak zwany multisport? , jeśli nie zapoznaj się z tym - a spadniesz z krzesła tak jak ja , to jakaś kpina! hahaha

Haha Nowy wpis

Czy w Securitas Polska możliwa jest praca na podstawie B2B?

KPOF Nowy wpis

Jest ogłoszenie że mają nowy obiekt w Zawierciu,potrzebują pracownika ochrony z UDT na wózki widłowe ze znajomością obsługi komputera,tak jak by ogłoszeniodawca bez rozumu nie mogł napisać że potrzebują magazyniera,ośmiesza się ta firma jak tylko może,pracownik ochrony połączony z magazynierem .HAHAHA.5000 na rękę na umowie,nic co jest napisane w tym ogłoszeniu nie jest prawdą,umowa na 3600 brutto(jak by ktoś z mniej myślących nie wiedział to najniższa krajowa)reszta to zlecenie.Ludzie zanim tam ktoś się wybierze to przemyślcie to bo jak będzie ktoś chciał zostać magazynierem to niech idzie bezpośrednio na magazyn a nie bawi się w Secutas,bo na magazynie będzie robił swoje i lekko zarobi ponad 5000 na umowie o prace.Oni szukają ludzi z grupą inwalidzką 02 P bo tacy ludzie się tylko w tej firmie dogadają z kadrą kierowniczą która też taką grupe posiada.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Securitas Polska? Chętnie zatrudniają?

Pracownik Ochrony

Bardzo miłe Panie z rekrutacji. Pomocne i uśmiechnięte

dużo pytań o dyspozycyjność i o to czy pracownik da radę

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Securitas Polska?

Negocjator

Nie organizują żadnych imprez czy spotkań integracyjnych, połowa pracowników to niedorozwoje, ale opłaca się ich utrzymać bo są tani, dobrych pracowników nie doceniają byle sztuka, jesteś trochę wydajny i tani to securitas cię za balsamuje, co do spotkań, inspektorzy uważają się za szlachciców, a pracownicy to plebs, mimo że większość inspektorów ma ledwo średnie wykształcenie na dodatek nie pełne.

@Negocjator

jedynie co potrafią robić przełożeni , to pracowników w balona... tyle w tym temacie

Co jaki czas w Securitas Polska można ubiegać się o podwyżkę?

hahaha podwyżkę ? , zapomnij ja jestem pracownikiem z długim stażem w tej firmie , przełożeni pod tym kątem to jedynie potrafią robić Cię w balona...

jestem pracownikiem z długim stażem pracy w tej firmie , pod tym kątem przełożeni jedyne co potrafią to ludzi w balona hahah ;d

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Securitas Polska?

Mark

Podstawowe uposażenie - karabin AK GZ 15mm 2 magazynki po 15 naboi - pistolet 9mm 3 magazynki po 8 naboi -granat ,,fireball, 2szt -kamizelka kuloodporna ,,fog,, -bagnet -maska OP -noktowizor -hełm ,,Alliance,, Taka podstawa do ochrony obiektu przemysłowego w razie ,,w,,

R2D2

Dawno temu po szkole trafiłem do securitas na obiekt Cooper standard Teraz tak sobie wspomniałem i mam pompe. 2 budki plus centrala Po 2osoby w budce Wychodząc z budki 5 zamieniałem się w 3 Z budki 4 w nr2 (usunięte przez administratora) Alfa bravo Hahahaha

Lelo

Praca jak praca, zależy na jaki obiekt się trafi. Do czego można się przyczepić to tylko to że niektórzy sprawiają wrażenie jakby Securitas był ich pierwsza pracą w życiu choć 20 lat nie mają ;) oraz można zauważyć że firma często powołuje się na to że jest szwedzka.... Cóż, w Szwecji nie dopuszcza się do pracy takich osób jak u nas

ccc
@Lelo

Nie wiem jakie płace są w Szwecji (pewnie dużo większe) ale czego i kogo można się spodziewać za taką stawkę jaką płacą agencje ochrony w Polsce. Myślę ,że kandydat na pracownika posiadający wszelakie uprawnienia jak i wykształcenie czy też coś sobą prezentuje będzie mierzył o wiele wyżej niż zwykłe cieciowanie. Praca za taką stawkę jest adekwatna dla studentów lub emerytów bo raczej za takie pieniądze nie lada godnie żyć. Stąd wizerunek polskiego "Ochroniarza"

@ccc

No tak ale z tego chyba wynika, że to stanowisko nie jest raczej aż tak wymagające skoro można emeryta czy studenta bez doświadczenia śmiało w to wepchnąć? To dla tego rzeczywiście odpowiednio przygotowanych jakie stanowiska byłyby właściwe?

