Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Łukasz

Witam. Gdzie znajduje się kwatera jeśli ma się pracować na pakowaniu plastikowych pojemników w Nieuweegein?

Wanda

Nie polecam… zerowy kontakt z biurem, problemy z wypłatami, zawsze się coś nie zgadzało… trzymajcie się z dała od tego biura

Pola

Jak wygląda praca przy papryce?

Kuba

Witam. Choć w dalszym ciągu jestem pracownikiem tej agencji, to jak najszybciej zamierzam to zmienić. Choć pracę mam w porządku to warunki mieszkalne są gorzej niż złe. W ciągu trzech tygodni trzecia przeprowadzka. Pokój dwa na dwa na dwie zupełnie obce sobie osoby. Koordynatorzy? To nie są koordynatorzy , mają wszystko w (usunięte przez administratora) Najgorsza agencja pracy w której pracuję od pięciu lat. (usunięte przez administratora)

AGATA
@Kuba

Skądś to znam. Moj chłopak siedzi tam miesiąc. Wszystko jest ok ale ta klitka z facetem 42 lata 200kg wagi który 20 lat siedział w więzieniu za zabójstwo to jakaś masakra. Poza tym pracuje tam już 4 tygodnie i dostal tylko raz 50 euro zaliczki. Mam zamiar za miesiąc jechac do niego ale na pewno nie pracować przez tą agencje.

Bożena Laskowska
@Kuba

Jeśli pracujesz w tej Agencji od 5 lat, to chyba nie jest najgorsza.

Jula
@AGATA

Witam, wyjechałaś przez inna agencje, napisz jakie opie, jakie warunki mieszkaniowe

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Becia

Tak czytam te opinie i powiem szczerze że pracowałam przez tą agencje i z czystym sumieniem powiem ze jest w porządku.. wypłaty na czas, polski koordynator, mieszkania są zadbane i schludne, jeżeli komuś się nie chce pracować to ma trudności a jeżeli ktoś chce to nie ma żadnych problemów..

@Becia

Wypłaty na czas to muszą być. To naprawdę nie jest żadna zaleta, że się pracodawca wywiązuje z przepisów i w ogóle :-D No dobra, a jak ktoś chce pracować, tak jak piszesz, to co dostanie od pracodawcy? Są premie, jak stawki?

Szczypior
@Becia

Mogłaś byś coś więcej powiedzieć na temat pracy w Goodmorning , wybieram się nie niedługo przez ta biuro i jestem przerażony tymi opiniami

Krystyna
@Szczypior

A kiedy jedziesz i gdzie? Jestem ciekawa jak potoczy się Twoja historia, więc pisz na bieżąco :)

Mati Kasia
@Krystyna

Dzień dobry proszę mi powiedzieć jak wyglada płatność z goodmorning jeśli pracujemy z zona 3 tydzień to oni rozliczają się za dwa tygodnie czy za trzy w ten piątek ?

Krystyna
@Mati Kasia

A czemu ty mnie pytasz o takie rzeczy? Pojęcia nie mam, ja nie pracuje w tej firmie :D Jeszcze nie. Dzwoń do kadr!

Basia

Agencja okropna nie polecam.

Szczypior
@Basia

Mogłabyś opisać współpracę z goodmorning , miałem jechać do pracy z tej agencji , ale zaczynam się wachac

pracownik 2019-2021
@Basia

a JA polecam. Wypłata na czas, godziny pracy są cały rok, a mieszkania jedna z lepszych w Nl.

Witam, pracowałem tam przy sortowaniu owoców i warzyw ogólnie nie polecam mało godzin dojazd do pracy 40 km, ale praca w miarę spoko hotel tragedia pełno (usunięte przez administratora) ćpuny alkoholiki co tydzień awantury i bójki co tydzień ktoś wjeżdża i wyjeżdża warunki na hotelu opłakane szczerze nie polecam, chyba że nie masz wyjścia jeszcze mi wakacyjnego nie wypłacili nie warto pozdrawiam.

Tomasz Łęgowski

Dzień dobry dla tych wszystkich co chcą jechać za granicę z firmy good moringg.. jest tak firma ma dobre pracę ale.. nie myślcie że to polska firma kłamstwo na dzień dobry nie myślcie że będziecie mieli polskiego koordynatora.. firma nie wymaga znajomości językowych hahaha. Prawda ale nie liczcie na to że koordynator będzie z wami gadał o czym kolwiek .. bo koordynator rumun.. pierwsze kłamstwo nie ma koordynatora polskiego w czasie rekrutacji powiedz IE im niech wam dadzą nr do polskiego koordynatora to raz. Dwa pracowałem z żoną w. Firmie van loon i ludzie z innych firm np ifc za te same godziny za te same stawki godzinowe dostawali od nas ponad 150 ejurrrooo więcej wszystkie firmy za sobotę płacą 200 procent ale Hood moringg da ci 100 procent jak za zwykły dzień .. 40 godzin przez Hood moringg stawka 10.40 około 280 euro z sobotaaaa .. ifc poollux i wiele innych firm z tymi samymi godzinami ta samą pracą ta sama fabryka 450 500 euro różnice kolosalne żoną zakręciła se kostkę .. jaja ludzie w piątek skręcona noga napuchnięta jak balooooonnnb.. co powiedział mi koordynator rumuńsko nie wiem vooo chyba węgierski pan cwel Roland że żona musi se znalesv dojazd do lekarza prywatnie prywatnym autem tak ja mówię to co było ludzie masakra po 3 dniach dzwonię do nich po pracy i gadam im tak po angielsku oczywiście dziękuję panu Bogu ze język znam bo bez tego nie będą gadali z wami bo jesteście jesteśmy dla nich Polakami smiecmiii na twoje miejsce jest 3 Rumunów . Powiedziałem im albo biorą we wtorek moja żonę do szpitala do lekarza albo dzwonię po albulansss i obciaze ich wyjazdem mojej żony do szpitala ponieważ żądny koordynator nie ma czasu .. wzięli moja żonę we wtorek do szpitala i kazali jej zapłaci 50 euro za wizytę..gdzie ściągają z nas tygodniowo 100 za domek i 20 za ubezpieczenie którego nie ma .. żoną leżała tydzień w domu z nogą okazało się pęknięta kość srud stopiaoczywiscie to sprawdziliśmy teraz w Polsce . Ponieważ dalej tam pomocy nie dali oczywiście że za tydzień chorobowego wzięli jej z godzin wakacyjnych ściągali za domek a za 7 dni horobowego dostała 35 euro. Zadzwoniliśmy do siedziby w Polsce do zlotowa do nich i pytamy o co tu chodzi.. prosta odpowiedź od nich my tylko rekrutacja się zajmojemy nie nasza sprawa ... Tak wygląda firma Hood moringg .. w chwili obecnej jafe na ten sam zakład w Holandii z normalnej firmy ifc polecam polscy koordynatorzy i zarobki od 150 do 200 euro więcej jak w złodziejskiej firmie good moringg ludzie masakraaaasaaa róbcie jak vo i jak uwarzavieee . Teraz do admina Hood moringg kasuj se to ile chcesz .. ale ludzie i tak już wiedzą i to coraz więcej że u was nie będą robić co.. bo co bo bez zaświadczenia ludzi przyjmują karalności bo już nikt normalnY tam nie pujdzoe

AGATA
@Tomasz Łęgowski

Hej. Mój chłopak jest tam od ponad miesiąca. Dopiero po trzech tygodniach dostal wyplate. 50 euro! Jakas zaliczka czy coś. Był już w czterech pracach. I trzeci raz się przeprowadzil. Nigdzie nie ma pracy i tak go rzucają... niedługo chce do niego przyjechać ale na pewno nie przez tą agencje bo to co on Mi mówi i co się dzieje na tych domkach to jakas patologia!! Same cpuny i alkusy. Masz może jakas agencje do polecenia?

Jabalga
@AGATA

Dziewczyno, nie pchaj się tam. Pracy nie ma większość czasu a rachunki lecą.

ady
@Tomasz Łęgowski

Co ty pieprzysz człowieczku? W żadnej agencji pośrednictwa pracy nie otrzymasz 500€ na rękę za 40godz. Może jak robisz na nocki i przed odliczeniem mieszkania i ubezpieczenia!! A do zakładu nie zostaniesz przyjęty z innej agencij jeżeli nie upłynął 1 rok od od zakończenia pracy przez ostatnią agencję!! Reklamujesz agencję w której za 40godz.otrzymasz 288€ a (usunięte przez administratora) że 500 jesteś jakiś upośledzony opowiadając bajki nie znając realiów,bo w każdej agencij są takie same minimalne stawki za które nie dostaniesz więcej. I z kad obliczyłem z 10,40 brutto 500€ netto +100 mieszkanie i 20 ubezpieczenie czyli 620€ netto za 40godz.pracy (usunięte przez administratora)

ady
@Tomasz Łęgowski

Przedstaw solarisy zamiast wypisywać jak to źle i zobaczymy ile pracowałeś ile byłeś chory itd

blazej

pracuje w tej agecji jestem zadowolony tylko zeby biuro przenioslo mnie do innej pracy i innego domku gdzies w miescie

anna
@blazej

No zapomnij o tym raczej cię wyślą do domu na urlop

Damian
@anna

A to czemu? Tak ciężko się dogadać z biurem twoim zdaniem? Masz złe doświadczenia?

anna
@Damian

Mieszkasz tam , gdzie jest twoja praca, a twoja praca jest tam, gdzie mają wolne etaty...

