Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Abc

Zgłosiliśmy swoją chęć pracy na warunki przedstawione w ofercie, następnie dostaliśmy umowy współpracy do podpisania z agencją z wieloma zmienionymi informacjami, na pytanie dlaczego nagle są zmiany, usłyszeliśmy, że po prostu zmieniła im się oferta. Problem jest taki, że ogłoszenie dalej jest takie jak było, po zmianie oferty nic nie edytowali, czyli po prostu szukają (usunięte przez administratora), którzy będą się cieszyć z niepewnych warunków i nie będą zadawać zbędnych pytań. Dodatkowo rekruterki nie są profesjonalne, gdy cały czas próbowaliśmy dojść do informacji ile jest godzin w tygodniu, słyszeliśmy "zazwyczaj 38 i zdarzają się wolne niedziele, w zależności od zapotrzebowania pracodawcy", kiedy stwierdziliśmy, że to nie prawda co ona mówi, bo 8h/7dni w tygodniu to nie 38, to nas wyśmiała mówiąc "to na co państwo niby liczyli? Co państwo chcieli tu robić?". Albo pani nie umie liczyć, albo nie potrafi przekazywać informacji o których myśli. Z podaniem stawki też miała wielki problem, tłumacząc, że ona się tym nie zajmuje, potem podała stawkę zapewniając, że będą premie. To jak to w końcu jest? Na samym końcu dodam, że wyśmiewanie kandydatów za brak chęci (usunięte przez administratora) 8h/7dni w tygodniu to szczyt bezczelności. Ludzie szukają pracy dla ludzi, nie dla wołów, którzy będą marnować całe życie na pieniądze, które można zarobić w setkach innych lokalizacji o wiele lepszej jakości i bez takiego perfidnego okradania.

Paulina
@Abc

A jak ma się tamtejsze prawo pracy do tych 8h/7dni? Tam nie ma przepisów?

Alex
@Paulina

Pracując w kilku miejscach pracy w holandii powiem wam, że to co agencja wam obiecuje nigdy nie jest prawdą. 8h/7dni w tygodniu jak najbardziej są możliwe, bo to nie firma was zatrudniła, a agencja, którą czas pracy średnio dotyczy. To firma dostanie po nosie, nie ona, więc jak najbardziej będą was wrzucać w wir godzinowy.

Irena
@Alex

No dobra ale chyba zmusić wręcz to nie mogą? w ogóle trochę na niebezpieczny układ teraz to wygląda po tym Twoim opisie... Czyli jeszcze coś tutaj jest co mogą zrobić wbrew pracownikowi?

Rozany

Czy ktoś pracował przy różach? Produkcja na porta nowej? Kros coś o tej pracy?

Niewazne
@Rozany

Zależy czy pytasz o szklarnie czy sortownie i układanie/pakowanie bukietów

Nowyyy

A pokoje tam mają chociaż zamykane ma klucz ? Jakieś złodziejstwa się zdarzają?

Maja
@Nowyyy

Zależy na jaką lokalizację trafisz

Serro

Kompletny brak profesjonalizmu ze strony rekruterek, podają informacje o pracy niezgodne z prawdą do chwili gdy przeczytasz umowę i się o takowe bezprośrednio dopytasz, odradzam współpracę każdej osobie która która za granicą szuka pracy i nie chce stać się (usunięte przez administratora) przez agencję w (usunięte przez administratora):)

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Sprzedawca CCC Złotów
CCC S.A.
Paulina i Paweł

Nie polecam wgl tej Agencij Rumuńskiej zdzierają z ludzi tyle pieniędzy, państwo dofinansowali im wszystko a od nas tyle pobierają ze człowiek zostaje zniczym, nie ma żadnej organizacji, warunki okropne, mają ludzi w dupie szczególnie Polaków ogl masakra nie przyjeżdżajcie tutaj ! A napewno nie do Stella Maris

Znajomy

Co do Polaków to głównie cpuni i chyba głównym celem wyjazdu nie jest praca tylko cofie shoopa potem imprezy, nic dziwnego że niektórzy nie chcą już współpracować z Goodmorning skoro Polacy robią oborę, np obecnie na pewnym campingu, gdzie został niecały tydzień i agencja ma się wynieść....

Nie polecam właśnie odeszłam z tej firmy na kordynatorów nie można polegać cyrk nerwy faworyzują rumunów Polaków mają gdzieś a gdy dzwonisz do biura o pomoc twierdzą że nie mogą pomóc bo ich to nie dotyczy . Pracujesz starasz się bo na pracy ci zależy a nagle bez powodu cię zwalniają a na twoje miejsce biorą rumunów bo mają mniejszą stawkę dodatkowo nie pracują i wgl im nie zależy na pracy brak słów strata czasu i pieniędzy na busy do Polski i spowrotem cyrk nie praca .

Pracowałam

Porażka- słowo które powtarzałam codziennie pracując przez goodmorning, byłam w pracy w firmie wlasnie gdzie większość pracowników to Rumuni.Na wejściu kiedy usiadłam na kantynie podeszła Rumunka z pretensją że mam się przesiąść bo to stolik dla ludzi tylko z Rumunii.