Wojciech

W ostatnich miesiącach aktywność w tym wątku jest bardzo mała, a szukam informacji na temat warunków zatrudnienia i współpracy z "Securitas Polska", wypowie się ktoś z pracowników? Warto aplikować?

Karol
@Wojciech

zadzwoń i zapytaj o oferty jakie mają, ja pracuję 3 lata na obiekcie przemysłowym, pieniądze na czas, nie ma problemu z urlopem, właściwie z perspektywy lat jest coraz lepiej

@Karol

Super, że się odezwałeś. Odpowiesz, jakie są to pieniądze, poza tym, że są na czas? Chciałabym też wiedzieć, czy masz wybór obiektu i czy na starcie trzeba mieć licencję, a może Securitas pomaga w jej wyrobieniu? Będę Ci wdzięczna za pomoc.

@Monika

Nie musisz mieć licencji nawet wogole nie mieć nic wspólnego z ochrona oni wszystko pokażą

Stakow
@Wojciech

Pewnie ze warto, ale praca jest odpowiedzialna i ciężka, jeżeli to lubisz aplikuj

@Stakow

Po trzech latach to ja myślę, że on już coś sobie raczej innego wziął. W jakim sensie jest odpowiedzialna? Ogólnie to chyba piszesz o jakimś konkretnym stanowisku?

Stakow
@Karolina

Sorry, faktycznie nie popatrzałem na date

@Stakow

Haha, nie no spoko, każdemu może się zdarzyć. ;) Ale tak czy siak powiesz o tym coś więcej? Bo komuś innemu na pewno się to jeszcze przyda

Darek

Mam nadzieję że firma nie odpuści i każe zapłacić za kurs który teraz zrobiła tym dziewczyna

Maja

Czy na obiekcie przemysłowym jest możliwość pracy tylko na dzienną zmianę? Np. 7-19?

Czy w Securitas Polska zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Odpowiedź

na obiektach przemysłowych mają zlecenie

Na obiektach handlowych zdarza się umowa zlecenie, przemysłowe i logistyczne na okresie próbnym mają o pracę :)

@Odpowiedź

no właśnie na obiektach przemysłowych jest umowa o pracę - chyba, że ktoś jest studentem to wtedy opłaca mu się pracować na zlecenie

Jerzy

Jak umowa o pracę to dobrze. Na okresie próbnym też, czy wtedy jest zlecenie? Bo wiele firm to praktykuje, a to dość niekorzystne. Dodasz jeszcze jak z wypłatami? Stawka godzinowa jest dobra?

@Jerzy

Na godzinę najniższa krajowa

Jest ok

Staszek

Cały czas masz umowy, pod tym względem najlepsza i pewna firma

Darek

Mam pytanko czy ta jedna z tych które się przyjęły też wam biadoli jacy oni są biedni co ona w domu robi . A tylko masz coś do zjedzenia dziewczyno ogarnij się.

@Darek

Tak słyszałem już to nie raz potwierdzam . Też już mnie to denerwuje

Natalia
@Darek

Ona wam poprostu bzdury opowiada. Znam ją bardzo dobrze umie bardzo dobrze grać nie polecam znajomości z tą osobą

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Securitas Polska?

Na sklepach w godzinach otwarcia, przemysłowe po 12h z reguły od 7

12h od 7 do 19 oraz 19 do 7

Czy firma Securitas Polska kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pytanie dotyczy stanowisk liniowych czy biurowych?

Tak

Czy Securitas Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

zależy od obiektu oraz ilości godzin. Umowa o pracę jest z reguły na obiektach przemysłowych. Na handlowych raczej jest to zlecenie na 3 miesiące okresu próbnego i potem dają umowę o pracę

@pracownik

Jest zmiana umowy i stawki. Nie pasuje? To żegnaj

Iwona

Jaka umowę chcesz taka ci darzą.

Ryrcio

Praca dla kelnerów z kopalni a nie ochrony

Joe Bonamasa

W sumie jak czytam wszystkie opinie na tym forum o tej firmie i o innych w zasadzie o wszystkich zakładach pracy to według opini na go worku pozostaje iść na rętę bo w każdej firmie jest do (usunięte przez administratora)

niemiec

moe polecam securitasa a w szczególności w katowicach na rozdzieńskiej w rockwell hamstwo i (usunięte przez administratora) a szef zwalnia nagminnie nie polecam

Niem
@niemiec

Tutaj ktoś się podszył. Nawet nie miał odwagi podpisać się swoim nazwiskiem. A wyleciałeś z pracy za nieróbstwo.Ostrzeżeń miałeś tyle że bym książkę napisał.A ja tego tak nie zostawię.

Jack123
@Niem

Praca fajna w securitas pracowałem i wracam do firmy polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Katowice

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska