Opinie o AF-Quality w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy AF-Quality. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie AF-Quality o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AF-Quality w Gorzów Wielkopolski

Czy pracodawca AF-Quality motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

aha
@Małgorzata

od siebie dodam, ze moze nalezaloby poszukac kogos, kto zajmuje sie sciaganiem dlugow za granica, tym bardziej, ze niemcy nie leza na koncu swiata...trzeba by znalezc jakiegos prywatnego detektywa, ktory by poslal swoich windykatorow do dluzniczki :) skoro sady polskie nawet bedac w UE nie maja mocy prawnej do scigania skazanych, trzeba ugryzc problem z drugiej strony...

Czy pracodawca AF-Quality motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Małgorzata

Pani właścicielka firmy AF-Qality pani Anna F. (usunięte przez administratora) mnie na 20 000 zł i (usunięte przez administratora) do Niemiec zamykając firmę w Gorzowie Wielkopolskim. Ścigana jest listem gończym. Sprawa w sądzie o odzyskanie należności trwała trzy lata , na której nikt z jej strony się nie stawiał. Prawomocne postanowienie Sądu w Gorzowie Wielkopolskim o zwrot zapłaty wraz z sądownymi odsetkami trafiło do komornika. Tam przeleżało dwa lata i pani komornik umorzyła sprawę ponieważ niema od kogo zażądać zwrotu zadłużenia mimo, że podałam dane jej wspólników. W tym czasie pani Anna F rozkręciła identyczną firmę w Szczecinie. Nawet wspólnicy są ci sami. Mam zamiar wznowić proces przeciwko pani Annie F. Możemy założyć jej i jej spółce pozew zbiorowy. Proszę o kontakt w tej sprawie osoby poszkodowane

@Małgorzata

Chętnie nawiążę kontakt,również jestem (usunięte przez administratora) na ponad 1000€.

@Aneta

Witam Proszę o kontakt priv na moim FB Małgorzata Perlikowska Gostynin. Pozdrawiam

Aneta.

Wysłałam wiadomość.

nie polecam
@Małgorzata

prosze wejsc na strone gowork traktujacej o humanis, czyli af quality ale w szczecinie - tam sa ludzie, ktorzy odzyskali pieniadze, ale przez prokuratora! wydaje mi sie, ze prywatna windykacja wiecej wskora niz publiczne sadownictwo...

Aneta Nowy wpis
@nie polecam

Czyli potrzebny kontakt z prokuraturą w Szczecinie,?

@Aneta

z prokuratura na pewno trzeba sie zapoznac. chodzi o to, by postawic w stan oskarzenia osobe fizyczna, a nie prawna. w szczecinie po tym jak zwineli druga firme, powstala trzecia itp. na gowork o humanis sa osoby, ktore sa bardziej w temacie, ktora prokuratura to ma byc, czy moze lokalizacja bez znaczenia

Mariusz

Widzę, że firma ma długą listę wierzycieli. Udało się już odzyskać zaległe pieniądze? Nie wiem też, skąd pochopne wpisy o likwidacji, bo wg. KRS-u firma pod tą nazwą nadal funkcjonuje. Jeżeli ktoś ma więcej informacji o niej to niech się proszę podzieli tu nimi, by i inni, zainteresowani mogli wiedzieć.

Popieram,jestem za.

@Mariusz

Wg KRS firma nie istnieje,uległa likwidacji.Takie info otrzymałam.

Dominika
@Aneta

A gdzie dzwoniłaś? Kto ci tak powiedział w ogóle?

@Dominika

KRS Warszawa.

@Mariusz

Istnieje, bo nie ma Kto jej rozwiązać. Nie ma osoby reprezentującej, a w sadzie, żeby odzyskać pieniądze należy powołać kuratora, za którego musisz zapłacić. Ja musiałabym zapłacić 800pln. Bardzo dobry prawnik wykorzystał nieudolność sądu i na rozprawie zrzekł się pełnomocnictwa.

aha
@Mariusz

dane z KRS sa nieaktualne, nikt tego nie weryfikuje i nie usuwa - jak widac nie ma obowiazku informowania. pismo z PIP potwierdzilo, ze firma nie istnieje bo tak orzekla jej prawniczka. swoja dzialalnosc przestepcza przeniesli do szczecina pod inna nazwa...

@aha

Zgadza się. Wiedziałam już o tym dawno od byłej księgowej pani Anny F. jak również o nowej firmie w Szczecinie i wspólnikach. Jednak pani komornik nic z tym nie zrobiła. Odczekała swoje i umorzyła sprawę.

Małgorzata

Jako osoba poszkodowana masz prawo wystąpić o zwolnienie z kosztów sądowych i przydzielenie prawnika z urzędu. Również komornik przysługuje z urzędu i za niego nie płacisz. Ja z tego prawa skorzystałam.

@Małgorzata

odnosnie bylych pracownic anny "zaradnej" mozna ich powolac na swiadkow, zwlaszcza jesli wiadomo gdzie urzeduja

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w AF-Quality?

Aneta

Jaka podstawa skoro firmy już dawno nie ma.

Małgorzata

Czy ktoś założył firmie AF Quality pozew zbiorowy w sądzie w Gorzowie Wielkopolskim dotyczący nie wypłacenia zaległego wynagrodzenia za pracę?

@Małgorzata

Z tego co mi wiadomo nikt takiego pozwu nie/ założył. Obym się myliłam.

@Małgorzata

tu trzeba pozwac nie firme, ktora dawno nie istnieje, tylko wlascicielke. a jesli jest niewyplacalna, to niech placi za nia rodzina, ktora ma zaklad fryzjerski w Gorzowie.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

@Małgorzata a dużo osób jest w takiej sytuacji jak Ty ?

Oszukana

Czy udało się tu komuś odzyskać zaległe wynagrodzenia?? #Temat dla Uwagi

@Oszukana

Ja nie odzyskałam nic.Mimo wyroku sądu,zwyczajnie firma w międzyczasie "się zlikwidowała"i zostałam z palcem w nosie.

@Aneta

Zlikwidowała? W KRS widnieje, mnie załatwiła tym, że nie ma osoby reprezentującej spółki i nikt nie może stawić się w imieniu spółki w sądzie.

info
@oszukana

bo to trzeba pozwać ją osobiście, a nie zamkniętą firmę, z powództwa cywilnego, lub zgłosić do prokuratora

Beata
@info

Niestety nasza kochana Pani (usunięte przez administratora)jest już nieosiągalna pod żadnym numerem telefonu.

@Oszukana

Mnie nie udało się od ponad dwóch lat.

@Aneta

tak, to już będzie 3 rok...kto zna z gorzowa dobrą firmę windykacyjną może przekazać sprawę, ewentualnie detektywowi znajomemu, żeby wyśledził adres aktualny pobytu. Ja mam daleko do gorzowa, ale na ul.kazimierza wielkiego 33 jest zakład fryzjerski matki niefortunnej włascicielki i ten adres mozna podać do windykacji.

I co
@Oszukana

polsat news zrobił reportaż w sprawie takiej samej tylko w Zgorzelcu. 3 panie poprosiły o interwencję, a po obejrzeniu w tv zgłosiły się inne panie i sprawa trafiła do prokuratora:) panie z Gorzowa i/lub ze Szczecina( bo tam kombinatorzy zrobili ten sam numer) powinny zebrać siły:)

@I co

Tylko to my angażujemy pieniądze i siły, a ona z uśmiechem chodzi po Gorzowie.

Xxx

Dobrze się bawić za czyjeś pieniądze pani (usunięte przez administratora)

xyz

@Aneta firma uległa likwidacji?

@xyz

Oczywiście, w ubiegłym roku

@xyz

Kim jesteś xyz?

Oszukana

Czekamy dnia kiedy p. AF odda wszystkie zaległe pieniądze, zwykły zjadacz chleba nie może być winny nawet 1 gr a tu proszę...Mam nadzieje ,że w PL ukróci się złodzieja i poniosą konsekwencje w zakładaniu firm KRZAK !

tak
@Oszukana

właśnie jest. tymczasem dłużnicy działają teraz w Szczecinie i tam trzeba się zgłosić do firmy windykacyjnej a oni już wiedzą jak odzyskać wierzytelność. Nie potrzeba do tego PIP ani sądu pracy, bo oni nie zajmują się sprawami gospodarczymi. To jest przestępstwo gospodarcze i to w skali międzynarodowej bo od Niemców wyłudzone zostały pieniądze rzekomo na nasze zapłaty, których nigdy nie zobaczyliśmy. I na to są paragrafy karne, tylko trzeba do tego prawnika, który się w tym specjalizuje. Nie każdy prawnik się na tym zna, bo nie musi.

@tak

Trzeba działać, tego już za wiele... Ile to zdrowia kosztuje...

Xx

Ludzie czekają na zaległe wyplaty, cóż za bezkarność.. Oszukano nas w okrutny sposób! Straconego zdrowia już się nie odzyska...

OSZUKANA
@Xx

No właśnie nie mogę dać do komornika, bo nie mam decyzji sądu o nakazie zapłaty. Nie ma kto spółki reprezentować, no jedynie kurator, który zamknie ten dziwny twór i nic nie dostanę. Bo spółka nic nie ma, a i tak US pierwszy poprosi o kasę.

to ciekawe
@OSZUKANA

co nam mówią, aby tylko zrezygnować ze swoich racji. Niech kurator/komornik sądowy zlicytuje spółkę, a poszkodowane osoby dopiszą się do listy wierzycieli. Zawsze zostaje powództwo cywilne wobec byłej właścicielki AF. Jeśli zwykły obywatel nie płaci rat na czas, zaraz ma windykatora, komornika, wpis do KRD sprawy sądowe itp.koszty odciągane z wypłaty, renty, emerytury. AF nie posiada nic, co można zająć? Ciekawe...

@to ciekawe

Ja w sądzie byłam. Teraz, żeby sprawa poszła dalej muszę kuratora sądowego brać i za niego zapłacić. Prawnik dobrze jej podpowiedział. Sprawę wniosłam w marcu i tak sprawnie działa sąd, żeby dać czas oszustom na działanie. Do powództwa tez mam prawo, ale muszę zna obecny jej adres. Nie ma nic spółka, a za długi odpowiada spółka z.o.o.. Takie prawo nam dali.

@oszukana

o co chodzi. Ja mam do Gorzowa daleko, zresztą nie wiadomo gdzie teraz się ukrywa, w Gorzowie, Szczecinie, czy jeszcze gdzie indziej, hehe. To jest sprawa dla kancelarii prawnych, którzy się znają na kodeksach i paragrafach, są w kontakcie z sędziami i mają uprawnienia do poszukiwań, których my, obywatele, nie mamy. Kancelaria przejmuje naszą wierzytelność i jakaś część tej kwoty kiedyś do nas trafi...

A poza tym
@oszukana

długi Quality powstały w czasie gdy AF była jej właścicielką, więc należą do niej. Poza tym, sąd wyda publiczne ogłoszenie, że poszukuje pozwaną z jej aktualnym adresem i jeśli nawet nie stawi się na sprawie, to nakaz zapłaty wyda zaocznie. Nie potrzeba do tego jej obecności. A aktualny adres zna ZUS:)

Alina
@Wiem

Niestety biuro w Gorzowie zostało zlikwidowane, już jest w tym miejscu coś innego. A jak ktoś ma numer prywatny kierowniczki, może spróbować się dodzwonić

@Alina

Nie sądzę, żeby posługiwała się dawnym nr lub odbierała nieznane nr...zawsze to może dzwonić skarbówka przecież;) rozmawiać można tylko z odpowiedzialnymi osobami.

@A poza tym

Znam adres właścicielki

@A poza tym

Stawił się jej prawnik i poprosił o wyznaczenia kuratora, za którego ja zapłacę. A ten dokona zamknięcia tego.

@oszukana

Taki mądry ten jej prawnik? to jest sprawa dla kancelarii, sądów, itp. oni mają do czynienia z takimi przywłaszczeniami nieswoich pieniędzy na co dzień. pozwana wystawia prawnika, to my też. Gdybym była z Gorzowa, to bym poszła prosto do prokuratora i tyle.

@Wiem

wiesz, że sprawiedliwości nie ma...za prawnika ja muszę zapłacić...a sprawa będzie się ciągnąć działając na korzyść Pani A. I tak se będzie funkcjonować wędrując po całej Polsce....zakładają to nowe spółki i zalegając w podatku, bo to nowy NIP i czysta karta

@OSZUKANA

Dokładnie,Skierowałam sprawę do sadu i co?NIC!wielkie zero,firma ogłosiła upadłość i nie ma sposobu na odzyskanie swoich ciężko zarobionych pieniędzy.Kraj bezprawia.