Milkowskiadrian19@gmail.com

witam jestem młodym człowiekiem mam dopiero 19 lat i moje pytanie jest takie jakie minusy ma ta firma proszę podać powód chociaż jeden i dowód żebym wiedział czy jechać czy nie

dominik

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Narkomania i alkoholizm na lokacjach które nie spełniają wymogów Holenderskich (usunięte przez administratora) człowieka nawet z pieniędzy chorobowych Ludzi których (usunięte przez administratora) wyrzucili z lokacji chociaż mieli zabranie pieniądze za cały tydzień mieszkania i posiadają jakiekolwiek nagrania wideo z lokacji zdjęcia dokumenty ze szpitali proszę o dołączenie się do grupowe jej skargi na stronie internetowej(usunięte przez administratora) Takie agencje trzeba gnoić mnie wyrzucili bez środków do życia a takich osób morze być więcej ja osobiście posiadam nagrania wideo, zdjęcia dokumenty ze szpitala dołączcie się czekam na wasze wiadomości pod adresem email: hetwerk1943@gmail.com

dOMINIK

Dominik Opałka

(usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) okradaja człowieka I wyrzucaja z dnia na dzien jak smiecia z lokacji na kturych trzymaja sqmych narkonanow I alkocholikow mam take dowody na nich zdjecia nagrania wideo jaka patologie tam trzynaja a gdy dzwonie do administracji parszywie udaja ze nie says slysza człowieka

Nicki

Chcąc nie chcąc będę neutralny. Praca ok. Godziny zawsze są. Zakwaterowania też w miarę ok. Na ogromne minusy zasługuje fakt iż przeprowadzki zdążają się dość często. Kolejny minus to czas oczekiwania na sofi od 3 do 4 tygodni minimum. Są tacy, którzy czekali dłużej. Więc pierwsza wypłatę dostaniecie minimum po miesiącu. Złożyłem wypowiedzenie 2 tygodnie. To wstrzymali mi zaliczkę i zostałem bez grosza tak naprawdę. A za okres wypowiedzenia o ile dobrze zrozumiałem wypłaca mi dopiero za 6 tygodni? Porzuciłem pracę tydzień wcześniej. Więc jestem bardzo ciekawy jak to będzie finansowo wyglądało. Dam znać

Nicki
@Nicki

Zapomniałem jeszcze dodać, że stanowisko na jakie jesteście kierowani przez biuro w PL mija się z prawdą. Np. docelowo macie jechać na zbiory a skierowanym się jest na produkcję

DZIK
@Nicki

Gdzie w jakim miejscu ta produkcja

Nie

Tak :)

Avon

Podobne zachowania są w innych firmach, Jupiter, Top Kracht, Fides, porażka.

xyz
@Avon

ale to nie firmy Goodmorning.

ccc

nie

Pracuję w tej firmie i wiem jak tu jest. To co tu jest napisane nie jest prawdą. Moim zdaniem są to słowa rzucone na wiatr, bez poparcia. Można powiedzieć że jest wręcz przeciwnie. Łukasz wręcz pomaga dla pracowników w komunikacji z Goodmorning. Nie zostawia problemów bez rozwiązania.

kla124

Witam czy polecasz wyjechać z nimi do pracy czy też nie dzięki za odpowiedź

Krystian

A jak zarobki?

Czy istnieje możliwość rozwoju w GOODMORNING?

Benia 79

Tak, jest sporo osób które pracowały jako pracownik tymczasowy a obecnie pracują np. na recepcji w hotelu, czy jako koordynator .

Wiktoria
@Benia 79

To fajnie, widać że można nabyć doświadczenie na wielu polach. A jeśli chodzi o rozwój to jakies szkolenia też są?

kla124

Witam jakie macie opinie o firmie goodmoring opłaca się tam jechać zarobić czy też nie ponieważ zastanawiam się nad wyjazdem proszę o odpowiedź dziękuję

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w GOODMORNING?

Jabalga

Nie.

pracownik 2019-2021

zależy od zakładu pracy. Biuro raczej nie organizuje spotkań (Covid) ale daj bonusy na święta czy jakieś paczki na Boże narodzenie. W ubiegłym roku były paczki dla wszystkich w czerwcu bo świętowaliśmy 20 lat istnienia Goodmorning. Pozytywny akcent.

Haaa

Co sobotę masz integrację Polaczki rządzą haaa spokojnie weekend niewyspany ????????????

Paulina
@pracownik 2019-2021

Czym są te bonusy na święta w tej firmie? To kasa, czy bony np. na siłownie?

Papryka

Papryka, jak tam wygląda?

Kaśka

Ne polecam Dramat 75 km od hotelu do pracy....bez nawigacji Nwm jak teraz ale wczesniej byly ALARMY W NOCY na hotelu i tak budzili Cię o 2 w nocy postalas na dworze i spowrotem na pokój i wez zaśnij jak o 4 wstajesz Ogólnie dramaaaat

Łukasz

Łukasz

Gdzie znajduje się kwatera jeśli ma się pracować na pakowaniu plastikowych pojemników w Nieuweegein?

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042