Agnieszka

Nie polecam tej firmy w Polsce mówią co innego a rzeczywiście jest inaczej chyba że chcecie po 200euro zarabiać ...prace są fajne ale nie w tej agencji nie bierzcie się na darmowy przejazd bo lepiej zapłacić i jechać pod porządną agencje ja prosiłam o godziny pracy żeby mogłam iść....my Polacy się tu nie liczymy to jest firma Rumuńska pomocy polskiego koordynatora nie ma i nie będzie jak to mówią jest tłumacz Google ...nie polecam uciekajcie szukajcie innej agencji bo tam do niczego nie dojdziecie tylko chyba że na życie ledwo sobie tam zarobicie nawet we dwójkę jak pojedzie się nie zarobi

Wercia

(usunięte przez administratora) za chatę płacisz 107 euro na tydzień. Solarisy się nie zgadzają, nie polecam same nerwy

@Wercia

Twój wpis nie jest dla mnie do końca jasny, mogłabyś go nieco rozbudować? Piszesz o opłatach za mieszkanie, czy według Ciebie jest to wysoka stawka? Przypuszczam, że w umowie pracodawca podaje koszty zakwaterowania. A może lokum trzeba znaleźć samodzielnie? Chętnie poznam więcej szczegółów na temat pracy w Goodmorning.

weronika
@Katarzyna

Za zakwaterowanie płacisz 25 procent kwoty jaką zarobisz , czyli jak masz 45 godzin to płacisz 107 euro za małe mieszkanie z bługarami. Nie polecam tej agencji, jak jedziesz to wszystko pieknie ładnie a jak przyjedziesz to zdziwieni Twoim przyjazdem są.

Onix
@Katarzyna

W dużych miastach płacisz mniej za mieszkanie i z normalnymi osobami

Goha
@Katarzyna

Tak drogo ja mam lokum za 224 € miesięcznie i świetne warunki.

Xxx
@Wercia

Same nerwy a pracy jest dla %30 ludzi w Hotelu. Sciagaja zeby zarobic na pokojach bo kase z tego maja. Nie jedzcie tam. Juz w Polsce nawet jak sie ma.spokojna prace nawet za te marne 2100 jest lepiej. A.nie ten ich dziki zachod. Bylem jako kierowca nic z tego nie mialem. Totalne hamstwo. A te opinie pozytywne.to pisza z biura.

MARCIN 28
@Wercia

Za chatę płaci się 97 euro , za ubezpieczenie 24.60 w tej chwili/ kiedyś było to 104 euro

Bolo
@Wercia

Przyjechałem z dziewczyną do Goodmorning i pracuję tu 6 tygodnii, sporo jest pracy także jak ktoś chce zarobić to niech przyjeżdza, mieszkamy razem, dojeżdzam do pracy 12 km , pracuję na gerberach, dziewczyna na krakersach. Nam się podoba, przelewy 320 euro tygodniowo

jola

za zakwaterowanie mi odciągają na stella Maris 97 euro

A mówią że 97?

Ja za dwa tygodnie pracy dostałem 200euro warunki mieszkaniowe okropne

Iza 86

Witam. Czy ktoś z Państwa posiada numer telefonu do koordynatora Szymona z agencji pracy goodmorning. Sprawa pilna. Pozdrawiam

Kamil0162

Witam, czy wybiera sie ktos w ten na weekend na szklarnie przez agencje goodmorning?

Agusia
@Kamil0162

Ja wybieram się w lipcu

@Agusia

To super, Chętnie bym kogoś poznał przed wyjazdem, zawsze razniej jeżeli kogoś wcześniej sie pozna, można jakieś namiary do ciebie????????

Kamil0162

@@Agusia

Cześć Aguś prv na mail manfredd1981@wp.pl

Agunia
@Kamil0162

Ja wybieram się od lipca

AGATA M
@Mariusz

Pracujesz w holandii? Moj chłopak pojechal przez ta agencje do pracy minęły 3 dni i jest masakra mógłbyś pomóc?

Czarns
@AGATA M

Gdzie pracuje? Moj jest na beczkach i narzeka...

@AGATA M

Części ja nie pracuję przez tą agencję ale mogę polecić Cervo

Jak co pisz na priw na manfredd1981@wp.pl pozdrawiam serdecznie Mariusz

@Agunia

Przez agencję Goodmorning?