@Anonim

Jeśli znasz adres,to podaj.

tak
@Aneta

być może to się wkrótce zmieni...sądy miały być 24 godzinne... w takim przypadku sprawa nie powinna być skomplikowana - poszkodowany obywatel pisze pismo, ze został poszkodowany u kogo i na ile a państwo wypłaca i ściga nieuczciwego pracodawcę. Też mnie zastanawia co to znaczy, że instytucje naszego państwa nie interesują się tym kto zakłada i prowadzi działalność wysyłając ludzi do pracy daleko od domu, od kraju? musi być jakiś nadzór nad branżą "opiekuńczą"! być może reforma sądownictwa zmieni te i inne zawiłości.

info
@Aneta

nie potrzeba żadnego adresu - sąd wystawi sądowy nakaz zapłaty w normalnej sprawie z powództwa cywilnego w trybie zaocznym tzn. bez udziału pozwanej. A żeby pozwana znalazła się w BIK i KRD wystarczy PESEL, imię i nazwisko

Natalia

@Doris, czy możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy? Jak oceniasz ten aspekt jako pracownik? @Jadzia, jak rozumiem pozytywnie oceniasz pracę w tym miejscu? Możesz powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy są one dostępne dla pracowników?

Dorcia
@Natalia

Ja jestem właśnie na wyjeździe I muszę powiedzieć ze Wszystko ok zgodnie z ustaleniami jeśli chodzi o warunki slyszalam jakies opinie ale robie swoja robote poprosilam o zaliczke i dostalam 10 także pozytywnie . Jestem już ponad miesiac a firma dzwoni co tydzień sprawdza jak się mam . Polecam

@Dorcia

Dziękujemy za Twój komentarz. Na forum dyskutujemy także na temat warunków pracy i atmosfery w danym miejscu pracy. Co możesz powiedzieć nam na ten temat? Jak rozumiem kontakt z firmą oceniasz pozytywnie? Podziel się z nami swoją opinią.

Viola
@Natalia

AF Qality nie wypłaca swoim opiekunkom wynagrodzenia. Nie płaci składek ZUSowskich. Firme prowdzi pani Ania (włascicielka) i pan Jarek. Od roku załozyli druga firmę w Szczecinie. Włascicielem jest teraz Pan Jarek. Historia sie powtarza czyli znów nie płaca opiekunkom.... Dodam, że oboje są partnerami w pracy i życiu. Zyją ponad stan, nowe mieszkania, auto z salonu.... No cóz, luksus kosztuje ale kosztem ciezko pracujących opiekunek. Jak nazwać właścicieli firmy???? Mi zalegaja ponad rok z wypłatą 1200 euro. Chyba już te pieniadze przechlali a ja obliże sie smakiem.

Hehe
@Viola

z ostatnich zmian w KRS af quality wynika, że właścicielka porzuciła własną firmę i nikt nie reprezentuje spółki. Pewnie przeniosła się gdzie indziej i uważa, że wobec wierzycieli af quality nie ma żadnych zobowiązań. Nie wie, że jest w błędzie.

@Hehe

no niestety, jestem po rozprawie sądowej i jej pełnomocnik z pełną satysfakcją mi to powiedział. Mogę walczyć dalej, ale muszę zapłacić za kuratora sądowego. A chciałam tylko sprawiedliwości. Sprzeciw też był nie słuszny, ale sąd tego nie rozpatruje tylko wyznacza termin rozprawy dając czas na działanie(usunięte przez administratora). Teraz będzie na zmianę zakładać spółki, bo to inne nipy i dla US i ZUS jest czystą kartą. Prawo na to pozwala i do kogo pisać? Mam nadzieje, że osoby na prawie nie pozwolą jej żyć bez karnie.

@oszukana

Jaki to był sąd: pracy, cywilny, gospodarczy? a zgłosiłaś się do kancelarii prawniczej z tym? na takie działanie jak tutaj jest kodeks karny: o wyłudzeniu i przywłaszczeniu pieniędzy przeznaczonych na wypłaty. Wystarczy, że oddasz sprawę komornikowi, ale wtedy on od kwoty, o którą się ubiegasz, wezmie swoje wynagrodzenie, rzecz jasna.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w AF-Quality?

Hehe

Co to za pytanie - firma nie istnieje, właścicielka ją zamknęła i myśli, że nie będzie płacić zaległych podatków VAT 23% od delegowania pracowników, bo tym się firma zajmowała, a nie" opieką".

Ewelina

Firma bez pokrycia nie wypłacają pieniędzy obiecuje ze pieniądze będą a co do czego to transwer nie przeszedł albo proszę cierpliwie czekać Tez myślę czy nie założyć sprawy do sądu za przytrzymywanie moich pieniędzy Moje drogie omijajcie szerokim łukiem Firme

Arczi
@Ewelina

Ja już pismo sądowe wysłałem z wezwaniem do zapłaty... nie bardzo się przejęli i chyba trzeba sprawę ciągnąć dalej ...

@Arczi

Powie

Jadzia
@Ewelina

Nie wiem co miałaś za sytuację co prawda jestem drugi miesiąc na steli otrzymałam za jeden i czekam na drugi .Podczas podróży cały czas kontakt na miejscu sprawy załatwiane są od ręki . Prosiłam o zaliczkę po dwóch tygodniach i też n ie było problemu. Nie mam jak na razie zastrzeżeń !

@Jadzia

Dziękuje za opinię. Bardzo często pracę za granicą podejmuje wiele młodych osób. Wśród nich są też tacy, którzy nie mają dużego doświadczenia. Co mogłabyś powiedzieć takim osobom? Czy masz dla takich osób jakieś szczególne rady?

Minął rok
@Arczi

od Twojej wypowiedzi. Czyżby udało Ci się rozwiązać Twój problem z AF QUALITY w sposób pozytywny?

teresa
@Jadzia

co za bzdury - jak się wyjedzie nie ma żadnego kontaktu . Kiedy wsiądziesz do busa, autokaru i wiedzą, że pojechałaś kontakt z firmą się kończy. Taka jest prawda.

Alicja

Nie polecam . O własną wypłatę muszę prosić . Po wielu prośbach o wypłatę dostałam list od AF o treści , że właścicielka ma problemy finansowe i prosi o cierpliwość . 3 miesiące później wezwanie przed sądowe . Sprawa w sądzie .oczywiście brak pieniędzy za 2 miesiące pracy . Ogólnie gehenna . Właścicielka Anna F. arogancka cwaniara . W 21 wieku firma z gatunku „niewolnicza praca AF Quality” .

Ala
@Alicja

Mam taką samą sytuację, rok czasu czekam i nic. Musi zająć się tym telewizja bo p. Anna F uważa się za bezkarna. Za nasze pieniądze wozi się limuzynami. PORAŻKA!!! rodziny niemieckie wypłacają według terminu p. Annie więc co z naszymi pieniędzmi ???

RE:
@Alicja

Firma, która nie wypłaca wynagrodzenia jest niewypłacalna, to logiczne, zatem nie ma prawa zatrudniać i delegować do pracy. Tymczasem AF QUALITY nadal widnieje w KRS jako aktywne, a właścicielka funkcjonuje w najlepsze, sądząc po przytoczonych tu opiniach.

@RE:

To nie pierwszy raz kiedy na forum użytkownicy piszą o problemach finansowych firmy AF-Quality. Alicja, od Twojej wypowiedzi minęło już kilka miesięcy - czy udało Ci się pozytywnie rozwiązać sprawę?

...

Nie polecam!!!! Od kilku miesiecy czekam na wypłatę. Firma nie wyplacalna..

Klara

Nie dysponują cierpliwością rekrutując.

Doris

Panie zaczęłam pracować w firmie od razu szefowa poinformowała mnie o terminach płatności oraz o właśnie tego typu opiniach z tego co mi wiadomo Panie pracujące firmie dzwonią do moich koleżanek i proponują i pracę ciekawe dlaczego ? zjechałam kilka dni temu a pobory otrzymałam po 2 tygodniach na miejscu.

Natalia

@Gość, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Jesteś pracownikiem firmy? Czy ktoś wie jak obecnie wygląda praca w tym miejscu? Ktoś ma jakieś doświadczenia związane z firmą? Każda opinia jest niezwykle pomocna dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w tym miejscu pracy.

Natalia

Czy ktoś może podpowiedzieć nam jaka sytuacja panuje obecnie w AF-Quality? Czy mogą wypowiedzieć się pracownicy firmy? @Arczi, a czy próbowałeś rozmawiać bezpośrednio z szefostwem jeśli zaistniał tego typu problem? Być może opóźnienia w wynagrodzeniach są związane z przejściowymi kłopotami w firmie?

Natalia

@Rozczarowana, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak wygląda aspekt możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może osobiście brałaś w jakimś udział i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o AF-Quality - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w AF-Quality?

Zobacz opinie na temat firmy AF-Quality tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AF-Quality?

Kandydaci do pracy w AF-Quality napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AF-Quality
1.8/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Gen. Władysława Sikorskiego 111 lok. 303
    Gorzów Wielkopolski