Wioleta 1978

Wyjechałam z biurem w lutym i pracuję przy roślinach zielonych. Praca bardzo przyjemna, warunki mieszkaniowe bardzo dobre, czystto, nie ma pleśni czy grzyba. Kuchnia wyposażona sowicie- także obiad mam gdzie ugotować, łazienka też spoko. Łożko wygodne. Nie przyjechałąmtu na wakacje tylko zarobić na remont. Zarabiam 10 e na godzinę, i w przelewach co tydzień mam 280/320 euto- zalezy od godzin. Pracowałąm przez kilka agencji większych i ta jest najlepsza pod względem organizacji pracy, dojazdu . Poleciłabym rodzinie i znajomym.

Krysia i Wojtek Opole
@Wioleta 1978

My wypowiemy się w swoim własnym imieniu: Wyjechaliśmy jako para 15.12.2020 i pracujemy na pomidorkach koktajlowych a mąż na elektronice. Oboje mamy godziny, co tydzień (36-45 w tygodniu). Mieszkamy blisko pracy, trafiliśmy tutaj na domek z bardzo fajnymi ludźmi, dobrze się dogadujemy, a atmosfera jest Ważna. Co tydzień dostajemy przelewy, co tydzień rozliczenie elektroniczne, potrzeby koordynatora nie widzę, bo biuro wysyła wszystkie informacje i powiadomienia na aplikacji, tam można sobie wszystko odczytać. Jak dla pary która miał mnóstwo obaw przed wyjazdem czy są te godziny, czy będzie ładne mieszkanie, jacy będą ludzie, jak tam się odnajdziemy, nasze obawy były naprawdę duże -ponieważ też czytaliśmy tutaj opinie. Tak jak rozmawiamy z innymi pracownikami jak ktoś jest normalny i nie świruje co weekend to może spokojnie pakować walizki i przyeżdźać bo nowe osoby są ty co weekend. Teraz rozpoczyna się sezon, więc pracy od groma(jak nie oda się w jednej to przeniosą Cię do innej, nie jest tak że jedziesz odrazy do domu)

Agunia
@Wioleta 1978

Jak jest teraz no chcę przyjechać w połowie lipca

Mario
@Krysia i Wojtek Opole

Kasia Wojtek Opole dajcie namiary pozdrawiam Mariusz

Rudzia

Strasznie nie polecam tej firmy ... Gdy przyjechałam nie było miejsca w jednym z hoteli czekałam 3 godziny na dworze aż mnie ktoś zawiezie na inny hotel ... Na hotelu gdy pytałam o to czy jak narzeczony dojedzie będziemy mogli razem mieć pokój kordynator zamknął mi dosłownie drzwi przed nosem bez żadnej odpowiedzi ... Później przenieśli mnie i narzeczonego na domek po 2 tygodniach znowu wycieczka na hotel ... Poszliśmy na zakupy dzwoni kordynator z pretensjami gdzie my jesteśmy mówię na zakupach to cytuje ,, macie 30 minut bo wracacie do Oosterhout i mnie nie wkur*iaj ,, Solarisy nigdy się nie zgadzały nigdy .... Kontakt z kordynatorem utrudniony co nie raz zgłaszałam w firmie ... NIE POLECAM ! 3 razy wypłata była nie na czas także jak chcesz wyjechać nie przez Goodmorning ...

tolek
@Rudzia

jakby gosc sie do mnie tak odezwal to bym mu rozje bal dzbanek , polacy sie dajecie za ta granica , boicie sie czegos ? wbijacie na kozaka jestescie mili sympatyczni a jak problem to na piz de

Katarzyna

Agencja pracy Goodmorning jako jedna z nielicznych ma darmowy przejazd z Polski (całkowicie bezzwrotny, czy kredytowany jak to jest w innych agencjach) dlatego zdecydowałam się na pracę tutaj. Na miejscu miło się zaskoczyłam. Hotel Stella Maris w Welberg (oczywiście przetrzepałam cały internet żeby sprawdzić jakie tam panują warunki) i pozytywnie się zaskoczyłam. Tak jak było na zdjęciach tak jest w rzeczywistości (nawet lepiej bo jest nowa strefa relaksu) Praca 8 h dziennie, przelewy tyg. 295 euro po odbiągnięciu mieszkania ( 97,5e ) moja koleżanka z pokoju 70 e (ponieważ jest młoda i ma zniżkę) Pracuję przy pomidorkach koktajlowych , jak się praca skończy to wiem że pójdę pakować ciastka. Jak narazie jestem tu 5 tygodnii i według mojej opinii jest na +. Dużo tutaj różnych osób przyjeżdza ale biuro wyłapuje "nadużywających alko " i robiących raban w weekendy dlatego nie dziwie się że są również negatywne opinie od osób które zostały oszukane przez biuro bo nie było pracy tylko melanż.

@Katarzyna

Niecałe 300e ciebie zadawała? I jeszcze jeszcze jesteś wdzięczna tym oszustom?

@Katarzyna

Katarzyna wiem że mimo iż specjalizujesz się w dezinformacji i kłamstwie. Patrzysz sobie codziennie w lustro ? Co tam widzisz? Twoja rodzina jeżeli ja masz wie o tym w jak podły sposób zarabiasz na chleb każdego dnia krzywdząc innych ludzi?

Myszka
@Katarzyna

Wiesz pracuję 37.5 godziny tygodniowo i po odciagnieciu mieszkania i ubezpieczenia zarabiam 234 e więc coś zmyślasz

Jaromir75

Ja sie wypowiem w ten sposób : par nie lubi żadna agencja. A dlaczego ?.... ponieważ pary za zwyczaj chcą być razem...i dla agencji to jest kłopot z odp mieszkaniem. ...następne ,chcą zazwyczaj pracowac razem,a to kolejne zmartwienie dla agencji,itd itp... Także mili Państwo chcecie jechac jako para ok. Ale musicie mieć najlepiej własne lokum i auto -to daje wam przewagę nad tym co pisałem wyżej.Pozdrawiam

Agatka112
@Jaromir75

Wcale to jest nie prawdę jesteśmy z chłopakiem tutaj jakoś para i pracujemy razem odrazu jak przyjechaliśmy

Remik
@Jaromir75

To Po co zachecaja pary swoim 'marketingiem' zeby zjezdzaly..albo rowne traktowanie albo niech sobie agencje daja spokoj z tymi haslami...bo oprocz siebie innym tez problemyi stres robia. Tyle ze agencje dalej beda zachecac part do pracy bo za twoje 10 euro ktore dostajesz oni maja kolejne 10 euro na konta swojej firmy agencyjnej od firm na ktorych pracujecie.wiec jak zrezygnuja z dwoch pieczeni na jednym ogniu? Nie wydaje mi sie..znam UK ,Holandii ,Niemcy I wiem ze nie zrezygnuja bo o hajs sie rozchodzi.

@Jaromir75

pary przyjeżdzają ale biuro gwarantuje tutaj razem mieszkanie/ praca jest osobno. Rzadko zdarza się żeby była razem.

Wanda
@Agatka112

Hej, napisałabyś jak to u Was wygląda? Nie było problemu z wyjazdem i wspólną pracą? Czy trzeba tego jakoś dopilnować by razem trafić? Jak wyglądają wszystkie formalności w takim przypadku? Jak oceniasz ogólnie pracę w Goodmorning? :)

@Jaromir75

Dziwię się że jeszcze znajdują się ludzie tak mało inteligentni i tak odważni żeby dać się nabrać i wykorzystać przez goodmorning

@Jaromir75

Jeżeli kiedykolwiek usłyszycie o tym że połowa pracujących ludzi to menele alkoholicy i degeneraci i dlatego nie zarabiają kasy to bierz nogi za pas bo wszędzie gdzie okradają ludzi nowemu narbkowi wmawiają że nie chcieli pracować tylko się bawić.

Goodmorning nie polecam nikomu

A.
@Mariusz

a może jakiś powód? a tak wogóle to pracowałeś tam?

michal1921

nie polecam! oszukuja na kase wyplaty nieregularne !! i pozniej same klopoty!!

Marta/ Monika 20 Bolesławiec

Wyjechałyśmy dwa tygodnie temu. Jesteśmy miło zaskoczone/ na początku biuro w Złotowie poinformowało Nas że zapłacą za naszego busa - czyli 400 zł . Przyjechaliśmy na miejsce i okazało się że nie będziemy miały kwarantanny bo Polska trafiła w zieloną strefę . Poszłyśmy do pracy przy kwiatkach doniczkowych. Pracujemy 8,5 godzin dziennie (30 minut przerwy) To nasza pierwsza praca za granic, i wyjeżdżając miałyśmy obawy czy praca będzie i na jakie warunki trafimy - ale dotychczas jesteśmy zadowolone. Mieszkanie jest bardzo ładne, czyste i wszyscy domownicy dbają i się dogadują. Będziemy tu do końca sierpnia. Także licząc zarobki po 290 euro tygodniowo można odłożyć fajne pieniądze na studia.

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING